fbpx
Salford University

Salford University - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (133)

Kierunek Rachunkowość i finanse na Salford University zwolni Cię z konieczności zdawania aż czterech egzaminów zawodowych: CIMA, ACCA, ICAEW oraz CIPFA. To świetny wybór jeśli chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości, finansach, bankowości, ubezpieczeniach itp.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lotnicza na Salford University przeznaczony jest dla osó, które interesują się technicznymi aspektami lotnictwa: sprzętem, materiałami, oprogramowaniem etc. Nauka obejmuje projektowanie, tworzenie i konserwację jednostek lotniczych zarówno cywilnych, jak i wojskowych. Będziesz mieć wiele możliwości specjalizacji, np. aerodynamika, materiałoznawstwo czy obliczeniowa dynamika płynów.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lotnicza z licencją pilota na Salford University to specjalistyczny program dla wymagających osób. Zajęcia są praktyczne - wystarczy wspomnieć o trzech symulatorach lotu, które posiada uczelnia. Nauka obejmuje matematykę, nauki ścisłe, projektowanie, ekonomię i wiele więcej aspektów w odniesieniu do lotnictwa. Pamiętaj, że licencja pilota może wiązać się z dodatkowymi, często wysokimi kosztami.

Opis kierunku

Kierunek Animacja na Salford University to program na pograniczu sztuki i grafiki komputerowej. Nauczysz się na nim pracować z obrazem i tworzyć wysokiej jakości obiekty i animacje, skupiając się na animacji cyfrowej.

Opis kierunku

Kierunek Archeologia i geografia na Salford University pozwoli Ci odkryć powiązania i zależności pomiędzy środowiskiem a społecznościami ludzi, którzy je zasiedlają. Bardzo wiele zajęć odbywa się w terenie, czeka też wiele możliwości wyjazdów do innych miast czy parków narodowych. Co więcej, część przedmiotów skupia się na archeologii, odkrywaniu przeszłości i jej wpływie na czasy dzisiejsze.

Opis kierunku

Kierunek Architektura: projektowanie i technologia na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat najnowsyzhc technologii stosowanych w architekturze, a także rozwinie Twoje umiejętności projektowania i kreatywność. Ponadto istnieje opcja by odbyć roczny staż zawodowy w firmie architektonicznej.

Opis kierunku

Kierunek Architektura: projektowanie i technologia (kurs przyspieszony) na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat najnowsyzhc technologii stosowanych w architekturze, a także rozwinie Twoje umiejętności projektowania i kreatywność. Progam posiada akredytację Chartered Institute of Architectural Technologists (CIAT). Nauka odbywa się w trybie przyspieszonym - studia są bardziej intensywne ale trwają krócej.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria architektoniczna na Salford University będzie idealnym wyborem jeżeli chcesz studiować architekturę, ale interesują Cię bardziej jej aspekty techniczne. Nauczysz się stosować inżynierię i technologię w projektowaniu budynków, budowie i zarządzaniu nimi. Duży nacisk kładzie się tutaj na innowacyjne rozwiązania i ergonomię.

Opis kierunku

Kierunek Architektura na Salford University to w głównej mierze praca w architektonicznych studiach i pracowniach, gdzie będziesz pracował nad swoimi umiejętnościami, a także nauka niezbędnej teorii. W głównej mierze jednak zajęcia są praktyczne, a dodatkowym atutem jest nauka w Manchesterze - mieście słynącym z pięknych, nowoczesnych budowli.

Opis kierunku

Kierunek Akustyka dźwięku na Salford University to połączenie inżynierii i dźwięku. Dowiesz się w jaki sposób tworzyć lepszej jakości udźwiękowienie, od ulepszania jakości dźwięku w telefonach komórkowych po tworzenie dźwięku cyfrowego w grach czy też ekranów akustycznych pochłaniających dźwięk, np. przy autostradach.

Opis kierunku

Kierunek Akustyka dźwięku z rokiem zerowym na Salford University to połączenie inżynierii i dźwięku. Dowiesz się w jaki sposób tworzyć lepszej jakości udźwiękowienie, od ulepszania jakości dźwięku w telefonach komórkowych po tworzenie dźwięku cyfrowego w grach czy też ekranów akustycznych pochłaniających dźwięk, np. przy autostradach. Program posiada dodatkowy rok zerowy, dzięki temu wymagania rekrutacyjne są na niego niższe.

Opis kierunku

Kierunek Technologia lotnicza z licencją pilota na Salford University obejmuje metody projektowania, opracowywania, konstruowania i konserwacji maszyn, procesów, systemów i usług inżynierskich w sektorze lotnictwa. Będziesz studiował m.in. dynamikę lotu i sterowanie, napęd i wydajność samolotu oraz awionikę. Pamiętaj, że licencja pilota może wiązać się z dodatkowymi, często wysokimi kosztami.

Opis kierunku

Program Biochemia na Salford University pozwoli Ci zrozumieć wszystkie biologiczne procesy zachodzące w żywych organizmach. Biochemia ma zastosowanie w wielu dziedzinach, od medycyny, poprzez biotechnologię i farmację aż po rolnictwo - jako absolwent tego kierunku będziesz mieć bardzo wiele możliwości dalszej nauki i pracy.

Opis kierunku

Kierunek Biochemia (rok studiów w USA) na Salford University pozwoli Ci zrozumieć wszystkie biologiczne procesy zachodzące w żywych organizmach. Biochemia ma zastosowanie w wielu dziedzinach, od medycyny, poprzez biotechnologię i farmację aż po rolnictwo - jako absolwent tego kierunku będziesz mieć bardzo wiele możliwości dalszej nauki i pracy. Jeden rok studiów spędzisz na wymianie w USA.

Opis kierunku

Program Biologia na Salford University to nauka o związkach i procesach, które stoją u podstaw życia na Ziemi. Zdobędziesz wiedzę nna temat wszystkich biologicznych zagadnień, od pojedynczych komórek po całe ekosystemy. Na studentów czeka wiele ciekawych możliwości, jak praca w terenie.

Opis kierunku

Program Biologia (rok studiów w USA) na Salford University to nauka o związkach i procesach, które stoją u podstaw życia na Ziemi. Zdobędziesz wiedzę nna temat wszystkich biologicznych zagadnień, od pojedynczych komórek po całe ekosystemy. Na studentów czeka wiele ciekawych możliwości, jak praca w terenie. Jeden rok studiów spędzisz na wymianie w Stanach Zjednoczonych.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Salford University zapewni Ci uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat ludzkiego organizmu, zdrowia, chorób i ich eczenia. Tematy obejmują m.in. patofizjologię, patologię komórki, kliniczną immunologię, hematologię, mikrobiologię, genetykę i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Geodezja i budownictwo na Salford University pozwoli Ci zyskać wiedzę na temat wszystkich etapów budowy i nadzorowania jej. Geodezja w budownictwie ma bardzo wiele zastosowań, od konserwacji i odbudowy zabytków aż po współczesne nowe inwestycje.

Opis kierunku

Kierunek Geodezja i budownictwo (kurs przyspieszony) na Salford University pozwoli Ci zyskać wiedzę na temat wszystkich etapów budowy i nadzorowania jej. Geodezja w budownictwie ma bardzo wiele zastosowań, od konserwacji i odbudowy zabytków aż po współczesne nowe inwestycje. Nauka jest bardziej skumulowana, przez co studia trwają krócej.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i ekonomia na Salford University pozwoli Ci studiować dwa przyszłościowe przedmioty naraz. Dowiesz się w jaki sposób firmy działają wewnętrznie i na globalnym rynku, a także poznasz najważniejsze zagadnienia i problemy z jakimi muszą się mierzyć rządy i korporacje.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie finansowe na Salford University zapewni Ci wiedzę i umiejętności wymagane przez pracodawców w świecie międzynarodowej ekonomii. Uzyskasz możliwość wyspecjalizowania się w zakresie finansów, zarządzania systemami informacji, planowania finansowego, oprogramowania i aplikacji czy też opodatkowania.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie na Salford University dostarczy Ci niezbędnych umiejętności potrzebnych by poradzić sobie na międzynarodowych rynkach. Kurs zapewnia idealne przygotowanie do menedżerskiej kariery w świecie biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i turystyka - zarządzanie na Salford University przeznaczony jest dla osób, które interesuje praca w biznesie, są przedsiębiorcze i jednocześnie chciałyby pogodzić pracę ze zwiedzaniem, turystyką i hotelarstwem. Program ten świetnie przygotuje Cię do pełnienia kierowniczych stanowisk w świecie turystyki.

Opis kierunku

Kierunek Technologia informacji biznesowych na Salford University stoi na pograniczu informatyki i biznesu i powstał we współpracy z ekspertami z branży biznesu. Nauczysz się wszystkiego na temat zarządzania informacjami w organizacjach i przedsiębiorstwach.

Opis kierunku

Program Zarządzanie w biznesie i prawo na Salford University to idealny wybór jeżeli obiekt Twoich zainteresowań stanowią biznes oraz prawo. Będziesz mógł wyspecjalizować się m.in. w prawie konsumenckim, prawie internetowym czy prawie własności intelektualnej.

Opis kierunku

Program Zarządzanie w biznesie i sport na Salford University to wprost doskonały wybór dla osób, które pasjonują się sportem i przemysłem sportowym. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci odnaleźć się w każdej firmie zajmującej się sportem, z naciskiem na stanowiska kierownicze.

