fbpx
Bedfordshire University

Bedfordshire University - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (133)

Kierunek Rachunkowość na Bedfordshire University przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć karierę w rachunkowości bądź pracować jako księgowy w biznesie. Kurs posiada dwie ważne akredytacje: ACCA oraz AIA.

Opis kierunku

Program Finanse i rachunkowość na Bedfordshire University to przepustka do pracy w sektorze finansów, ubezpieczeń czy księgowości. Jeśli lubisz biznes oraz ekonomię i dobrze radzisz sobie z obliczeniami, będzie to świetny wybór. Kierunek jest akredytowany przez ACCA oraz AIA.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo na Bedfordshire University świetnie przygotowuje do pracy w aktorstwie. Zdobędziesz dużą wiedzę i wiele przydatnych technik i umiejętności, włączając w to aktorstwo na scenie, w telewizji czy teatr muzyczny.

Opis kierunku

Reklama i projektowanie marki na Bedfordshire University dostarcza kompleksowej wiedzy z zakresu reklamy, marketingu i brandingu. Sukces projektu reklamowego zależy od zrozumienia zasad marketingowych, dlatego też połączenie projektowania grafiki z teorią marketingu i reklamy leży w centrum tego kursu.

Opis kierunku

Kierunek Reklama i komunikacja w marketingu na Bedfordshire University to szansa na zrozumienie świata reklamy, copywritingu i marketingu. Kurs otwiera możliwości pracy w wyspecjalizowanych agencjach, komunikacji marki i zarządzaniu marką. Zdobądź ważne doświadczenie zawodowe, ponadto już podczas studiów będziesz mieć możliwość współpracy z zewnętrznymi agencjami oraz budowania sieci kontaktów branżowych.

Opis kierunku

Animacja ciągle się zmienia, ale nawet przy użyciu najnowszych technik cyfrowych rysowanie i opowiadanie historii pozostają kluczowymi elementami każdej udanej produkcji. Kierunek Animacja na Bedfordshire University pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat wszystkich aspektów tworzenia animacji.

Opis kierunku

Animacja to dynamiczna i szybko rozwijająca się branża, a kurs Animacja w przemyśle na Bedfordshire University łączy tradycyjną praktykę studyjną z najnowszymi innowacjami i technikami. Będziesz skupiać się na rysunku, opowiadaniu historii i myśleniu koncepcyjnym, a także teorii i praktyce, które stanowią podstawę sztuki i projektowania.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja stosowana na Bedfordshire University jest idealnym wyborem dla osób, które pracują już w szkołach podstawowych, specjalnych i przedszkolach jako asystenci nauczania, instruktorzy, trenerzy sportowi itp.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia stosowana na Bedfordshire University jest w pełni akredytowany przez BPS, czyli British Psychological Society, dostępny jest także w wersji z rokiem zerowym oraz jako sandwich course. Na ostatnim roku uzyskasz możliwość wybrania obszaru swojej specjalizacji.

Opis kierunku

Kierunek Stosowane nauki społeczne na Bedfordshire University można dostosować do własnych zainteresowań, jednocześnie studia zwiększają perspektywy kariery zawodowej - pracodawcy cenią umiejętności zdobyte przez absolwentów studiów socjologii stosowanej.

Opis kierunku

Kierunek Stosowane nauki społeczne (rozszerzone) na Bedfordshire University można dostosować do własnych zainteresowań, jednocześnie studia zwiększają perspektywy kariery zawodowej - pracodawcy cenią umiejętności zdobyte przez absolwentów studiów socjologii stosowanej. Jest to kurs prowadzony w trybie rozszerzonym, zapewniający uzyskanie bardziej kompleksowej wiedzy, przeznaczony dla wymagających osób.

Opis kierunku

Kierunek Sztuka i design na Bedfordshire University obejmuje wiele dziedzin sztuki, od obszarów takich jak rysunek, malowanie i drukowanie, do najnowszych technik w dziedzinie materiałów wideo i cyfrowych. Kurs ten daje szansę rozwijania umiejętności i kreatywności.

Opis kierunku

Program Sztuczna inteligencja i robotyka na Bedfordshire University posiada akredytację British Computer Society. Łączy w sobie naukę na temat robotyki i sztucznej inteligencji, skupiając się na tworzeniu inteligentnych robotów.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie lotnictwem i lotniskami na Bedfordshire University ma na celu wyposażyć Cię w wiedzę i doświadczenie, których potrzebujesz, aby rozpocząć karierę w przemyśle lotniczym i zarządzaniu lotniskami. Obszar ten wciąż szybko rozwija się na całym świecie i zapotrzebowanie na pracowników jest wysokie.

Opis kierunku

Kierunek Biochemia na Bedfordshire University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkeigo na temat biochemii, która jest istotną częścią nowoczesnej nauki, obejmując wiele dyscyplin i zapewnia podstawowe poznanie procesów biologicznych. Zrewolucjonizowa nasze zrozumienie systemów biologicznych od mikroorganizmów po organizm człowieka i doprowadziła do wielu korzystnych zastosowań biotechnologicznych.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne na Bedfordshire University rozpoczyna się od studiowania podstawy nauk biologicznych obejmującej tematy z mikrobiologii, chemii komórkowej i anatomii. Dalsza realizacja tematów takich jak biochemia i biotechnologia oraz ekologia i środowisko pozwala na zrozumienie pełnego zakresu praktycznych zastosowań biologii, od przemysłu do wpływu nadmiaru populacji ludzkiej na nasze środowisko..

