University of West London (UWL)
University of West London (UWL)

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (100)

Na kierunku Finanse i rachunkowość na West London University zdobędziesz wiedzę niezbędną by poradzić sobie w świecie finansów, księgowości, ubezpieczeń i rejonów pokrewnych. Dodatkowo studia posiadają opcję roku zerowego.

Opis kierunku

Kierunek Aktostwo na West London University otworzy przed Tobą możliwość pracy jako aktor - w teatrze, filmie czy telewizji. Co więcej, kierunek rozwinie Twoje umiejętności śpiewu.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo i śpiew na West London University powstał z powodu zapotrzebowania na aktorów, którzy jednocześnie posiadają wykształcenie muzyczne. Dzięki temu łatwo znajdziesz pracę m.in. w teatrze.

Opis kierunku

Kierunek Reklama i relacje publiczne na West London University to po prostu doskonały wybór: będziesz zdobywał wiedzę na temat marketingu i PR w Londynie - globalnej stolicy kreatywności i komunikacji. Kurs zapewni Ci praktyczną wiedzę i doświadczenie branżowe, dzięki czemu odniesiesz sukces w sektorze komunikacji.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie ruchem lotniczym i lotniskami na West London Univeristy to świetna propozycja dla osób zainteresowanych lotnictwem. Ukończenie tego kierunku daje możliwość pracy na różnorodnych stanowiskach w świecie przemysłu lotniczego. Program posiada dodatkową akredytację Institute of Travel and Tourism.

Opis kierunku

Branże związane z dźwiękiem wymagają teraz od absolwentów większego zestawu umiejętności niż kiedykolwiek wcześniej. Wybierz kierunek Stosowana inżynieria dźwięku na West London University by mieć pewność, że sprostasz ich oczekiwaniom. Jest to bardzo praktyczny kurs stworzony dla osób interesujących się muzyką od bardziej technicznej strony.

Opis kierunku

Kierunek Architektura - projektowanie i technologia na West London University skupia się na aspektach technicznych i praktycznych projektowania i architektury, dzięki czemu będziesz mógł pracować w różnych gałęziach branży architektonicznej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w lotnictwie z licencją pilota na West London University umożliwi Ci uzyskanie doświadczenia w zakresie zarządzania w przemyśle lotniczym, jednocześnie pozwalając na wyrobienie licencji pilota. Zainteresowane osoby powinny pamiętać o dodatkowych kosztach takich studiów - informacje na stronie uczelni.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo radiowe i cyfrowe na West London University skupia się na zapewnieniu ci odpowiednich umiejętności, aby odnieść sukces jako nadawca lub dziennikarz mediów cyfrowych w konkurencyjnym środowisku transmisji i multimediów cyfrowych.

Opis kierunku

Kierunek Inspekcja budowlana na West London University nauczy Cię wszystkiego, co trzeba wiedzieć, odnośnie zarządzania jakością i utrzymaniem budynków, pracy w obszarach takich jak obrót nieruchomościami czy przeprowadzanie remontów, oraz rozwiązywanie sporów między sąsiadującymi właścicielami lub właścicielami i najemcami.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i ekonomia na West London University koncentruje się na kwestiach wpływających na codzienne życie. Ten kurs pozwoli ci zrozumieć, jak ważne jest, aby firmy rozumiały "ekonomię", aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Aby dostać się na ten kierunek, nie jest wymagana wcześniejsza znajomość biznesu lub ekonomii.