Opis kierunku

Program Chemia na Salford University będzie idealny dla osób, które interesują się chemią, tworzeniem nowych związków, testowaniem ich, a przede wszystkim - pracą w laboratorium.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa i architektoniczna na Salford University proponujemy osobom, które interesują się zarówno architekturą jak i bardiej praktycznymi aspektami budownictwa. Inżynierowie lądowi stanowią część naszego codziennego życia - wpływają na całą infrastrukturę wokół nas, od mostów i autostrad po różnego rodzaju obiekty budowlane. Program ten nauczy Cię w jaki sposób je budować od podstaw.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa na Salford University powinny wybrać osoby, które interesują się tworzeniem różnego rodzaju obiektów budowlanych, mostów, dróg, zapór wodnych czy nawet gazociągów. Dodatkowo program ten w dużej mierze skupia się na zagadnieniach środowiskowych i aspektach bezpieczeństwa oraz zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa z rokiem zerowym na Salford University powinny wybrać osoby, które interesują się tworzeniem różnego rodzaju obiektów budowlanych, mostów, dróg, zapór wodnych czy nawet gazociągów. Dodatkowo program ten w dużej mierze skupia się na zagadnieniach środowiskowych i aspektach bezpieczeństwa oraz zdrowia. Kurs posiada dodatkowy rok zerowy, dzięki czemu wymagania rekrutacyjne są na niego niższe.

Opis kierunku

Kierunek Komedia: pisanie scenariuszy i performance na Salford University oferuje nowoczesne podejście do tematu komedii, włączając w to nowe technologie, jak YouTube czy Vine. Dowiesz się wszystkiego na takie tematy jak stand up, improwizacja czy pisanie na potrzeby komedii. Będziesz mógł tworzyć własne skecze, sitcomy etc.

Opis kierunku

Program Gry komputerowe na Salford University to szansa by uzyskać wykształcenie w dynamicznie rozwijającej się branży gier komputerowych - sektor ten wart jest już teraz miliardy funtów i cały czas się rozwija. W głównej mierze kierunek skupia się na grafice i animacji, zarówno 2D jak i 3D.

Opis kierunku

Program Sieci komputerowe na Salford University pozwoli Ci uzyskać zawód niezbędny w niemal każdej firmie - obecnie ciężko znaleźć taką, która nie polegała by na sieciach komputerowych. Dowiesz się dokładnie w jaki sposób działają i jak nimi poprawnie zarządzać.

Opis kierunku

Program Informatyka na Salford University to możliwość uzyskania zawodu w dziedzinie, która ma zastosowanie w niemal każdym aspekcie naszego życia: biznesie, służbie zdrowia czy militariach. Tempo zachodzących zmian i powstawania coraz to nowych innowacji jest bardzo duże i nie zapowiada się na zmiany, stąd możesz być pewien, że wybierając ten program zapewnisz sobie przyszłościowy zawód pełen możliwości.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka i cyberbezpieczeństwo na Salford University skupia się w głównej mierze na programowaniu i zabezpieczeniach komputerowych. To idealny wybór jeśli interesuje Cię ogół nauk informatycznych, a najbardziej wśród wszystkich - bezpieczeństwo w sieci.

Opis kierunku

Program Informatyka i analiza danych na Salford University przeznaczony jest dla osób, które interesują się informatyką i chciałyby wyspecjalizować się w zakresie analizowania danych. Ma to zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in. Biznesie czy marketingu. Każdego dnia użytkownicy telefonów komputerowych, wyszukiwarek czy portali społecznościowych generują olbrzymią ilość danych - ten program nauczy Cię jak je zbierać i interpretować.

Opis kierunku

Program Informatyka i rozwój sieci na Salford University to nauka na temat sieci i stron www, które w dzisiejszych czasach muszą spełniać szereg standardów: bezpieczeństwo, łatwość obsługi, poprawne działanie na urządzeniach mobilnych etc. Zapotrzebowanie na absolwentów tego kierunku jest bardzo duże.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektem budowy na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat zarządzania, dowodzenia i kontroli wszystkich etapów budowy. Twoim głównym zadaniem będzie upewnienie się, by wszystkie projekty zostały ukończone o czasie i w ustalonym budżecie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektem budowy (kurs przyspieszony) na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat zarządzania, dowodzenia i kontroli wszystkich etapów budowy. Twoim głównym zadaniem będzie upewnienie się, by wszystkie projekty zostały ukończone o czasie i w ustalonym budżecie. Studia trwają krócej z racji bardziej skumulowanego materiału.

Opis kierunku

Kierunek Historia współczesna i polityka na Salford University skupia się na historii i polityce od XX wieku do dziś, a opcjonalne przedmioty obejmują m.in stosunki międzynarodowe czy pierwszą wojnę światową.

Opis kierunku

Program Współczesne militaria i historia międzynarodowa na Salford University skupia się na militariach i konfliktach od XIX wieku do czasów obecnych, zgłębiając tematy takie jak wywiad wojskowy czy terroryzm i antyterroryzm. Opcjonalne przedmioty obejmują zagadnienia związane z lądowymi, powietrznymi i morskimi siłami wojskowymi.

Opis kierunku

Program Prawo korporacyjne na Salford University jest idealnym wyborem jeżeli interesuje Cię zarówno praca w sektorze prawniczym, jak i w biznesie czy korporacjach. Zdobędziesz wiele praktycznych umiejętności, jak tworzenie umów inwestycyjnych czy postępowania naprawcze i likwidacja spółek.

Opis kierunku

Kierunek Poradnictwo i psychoterapia na Salford University skupia się na pracy z pacjentami borykającymi się z różnymi problemami i udzielaniu im pomocy, od pracy w służbie zdrowia po organizacje charytatywne.

Opis kierunku

Program Kryminologia na Salford University to propozycja dla osób, które interesują się detektywistyką, pracą w policji, prowadzeniem śledztw i badaniem miejsc zbrodni. Po ukończeniu tego kierunku czeka Cię bardzo dużo możliwości pracy i dalszego kształcenia.

Opis kierunku

Program Kryminologia i socjologia na Salford University pozwoli Ci studiować dwa kierunki naraz. Jest idealny jeśli interesujesz się kryminologią zarówno z technicznego punktu widzenia, jak i ze społecznego: w jaki sposób społeczeństwo reaguje na zbrodnię, jak traktuje ofiary a jak sprawców etc.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i terapeutyka na Salford University to jeden z najlepszych kierunków tego typu. Pozwoli Ci studiować jednocześnie dwa zagadnienia w istotny sposób łączące się ze sobą. Poprzez naukę zagadnień kryminologicznych poznasz powody popełniania zbrodni, proces wiktymizacji, działanie wymiaru sprawiedliwości i techniki zapobiegania zbrodniom. Natomiast dzięki nauce zagadnień związanych z terapeutyką nauczysz się w jaki sposób rozmawiać z ofiarami zbrodni i udzielać im wsparcia.

Opis kierunku

Kierunek Taniec na Salford University skupia się w głównej mierze na choreografii. Będziesz rozwijać swoje umiejetności i technikę zarówno poprzez pracę indywidualną jak i w grupach, będziesz mieć także możliwość występów przed publicznością.

Opis kierunku

Kierunek Radioterapia diagnostyczna na Salford University posiada akredytację organizacji Society and College of Radiographers, a po jego ukończeniu będziesz mógł rozpocząć pracę jako w pełni wykwalifikowany technik radiologii. Radiografia łączy naukę, technologię i opiekę nad pacjentem celem zapewnienia dokładnej diagnozy i efektywnego leczenia.

Opis kierunku

Program Media cyfrowe na Salford University jest bardzo przyszłościową propozycją. Świetnie przygotuje Cię do pracy w mediach cyfrowych, uwzględniając najnowsze nowinki techniczne i innowacje. To bardzo przyszłościowa propozycja dla osób kreatywnych, lubiących nowe technologie.

Opis kierunku

Kierunek Dramat i twórcze pisanie na Salford University to studia dla osób kreatywnych, lubiących sztukę, teatr i pisanie. Będziesz mieć okazję uczyć się przedmotów takich jak Creative Non-Fiction, Introduction to Children's Literature, Playwriting, Introduction to Scriptwriting, Writing, Poetry in the 21st Century, British Theatre post-1950, Shakespeare and the Play of Thought, Visual Text czy Writing for Performance.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna na Salford University zapewni Ci przyszłościowy i bardzo pożądany na rynku pracy zawód. Produkcja wysokiej jakości urządzeń elektronicznych stanowi serce przemysłu Wielkiej Brytanii i możesz być pewien, że z takimi kwalifikacjami znadziesz wiele możliwości pracy.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka i pisarstwo na Salford University to nauka jednocześnie języka angielskiego oraz pisania różnych form sztuki: prozy, poezji, scenariuszy etc. Dzięki tak kompleksowemu podejściu po ukończeniu studiów będziesz mieć bardzo wiele możliwości zawodowych.

Opis kierunku

Program Anglistyka i dramat na Salford University to możliwość jednoczesnego studiowania języka angielskiego i dramatu - rodzaju sztuki współczesnej na granicy teatru i literatury. Jeśli interesuje Cię język, sztuka i literatura, kierunek ten będzie doskonałym wyborem.

Opis kierunku

Program Anglistyka i film na Salford University to podwójny kierunek, na którym nauczysz się jednocześnie wszystkiego na temat języka angielskiego, angielskiej literatury oraz filmu, włączając w to szersze konteksty historyczne, społeczne, kulturowe itd.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski na Salford University to propozycja dla pasjonatów języka angielskiego, który jest drugim najbardziej rozpowszechionym językiem na Ziemi (zaraz po języku chińskim) - porozumiewa się za jego pomocą 1500 milionów ludzi. Dobra znajomość języka angielskiego otwiera szereg możliwości pracy i dalszego kształcenia.