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Bedfordshire University jest akredytowany przez IBMS i stanowi solidną podstawę w naukach laboratoryjnych stosowanych w diagnozowaniu lub badaniu chorób, przygotowując Cię do różnych karier zawodowych. Badaj naturalne procesy życiowe i patologiczne zmiany zachodzące w organizmach dotkniętych chorobą. Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami dzięki gościnnym wykładom ekspertów naukowych z biomedycznych instytutów i laboratoriów szpitalnych.

Opis kierunku

Absolwenci kierunku Dziennikarstwo radiowe i telewizyjne na Bedfordshire University pracują w stacjach takich jak BBC, Tristara, Incisive TV i Endemol, wielu z nich decyduje się również na studia magisterskie, np. w Londynie czy Nowym Jorku.

Opis kierunku

Kierunek Radio i telewizja na Bedfordshire University to szansa na zdobycie wiedzy i wyspecjalizowanie się w obszarze transmisji na żywo, od transmisji radiowych po telewizyjne.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i ekonomia na Bedfordshire University to nauka nad ekonomią - czynnikami, które wpływają na dochody, bogactwo i dobrobyt - stosowaną we współczesnym świecie biznesu. Absolwenci tego kierunku mają bardzo rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i informatyczne, umożliwiając im wyróżnienie się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Opis kierunku

Kierunek Systemy informacji biznesowej na Bedfordshire University to nauka na temat zastosowań informatyki w biznesie. Informatyka jeszcze nigdy nie była tak ważna dla strategicznych, operacyjnych i taktycznych potrzeb międzynarodowego biznesu. Kurs ten oferuje gruntowną wiedzę w zakresienowoczesnych narzędzi informacyjnych, wzbogaconą o zaawansowane techniki zarządzania i inżynierii.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie na Bedfordshire University skupia się na zagadnieniach biznesowych oraz zarządzaniu małymi i dużymi przedsiębiorstwami.

Opis kierunku

Kierunek Biznes, zarządzanie i prawo na Bedfordshire University umożliwi CI uzyskanie wiedzy z zakresu prawa handlowego, biznesowego oraz zarządzania przedsiębiorstwem.

Opis kierunku

Kierunek Biznes (rozszerzony) na Bedfordsihre University jest o rok dłuższy od tradycyjnych kierunków biznesowych - trwa 4 lata. Dzięki temu lepiej przygotowuje do przyszłej pracy, obejmując większą ilość tematów i zagadnień.

Opis kierunku

Kierunek Biznes: finanse na Bedfordshire University da ci gruntowne podstawy wiedzy z zakresu zarządzania finansami, bankowości i pośrednictwa. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, zdobędziesz umiejętności i możliwości analityczne, które są bardzo cenione przez pracodawców.

Opis kierunku

Kierunek Biznes na Bedfordshire University pozwili CI uzyskać szerokie perspektywy zawodowe pozwalające na pracę w wielu różnych dziedzinach, nie tylko stricte biznesowych. Program dostępny jest także w wersji z rokiem zerowym, oraz jako sandwich course.

Opis kierunku

Dzięki kierunkowi Międzynarodowe studia biznesowe na Bedfordshire University zrozumiesz, jak działa biznes w coraz bardziej globalnej gospodarce. Kurs umożliwia uzyskanie umiejętności biznesowych wymaganych przez firmy na arenie międzynarodowej.

Opis kierunku

Marketing ma kluczowe znaczenie dla biznesu w XXI wieku, a absolwenci, którzy rozumieją dynamikę i znaczenie nowoczesnego marketingu biznesowego są bardzo pożądani na rynku pracy. Kierunek Biznes: marketing na Bedfordshire University wyposaży Cię we wszystko co potrzebne, by odnieść sukces na tym polu.

Opis kierunku

Kierunek Biznes: zarządzanie projektami na Bedfordshire University został zaprojektowany dokładnie tak, aby przygotować Cię do potrzeb dzisiejszego biznesu, oferując gruntowną wiedzę w zakresie najważniejszych zagadnień, zanim wyspecjalizujesz się w zarządzaniu projektami w ostatnim roku.

Opis kierunku

Kierunek Badania nad dziećmi i młodzieżą na Bedfordshire University zapewni ci solidne podstawy wiedzy na temat dzieci i młodzieży we współczesneji Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej. Kurs daje możliwość omówienia pomysłów, teorii i argumentów dotyczących dzieci i młodzieży w wieku od 1 do 25 lat poprzez dyskusje i praktyczne działania ".

Opis kierunku

Kierunek Animacja komputerowa i efekty wizualne na Bedfordshire University będzie bardzo ciekawym i przyszłościowym wyborem. W przemyśle cyfrowym stosuje się coraz więcej animacji komputerowej i efektów specjalnych: w telewizji, grach komputerowych, filmie etc. Możesz więc być pewien, że po ukończeniu tego kierunku czeka Cię wiele ciekawych możliwości pracy.

Opis kierunku

Kierunek Rozwój gier komputerowych na Bedfordshire University skupia się na tworzeniu i produkcji gier komputerowych, co obecnie stanowi olbrzymią gałąź przemysłu, która wciąż się rozwija. Poznasz nowe technologie, obsługę specjalistycznego oprogramowania i dystrybucję cyfrową.

Opis kierunku

Kierunek Sieci komputerowe na Bedfordshire University nauczy Cię obsługi i tworzenia sieci komputerowych, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie, od pracy w biurze po przemysł motoryzacyjny.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe na Bedfordshire University jest skomplikowanym i szeroko zakrojonym kursem, obejmującym studia nad teorią obliczeniową, projektowaniem systemów i sztucznej inteligencji.