Opis kierunku

Kierunek Studia biznesu na West London Univeristy został zaprojektowany, aby pomóc Ci sprostać wielu wyzwaniom złożonego, dynamicznego i ekscytującego świata biznesu. Kierunek ten opracowano we współpracy z publicznymi i prywatnymi lokalnymi organizacjami biznesowymi, aby zapewnić studentom rzeczywiste zrozumienie współczesnego krajobrazu biznesowego.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i przedsiębiorczość na West London University skupia wykładowców z różnych środowisk, dostarczając specjalistyczną wiedzę, która obejmuje zarówno środowiska akademickie w przemyśle jak i biznesie. Niektórzy wykładowcy są aktywni w badaniach naukowych i mogą wspierać i nadzorować Twój rozwój naukowy aż do poziomu doktoratu.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i finanse na West London University został zaprojektowany, aby pomóc Ci sprostać wielu wyzwaniom związanym ze złożonym, dynamicznym i ekscytującym światem biznesu. Skupia się na finansach w biznesie, więc jest odpowiedni jeśli chcesz się specjalizować w tej dziedzinie biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie zasobami ludzkimi na West London Univerity został zaprojektowany, aby dać ci wiedzę i umiejętności, by wyspecjalizować się w zarządzaniu zasobami ludzkimi, przy jednoczesnym zrozumieniu wszystkich innych funkcji biznesowych i ich wzajemnych relacjach i zależnościach.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i marketing na West London University dostarczy Ci wiedzę na temat wszystkich zagadnień związanych z pracą w środowisku biznesowym, jednocześnie kładać duży nacisk na kwestwie związane z marktingiem i jego znaczeniem dla przedsiębiorstw oraz małych i dużych firm.

Opis kierunku

Kierunek Iżynieria lądowa oraz środowiskowa na West London University to profesjonalnie akredytowany kurs, który zapewni Ci kluczowe umiejętności analityczne i praktyczne oraz wiedzę niezbędną do uzyskania statusu dyplomowanego inżyniera budownictwa lub inżynierii budowlanej.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia komercyjna na West London University pozwoli lepiej zrozumieć praktykę fotograficzną w nowoczesnym środowisku komercyjnym, a także rozwijać umiejętności twórcze i techniczne, jak również przeanalizuje wpływ fotografii na społeczeństwo i współczesną kulturę.

Opis kierunku

Kierunek Kompozycja na West London University pozwoli Ci spotkać wielu uznanych na całym świecie kompozytorów będących w czołówce pod względem innowacyjności. Wystarczy wspomnieć profesora Francis Potta - znanego na całym świecie kompozytora, który jednocześnie sprawuje pieczę nad tym kierunkiem.

Opis kierunku

Kierunek Technologia gier komputerowych na West London University dostarczy Ci różnorodnej wiedzy na temat wielu zagadnień ściśle powiązanych z grami komputerowymi, włączając w to sztuczną inteligencję w grach czy też ekonomię i wpływ gier na społeczeństwo.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe na West London University to szansa by uzyskać profesjonalne wykształcenie informatyczne. Jak powszechnie wiadomo, jeszcze nigdy popyt na informatyków nie był duży jak teraz, i nic nie wskazuje na to by tendencja ta miała się zmienić - przeciwnie, wciąż obserwujemy wzrost zapotrzebowania na rynku na osoby z tym wykształceniem.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami budowlanymi na West London University to praktyczne, trzyletnie studia licencjackie, otwierające możliwość pracy w przemyśle budowlanym na różnorodnych stanowiskach.

Opis kierunku

Kierunek Treść, media i produkcja filmowa na West London University zachęca studentów do tworzenia świetnych wartościowych materiałów wideo, tworzenia i pracy dla własnej publiczności, a przy tym uczy kreatywnej przedsiębiorczości, opowiadania historii i umiejętności technicznych.

Opis kierunku

Kierunek Creative computing na West London University dostarcza kreatywnych umiejętności projektowania i wizji potrzebnych do konceptualizacji i innowacji, a także umiejętności technicznych potrzebnych do opracowania prototypów i aplikacji.

Opis kierunku

Na kierunku Kryminologia na West London University zdobędziesz wiedzę na temat natury i przyczyn przestępczości oraz tego, jak działa system sądownictwa karnego w Wielkiej Brytanii i za granicą. Będziesz mieć również możliwość podjęcia wolontariatu w ramach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i dziedzin pokrewnych.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i sprawiedliwość karna na West London University daje wgląd w dziedzinę kryminologii, jednocześnie badając, w jaki sposób system sądownictwa karnego reaguje na przestępstwa, przestępców i ich ofiary.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i prawo na West London University zapewni ci kompleksowe zrozumienie każdego aspektu kryminologii, w tym znajomości przestępczości, wyjaśnień, dlaczego ludzie łamią prawo, funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i systemów karnych w Wielkiej Brytanii i za granicą, podstawy prawa karnego, etyka w sprawach karnych i policji.