Opis kierunku

Program Język angielski i kreatywne pisanie na Salford University skupia się na nauce języka angielskiego przy jednoczesnym rozwijaniu kunsztu pisarskiego i kreatywności studentów. Po ukończonych studiach będzie czekało na Ciebie wiele możliwości pracy, m.in. w sektorze edukacji, dziennikarstwie czy jako pisarz.

Opis kierunku

Program Literatura angielska na Salford University przeznaczony jest dla pasjonatów literatury angielskiej, którzy chcą dowiedzieć się na jej temat możliwie jak najwięcej a także szlifować własny kunszt pisarski.?

Opis kierunku

Program Literatura i język angielski na Salford University otworzy przed Tobą szereg możliwości zawodowych, od pisarstwa, poprzez dziennikarstwo i media, na pracę w sektorze edukacji kończąc. Odkryjesz powiązania pomiędzy językiem, literaturą a społeczeństwem oraz wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie środowiskowe na Salford University to ciekawa propozycja dla osó zainteresowanych środowiskiem i ekologią. W głównej mierze program ten skupia się na zrozumieniu związku między nauką a środowiskiem; dowiesz się w jaki sposób różne organizacje postrzegają środowisko i zrozumiesz w jaki sposób oddziaływać na nie by zwiększyły swoją efektywność.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie środowiskowe z rokiem zerowym na Salford University to ciekawa propozycja dla osó zainteresowanych środowiskiem i ekologią. W głównej mierze program ten skupia się na zrozumieniu związku między nauką a środowiskiem; dowiesz się w jaki sposób różne organizacje postrzegają środowisko i zrozumiesz w jaki sposób oddziaływać na nie by zwiększyły swoją efektywność. Program posiada dodatkowy rok zerowy, dzięki czemu wymagania rekrutacyjne są na niego niższe.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie, ćwiczenia i odżywianie na Salford University to propozycja dla pasjonatów zdrowego trybu życia, którzy chcą pracować pomagając innym w utrzymaniu organizmu w zdrowej kondycji poprzez dobór odpowiednich ćwiczeń i diety. Program obejmuje kluczowe zagadnienia z fizjologii, zdrowia, psychologii i odżywiania.

Opis kierunku

Program Moda i projektowanie na Salford University to furtka do pracy w świecie mody, co więcej ciężko o lepsze miejsce do kształcenia w tym kierunku niż Wielka Brytania i Manchester. Rynek mody Wielkiej Brytanii wart jest 26 miliardów funtów, co doskonale świadczy o potencjale, jaki w nim drzemie.

Opis kierunku

Program Moda - kreowanie wizerunku i stylistyka na Salford University zapewnia bardzo szerokie możliwości rozwoju: od fotografii, poprzez wystawy, po publikacje w czasopismach.

Opis kierunku

Program Film i telewizja na Salford University przygotuje Cię do pracy w przemyśle filmowym i telewizyjnym, skupiając się na obszarach takich jak film, dramat czy programy dla dzieci. Studia mogą prowadzić do wielu ciekawych zawodów, jak production designer czy location manager.

Opis kierunku

Program Studia filmowe na Salford University to propozycja dla miłośników kina i telewizji, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym przemyśle. Posiądziesz niezliczoną ilość ważnych umiejętności i technik tworzenia filmów, programów telewizyjnych etc. Wśród przedmiotów znajdują się takie pozycje jak kino brytyskie, azjatyckie, Hollywood, komiksy i powieści graficzne czy współczesne kino europejskie.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka finansowa na Salford University to propozycja dla osób, które pasjonują się matematyką i chciałyby uzyskać praktyczne wykształcenie. Nauczysz się w jaki sposób stosować skomplikowane obliczenia matematyczne w świecie finansów, co umożliwi Ci pracę w tym sektorze, np. w ubezpieczeniach.

Opis kierunku

Kierunek Geografia na Salford University pozwoli Ci odkryć powiązania i zależności pomiędzy środowiskiem a społecznościami ludzi, którzy je zasiedlają. Bardzo wiele zajęć odbywa się w terenie, czeka też wiele możliwości wyjazdów do innych miast czy parków narodowych.

Opis kierunku

Kierunek Grafika na Salford University przeznaczony jest dla osób kreatywnych, twórczych, uzdolnionych artystycznie, którym marzy się innowacyjny, przyszłościowi kierunek. Przez trzy lata studiów dowiesz się wszystkiego o tworzeniu grafiki na potrzeby różnych przemysłów.

Opis kierunku

Program Biologia człowieka i choroby zakaźne na Salford University skupia się na biologii człowieka, patologiach, przenoszeniu się i epidemiologii chorób zakaźnych ludzi i zwierząt. Jest to jeden z niewielu kierunków, który jednocześnie łączy fizjologię człowieka, immunologię i choroby zakaźne.

Opis kierunku

Program Zarządzanie zasobami ludzkimi na Salford University nauczy Cię w jaki sposób zadbać o rekrutację ludzi do firm i korporacji, ich rozwój zawodowy, niezbędne treningi i szkolenia, płace, a przede wszystkim motywację. Dzięki temu będziesz w stanie w znacznym stopniu zwiększyć efektywność niemal każdej organizacji.

Opis kierunku

Kierunek Niepełnosprawność, pielęgniarstwo i praca społeczna na Salford University zapewni Ci wiedzę potrzębną do pracy w sektorze służby zdrowia i opieki społecznej - 90% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów. W głównej mierze nauka skupia się wokół socjologii, psychologii, polityki społecznej, prawa, etyki i promocji zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Wystrój wnętrz na Salford University dostarczy Ci wiedzy technicznej, a także rozwinie Twoje umiejętności twórcze i kreatywność. Nauka odbywa się w studiach i specjalnych warsztatach i nastawiona jest głównie na praktykę. To idealny wybór jeśli ciekawi Cię architektura, ale w większym stopniu chcesz zająć się wystrojem wnętrz budynków, aniżeli ich projektowaniem.

Opis kierunku

Program Biznes międzynarodowy na Salford University przygotuje Cię do pracy w korporacjach i przedsiębiorstwach o globalnym zasięgu na kierowniczym szczeblu.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami międzynarodowymi na Salford University to przepustka do pasjonującej kariery zawodowej w świecie zarządzania wydarzeniami, takimi jak koncerty muzyczne. Jeśli uwielbiasz planować i załatwiać różne sprawy i imprezy, a przy tym zależy Ci na ciekawej pracy, gdzie nigdy dwa dni pod rząd nie wyglądają tak samo - to idealny wybór.

Opis kierunku

Program Polityka i bezpieczeństwo międzynarodowe na Salford University skupia się na różnych ważnych problemach stanowiących potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa, sposobach w jaki państwa te problemy starają się zneutralizować etc. Poznasz zasady działania polityki międzynarodowej oraz różne instytucje związane z bezpieczeństwem, jak NATO.

Opis kierunku

Kierunek Stosunki międzynarodowe i polityka na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat tego, w jaki sposób wydarzenia na świecie kształtują życie codzienne zwyczajnych ludzi różnych państw, od kryzysów finansowych po wojnę i konflikty. Czeka na Ciebie mnóstwo opcjonalnych tematów do wyboru, m.in. konflikty Izraela z państwami arabskimi, korupcja w polityce, islam czy socjologia polityczna.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Salford University skupia się na pracy w studiach radiowych i telewizyjnych. Tematy obejmują wszystkie zagadnienia, od pisania scenariuszy programów po relacjonowanie wydarzeń na żywo.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo multimedialne na Salford University to połączanie nauki na temat tradycyjnych metod przekazywania informacji z innowacjami i nowymi technologiami które zrewolucjonizowały podejście do dziennikarstwa, jak np. media społecznościowe i internet.

Opis kierunku

Program Prawo na Salford University to świetna przepustka do pracy w sektorze prawniczym, np. jako adwokat. Nawet jeśli praca w tym sektorze nie jest Twoim ostatecznym celem, również będzie to dobry wybór: na absolwentów czeka możliwość racy także np. w biznesie, korporacjach itp.

Opis kierunku

Program Prawo (Media i przemysł cyfrowy) na Salford University przygotuje Cię do prawniczej kariery w nowoczesnym przemyśle i korporacjach. Po ukończeniu pierwszego roku studiów uzyskasz możliwość obrania specjalizacji, np. w prawie korporacyjnym, prawie i zarządzaniu czy prawie biznesowym.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kryminologia na Salford University umożliwi Ci uzyskanie wykształcenia prawniczego i jednocześnie dowiedzieć się najważniejszych rzeczy na temat przestępstw i ich wpływu na społeczeństwo, a także pracy w wymiarze sprawiedliwości. To idealny wybór jeśli interesuje Cię prawo karne, praca w policji itp.

Opis kierunku

Program Prawo i zarządzanie na Salford University przeznaczony jest dla osób, którym zależy na uzyskaniu prawniczego wykształcenia i jednocześnie uzyskaniu umiejętności przywódczych, menedżerskich i kierowania zespołem. Po ukończonych studiach będziesz mógł znaleźć pracę nie tylko w sektorze prawniczym, ale także np. w biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Salford University obejmuje wiele ważnych i ciekawych tematów, jak psychologia konsumentów, zarządzanie zasobami ludzkimi, podstawy ekonomii, zarządzanie strategiczne, etyka biznesowa etc. Istnieje również możliwość nauki wybranego języka obcego podczas studiów.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka na Salford University obejmuje wszystkie matematyczne zagadnienia, jak algebra, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka i wiele więcej. Uzyskasz także możliwość obrania wielu ciekawych i praktycznych przedmiotów dodatkowych, jak matematyka w biznesie czy nawet grafika komputerowa.