Opis kierunku

Program Nauki komputerowe i robotyka na Bedfordshire University obejmuje obszary od rozwoju oprogramowania do sztucznej inteligencji i dodatkowo łączy je z robotyką. Twoja nauka skoncentruje się na wyjaśnieniu tego, czym jest inteligencja i jak można zbudować inteligentne maszyny.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe i inżynieria oprogramowania na Bedfordshire University szczególny nacisk kładzie na nauke całego cyklu tworzenia oprogramowania oraz na tworzenie wysokiej jakości systemów wykorzystujących metody programowania obiektowego.

Opis kierunku

Kierunek Bezpieczeństwo komputerowe i nauki śledcze na Bedfordshire University skupia się na nadużyciach związanych z przestępczością komputerową, która wzrasta na całym świecie, przez co agencje rządowe, przedsiębiorstwa i osoby prywatne są pod stałym zagrożeniem. Wpływ ataku może być ogromny, a popyt na ludzi, którzy potrafią skutecznie zabezpieczyć systemy komputerowe i zwiększyć ich bezpieczeństwo stale rośnie.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria systemów komputerowych na Bedfordshire University pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę z zakresu inżynierii, przetwarzania sygnału cyfrowego i programowaniasystemów wbudowanych.

Opis kierunku

W miarę wzrostu złożoności komputerów, potrzeba na pracowników o wysoce rozwiniętych umiejętnościach numerycznych i analitycznych wzrosła. Kierunek Obliczenia i matematyka na Bedfordshire University świetnie przygotuje Cię do pracy w wielu różnych przemysłach, w których mają zastosowania matematyka i skomplikowane obliczenia.

Opis kierunku

Kierunek Pisarstwo na Bedfordshire University umożliwi Ci rozwinięcie swoich umiejętności pisarkskich. To idealna propozycja dla osób, które uwielbiają przelewać słowo na papier i pragną zajmować się tym zawodowo w przyszłości. Program ten posiada bliskie powiązania z mediami, dziennikarstwem i kursami z dziedziny sztuki i projektowania.

Opis kierunku

Kierunek Pisarstwo i dziennikarstwo na Bedfordshire University powinny wybrać osoby, które są zainteresowane pracą w dziennikarstwie i jednocześnie pragną rozwijać swój kunszt pisarski. Dzięki temu znacznie poszerzysz swoje perspektywy kariery zawodowej.

Opis kierunku

Program Kryminologia na Bedfordshire University przygotuje Cię do kariery w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych a także w innych zawodach. Poznasz dogłębnie zagadnienia związane z psychologią śledczą, przestępczością zorganizowaną, przestępczością wśród młodzieży, pracą współczesnej policji, działalnością gangów i wiele więcej.

Opis kierunku

Program Kryminologia i socjologia na Bedfordshire University pozwoli Ci dowiedzieć się wszytkiego na temat przyczyn przestępczości, zachowań przestępczych, systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, przestępczości międzynarodowej, kary i policji oraz wpływu rasy, płci, klasy społecznej, zdrowia i mediów na popełniane zbrodnie.

Opis kierunku

Kierunek Taniec na Bedfordshire University to kompleksowa, praktyczna nauka tańca, od tańca współczesnego na balecie kończąc. Będziesz mieć okazję brać udział w choreografiach przygotowywanych przez zawodowych choreografów, a także samemu tworzyć własne sztuki.

Opis kierunku

Kierunek Nauka o danych na Bedfordshire University dostarczy Ci kompleksowej wiedzy odnośnie zbierania, analizowania i przetwarzania danych, co ma zastosowanie w wielu różnych przemysłach. Będziesz mógł studiować przedmioty takie jak "Bezpieczeństwo danych i integralność informacji" czy "Wydobywanie danych i analiza danych".

Opis kierunku

Kierunek Wczesne dzieciństwo na Bedfordshire University daje dogłębną wiedzę na temat edukacji wczesnodziecięcejj (0-8 lat), a także rozwóju dzieci w nauce i myśleniu, skupiając się na holistycznym podejściu do potrzeb dziecka.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i finanse na Bedfordshire University to nauka takich przedmiotó jak makroekonomia, mikroekonomia, ekonomia stosowana, ład korporacyjny, analiza danych w ekonomii i biznesie, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, ekonomia handlu międzynarodowego i wiele, wiele więcej. Dzięki tak szerokiej wiedzy będziesz w stanie podjąć pracę w wielu różnych zawodach związanych z ekonomią, gospodarką i finansami.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja na Bedfordshire University otwiera przed Tobą możliwość pracy jako nauczyciel. Dodatkowo zapewnia uzyskanie podstaw wiedzy w zakresie socjologii, psychologii, filozofii, prawa i zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja i anglistyka na Bedfordshire University umożliwi Ci zdobyć szeroką wiedzę w zakresie literatury angielskiej; poznasz kluczowe idee i teorie edukacyjne, główne okresy i gatunki literackie a także zasady używania języka angielskiego.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja i psychologia na Bedfordshire University stwarza okazję do rozwijania wiedzy na temat edukacji jednocześnie zdobywając wiedzę odnośnie specjalistycznych dziedzin psychologii, takich jak rozwój ludzki i psychologia wychowawcza. Dowiesz się, w jaki sposób małe dzieci i nastolatki uczą się i rozwijają w dzisiejszym społeczeństwie oraz jak wpływać na ich rozwój.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektryczna na Bedfordshire University umożliwi Ci naukę w nowoczesnych laboratorium, w które uczelnia niedawno zainwestowała 1 milion funtów. Dzięki temu będziesz w stanie korzystać z najnowocześniejszych urządzeń i cieszyć się z najwyższej jakości nauczania.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka i teatr na Bedfordshire University przeznaczony jest dla osób, które uwielbiają sztukę i teatr, chcą zdobyć wiedzę odnośnie pracy w teatrze i szlifować swój talent w tej dziedzinie, jednocześnie ucząc się literatury angielskiej i jej związku z teatrem.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i lingwistyka na Bedfordshire University daje możliwość zbadania natury i złożoności języka angielskiego. Poznasz jego strukturę, w jaki sposób go poprawnie używać i jak go nauczać.