Opis kierunku

Na kierunku Kryminologia i psychologia na West London University uzyskasz nie tylko wgląd w dziedzinie kryminologii, ale także w zrozumienie przestępczości z perspektywy psychologicznej. Będziesz mieć również możliwość podjęcia wolontariatu w ramach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i dziedzin pokrewnych.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i socjologia na West London University daje wgląd w dziedzinę kryminologii, jednocześnie budując zrozumienie przestępczości w jej szerszym kontekście społecznym.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia, nauki policyjne i śledcze na West London University skupia się na obszarach takich jak przemoc wśród osób młodych, pomoc dla ofiar, zapobieganie przestępstwom, wsparcie świadków i różne role wsparcia policji.

Opis kierunku

Kierunek Sztuka kulinarna i zarządzanie na West London University da Ci możliwość uzyskania praktycznych i technicznych umiejętności pożądanych w przemyśle kulinarnym, dodatkowo dostarczając wiedzę odnośnie zarządzania w tej branży.

Opis kierunku

Kierunek Cyber bezpieczeństwo na West London Univeristy powstał we współpracy z firmami zajmującymi się bezpieczeństwem w sieci by upewnić się, że studenci tego kursu uzyskają aktualne i praktyczne umiejętności oraz wiedzę niezbędne by sprostać rosnącym niebezpieczeństwom w internecie.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja dziecięca na West London University pozwoli Ci poznać najnowsze teorie i analizy dotyczące dzieciństwa oraz role, jakie kultura, zabawa i kwestie prawne mają w dzisiejszej edukacji dziecięcej. Dowiesz się o rozwoju i uczeniu się dzieci w dzisiejszych społeczeństwach wielokulturowych, co przygotuje Cię do kariery edukacyjnej.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja na West London University zajmuje się w dużej mierze badaniem aspektów psychologicznych, społecznych, kulturowych i ekonomicznych, które mają wpływ na edukację i kształcenie dzieci oraz młodzieży.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektryczna i elektroniczna na West London University obejmuje wszystkie zastosowania elektryki i elektroniki, od technologii komunikacyjnych po dystrybucję energii elektrycznej i technologię opieki zdrowotnej.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja muzyki elektronicznej na West London University to unikalna propozycje dla amatorów tworzenia elektronicznej muzyki. Kurs zapewnia wyjątkowe i profesjonalne podejście do produkcji muzyki elektronicznej, pokazując Ci jak przełożyć teorię na praktykę.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i kreatywne pisanie na West London University pozwoli Ci na zrozumienie literatury, a także rozwinie kreatywność i umiejętności techniczne niezbędnych do tworzenia ekscytujących prac w różnych gatunkach i dla wielu mediów, w tym radia czy online. To prawdziwie nowoczesny kurs języka angielskiego, który odpowiada na zapotrzebowanie przemysłu medialnego.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i film na West London University to unikalny program nauczania, który pozwala połączyć możliwości kariery w filmie, mediach i pisaniu w różnych formach. Kurs umożliwia rozwinięcie swojej pasji zarówno do ltieratury, jak i do filmu.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka, media i komunikacja na West London University pozwala połączyć pasję do czytania z zestawem bardzo pożądanych umiejętności medialnych i komunikacyjnych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami na West London University został opracowany, aby zapewnić Ci szczegółową wiedzę i zrozumienie złożoności tego zróżnicowanego sektora przemysłowego. Ma również na celu uświadomienie szerokiej gamy możliwości, jakie istnieją w tym rozwijającym się sektorze kariery.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami i hotelarstwo na West London University nauczy Cię organizować wydarzenia ze szczególnym naciskiem na świadczenie usług hotelarskich. Uczelnia posiada kontakty z różnymi organizacjami z tej branży, takimi jak Meeting Professionals International (MPI), the Event and Visual Communication Association (EVCOM), the International Live Events Association (ILEA), oraz the Association for Events Management Education (AEME), co da Ci dodatkowe możliwości rozwoju.