Opis kierunku

Program Inżynieria mechaniczna na Salford University umożliwia zdobycie zawodu potrzebnego w niemal każdym przemyśle. Inżynier mechanik odpowiedzialny jest za nadzorowanie procesów produkcyjnych w niezliczonej ilości dziedzin, od procesorów po myśliwce wojskowe.

Opis kierunku

Program Inżynieria mechaniczna z rokiem zerowym na Salford University to propozycja dla osób, które chcą uzyskać wykształcenie w zakresie inżyneirii mechanicznej, lecz nie posiadają odpowiednich wyników na maturze. Kurs ten posiada dodatkowy rok zerowy, dzięki czemu wymagania rekrutacyjne są na niego znacznie niższe.

Opis kierunku

Program Media i performance na Salford University to jedyny kierunek, który łączy produkcję medialną z performance. Przedmioty obejmują m.in. produkcję, reżyserię, radio, telewizję, aktorstwo, scenariusze, gatunki filmowe czy teatr fizyczny.

Opis kierunku

Kierunek Technologie medialne na Salford University to szansa by uzyskać wykształcenie bardzo pożądane na dzisiejszym rynku pracy, które jest spowodowane błyskawicznym rozwojem technologii, od komunikacji, poprzez internet i technologie mobilne, po UHDTV i High Definition 4K. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom łatwo znajdziesz pracę m.in. w radiu, kinie, telewizji czy mediach internetowych.

Opis kierunku

Kierunek Chemia medyczna na Salford University skupia się na projektowaniu, rozwoju, produkcji i monitorowaniu leków niezbędnych w walce z nowymi oraz istniejącymi już chorobami. Tematy obejmują chemię organiczną, nieorganiczną, fizyczną, analityczną oraz kluczowe zagadnienia w biologii i biochemii.

Opis kierunku

Kierunek Położnictwo na Salford University dostarczy Ci kompleksowej wiedzy na temat opieki nad matką w ciąży i noworodkiem. Dowiesz się w jaki sposób opiekować się kobietą w ciąży, jak zajmować się jej nowonarodzonym dzieckiem i co najważniejsze - jak odbierać poród by w jak największym stopniu zminimalizować wszelkie ryzyko.

Opis kierunku

Kierunek Muzyka kreatywna i technologie na Salford University cieszy się bardzo dobrą renomą. Zdobędziesz wiele ważnych umiejętności, jak tworzenie muzyki studyjnej, produkcja muzyki na potrzeby mediów, w tym telewizji, i wiele więcej.

Opis kierunku

Program Muzyka - musicale na Salford University to niezwykły kierunek, gdzie zajęcia prowadzą artyści znani na całym świecie. Wielu znanych muzyków ukończyło ten program, jak np. Paul Lovatt-Cooper (UK), David King (Australia) czy Hiroe Tada (Japonia).

Opis kierunku

Kierunek Muzyka: muzyka popularna i nagrywanie na Salford University dostarczy Ci bardzo dużo wiedzy praktycznej niezbędnej w zawodzie muzyka. Nauczysz się technologii muzycznych i ich zastosowania, komponowania muzyki, nagrywania, różncyh stylów muzycznych i wiele więcej, zaś nauka w głównej mierze odbywać się będzie w profesjonalnych studiach nagrań.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami dorosłymi na Salford University skupia się na opiece nad pacjentami dorosłymi, tzn. powyżej 18 roku życia. Wiele zajęć już od pierwszego roku odbywa się w szpitalu, można być więc pewnym, że studia świetnie przygotują nas do zawodu.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad dziećmi na Salford University przygotuje Cię do pracy z dziećmi i młodzieżą poniżej 18 roku życia. Jest to niezwykle ceniony zawód, szczególnie w Wielkiej Brytanii, i wybór tych studiów zapewni Ci wstęp do bardzo satysfakcjonującej kariery.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi na Salford University przygotowuje studentów do pracy z pacjentami niestabilnymi psychicznie, np. w ośrodkach psychiatrycznych. Nauczysz się lepiej rozumieć ich zachowanie i efektywniej udzielać im pomocy.

Opis kierunku

Kierunek Terapia zajęciowa na Salford University przygotuje Cię do pracy z ludźmi, którzy cierpią na różnego rodzaju problemy fizyczne i psychiczne. 90% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Opis kierunku

Program Inżynieria mechaniczna i paliwowa na Salford University będzie doskonałym wyborem - branża paliwowa wciąż się rozwija a światowy przemysł w dalszym ciągu w dużej mierze opiera się na paliwie i ropie naftowej, co więcej zarobki w tej branży są bardzo korzystne. Główny nacisk kładzie się tutaj na mechanikę płynów, termodynamikę, energię, geologię, geofizykę, wydobywanie ropy i gazu i ich inżynierię produkcyjną.

Opis kierunku

Kierunek Farmaceutyka na Salford University przygotuje Cię do pracy w przemysłach farmaceutycznych i biotechnologicznych, nauka zaś w głównym stopniu dotyczyć będzie leków, ich produkcji, testowania, wpływu na ludzki organizm czy interakcji z innymi lekami. Po ukończeniu studiów będziesz mógł rozpocząć pracę nie tylko przy produkcji leków, ale też np. w laboratoriach medycznych, kosmetologii czy przemyśle żywieniowym.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na Salford University przeznaczony jest dla kreatywnych osób pasjonujących się uwiecznianiem obrazów za pomocą zdjęć. Poznasz wszystkie techniki, znaczenie fotografii w kulturze, społeczeństwie etc, a także branżę fotograficzną od środka, co ułatwi późniejszą pracę.

Opis kierunku

Kierunek Fizyka na Salford University zapewni Ci solidne podstawy wiedzy we wszystkich dziedzinach fizyki, włączając w to fotonikę, akustykę, fizykę nuklearną, teoretyczną, mechaniką kwantową, optykę, astrofizykę i więcej.

Opis kierunku

Kierunek Fizyka i akustyka na Salford University umożliwi Ci zdobycie wiedzy na temat wszystkich dziedzin fizyki ze szczególnym naciskiem na akustykę - naukę na temat fal akustycznych, ich powstawania, przemieszczania się i oddziaływania. Uczelnia posiada specjalistyczny sprzęt pomocny w nauce, w tym komorę bezechową.

Opis kierunku

Kierunek Fizyka z rokiem zerowym na Salford University przeznaczony jest dla osób, którym matura poszła nieco gorzej, ze względu na dodatkowy rok zerowy, na którym nauczysz się podstaw fizyki i matematyki, a także rozwiniesz swoją znajomość języka angielskiego.

Opis kierunku

Program Fizyka (rok studiów w Ameryce Północnej) umożliwi spędzenie trzeciego roku studiów na University of Toledo w Ohio lub na University of Nebraska-Lincoln. Wybierz go, jeśli interesuje Cię fizyka lecz nie wiesz jeszcze w której dziedzinie chciałbyś się wyspecjalizować, oraz jeśli podoba Ci się perspektywa spędzenia roku studiów na amerykańskiej uczelni.

Opis kierunku

Kierunek Fizjoterapia na Salford University nauczy Cię w jaki sposób pracować nad rehabilitacją osób chorych, przywracaniu funkcji ruchowych, a także wspomaganiu chorych psychicznie. Program jest akredytowany przez Chartered Society of Physiotherapy i zapewni CI uzyskanie zawodu pożądanego na rynku pracy i dostarczającego wiele satysfakcji.

Opis kierunku

Kierunek Podiatria na Salford University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkeigo na temat diagnozowania i leczenia chorób oraz dysfunkcji stopy i stawu skokowo-goleniowego.

Opis kierunku

Program Polityka na Salford University charakteruzyje się zajęciami w małych grupach i bardzo dużą możliwością wyboru opcjonalncyh przedmiotów, wśród nich są m.in. wojna wietnamska, bezpieczeństwo, media i demokracja, międzynarodowa polityka, korupcja, e-demokracja, Unia Europejska i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Technologia dźwięku i wideo na Salford University dostarczy Ci wiedzy w jaki sposób tworzyć i produkować najlepszej jakości multimedia cyfrowe. Tematy obejmują produkcję telewizyjną, animacji czy tworzenie dźwięku używając specjalistycznych narzędzi i oprogramowania.

Opis kierunku

Program Własność i nieruchomości na Salford University dostarczy Ci wielu kluczowych informacji związanych z wyceną, rozwojem, inwestowaniem i zarządzaniem. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne by odnieść sukces na rynku nieruchomości.

Opis kierunku

Program Własność i nieruchomości (kurs przyspieszony) na Salford University dostarczy Ci wielu kluczowych informacji związanych z wyceną, rozwojem, inwestowaniem i zarządzaniem. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne by odnieść sukces na rynku nieruchomości. Nauka odbywa się w trybie przyspieszonym, dzięki czemu studia trwają krócej.