Opis kierunku

Kierunek Język i literatura angielska na Bedfordshire University przeznaczony jest dla osób, które w równym stopniu fascynują się językiem angielskim, co literaturą tworzoną w tym języku. Umożliwi Ci zrozumienie zarówno języka, jak i różnorodnych tekstów z różnych okresów historii literatury.

Opis kierunku

Kierunek Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego na Bedfordshire University dostarczy Ci kompleksowej wiedzy na temat języka angielskiego, jego struktury i poprawnego używania, jednocześnie uzyskasz kwalifikacje dzięki którym będziesz mógł nauczać tego języka niemal w każdym kraju na świecie.

Opis kierunku

Niezależnie od ulubionego okresu twórczości, wybierając kierunek Literatura angielska na Bedfordshire University na pewno znajdziesz coś, co Cię zafascynuje. Od twórczości Chaucera, poprzez Shakespeare'a, po Zephaniaha czy Monicę Ali - poznasz wszystkich ważnych brytyjskich autorów i ich dzieła.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka na Bedfordshire University to nauka trzech zagadnień: literatury angielskiej, języka angielskiego i pisarstwa. Dzięki tak kompleksowej i złożonej wiedzy po ukończeniu studiów będziesz mieć szereg możliwości dalszej nauki i pracy do wyboru.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami na Bedfordshire University nauczy Cię zarządzania wydarzeniami w turystyce, hotelarstwie, przemyśle rozrywkowym i sporcie. To idealny wybór dla osób aktywnych, kreatywnych, lubiących planować i organizować różnego rodzaju imprezy czy wyjazdy.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami i marketing na Bedfordshire University umożliwi Ci jednoczesną naukę zarządzania wydarzeniami w różnych branżach oraz marketingu i reklamy. Na studentów czeka możliwość odbycia stażu zawodowego w trakcie studiów, który trwa 12 tygodni i umożliwi Ci pracę w przyszłym środowisku zawodowym.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie mody na Bedfordshire University zachęca do eksperymentowania z projektami, materiałami i procesami produkcji odzieży, a jednocześnie zwiększa Twoją wiedzę na temat najnowszych technologii i produkcji tekstyliów. Będziesz rozwijać swój własny indywidualny styl podczas odkrywania pokrewnych dyscyplin, takich jak fotografia, sitodruk czy ilustracja.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja filmowa i telewizyjna na Bedfordshire University to propozycja dla osób zafascynowanych zarówno małym, jak i dużym ekranem. Kurs duży nacisk kładzie na przedsiębiorczość, co pozwoli Ci zyskać prawidzwe doświadczenia i dostarczy Ci wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia kariery w tej szybko zmieniającej się branży.

Opis kierunku

Program Produkcja filmowa na Bedfordshire University koncentruje się na dostarczaniu umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie i filmie. Nauczanie praktyki i teorii odbywa się w stosunku 70:30, duży nacisk kładzie się na przedsiębiorczość oraz na opracowanie modelu biznesowego dla początkowych firm filmowych.

Opis kierunku

Kierunek Sztuki piękne na Bedfordshire University pomoże Ci rozwijać się jako artysta, koncentrując się na malowaniu, drukowaniu, mediach cyfrowych, instalacjach artystycznych i innych dziedzinach sztuki dwuwymiarowej.

Opis kierunku

Główne tematy kierunku Żywność i odżywianie na Bedfordshire University stanowią anatomia człowieka, fizjologia, mikrobiologia, zasady żywienia i odżywiania, jak również specjalistyczne dziedziny, takie jak odżywianie kliniczne, immunologia, mikrobiologia żywności i biotechnologia.

Opis kierunku

Kierunek Piłka nożna na Bedfordshire University oferuje przegląd piłki nożnej z punktu widzenia biznesu, coachingu i rozwoju, a także szczegółowe badania branży sportowej. Obejmuje administrację piłki nożnej, kwestie społeczne w piłce nożnej, coaching, a także szersze dziedziny sportu.

Opis kierunku

Kierunek Nauki śledcze na Bedfordshire University oferuje niepowtarzalną kombinację nauki i psychologii, obejmującą praktyczną pracę laboratoryjną, co więcej zyskasz doświadczenie w badaniu scen przestępczości przy użyciu specjalistycznego Crime Scene Room. Postęp techniczny sprawił, że naukowcy kryminalistyczni coraz częściej zajmują się badaniami przestępczości. Wybierz ten kierunek by zyskać kompleksową wiedzę na temat tego zawodu.

Opis kierunku

Kierunek Grafika na Bedfordshire University rozwinie Twoją kreatywność, umiejętności twórcze a także znajomość wielu przemysłów, dla których grafika jest kluczowa, jak np. marketing i reklama.

Opis kierunku

Celem kierunku Zdrowie i opieka społeczna na Bedfordshire University jest rozwijanie wiedzy na temat zdrowia i opieki społecznej oraz środowiska społecznego, politycznego, prawnego i organizacyjnego. Będziesz studiować m.in. socjologię zdrowia, zdrowie publiczne, zdrowie psychiczne, niepełnosprawność, pracę wielu agencji zdrowotnych oraz kwestie opieki społecznej i opieki socjalnej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia zdrowia na Bedfordshire University jest jednym z zaledwie dwóch w kraju, które zajmują się wpływem psychologii na motywacje, myśli i uczucia stanowiące podstawę zachowań związanych ze zdrowiem ludzkim. Kurs posiada akredytację British Psychological Society (BPS).