Opis kierunku

Wydarzenia są niezwykle ważnymi atrakcjami turystycznymi i odgrywają kluczową rolę w marketingu miejsc docelowych. Kierunek Zarządzanie wydarzeniami i turystyka na West London University poświęcony jest ważnej roli menadżera wydarzeń w ramach szeroko pojętej branży turystycznej.

Opis kierunku

Kierunek Moda i tekstylia na West London University łączy zarówno elementy z branży mody, jak i tekstylnej. Uzyskasz wszechstronną wiedzę, włączając w to m.in. druk cyfrowy, projektowanie mody, dzianiny przemysłowe i domowe, produkcję filmów o modzie i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Branding i marketing modowy na West London University skupia się na wyspecjalizowaniu Cię w obszarze zarządzania marką i marketingiem w świecie mody.

Opis kierunku

Kierunek Fashion buying i zarządzanie na West London University da Ci pełne zrozumienie odnośnie tego, jak przemysł mody komunikuje się z konsumentem, dzięki czemu będziesz nieocenioną pomocą dla firm z branży mody.

Opis kierunku

Kierunek Promocja mody na West London University został zaprojektowany, aby zapewnić umiejętności potrzebne do kariery w zakresie promocji mody i tworzenia wizerunku. Poznasz wszystkie kluczowe umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Opis kierunku

Kierunek Kompozycja filmowa na West London University to najstarszy tego typu program w całej Wielkiej Brytanii, zaprojektowany by dostarczyć Ci intelektualnych i technicznych zasobów, których będziesz potrzebować w wymagającym świecie kompozycji filmowych i medialnych.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja filmowa na West London University oferuje ekscytującą możliwość nauki wszechstronnej kariery w dziedzinie cyfrowej produkcji filmowej i studiów filmowych. Z siedzibą w zachodnim Londynie, jednym ze światowych centrów przemysłu filmowego i telewizyjnego, będziesz miał możliwość zdobycia ukierunkowanego doświadczenia branżowego i możliwości nawiązywania kontaktów.

Opis kierunku

Postęp technologiczny w zakresie wykrywania przestępstw wymaga wysoko wykwalifikowanych naukowców kryminalistycznych. Kierunek Nauki śledcze na West London University skupia się na dziedzinie medycyny sądowej, włączając nauki biologiczne i chemiczne oraz proces dochodzenia w sprawach karnych.

Opis kierunku

Kierunek Gry, projektowanie i animacja na West London University pomaga rozwijać kreatywne umiejętności potrzebne do tworzenia wizualnych i interaktywnych elementów gier. Oprócz kluczowych umiejętności artystycznych i praktycznych, które są pożądane u pracodawców, zbadasz nowe sposoby interakcji z komputerami i nowe sposoby doświadczania gier.

Opis kierunku

Kierunek Grafika - komunikacja wizualna i ilustracja na West London University został zaprojektowany w celu odzwierciedlenia szerokiej areny, na której obecnie działa komunikacja wizualna. Program kładzie duży nacisk m.in. na rozwijanie własnego indywidualnego języka wizualnego w ramach programu nauczania.

Opis kierunku

Na kierunku Promocja zdrowia i zdrowie publiczne na West London University poznasz główne determinanty zdrowia jednostek i społeczności (np. społeczne, kulturowe, ekonomiczne i polityczne) oraz zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do planowania, tworzenia i oceniania innowacyjnych akcji promujących zdrowie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w hotelarstwie na West London University zachęca do rozwijania umiejętności technicznych, nadzorczych i menedżerskich w kontekście działalności hotelarskiej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na West London University przygotuje Cię do zostania specjalistą HR w sektorze publicznym, prywatnym lub wolontariackim, lecz umiejętności i wiedza, które zdobędziesz, mogą otworzyć drzwi do wielu innych ekscytujących ról w świecie zawodowym.