Opis kierunku

Program Protezy i ortezy na Salford University to bardzo ciekawy kierunek, na którym nauczysz się w jaki sposób projektować, tworzyć i dopasowywać sztuczne kończyny (protezy) dla ludzi, którzy utracili je w wyniku różnych wypadków itp. Nauczysz się także tworzyć specjalne aparty ortopedyczne, których rolą jest stabilizowanie stawów lub odcinków ciała.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Salford University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego odnośnie mechanizmów, które sterują ludzkim zachowaniem i psychiką. Program bada wszystkie aspekty psychologii, umożliwiając studentom obranie dodatkowych przedmiotów według własnych zainteresowań.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i poradnictwo na Salford University to nauka na temat wszystkich aspektów psychologii z naciskiem na poradnictwo i psychoterapię, czyli m.in. udzielanie pomocy osobom cierpiącym na kryzysy rozwojowe lub trudności przystosowawcze, gdzie pomoc odbywa się w formie serii spotkań z pacjentem.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i kryminologia na Salford University pozwoli Ci zmierzyć się z problemem przestępczości z perspektywy psychologii. Zgłębisz zagadnienia takie jak psychologia śledcza, praca ze świadkami i ofiarami zbrodni, podłoża psychologiczne zbrodni, wpływ zbrodni na społeczeństwo i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportu na Salford University to całkiem nowy program, który po raz pierwszy nauczany będzie od września 2017. Przeznaczony jest dla osób zainteresowanych karierą w psychologii ze szczególnym naciskiem na pracę z atletami i sportowcami. Lista opcjonalncyh przedmiotów jest długa i pozwoli dopasować kierunek do własnych potrzeb.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie publiczne na Salford University skupia się na społecznych czynnikach wpływających na stan zdrowotny ludzi. Zgłębisz wiele etycznych dylematów w służbie zdrowia, np. balans między wolnością osobistą a odpowiedzialnością rządu za zapewnienie bezpieczeństwa.

Opis kierunku

Kierunek Fizyka czysta i stosowana na Salford University będzie idealny dla osób interesujących się fizyką i jej zastosowaniem w różnych dziedzinach, od medycyny po lotnictwo. Program jest odpowiedni także dla osób, którym matematyka idzie nieco słabiej, z racji dodatkowych zajęć z matematyki.

Opis kierunku

Kierunek Kosztorysowanie na Salford University nauczy Cię w jaki sposób zarządzań i kontrolować finansowe aspekty w budownictwie. Twoja praca będzie w głónej mierze polegałą na upewnieniu się, że projekt budowy zostanie ukończony w oparciu o ustalone wcześniej założenia finansowe, będziesz mieć też wiele możliwości dalszej specjalizacji.

Opis kierunku

Kierunek Kosztorysowanie (kurs przyspieszony) na Salford University nauczy Cię w jaki sposób zarządzań i kontrolować finansowe aspekty w budownictwie. Twoja praca będzie w głónej mierze polegałą na upewnieniu się, że projekt budowy zostanie ukończony w oparciu o ustalone wcześniej założenia finansowe, będziesz mieć też wiele możliwości dalszej specjalizacji. Nauka odbywa się tutaj w trybie przyspieszonym - jest bardziej skumulowana, dzięki czemu studia trwają krócej.

Opis kierunku

Kierunek Kosztorysowanie (rok na Sri Lance) na Salford University nauczy Cię w jaki sposób zarządzań i kontrolować finansowe aspekty w budownictwie. Twoja praca będzie w głónej mierze polegałą na upewnieniu się, że projekt budowy zostanie ukończony w oparciu o ustalone wcześniej założenia finansowe, będziesz mieć też wiele możliwości dalszej specjalizacji. Nauka odbywa się w Colombo School of Construction Technology (CSCT), w Colombo na Sri Lanka.

Opis kierunku

Kierunek Polityka społeczna na Salford University umożliwi Ci poznanie problemów społecznych z jakimi borykają się na co dzień ludzie, rodziny i dzieci, nauczysz się także udzialać im odpowiedniej pomocy.Otrzymasz możliwość studiowania takich zagadnień jak wykluczenie społeczne czy płeć społeczna.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na Salford University został zatwierdzony przez HCPC - Health and Care Professions Council, dzięki czemu po jego ukończeniu będziesz mógł od razu rozpocząć pracę jako pracownik społeczny.

Opis kierunku

Program Socjologia na Salford University umożliwi Ci zrozumieć dzisiejsze społeczeństwo i jego problemy. Poansz dogłębnie pojęcia takie jak ubóstwo czy migracje oraz ich źródła i sposoby by sobie z nimi radzić oraz udzielać pomoy osobom poszkodowanym.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria oprogramowania na Salford University to nauka między innymi języków programowania i ich zastosowania. Technologia jest dziś obecna w niemal wszystkich urządzeniach, od biznesu, poprzez służbę zdrowia, po komunikację i rekreację. Wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wykształconych pracowników, którzy są w stanie tworzyć niezbędne oprogramowanie na różnego rodzaju urządzania.

Opis kierunku

Kierunek Rehabilitacja sportowa na Salford University nauczy Cię diagnozowania, leczenia i rehabilitacji różnego rodzaju urazów, które dotykają sportowców w trakcie aktywności fizycznej. Absolwenci uzyskają możliwość dołączenia do British Association of Sport Rehabilitators and Trainers - BASRaT.

Opis kierunku

Kierunek Nauki sportowe na Salford University umożliwi Ci uzyskanie szerokiej wiedzy sportowej, otrzymasz także możliwość wyspecjalizowania się w wielu kierunkach. Tematy obejmują m.in. odżywianie, psychologię, fizjologię, biomechanikę i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Teatr: produkcja i projektowanie na Salford University porusza techniczne aspekty sztuki teatralnej, skupiając się na produkcji teatralnej i projektowaniu, a także pracy z dźwiękiem czy oświetleniem. Poza pracą w teatrze dowiesz się także jak wyglądają te aspekty m.in. na pokazach mody, koncertach muzycznych etc, co pozwoli Ci uzyskać większe możliwości pracy po studiach.

Opis kierunku

Kierunek Radio i telewizja na Salford University nauczy Cię w jaki sposób szukać i tworzyć ciekawe historie, jak tworzyć scenariusze, reżyserować i tworzyć produkcje dla telewizji, radia i innych platform medialnych. Uzyskasz szereg praktycznych umiejętności, jak nagrywanie, edytowanie czy praca w studiu TV i radiowym.

Opis kierunku

Kierunek Teatr i performance na Salford University oferuje możliwość nauki wielu ciekawych przedmiotów, od eksperymentalnego teatru po radio i telewizję. 85% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie nie później niż w 6 miesięcy po ukończeniu studiów.

Opis kierunku

Kierunek Sztuka wizualna na Salford University to innowacyjny kurs, na którym zdobędziesz wiedzę na temat tworzenia sztuki wizualnej, która obejmuje m.in. instalacje atystyczne, performance, animacja, film, wideo ale również bardziej tradycyjne obszary jak rzeźba czy malarstwo.

Opis kierunku

Kierunek Dzikie zwierzęta i ochrona przyrody na Salford University powstał celem zapewnienia szerokiego zrozumienia dzikiej przyrody, ekologii i problemów środowiskowych zagrażających gatunkom, zarówno z punktu widzenia teoretycznego jak i praktycznego. Będziesz badał zarówno fizyczne jak i biologiczne elementy środowiska, otrzymasz także możliwość obrania specjalistycznych przedmiotów z zakresu przyrody i ekologii.

Opis kierunku

Kierunek Ochrona dzikiem przyrody i biologia zoologiczna na Salford University pozwoli Ci zmierzyć się z utratą bioróżnorodności, która jest coraz większym problemem, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. By pracować z dziką przyrodą i jej ochroną potrzeba dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej, którą uzyskasz wybierając ten program. Kurs koncentruje się na ochronie gatunkówzarówno w ogrodach zoologicznych, jak i tych przebywających na wolności, co jest idealne, jeśli chcesz pracować w jednym z tych środowisk.

Opis kierunku

Kierunek Zoologia na Salford University przeznaczony jest dla osób kochających zwierzęta, które pragną z nimi pracować, nieważne czy na wolności, czy też w ogrodach zoologicznych. Uzyskasz wiedzę na temat świata zwierząt od poziomu cząsteczek aż po całe ekosystemy.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (107)

Kierunek Finanse i rachunkowość na Salford University umożliwia uzyskanie specjalistycznego wykształcenia, które zaowocuje większymi perspektywami zawodowymi w świecie księgowości, finansów i korporacji. Poznasz podstawy zarządzania finansami, rachunkowością w biznesie oraz sprawozdań finansowych i wiele więcej.

Opis kierunku

Program Zaawansowane systemy sterowania na Salford University rozwinie Twoją wiedzę na temat inżynierii systemów kontroli, zwiększając Twoje predyspozycje i możliwości zawodowe. Kurs ten koncentruje się na systemach sterowania ze szczególnym naciskiem na teorie systemów oraz aplikacje sterującę, w tym sterowanie przemysłowe (SCADA), inteligentne sterowanie czy sterowanie przy użyciu robotów.

Opis kierunku

Program Zaawansowane obrazowanie medyczne na Salford University posiada bardzo wiele przedmiotów opcjonalnych, które można swobodnie dopasować do własnych potrzeb, wiedzy i doświadczenia. Co więcej, urs oferuje wiele ścieżek rozwoju, jak mammografia czy radiografia.

Opis kierunku

Program Zaawnsowana terapia zajęciowa na Salford University to szansa na uzyskanie bardzo rozległej wiedzy odnośnie pomocy osobom chorym w powrocie do pełni zdrowia psychicznego i fizycznego poprzez różne formy terapii, w tym terapii grupowej.