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie, żywienie i ćwiczenia fizyczne na Bedfordshire University zajmuje się wpływem odżywiania i ćwiczeń na zdrowie, kondycję i chorobę. Kurs ten stanowi nauk podęstaw promocji zdrowia i obejmuje kluczowe zagadnienia dotyczące znaczenia ćwiczeń i odżywiania dla zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w branży turystycznej i hotelarskiej na Bedfordshire University to jeden z tych programów, po któych ukończeniu ma się niezwykle wiele opcji do wyboru: od pracy w centrach konferencyjnych, poprzez hotele na całym świecie, po pracę na statkach wypoczynkowych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Bedfordshire University nauczy Cię w jaki sposób ludzie pracujący w biznesie powinni być rekrutowani, szkoleni, motywowani i opłacani, aby sprostać wymaganiom organizacji. Zdobędziesz szeroką wiedzę obejmującą tematy takie jak praktyka zawodowa, przywództwo i motywacja, wynagrodzenie, systemy biznesowe, selekcja i rekrutacja, relacje pracownicze i prawo pracownicze.

Opis kierunku

Kierunek Ilustracja na Bedfordshire University koncentruje się na na kwestiach wielokulturowych i technologicznych powiązanych z tym obszarem. Twoje praktyczne umiejętności zostaną sprawdzone podczas pracy z animatorami, fotografami i twórcami filmów wideo, a wszystko to po to, by zbudować kluczowe umiejętności projektanckie i zgłębić różne rodzaje pracy, w tym ilustrowanie książek, aplikacji redakcyjnych etc.

Opis kierunku

Wraz ze wzrostem wielkości i złożoności systemów informacyjnych, istnieje coraz większe zapotrzebowanie na osoby o specjalistycznych umiejętnościach, które potrafią interpretować potrzeby informacyjne organizacji i przetłumaczyć je na aplikacje biznesowe. Kierunek Systemy informacyjne na Bedfordshire University dostarczy Ci kompleksowej wiedzy na te tematy.

Opis kierunku

Program Planowanie i projektowanie miast na Bedfordshire University to innowacyjny kierunek z zakresu architektury, gdzie rozwiniesz swoją wiedzę odnośnie planowania, projektowania, prawa, ekosystemów, globalnych zmian, bezpieczeństwa i innych elementów, które stanowią podstawę tego zagadnienia.

Opis kierunku

Kierunek Interaktywne technologie cyfrowe na Bedfordshire University to innowacyjny, nowoczesny kurs, zaprojektowany aby zaspokoić zapotrzebowanie przemysłu twórczego na wysoko wykwalifikowanych i kreatywnych ludzi o światowej klasy wiedzy technicznej i projektowej.

Opis kierunku

Kierunek Architektura wnętrz na Bedfordshire University umożliwi Ci naukę na temat tego, w jaki sposób projektować przestrzeń, w której ludzie żyją, pracują, wypoczywają czy podróżują. Kurs koncentruje się na manipulacji przestrzenią, kompozycją i innowacyjnych technikach używanych do tworzenia wnętrz budynków.

Opis kierunku

Kierunek Architektura wnętrz i branding detaliczny na Bedfordshire University to interdyscyplinarny program, na którym zajęcia odbywają się w profesjonalnych studiach i umożliwiają zdobycie wiedzy m.in. odnośnie wyposażenia, oświetlenia, projektowanie brandinga, projektowania w telewizji i filmie czy wystaw.

Opis kierunku

Kierunek Biznes mięrzynarodowy na Bedfordshire University pozwoli Ci uzyskać wiedzę jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem w kontekście globalnym. Dzięki niemu będziesz w stanie pokazać potencjalnym pracodawcom, że rozumiesz, jak działa biznes w skali międzynarodowej.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe finanse i bankowość na Bedfordshire University stanowi wprowadzenie do teorii rynków finansowych, z naciskiem na ład korporacyjny i regulację finansową.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie w turystyce na Bedfordshire University otwiera drzwi do szerokiej gamy karier w szybko rozwijającym się przemyśle turystycznym - od linii lotniczych do hoteli, centrów biznesowych i konferencyjnych. Jeśli wybierzesz opcję z sandwich year, uzyskasz możliwość wzięcia udziału w rocznych praktykach zawodowych - możliwy jest wyjazd poza granice Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Bedfordshire University pozwoli Ci na uzyskanie umiejętności redakcyjnych i produkcyjnych niezbędnych w branży dziennikarskiej. Wśród wykładowców znajdują się m.in. byli pracownicy stacji takich jak BBC.

Opis kierunku

Program Dziennikarstwo i relacje publiczne na Bedfordshire University to szansa na uzyskanie wyjątkowego zakresu umiejętności komunikacyjnych przy jednoczesnej nauce zawodu dziennikarza. Kurs obejmuje bardzo dużo zagadnień, od zbierania wiadmości i redagowania tekstu po relacje publiczne w biznesie.

Opis kierunku

Program Dziennikarstwo i nauka języków obcych na Bedfordshire University umożliwi Ci naukę na temat wszystkich gałęzi dziennikarstwa, a jednocześnie otrzymasz okazję nauki języków obcych, co jest niezwykle przydatne w pracy dziennikarza.