Opis kierunku

Kierunek Technologia informacyjna na West London University został opracowany z myślą o potrzebach branży i zapewnia odpowiednią wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w branży IT. Dzięki wybraniu tego kierunku będziesz mieć mnóstwo możliwości dalszego rozwoju, np. na studiach magisterskich.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie technologią informacyjną w biznesie na West London University jest akredytowany przez The Tech Partnership jako "Tech Industry Gold degree". Podczas tego kursu nauczysz się odgrywać wiodącą rolę w tworzeniu systemów IT i informacyjnych w celu zapewnienia efektywności biznesowej i przewagi konkurencyjnej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie międzynarodowym na West London University to wspaniała propozycja dla osób, które interesują się pracą w biznesie na międzynarodowym szczeblu. Jeżeli jesteś ambitną osobą, która pragnie pracować w środowisku biznesowym na poziomie międzynarodowym, to jest to idealny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie w hotelarstwie na West London University da ci możliwość rozwinięcia specjalistycznych umiejętności i wiedzy potrzebnej do zarządzania w globalnej branży hotelarskiej. Na tym kursie dowiesz się o zarządzaniu produktami i usługami hotelowymi w globalnej gospodarce, co zachęci Cię do opracowania strategicznego podejścia do wciąż zmieniających się wymagań biznesowych, gospodarczych i społecznych, jakie stawia międzynarodowy sektor hotelarski.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na West London University oferuje dostosowane i wyważone podejście, dzięki czemu możesz nie tylko tworzyć prace pisemne, ale także tworzyć i edytować materiały wideo i audio, a także aktualizować i moderować treści online. Nauczanie na kursie odzwierciedla odejście od wcześniej istniejących i tradycyjnych metod i obejmuje bieżącą praktykę dziennikarską.

Opis kierunku

Kierunek Prawo na West London University przygotuje Cię do kariery zawodowej z prawem, przekazując ci informacje, narzędzia, techniki i doświadczenie potrzebne do rozwiązania problemów prawnych z zaufaniem i wiedzą.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja dźwięku na żywo na West London University jest niezwykle ciekawą propozycją i zarazem jednym z niewielu takich kierunków w kraju. Zgłębisz na nim zagadnienia takie jak praktyczna inżynieria dźwięku na żywo, projektowanie systemu dźwiękowego, techniki nagrywania, akustyka i zarządzanie wydarzeniami muzycznymi.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka i statystyka na West London University to doskonały wybór jeśli jesteś zainteresowany rozwiązywaniem problemów naukowych, inżynierskich lub finansowych i chcesz rozwijać swoje umiejętności obliczeniowe i analityczne.Kurs dostarcza wiedzy odnośnie podstawowych metod i technik matematycznych oraz statystycznych, które są potrzebne do poszerzenia wiedzy i zrozumienia logicznych umiejętności rozwiązywania problemów czy też umiejętności numerycznych, które są bardzo poszukiwane w wielu różnych dziedzinach zatrudnienia.

Opis kierunku

Kierunek Media i komunikacja na West London University przekazuje studentom wszystkie umiejętności i wiedze potrzebne do rozpoczęcia kariery w mediach, komunikacji i przemyśle kulturalnym.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja medialna na West London University da Ci możliwość nauki w supernowoczesnym studiu radiowym, zdobycia wiedzy teoretycznej i skoncentrowania się na umiejętnościach praktycznych w branży medialnej.

Opis kierunku

Kierunek Położnictwo na West London University udzieli Ci kwalifikacji akademickich i zawodowych, których potrzebujesz, aby zarejestrować się w Nursing and Midwifery Council (NMC) jako położna. Kierunek jest bardzo praktyczny, pełen wyzwań, pracy z pacjentami, ale dzięki temu również niezwykle satysfakcjonujący, zaś sam zawód położnej cieszy się w Anglii dużym uznaniem.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka mobilna na West London University skupia się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla urządzeń mobilnych, od telefonów do elektronicznych zegarków czy okularów. Moc przetwarzania tych urządzeń rośnie, dając możliwości tworzenia nowych aplikacji w różnych branżach.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w muzyce na West London University świetnie sprawdzi się, jeśli interesuje Cię biznesowa strona muzyki. Kurs ten pomoże ci rozwinąć kluczowe umiejętności i wiedzę potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym biznesie muzycznym, ze szczególnym naciskiem na sferę zarządzania.