Opis kierunku

Program Zaawansowana fizjoterapia na Salford University przeznaczony jest dla wykwalifikowanych fizjotrapeutów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Posiada oficjalną akredytację organizacji Chartered Society of Phisiotherapy.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowana praktyka w opiece zdrowotnej i społecznej na Salford University przeznaczony jest dla pracowników słuzby zdrowia oraz opieki społecznej, którzy chcą rozwijać się zawodowo i poszerzać własne perspektywy zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Opieka nad noworodkami na Salford University przeznacozny jest dla pielęgniarek, które chcą wyspecjalizować się w opiece nad noworodkami. Kurs trwa 12 miesięcy, jest intensywny, ale bardzo satysfakcjonujący.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lotnicza na Salford University pozwoli Ci rozwinąć karierę w lotnictwie, dostarczając Ci specjalistycznej wiedzy z zakresu budowy pojazdów lotniczych i urządzeń stosowanych w lotnictwie cywilnym i wojskowym, a także broni w nich stosowanych.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia stosowana (uzależnienia) na Salford University skupia się na nauce stosowania psychologii w walce z uzależnieniami, zapewniając studentom szeroką wiedzę na temat psychofarmakologii uzależnień. Jest to szczególnie przydatny kierunek dla osób pracujących np. w klinikach uzależnień.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia stosowana (terapie) na Salford University skupia się na terapii poznawczo - behawioralnej oraz uzależnieniach, depresji, stresie, bólach chronicznych i innych schorzeniach.

Opis kierunku

Program Stosowana praca społeczna na Salford University to propozycja dla osób posiadających wykształcenie w zakresie pracy społecznej na poziomie licencjatu. Będziesz mieć okazję wyboru wielu opcjonalnych przedmiotów, dzięki czemu samemu zdecydujesz czego chcesz się nauczać i w jakim kierunku podążać.

Opis kierunku

Program Architektura na Salford University przeznaczony jest dla osób, które ukończyły ten kierunek na poziomie licencjatu i zależy im na dalszym rozwoju. W trakcie studiów odbędziesz wiele staży i praktyk w różnych firmach, które dodatkowo zwiększą Twoje kwalifikacje.

Opis kierunku

Kierunek Życie wspomagane i niezależne na Salford University to pierwszy taki program w Wielkiej Brytanii, dostępny dla osób z dowolnym wykształceniem - nie ma jasno określonych reguł. Dowiesz się w jaki sposób można nieść pomoc osobom niepełnosprawnym, m.in. dzięki współpracy z osobami innych zawodów.

Opis kierunku

Program Akustyka dźwiękowa na Salford University dostarczy Ci całej wiedzy odnośnie wytwarzania, manipulowania i odtwarzania wysokiej jakości dźwięku, co stanowi podstawowy element szybko rozwijającej się branży komunikacyjnej, rozrywkowej, muzycznej i inżynierii dźwięku. Kurs skierowany jest do absolwentów różnych dyscyplin naukowych, którzy chcą przenieść się do tego ekscytującego i rozwijającego się sektora.

Opis kierunku

Program Produkcja muzyczna na Salford University pozwoli Ci zyskać teoretyczne i praktyczne umiejętności a także rozwinie Twoją kreatywność i doświadczenie w zakresie inżynierii dźwięku, produkcji i technologii dźwiękowej. Nauka obejmuje produkcję dźwięku na potrzeby różnych platform, od radia, animacji, telewizji, poprzez internet, na grach komputerowych kończąc.

Opis kierunku

Program Modelowanie informacji o budynku i cyfrowe środowisko zabudowane na Salford University wyposaży Cię w kompletną wiedzę na temat transformacji cyfrowej, jaka obecnie zachodzi w przemyśle budowlanym.

Opis kierunku

Program Nauki biomedyczne na Salford University dostępny jest dla osó, które ukończyły studia licencjackie z zakresu biologii, biochemii lub nauk medycznych i biomedycznych. Jeśli chcesz mieć bezpośredni wpływ na zdrowie pacjentów, lecz bardziej interesuje Cię praca w laboratorium aniżeli z pacjentem, na pewno kierunek ten przypadnie Ci do gustu.

Opis kierunku

Kierunek Biotchnologia na Salford University obejmuje wiele tematów z pogranicza biologii, biomedycyny, biochemii i biologii molekularnej, jak np. agrobiotechnologia, biotechnologia medyczna, genetyka, bioinformatyka, mikrobiologia czy proteomika - badania nad białkami, ich strukturą, funkcjami i właściwościami.

Opis kierunku

Kierunek Inspekcja nadzoru budowlanego na Salford University obejmuje tematy z zakresu prawa, zarządzania, administracji i aspektów technicznych budownictwa, co pozwoli Ci nadzorować budynki i oceniać ich stan techniczny.

Opis kierunku

Kierunek Psychoterapia poznawczo - behawioralna na Salford University koncentruje się na pracy z osobami, które mają lęki i depresję, zmagają się z uzależnieniami, zaburzeniami osobowości, schozofrenią oraz innymi schorzeniami. Kurs przeznaczony w głównej mierze dla wykwalifikowanych psychologów, choć o przyjęcie mogą się ubiegać także osoby o innych kwalifikacjach związanych ze służbą zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Prawo budowlane na Salford University wyposaży Cię w wiedzę prawniczą niezbędną w sektorze budowlanym. Jeśli chcesz wyspecjalizować się w zakresie budowy, nadzoru, konserwacji i rozbiórki obiektów budowlanych, będzie to doskonały wybór.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie budową na Salford University nauczy Cię w jaki sposób organizować i planować projekty w budownictwie od podstaw, jak rozpoznawać i radzić sobie z problemami firm budowniczych a także jak zarządzać zespołami projektowymi, zakupami, finansami i ryzkiem. WIelu absolwentów tego kierunku dzięki uzyskanej wiedzy obejmuje stanowiska kierownicze w branży budowniczej.

Opis kierunku

Kierunek Współczesny performance na Salford University to propozycja dla osób z zamiłowaniem do sztuki, umożliwiający naukę w specjalistycznych ośrodkach: MediaCityUK oraz New Adelphi Arts Centre. Ciężko o lepsze miasto niż Manchester jeśli chodzi o sutdiowanie tego typu kierunków.

Opis kierunku

Program Psychoterapia i doradztwo na Salford University zapewnia świetną równowagę pomiędzy pracą akademicką, rozwojem umiejętności, praktyką zawodową, indywidualnym rozwojem osobistym i samoświadomością.

Opis kierunku

Kierunek Pisarstwo: innowacje i eksperymenty na Salford University przeznaczony jest dla osób, które pragną rozwinąć swój kunszt pisarski. Nauczysz się tworzyć prozę, poezję a także poznasz nowe, hybrydowe i eksperymantalne formy. Jest to szczególnie dobry wybór dla osób, które już zajmują się pisarstwem.

Opis kierunku

Kierunek Cyberbezpieczeństwo, zagrożenia wywiadowcze i nauki śledcze na Salford University zapewni Ci uzyskanie specjalizacji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, cybernetycznej analizy zagrożenia oraz cyfrowej kryminalistyki. Zapoznasz się z zaawansowaną i obszerną wiedzą na temat m.in. testów penetracyjnych, cyberprzestępczości, inżynierii odwrotnej, złośliwego oprogramowania etc.

Opis kierunku

Kierunek Analiza danych na Salford University pozwoli Ci wyspecjalizować się w zakresie gromadzenia, analizowania i zarządzania danymi, co odgrywa kluczową rolę w wielu sektorach, m.in. w sektorze zdrowotnym, energetycznym czy w handlu. Jest to przepustka to zatrudnienia również w firmach informatycznych takich jak Google, Microsoft itp.

Opis kierunku

Kierunek Sieci teleinformatyczne na Salford University przeznaczony jest dla osób z informatycznym wykształceniem, które chcą zostać profesjonalistami w zakresie sieci komputerowych i nowoczesnej telekomunikacji. Zdobędziesz bardzo rozległą wiedzę, od znajomości technik używanych do przesyłania informacji cyfrowych, po protokoły komunikacyjne i projektowanie sieci komputerowych.

Opis kierunku

Kierunek Bazy danych i systemy oparte na sieci www na Salford University to okazja do osiągnięcia specjalizacji w rozwoju internetowych systemów oprogramowania, które korzystają z baz danych. Podczas studiów zyskasz wiedzę na temat metod, narzędzi i technik wykorzystywanych do opracowywania internetowych systemów komputerowych a także zrozumiesz techniki wykorzystywane do projektowania, oceny i testowania baz danych.

Opis kierunku

Program Opieka nad osobami chorymi na demencję na Salford University to znacznie więcej niż nauka odnośnie służby zdrowia i opieki społecznej w kontekscie osób zmagających się z demencją. To także nauka odnośnie tego, w jaki sposób sprawić by środowisko w jakim żyją było dla nich bardziej przyjazne, obejmuje to m.in. budynki, miasta czy transport.

Opis kierunku

Kierunek Opieka nad diabetykami na Salford University skupia się na zagadneiniach związanych z cukrzycą, zagrożeniami jakie niesie ze sobą oraz sposobach w jaki można pomagać osobom zmagającym się z tą chorobą.

Opis kierunku

Program Marketing cyfrowy na Salford University skupia się na ostatnich osiągnięciach techniki w kontekście marketingu i handlu. Media cyfrowe otworzyły całą gamę nowych możliwości w tym sektorze, stąd odpowiednie ich wykorzystanie może być kluczowe dla wielu firm i przemysłów.

Opis kierunku

Program Projektowanie i odkrywanie leków na Salford University przeznaczony jest dla absolwentó kierunków takich jak farmakologia czy nauki biomedyczne. Nauczysz się bezpośredniego wykorzystywania wiedzy farmaceutycznej i analitycznej w celu poprawy jakości życia poprzez pracę nad nowymi lekami.

Opis kierunku

Kierunek Akustyka środowiskowa na Salford University umożliwi Ci uzyskanie wykształcenia w rozwijającym się przemyśle - zapotrzebowanie na osoby zajmujące się wyciszaniem i kontrolowaniem natężenia dźwięku oraz jego efektów są bardzo pożądane na rynku pracy.