Opis kierunku

Kierunek Prawo na Bedfordshire University umożliwi uzyskanie kompleksowej wiedzy z zakresu wszystkich dziedzin prawa, również m.in. w prawie medycznym, prawie spółek, orzecznictwie, prawie dziecięcym i prawie rodzinnym.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kryminologia na Bedfordshire University dostarczy Ci kompleksowej wiedzy z zakresu wszystkich dziedzin prawa, jednocześnie skupiając się na zagadnieniach związanych z prawem karnym.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i zarządzanie finansami na Bedfordshire University to unikalna okazja by otrzymać wykształcenie prawnicze z jednoczesną specjalizacją w zakresie zarządzania finansami firm i organizacji. Co więcej zgłębisz politykę gospodarczą w odniesieniu do globalizacji i ekonomii Unii Europejskiej.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i psychologia na Bedfordshire University zapewni Ci kluczowe umiejętności komunikacyjne i przeprowadzania badań. Obok głównych zagadnień, które spełniają wymagania Law Society and the Bar Council, będziesz studiować kluczowe zagadnienia psychologiczne, takie jak psychologia i zachowania przestępcze, psychologia i zdrowie psychiczne oraz psychologia społeczna.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo prasowe na Bedfordshire University łączy solidne zrozumienie praktycznego dziennikarstwa z wiedzą na temat szerszego przemysłu medialnego, w tym prawa etycznego i dziennikarskiego. Zapoznasz się z aktualnym światem dziennikarstwa prasowego i zdobędziesz wiedzę na temat przyszłych wydarzeń w branży czasopism, rozwijając umiejętności jako pisarz, dziennikarz i redaktor, opanujesz także obsługę oprogramowania branżowego.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Bedfordshire University obejmuje psychologię, zachowania konsumentów, zarządzanie, innowacje, socjologię i kulturę popularną. Absolwenci marketingu, mając na uwadze dynamikę nowoczesnego marketingu biznesowego, cieszą się wysokim współczynnikiem zatrudnienia po studiach.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka i finanse na Bedfordshire University dpowiada obecnemu zapotrzebowaniu - zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej - na zmotywowanych i ambitnych absolwentów matematyków i finansowości. Program umożliwi Ci studiowanie i zrozumienie szerokiego zakresu finansów iinwestycji i rynków kapitałowych, a przy okazji nauczy Cię radzić sobie z matematyką, która stanowi podstawę obszaru finansowości.

Opis kierunku

Program Media i relacje publiczne na Bedfordshire University pomoże Ci rozwinąć zestaw cennych umiejętności, wiedzy i zrozumienia roli mediów i relacji publicznych we współczesnych społeczeństwach, otwierając dostęp do szeregu możliwości przyszłego zatrudnienia. Kurs łączy w sobie gruntowne zrozumienie mediów masowego przekazu z wnikliwą analizoą funkcjonowania branży PR.

Opis kierunku

Program Media i komunikacja na Bedfordshire University obejmuje obszary takie jak film, telewizja, prasa, instytucje medialne i nowe technologie. Kurs pozwala uzyskać umiejętności analityczne i praktyczne potrzebne do pracy jako skuteczny pracownik komuniikacji i analityk. W wybranych obszarachTwoich zainteresowań (radia, scenariuszy lub nowych mediów) zdobędziesz rozległe doświadczenie w zakresie produkcji oraz zbadasz aspekty współczesnych form medialnych, m.in. społeczne, polityczne i historyczne.

Opis kierunku

Kierunek Media i komunikacja z nauką języka obcego na Bedfordshire University obejmuje obszary takie jak film, telewizja, prasa, instytucje medialne i nowe technologie. Kurs pozwala uzyskać umiejętności analityczne i praktyczne potrzebne do pracy jako skuteczny pracownik komuniikacji i analityk. W wybranych obszarachTwoich zainteresowań (radia, scenariuszy lub nowych mediów) zdobędziesz rozległe doświadczenie w zakresie produkcji oraz zbadasz aspekty współczesnych form medialnych, m.in. społeczne, polityczne i historyczne. Dodatkowo uzyskasz możliwość nauki wybranych języków obcych.

Opis kierunku

Kierunek Performance w filmie, telewizji i teatrze na Bedfordshire University dostarczy Ci bardzo szerokiej wiedzy, od tworzenia programów radiowych, reżyserii, opracowywania scenariuszy, na oświetleniu i pracy z kamerą kończąc.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja medialna na Bedfordshire University obejmuje bardzo dużo ciekawych tematów, m.in. radio, produkcję wideo, kino amerykańskie, projektowanie stron internetowych, dźwięk i obraz, pisanie scenariuszy, nowe media, eksperymentalną produkcję filmową i wiele więcej.

Opis kierunku

Radio to wysoce kreatywna i konkurencyjna gałąź mediów. Kurs Produkcja medialna: radio na Bedfordshire University koncentruje się na procesie produkcyjnym w radiu. Zbadasz czynniki kulturowe, ekonomiczne i polityczne wpływające na produkcję radiową, nauczysz łączyć się z odbiorcami docelowymi poprzez tworzenie ciekawych i znaczących programów.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo na Bedfordshire University to nie tylko nauka na temat odbierania porodu, co samo w sobie stanowi niezwykłą umiejętność. Jako wykwalifikowana położona (lub położny) będziesz w głównym kontakcie z matką oczekującą dziecka w okresie ciąży, porodu i okresie poporodowym.