Opis kierunku

Kierunek Music mixing and mastering na West London University pozwoli Ci rozwijać się pod kątem dopracowywania dźwięków, łączenia ich w całość, ujednolicenia brzmień utworów i wszystkich innych etapów obróbki i końcowych etapów produkcji muzycznej.

Opis kierunku

Kierunek Music Performance na West London University oferuje m.in. wiele godzin lekcji indywidualnych, które mocno rozwiną Cię pod kątem wykonywania muzyki. Obejmuje również wiele innych, ważnych zagadnień, jak np. zarządzanie w przemyśle muzycznym.

Opis kierunku

Kierunek Music performance i zarządzanie w muzyce na West London University oferuje program nauczania dostosowany do osób, które interesują się zarówno technicznymi aspektami tworzenia muzyki, jak i pisaniem utworów, przemysłem muzycznym oraz zarządzaniem i promocją w biznesie muzycznym.

Opis kierunku

Kierunek Music performance i nagrywanie na West London University został opracowany w odpowiedzi na potrzeby obecnej branży muzycznej. Jest skierowany do muzyków, którzy chcą rozwijać się pod kątem wykonywania muzyki, pisania utworów oraz wiedzy technicznej, a przy tym chcą uzyskać wiedzę na temat tego, jak wygląda świat muzyki "od środka".

Opis kierunku

Kierunek Music performance i technologia na West London University koncentruje się na rozwijaniu wiedzy technicznej i umiejętności w zakresie produkcji muzyki. Studia skupiają się na nauce śpiewu bądź gry na instrumencie, w grze na instrumentach bądź na wokalu - wszystko pozostaje do Twojego wyboru. Możesz wyspecjalizować się w określonym obszarze, lub zdobyć wiedzę ogólną.

Opis kierunku

Kierunek Nagrywanie i produkcja muzyki na West LondonUniversity to kurs z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i nauczany jest w jednym z największych kompleksów produkcji audio w Europie. Będziesz mieć okazję pracować z szeroką gamą muzyków w studiach wyposażonych w najnowszą technologię.

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyczna - post produkcja dźwięku na West London University to godna polecenia propozycja dla osób uzdolnionych muzycznie. Wśród absolwentów tego kierunku są m.in. laureaci nagrody Grammy, wielu współpracowało z wybitnymi i znanymi artystyami, takimi jak Maroon Five, Lady Gaga, U2,Trevor Horn, Peter Gabriel.

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyki na West London University to flagowy kurs muzyczny tej uczelni - stanowi rdzeń, na którym opierają się wszystkie inne kierunki muzyczne. Ma godną pozazdroszczenia bazę zasobów, dzięki czemu uczelnia jest jednym z największych kompleksów audio w Europie.

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyczna i komponowanie na West London University pomoże Ci przygotować się do sukcesu w branży muzycznej. Zdobędziesz dogłębne zrozumienie i szerszą wiedzę na temat współczesnych systemów nagrywania dźwięku, korzystając z urządzeń technicznych spełniających wszystkie standardy przemysłu muzycznego.

Opis kierunku

Technologia muzyczna to szybko rozwijająca się dziedzina przemysłu muzycznego, stale się zmieniająca i rozwijająca, wymagająca specjalistów z coraz szerszym zakresem umiejętności. Kierunek Technologia muzyczna i performance na West London University oferuje doskonałe warunki by kształcić się w tym obszarze - ciężko o uczelnię, która posiadałaby nowocześniejsze zaplecze techniczne i lepiej wykwalifikowanych nauczycieli.