Opis kierunku

Program Zdrowie publiczne i środowiskowe na Salford University to propozycja dla osób zainteresowanych powiązaniami między stanem środowiska a zdrowiem ludzi. Zyskasz wiedzę na temat kontrolowania chorób zakaźnych i nieinfekcyjnych, energii, naturalnych zasobów, zrównoważonego rozwoju i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Ocena i zarządzanie środowiskiem na Salford University to studium na temat relacji między człowiekiem i naturalnymi elementami środowiska. Nauczy Cię odgrywać wiodącą rolę w tworzeniu, wdrażaniu i ocenie projektów dotyczących ochrony środowiska.

Opis kierunku

Program Modelowanie systemów biologicznych na Salford University skupia się na technicznych aspektach środowiskowego modelowania. Obejmuje również zagadnienia związane z ryzykiem i zarządzaniem środowiskiem.

Opis kierunku

Kierunek Przywództwo w edukacji wyższej na Salford University przeznaczony jest dla osób z wykształceniem pedagogicznym, którym zależy na rozwoju zawodowym i pracy na stanowiskach kierowniczych.

Opis kierunku

Program Zarządzanie usługami finansowymi na Salford University to świetna okazja by zgłębić jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów świata, z uwzględnieniem sektorów takich jak transport, własność, karty kredytowe, hipoteki czy ubezpieczenia przesyłek.

Opis kierunku

Program Inżynieria i zarządzanie gazem obejmuje całe spektrum inżynierii gazu ziemnego, zapewniając solidną podstawę wiedzy oraz możliwość wyboru obszaru, w którym chcemy się specjalizować. Co więcej, na studentów czeka możliwość członkowstwa w Ga Engineering and Management Institute.

Opis kierunku

Kierunek Systemy informacji geograficznej na Salford University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego na temat danych geograficznych i zarządzania nimi za pomocą systemów informacji geograficznej, od zbierania i wprowadzania danych, poprzez ich rzetwarzanie, po wizualizację.

Opis kierunku

Program Geriatria na Salford University przeznaczony jest dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą wyspecjalizować się w schorzeniach wieku podeszłego i pracą ze starszymi pacjentami. Wraz ze stałym wzrostem udziału starszych ludzi w społeceństwie, zapotrzebowanie na tego typu fachowców jest bardzo duże.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie międzynarodowe na Salford University zaprojektowany został z myślą o osobach, które nie ukończyły studiów licencjackich zakresu biznesu, lecz mimo to chcą rozwinąć swoją wiedzę w tym obszarze by zostać menedżerem w międzynarodowej organizacji biznesowej.

Opis kierunku

Program Zarządzanie zasobami ludzkimi i rozwój na Salford University to nauka na temat zarządzania siłami ludzi w organizacjach biznesowych i firmach, z naciskiem na tematy strategiczne, międzynarodowe i porównawcze. Program posiada akredytację Chartered Institute of Personnel and Development.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria spalania przemysłowego na Salford University znajduje się na pograniczy przemysłów mechanicznego i elektrycznego. Rozwinie Twoją wiedzę na temat termodynamiki, dynamiki płynów, inżynierii procesowej i procesów spalania.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie systemami informacyjnymi na Salford University pozwoli Ci szczegołowo zrozumieć rolę jaką odgrywają systemy informacyjne i technologia w biznesie na całym świecie, wraz z wiedzą na temat najważniejszych problemów i zagadnień tego sektora.

Opis kierunku

Kierunek Wywiad i bezpieczeństwo na Salford University jest najdłużej prowadzonym pozarządowym kursem magisterskim w Wielkiej Brytanii w zakresie współczesnych zagadnień wywiadu i bezpieczeństwa. Jeśli interesują Cię tego typu zagadnienia, m.in. w kontekście walki z terroryzmem, będzie to swietny wybór.

Opis kierunku

Program MIędzynarodowa bankowość i finanse na Salford University zwiększy Twoją wiedzę odnośnie funkcjonowania sektoru bankowego oraz finansowego, a także zwięszy Twoje perspektywy zawodowe. Zdobędziesz wiedzę na temat największych wyzwań dzisiejszego środowiska globalnej ekonomii, poznasz finansowe problemy w w odniesieniu do różnych państw, Unii Europejskiej i całego świata a także strategie jak sobie z nimi radzić.

Opis kierunku

Program Międzynarodow biznes na Salford University przeznaczony jest dla osób, które posiadają już wykształcenie biznesowe bądź powiązane z biznesem i chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat biznesu międzynarodowego. Jest to niezbędne jeśli chcesz skutecznie opracowywać i realizować międzynarodowe strategie i działania biznesowe.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe Prawo biznesowe na Salford University przeznaczony jest dla absolwentów prawa i kierunków biznesowych. Skupia się na biznesie międzynarodowy i jego powiązaniach ze strategicznym zarządzaniem, przedmioty obejmują także m.in. marketing.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy biznes i prawo na Salford University to świetny wybór jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę zarówno jeśli chodzi o biznes, jak i prawo, z naciskiem na zastosowanie prawa w biznesie. Kurs jest idealny zarówno dla osób, które posiadają wykształcenie prawnicze, jak i biznesowe.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo komercyjne na Salford University zapewnia absolwentom prawa możliwość nauki w kluczowych obszarach międzynarodowego prawa handlowego, w tym międzynarodowej sprzedaży towarów, międzynarodowego prawa własności intelektualnej, międzynarodowego prawa spółek i zarządzania, a także zaawansowanego prawa kontraktowego i negocjacji.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe finanse korporacyjne na Salford University to szansa by zyskać szczegółową wiedzę na temat praktycznego zastosowania nowoczesnych konceptów finansowych w świecie bankowości, korporacji i finansów.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami międzynarodowymi na Salford University zapewni Ci pracę nad grupowymi projektami i symulacjami biznesowymi zaprojektowanymi w taki sposób, by zwiększyć Twoje umiejętności w zakresie organizowania i zarządzania dużymi wydarzeniami, festiwalami, koncertami etc.

Opis kierunku

Program Międzynarodowe dziennikarstwo w mediach cyfrowych na Salford University to teoretyczna i praktyczna nauka dziennikarstwa w kontekście rewolucji cyfrowej a co za tym idzie błyskawicznego wzrostu znaczenia mediów społecznościowych i technologii multimedialnych. Będzie to świetnym uzupełnieniem Twojego CV.

Opis kierunku

Program Dziennikarstwo: wiadomości, radio, telewizja, sport na Salford University został zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć Twoje możliwości zawodowe i atrakcyjność na rynku pracy. Poza wiedzą ogólną na temat dziennikarstwa, będziesz mógł wyspecjalizować się w dziennikarstwie prasowym, sportowym, telewizyjnym, radiowym i online.

Opis kierunku

Program Przywództwo i zarządzanie w opiece zdrowotnej na Salford University przeznaczony jest dla pracowników służby zdrowia, którym zależy na rozwoju zawodowym i pracy na stanowiskach kierowniczych w sektorze zdrowotnym.

Opis kierunku

Kierunek Literatura, kultura i nowoczesność na Salford University rozwinie Twoje umiejętności poprzez analizę literatury i języka współczesnego. Dzięki wyboru tego programu skorzystasz z powiązań uczelni z lokalnymi organizacjami kulturalnymi, w tym z International Anthony Burgess Foundation.

Opis kierunku

Program Zarządzanie na Salford University przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają wykształcenia związanego z biznesem lecz chcą rozwinąć umiejętności z zakresu zarządzania i biznesu, dzięki czemu możliwa będzie praca jako menedżer. Jeśli już pracujesz jako menedżer, to otrzymane kwalifikacje znacznie zwiększą Twoje możliwości i poprawią perspektywy kariery.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Salford University wyposaży Cię w najnowszą wiedzę na temat marketingu a także w umiejętności niezbędne by odnieść sukces w niezwykle wymagającej dziś międzynarodowej gospodarce. Poza szeroką wiedzą na tmat brandingu czy zarządzania usługami, zyskasz także wiedzę odnośnie mediów społecznościowych i prowadzenia marketingu przy ich pomocy.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration na Salford University jest w pełni akredytowany przez organizację AMBA i jest dostępny w trzech różnych ścieżkach zawodowych: Salford MBA, MBA: biznes cyfrowy oraz MBA: biznes sportowy. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej przydatnych kierunków przeznaczonych dla absolwentów licencjackich studiów powiązanych z biznesem.

Opis kierunku

Program Produkcja medialna: animacja na Salford University to idealna okazja by rozwinąć swoje umiejętności w zakresie produkcji animacji, animacji 3D i najnowszych technologii z tym związanych.

Opis kierunku

Program Produkcja medialna: telewizja dziecięca na Salford University skupia się na tworzeniu i produkcji programów telewizyjnych przeznaczonych na dzieci. Jeśli posiadasz wykształcenie w zakresie produkcji telewizyjnej i chcesz rozwinąć się w tym właśnie kierunku, będzie to doskonały wybór.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja medialna: postprodukcja w telewizji na Salford University umożliwi Ci wyspecjalizowanie się w zakresie montażu filmów i programów telewizyjnych: dodawaniu napisów, efektów wiualnych i dźwiękowych, nagrywaniu postsynchronów i przygotowywaniu wersji emisyjnej.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja medialna: produkcja filmów dokumentalnych na Salford University nauczy Cię tworzyć produkcje dokumentalne na potrzeby telewizji. Poznasz wszystkie ważne zagadnienia, techniki a także możliwość współpracyz przemysłem telewizyjnym.

Opis kierunku

Kurs Psychologia mediów na Salford University pozwoli Ci okdryć sposób, w jaki psychologia może być wykorzystana do zrozumienia interakcji widzów z mediami. Poznasz efekt, jaki wywierają media na psychikę człowieka a także jak komunikować się z widzami poprzez różne media.