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyczna na Bedfordshire University pozwoli Ci pracować twórczo z technologią muzyczną, komponować i miksować muzykę, dzięki czemu odkryjesz wiele twórczych zastosowań dźwięku w przemyśle medialnym. Rozwiniesz włąsną kreatywność, wiedzę i umiejętności w dziedzinach takich jak słuchanie , organizowanie i nagrywanie dźwięku, a ponadto dowiesz się o zasadach technologii bazowej, nauczysz się także pisać własne programy komputerowe w łatwym do nauczenia języku wizualnym.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo: opieka nad osobami dorosłymi na Bedfordshire University nauczy Cię w jaki sposób oceniać potrzeby pacjentów, jak planować i wdrażać plany opiek nad osobami z chorobami ostrymi lub przewlekłymi, wymagającymi od pielęgniarki umiejętności komunikacyjnych i współczucia. Możesz także liczyć na szeroką wiedzę z zakresu wiedzy specjalistycznej i umiejętności stricte pielęgniarskich.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo dziecięce na Bedfordshire University obejmuje wiele ważnych tematów związanych z dostarczniem opieki pielęgniarskiej noworodkom i dziecom do 18 roku życia, a także ich rodzinom. Kurs jest wymagający, ale niezwykle satysfakcjonujący i umożliwia uzyskanie zawodu bardzo poważanego na terenie całej Wielkiej Brytanii, z wieloma możliwościami dalszego rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo: opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi na Bedfordshire University podkreśla znaczenie rozwijania odpowiednich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych poprzez interaktywne uczenie się w warunkach klinicznych w obiektach takich jak szpitale, więzienia, centra mieszkalne, kliniki specjalistyczne etc.

Opis kierunku

Kierunek Ratownictwo medyczne na Bedfordshire University przeznaczony jest dla ambitnych osób, które interesują się medycyną, lubią pracę pod presją, gdzie nigdy dwa dni nie są takie same, i pragną nieść pomoc innym. Duży nacisk kładzie się tutaj na umiejętności podejmowania decyzji klinicznych. Kurs powstał we współpracy z East of England Ambulance Service.

Opis kierunku

Program Sztuka widowiskowa na Bedfordshire University przygotuje Cię do kariery w przemyśle sztuki scenicznej, m.in. w teatrze muzycznym, aktorstwie czy teatrze ruchu.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na Bedfordshire University rozwinie Twoją praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat tradycyjnych i cyfrowych formatów fotograficznych.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia i sztuka wideo na Bedfordshire University stawia fotografię i film w sercu sztuki współczesnej, a techniki, metodyki i umiejętności zdobywane na tym kursie pomogą Ci w przyszłej pracy.

Opis kierunku

Kierunek Policja i śledztwo na Bedfordshire University pomoże Ci rozwinąć dogłębną wiedzę na temat policji, prowadzenia dochodzeń i pracy wielu agencji bezpieczeństwa, co więcej rozwiniesz umiejętność krytycznego myślenia, umiejętności analityczne i badawcze przygotowujące do różnych karier.

Opis kierunku

Program Szkolnictwo podstawowe na na Bedfordshire University pozwoli Ci zwiększyć swoją wiedzę na temat tego, jak dzieci uczą się i rozwijają. Kurs ten zapewni Ci fundamenty do tego, aby stać się wybitnym nauczycielem szkół podstawowych i pracować z małymi dziećmi w różnych warunkach.

Opis kierunku

Wielka Brytania jest liderem w projektowaniu produktów, ale aby kraj utrzymał tę pozycję, potrzebuje nowych talentów i ludzi o szerokiej wyobraźni, dążących do stworzenia nowej generacji produktów przemysłowych i konsumenckich. Program Projektowanie produktów na Bedfordshire University idealnie przygotuje Cię do tej niezwykle ciekawej pracy.

Opis kierunku

Psychologia wyjaśnia, dlaczego zakochujemy się, w jaki sposób narkotyki wpływają na zachowania człowieka, dlaczego śpimy, skąd bierze się w nas racjonalność i jak wpływają na nas inne osoby. Kierunek Psychologia na Bedfordshire University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystiego na najważniejsze tematy związane z tą pasjonującą nauką. Kurs posiada akredytację British Psychological Society.

Opis kierunku

Jednym z najbardziej fascynujących zastosowań psychologii jest badanie i zwalczanie zachowań przestępczych, a kurs Psychologia i zachowania przestępcze na Bedfordshire University pozwoli Ci zbadać konkretne obszary psychologii kryminalnej. Program ten bada relacje między psychologią a systemem wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, policją, fałszywymi zeznaniami, świadkami i leczeniem złożonych przestępców oraz daje możliwość pracy nad projektami badawczymi, takimi jak profilowanie przestępców i analiza przestępstw.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i kryminologia na Bedfordshire University łączy psychologię z kryminologią, sądownictwem i sprawami karnymi. Kurs obejmuje obszary psychologii społecznej, biologicznej, poznawczej i rozwojowej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i nauka języków obcych na Bedfordshire University gwarantuje uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat wszystkich obszarów psychologii. Jednocześnie na studentów czeka możliwość intensywnej nauki języków obcych, co jest idealną opcją w przypadku gdy zależy Ci na wielu możliwościach dalszego rozwoju i kariery zawodowej po ukończeniu studiów.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia, doradztwo i terapie na Bedfordshire University nauczy Cię w jaki sposób pomagać ludziom poradzić sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi, takimi jak strata bliskiej osoby, przemoc domowa, wykorzystywanie seksualne, traumy i problemy z relacjami z innymi ludźmi.

Opis kierunku

Kierunek Relacje publiczne na Bedfordshire University jest jednym z pierwszych brytyjskich kierunków dopasowanych do potrzeb branży PR. Relacje publiczne wykorzystywane są i wpływają na organizacje różnego rodzaju: komercyjne, polityczne, charytatywne czy niedochodowe, a także na osoby fizyczne.