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyczna i muzyka popularna na West London University to bardzo ciekawa propozycja dla osób interesujących się technologią muzyczną oraz wykonywaniem muzyki. Dwie trzecie przedmiotów na tym kierunku skupia się na technologii muzycznej, a pozostałą jedna trzecia - na wykonywaniu i tworzeniu muzyki pop. Na ostatnim roku studiów będziesz mógł wybrać w czym dokładnie chcesz się specjalizować.

Opis kierunku

Kierunek Teatr muzyczny na West London University to specjalistyczny program nauczania przeznaczony dla osób, które chcą połączyć pasję do muzyki i aktorstwa.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami dorosłymi na West London University powinny wybrać te osoby, które chcą pracować jako pielęgniarz bądź pielęgniarka przy czym w swojej pracy pragną w głównej mierze opiekować się osobami dorosłymi, tzn. powyżej 18 roku życia. Dowiesz się wszystkiego na temat opieki nad tymi osobami oraz o tym, jak pomagać im w powrocie do zdrowia czy też w radzeniu sobie z długimi chorobami.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad dziećmi na West London University powinny wybrać te osoby, które chcą pracować jako pielęgniarz bądź pielęgniarka i jednocześnie interesuje je praca z dziećmi: od noworodków, po młodzież. Studia, zarówno jak i przyszła praca, są wymagające, pełne wyzwań, ale również pełne satysfakcji - uzyskasz możliwość pomocy w powrocie do zdrowia osobom najmłodszym, a dwa dni pracy nigdy nie będą wyglądały tak samo.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - praca z osobami niepełnosprawnymi na West London University to ekscytująca, pełna wyzwań kariera, w trakcie której przyczynisz się do poprawy jakości życia osób z trudnościami w uczeniu się i umożliwisz im niezależne życie.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi na West London University to specjalna propozycja dla osób, które interesują się pracą z osobami, które cierpią na różnego rodzaju problemy i zaburzenia psychiczne. Nauczysz się, jak oceniać, planować, promować i wspierać powrót osoby chorej do zdrowia, podnosząc jej zaangażowanie a także poziom kontroli nad ich stanem (nazywa się to podejściem skoncentrowanym na naprawie). Co ważne, dowiesz się także, jak dbać o potrzeby fizyczne swojego pacjenta.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na West London University to wspaniała okazja by rozwinąć swój kunszt fotograficzny i przeobrazić pasję w fascynującą pracę. Dzięki praktycznemu programowi studiów w krótkim czasie staniesz się profesjonalnym fotografem gotowym do pracy w wielu różnych branżach.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i relacje międzynarodowe na West London University stanowi okazję do studiowania rządów, społeczeństw i interakcji ludzi, idei i instytucji, które pozwolą zrozumieć, w jaki sposób zasoby są dystrybuowane w ujęciu globalnym. Do najciekawszych przedmiotów należą m.in. "Diplomacy in a Changing World’‘ czy "Working in Political and International contexts".

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na West London University obejmuje podstawowe treści psychologiczne wymagane na poziomie licencjackim, a także zapewnia ekscytujące opcjonalne moduły. Uczelnia dysponuje specjalistycznym sprzętem i oprogramowaniem oraz wydzielonymi salami dostępnymi do wspierania studentów podczas realizacji ich projektów badawczych i stosowanymi podczas nauczania w stosownych przypadkach.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i dochodzenia kryminalne na West London University to świetna opcja dla wszechstronnych osób, która umożliwia naukę w doskonale wyposażonym środowisku dydaktycznym: uczelnia wyposażona jest w nowoczesne laboratoria, sprzęt do badania DNA, rozprysków krwi czy nawet tzw. pokoje zbrodni. Dodatkowo warto wspomnieć, iż West London to najlepszy londyński uniwersytet pod względem kryminologii.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i poradnictwo na West London University koncentruje się na psychologii, ale z dodatkiem teorii poradnictwa, przyglądając się roli doradców i pracy, którą wykonują. Jest to jeden z najdłuzej działających kursów psychologicznych w kraju, który został akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne już w 1986 roku.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i kryminologia na West London University pomoże Ci zrozumieć procesy wpływające na to, jak ludzie myślą, zachowują się, czują i wchodzą w interakcje, a także przyczyny przestępczości i działanie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, wszystko to uwzględniając wzajemne relacje i wpływ psychologii na zachowania przestępcze i kryminalistykę.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia, nadużywanie substacji i uzależnienia na West London University pomoże Ci zrozumieć co sprawia, że ludzie zachowują się i myślą tak w określony sposób. Jeśli interesuje Cię zrozumienie procesów wpływających na to, jak ludzie myślą, zachowują się, czują i wchodzą w interakcje ze szczególnym uwzględnieniem nadużywania substancji i uzależnień, to jest to kurs idealnie skrojony na mierę Twoich potrzeb.

Opis kierunku

Kierunek Marketing w mediach społecznościowych na West London University integruje techniki marketingu mediów społecznościowych z komunikacją marketingową i strategią. Nauczane przedmioty są bardzo dobrze dostosowane do obecnych realiów, możesz więc być pewien, że otrzymana wiedza będzie aktualna i w stu procentach przydatna w przyszłej pracy.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na West London University prowadzi do uzyskania kwalifikacji zawodowych w pracy socjalnej, opracowanej we współpracy z partnerami i zainteresowanymi stronami (użytkownikami usług, opiekunami i różnymi agencjami pracy socjalnej). Studenci mają możliwość uczenia się dzięki innowacyjnym mieszanym metodom nauczania.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na West London University dostarczy Ci wiedzy na tmat pomocy osobom pokrzywdzonym, w tym młodocianym, opiece społecznej, pomocy socjalnej. Będzie także mieć możliwość wyjazdu za granicę, aby poznać inne społeczeństwa i kultury. Będziesz także mógł angażować się w pracę lub wolontariat w organizacjach społecznych.

Opis kierunku

Na kierunku Socjologia i kryminologia na West London University będziesz studiować i analizować ludzi oraz zachowania w różnych kontekstach społecznych, kulturowych i instytucjonalnych. Program nauczania znajduje się w czołówce najnowszych badań i debat, dając wgląd w dzisiejsze problemy, od globalizacji po społeczeństwo cybernetyczne i teorie zachowań przestępczych.

Opis kierunku

Kierunek Tworzenie i nagrywanie utworów na West London University jest świetnym wyborem dla osób, które lubią pisać własne utwory muzyczne. Kurs ten da Ci możliwość współpracy z innymi artystami i rozwijania Twojego kunsztu muzycznego. Warto przy tym wspomnieć o możliwości dostępu do nowoczesnego sprzętu audio.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie strategiczne transportem na West London University kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności i kwalifikacji potrzebnych do odniesienia sukcesu w tej różnorodnej globalnej branży. Transport to pełna możliwości gałęź gospodarki, zatrudniająca dwa miliony ludzi i wnosząca 55 miliardów funtów rocznie do samej tylko brytyjskiej gospodarki.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja teatralna - design i zarządzanie na West London University pozwala uzyskać wiedzę na temat pracy w teatrze od bardzo praktycznej strony. Nauczysz się m.in. pracy z oświetleniem czy projektowania sceny.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w turystyce i podróże na West London University ma na celu dokładne zrozumienie międzynarodowego charakteru branży turystycznej i turystycznej. Jego celem jest wyposażenie Cię w kluczowe umiejętności biznesowe, wiedzę akademicką i doświadczenie zawodowe użyteczne w świecie rzeczywistym.

Opis kierunku

Kierunek Efekty wizualne na West London University skupia się w dużej mierze na CGI - obrazach generowanych komputerowo - dając jednocześnie kluczową możliwość specjalizacji w konkretnym obszarze - czymś, czego przemysł coraz bardziej potrzebuje.

Opis kierunku

Kierunek Voice in performance na West London University to intensywny kurs, który ma na celu poprawę Twojego wokalu oraz umiejętności zarówno "śpiewanego", jak i "mówionego" głosu. Jeśli uważasz, że masz dobry głos, i chciałbyś nad nim dalej pracować i rozwijać się w tym kierunku - będzie to świetny wybór.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!