Opis kierunku

Program Praca społeczna na Bedfordshire University jest zatwierdzony przez Health and Care Professions Council. Bardzo duża waga przywiązywana jest do praktycznej nauki, co świetnie przygotuje Cię do pracy w obszarze pracy społecznej.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Bedfordshire University to badanie życia społecznego, które łączy się z teorią i badaniami naukowymi w celu zrozumienia form, jakie przyjmują społeczeństwa i wpływu, jakie mają na życie jednostek.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria oprogramowania na Bedfordshire University to nauka wielu ciekawych i niezwykle przydatnych przedmiotów, jak Programowanie obiektowe, Struktura systemów komputerowych, Aplikacje mobilne, Sztuczna inteligencja czy Rozwój systemów i nowoczesne bazy danych.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja włączająca i osoby niepełnosprawne na Bedfordshire University dostarczy Ci szerokiej wiedzy na temat szczególnych potrzeb i edukacji włączającej oraz roli profesjonalistów, którzy niosą pomoc dzieciom, młodzieży w wieku 0-25 lat i ich rodzinom.

Opis kierunku

Program Sport i ćwiczenia fizyczne na Bedfordshire University pozwoli Ci stać się częścią światowego zespołu badawczego, skupiającego się na naukowych badaniach dotyczących sportu i ćwiczeń, w laboratoriach oferujących możliwości badawcze i rozwój umiejętności deficytowych w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Sport i edukacja fizyczna na Bedfordshire University to nauka o motywowaniu sportowców, pedagogiki i nauczania w szkołach wychowania fizycznego, wydolności organizmu ludzkiego, podstaw socjologii i zdrowia publicznego, psychologii sportowej, coachingu, analizy wydolności i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Program Rozwój sportowy i zarządzanie w sporcie na Bedfordshire University umożliwi Ci uzyskanie pracy w rosnących sektorach rozwoju i zarządzania sportem, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Opis kierunku

Program Dziennikarstwo sportowe na Bedfordshire University to świetny propozycja dla osób, które pragną połączyć pasję do sportu i dziennikarstwa. Kurs idealnie przygotuje Cię do przeprowadzania relacji sportowych, wywiadów ze sportowcami, pracy w radiu, telewizji, prasie i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Program Sport i coaching na Bedfordshire University dostarczy Ci wszystkich niezbędnych umiejętności i wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia kariery jako trener w dowolnej dyscyplinie sportowej.

Opis kierunku

Kierunek Sport i trening personalny na Bedfordshire University skupia się na indywidualnej pracy ze sportowcami. Absolwenci kursu uzyskują kwalifikacje instruktora, a następnie trenera osobistego.

Opis kierunku

Program Studia sportowe na Bedfordshire University jest w głównej mierze ukierunkowany na badania nad sportem za pośrednictwem nauk społecznych. Obejmuje zagadnienia takie jak socjologia sportowa, psychologia społeczna, zarządzanie sportem, badania jakościowe i zdrowie.

Opis kierunku

Kierunek Terapia sportowa na Bedfordshire Univeristy w ponad 50% koncentruje się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, dzięki czemu staniesz się pewnym, kompetentnym i profesjonalnym klinicystą w dzisiejszym środowisku terapii sportowej, od NHS (National Health Service) po prywatne kliniki, kluby sportowe i zespoły, czy też w Twojej własnej firmie terapeutycznej.

Opis kierunku

Program Siła i kondycja fizyczna na Bedfordshire University przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pracować razem ze sportowcami mając na celu maksymalizację ich potencjału fizycznego i poprawienie wydajność. Zdobędziesz rozległą wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki, a następnie specyfiki wytrzymałości i kondycjonowania.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria sieciowa i telekomunikacyjna na Bedfordshire University posiada akredytację Institution of Engineering and Technology, jest również dostępny jako sandwich course. Telekomunikacja cyfrowa przekształciła codzienne życie. Ludzie mogą rozmawiać, przesyłać teksty, filmy wideo i wymieniać dane ze sobą w dowolnym momencie z niemal dowolnego miejsca na świecie a wszystko to za pośrednictwem jednego urządzenia. Kurs ten odzwierciedla potrzeby przemysłu telekomunikacyjnego i świetnie przygotowuje do pracy w tej branży.

Opis kierunku

Program Produkcja telewizyjna na Bedfordshire University jest wysoce praktyczny, nauka odbywa się w wielofunkcyjnym studiu telewizyjnym, a jego absolwenci odnosili bardzo imponujące sukcesy w branży telewizyjnej. Co więcej, uniwersytet w Bedfordshire niedawno uruchomił własną stację Beds TV, która umożliwia studentom nadawanie ich pracy online.

Opis kierunku

Kierunek Teatr na Bedfordshire University przygotuje Cię do pracy w teatrze poprzez naukę różnych technik aktorstwa. Będziesz mieć możliwość pisania i reżyserowania własnych sztuk, które będą mogły następnie być pokazane w profesjonalnym teatrze.

Opis kierunku

Szybko rozwijająca się branża turystyczna i turystyka oferują wiele możliwości rozpoczęcia ekscytujących karier, jak choćby w liniach lotniczych, hotelarstwie, podróżach czy turystyce. Program Podróże i turystyka na Bedfordshire University przygotuje Cię do sprawowania stanowisk kierowniczych i zarządzania biznesami w tych sektorach.

Opis kierunku

Kierunek Praca z młodzieżą na Bedfordshire University to bardzo praktyczny kurs: na uczelni spędzać będziesz tylko 2 dni w tygodniu, dodatkowo co najmniej 6 godzin tygodniowo spędzisz pracując w młodymi ludźmi zmagającymi się z różnymi problemami.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.