Opis kierunku

Program Położnictwo na Salford University przeznaczony jest dla wykwalifikowanych położnych. Gwarantuje uzyskanie wysoko specjalistycznej wiedzy i znaczne poszerzenie kwalifikacji zawodowych. Jeśli mimo ukończonych studiów licencjackich dalej chcesz się rozwijać i zyskiwać szerszą wiedzę - ten magisterski kierunek będzie świetnym wyborem.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie: weterani wojenni na Salford University skupia się na wpływie wydarzeń doświadczonych podczas wojny i konfilktów na weteranów wojennych: na ich codzienne życie, relacje z bliskimi i innymi ludźmi. Jest to jedyny kierunek tego typu na północnym zachodzie Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Parazytologia molekularna i biologia wektorowa na Salford University to pionerski program łączący dwa ważne zagadnienia: infekcje pasożytnicze na poziomie molekularnym oraz biologię wektorową. Uzyskasz pełną wiedzę na temat funkcjonowania pasożytów i kontrolowania ich.

Opis kierunku

Program Muzyka na Salford University to szansa na wyspecjalizowanie się w jednej z czterech dostępnych ścieżek rozwoju: komponowania, performance, krytyki muzycznej oraz muzyki interaktywnej i produkcji studyjnej (IMASP - Interactive Music and Advanced Studio Production).

Opis kierunku

Program Medycyna nuklearna na Salford University dostarczy Ci wiedzy na temat obrazowania, diagnozowania i leczenia chorób przy użyciu izotopów promienotwórczych. Jest to rozwijająca się gałąź medycyny z którą wiązne są duże nadzieje.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo: osoby dorosłe, dzieci i pacjenci z zaburzeniami psychicznymi na Salford University jest kompleksowym kursem przeznaczonym dla wykwalifikowanych pielęgniarek i pielęgniarzy, gdzie będziesz mieć możliwość wyboru specjalizacji.

Opis kierunku

Program Rehabilitacja zawodowa na Salford University skupia się na rehabilitacji w kontekście pracy: nauczysz się pomagać ludziom w powrocie do pracy. Dzięki Twojej pracy osoby niepełnosprawne będą mogły wrócić do pełni lub przynajmniej części obowiązków zawodowych, co będzie miało olbrzymi wpływ na ich życie.

Opis kierunku

Program Bezpieczeństwo i higiena pracy na Salford University to praktyczny kierunek, trwający jeden rok, dostępny także od stycznia a także w półtorarocznej formie part-time. Dostarczy Ci gruntownej wiedzy na temat bezpieczeństwa w pracy, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Opis kierunku

Program Analiza wydajności na Salford University to niezwykle ciekawy kierunek, na którym nauczysz się w jaki sposób pomagać sportowcom w osiąganiu jak najlepszych wyników, unikać kontuzji i wiele więcej, a wszystko to dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu celem analizy ich wyników i postępu.

Opis kierunku

Program Inżynieria naftowa i gazowa na Salford University to niezwykle ciekawa i bardzo przyszłościowa propozycja dla osób, które pracują bądź chcą pracować w przemyśle paliwowym, gazowym etc. Jest to nauka na temat geologii, eksploracji, wiercenia, produkcji (podłoża i podłoża), inżynierii i zarządzania zasobami a także dystrybucji i transportu ropy i gazu.

Opis kierunku

Kierunek Zamówienia, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw na Salford University będzie swietnym uzupełnieniem licencjakich studiów związanych z transportem i logistyką. Program jest w pełni akredytowany przez Chartered Institute of Purchasing and Supply - CIPS. Kurs zapewnia dogłębną wiedzę na temat zakupów, składowania, zarządzania magazynami, transportu i spedycji, planowania zapasów i zarządzania umowami.

Opis kierunku

Program Zarządzanie projektami na Salford University zapewni Ci szerokie zrozumienie kwestii związanych z zarządzaniem projektami w przemyśle produkcyjnym, usługowym, społecznym, organizacji charytatywnych lub organizacjach publicznych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami w budownictwie na Salford University przeznaczony jest dla wykwalifikowanych budowniczych, którzy chcą opanować do perfekcji organizację pracy, tworzenie planów, projektów, strategii i prowadzenie zespołu ludzi.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami w budownictwie (nauczanie na Sri Lance) na Salford University przeznaczony jest dla wykwalifikowanych budowniczych, którzy chcą opanować do perfekcji organizację pracy, tworzenie planów, projektów, strategii i prowadzenie zespołu ludzi. Nauczanie odbywa się na Sri Lance.

Opis kierunku

Program Zdrowie publiczne na Salford University to nauka podstawowych umiejętności i zagadnień zdrowia publicznego, w tym epidemiologii, statystyki i metod badawczych. Główny nacisk kładzie się na społeczne czynniki determinujące stan zdrowotny społeczeństwa.

Opis kierunku

Program Relacje publiczne i komunikacja cyfrowa na alford University idealnie przygotuje Cię do kariery w tej stale zmieniającej się i rozwijającej się branży. Tematy obejmują relacje publiczne, dziennikarstwo, tworzenie treści czy kampanie wyborcze.

Opis kierunku

Program Kosztorysowanie na Salford University to świetna okazja by zyskać ekscytujący zawód, z wieloma okazjami do podróży i kształtowania świata w którym żyjemy. Duży nacisk kładziony jest na środowisko i zrównoważony rozwój w planowaniu projektów budowniczych, zapewniając Ci zarówno wiedzę na temat finansów, jak i środowiska.

Opis kierunku

Program Kosztorysowanie (nauczanie na Sri Lance) na Salford University to świetna okazja by zyskać ekscytujący zawód, z wieloma okazjami do podróży i kształtowania świata w którym żyjemy. Duży nacisk kładziony jest na środowisko i zrównoważony rozwój w planowaniu projektów budowniczych, zapewniając Ci zarówno wiedzę na temat finansów, jak i środowiska. Nauczanie odbywa się na Sri Lance.

Opis kierunku

Kierunek Kosztorysowanie (przemysł mechaniczny i elektryczny) na Salford University powstał ze względu na zapotrzebowanie na bryryjskim rynku na wykwalifikowanych specjalistów w zakresie kosztorysowania znających się na przemyśle mechanicznym oraz elektrycznym. Absolwenci teog keirunku mogą liczyć na wiele ofert pracy.

Opis kierunku

Program Zarządzanie nieruchomościami na Salford University przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w świecie nieruchomości, jak i dla obencyh pracowników tego sektora, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje i wiedzę. Kurs wyposaży Cię w doskonałą znajomość rynku nieruchomości komercyjnych, w tym jego znaczenie dla krajowych i międzynarodowych rynków finansowych i inwestycyjnych.

Opis kierunku

Kierunek Materiały energii odnawialnej na Salford University to nauka na temat nowych materiałów służących do wytwarzania energii, w tym fotowoltaiki, i systemów przechowywania i przetwarzania energii, takich jak ogniwa paliwowe. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie opracowywać rozwiązania niskoemisyjne.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie kryzysowe i zarządzanie ryzykiem (bezpieczna żywność) na Salford University powstał w oparciu o rosnące znaczenie bezpieczeństwa żywności i produktów konsumenckich, w szczególności kwestii takich jak podrabianie, zanieczyszczenie, fałszowanie i oszustwa umotywowane chęcią zysku. Program powstał we współpracy z Red 24, wiodącą organizacją w zakresie zarządzania ryzykiem, która działa w ponad 120 państwach.

Opis kierunku

Program Robotyka i automatyka na Salford University przeznaczony jest dla osób, które posiadają wykształcenie inżynierskie i interesuje je specjalizacja w dziedzinach automatyki i robotyki. Kurs skupia się na projektowaniu zaawansowanych robotów posiadających pewien stopień inteligencji.

Opis kierunku

Kierunek Bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko na Salford University to interdyscyplinarny program dostępny dla wielu osób - nie ma restrykcyjnych wymagań odnośnie ukończonych studiów licencjackich. Jeśli uważasz, że dodatkowa wiedza na temat zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska pozytywnie wpłynie na Twoją karierę zawodową, będzie to dobry wybór.

Opis kierunku

Kierunek Komunikacja naukowa i przyszłe media na Salford University został opracowany we współpracy z przemysłem medialnym o komunikacyjnym. Nauka odbywa się w niepełnym wymiarze godzin, na odległość. Kurs dostarczy Ci wiedzy i umiejętności niezbędnych do korzystania z doskonałych perspektyw na rynku pracy w tej dziedzinie.

Opis kierunku

Kierunek Przedsiębiorczość społeczna i zrównoważony marketing na Salford University zwiększy Twoją znajomość krajowych i międzynarodowych modeli biznesowych oraz funkcji marketingu zrównoważonego.Poznasz zarówno społeczne, jak i ekonomiczne cele działalności gospodarczej oraz w jaki sposób zrównoważony marketing łączy się ze zrównoważonym rozwojem i jak go efektywnie używać.

Opis kierunku

Program Pedagogika społeczna na Salford University łączy naukę z opieką i rozwiązywanie problemów społecznych. Została przyjęta z krajów skandynawskich, lecz w Wielkiej Brytanii odgrywa coraz większą rolę.

Opis kierunku

Program Polityka społeczna na Salford University umożliwia zrozumienie polityk społecznych w kontekście krajowym i międzynarodowym.

Opis kierunku

Program Praca społeczna na Salford University dostępny jest dla osób które ukończyły dowolne studia licencjackie - nie ma ścisłych kryteriów. Kurs trwa dwa lata, nauka jest bardzo intensywna, 50% czasu przeznacozne jest na zajęcia teoretyczne i 50% na praktyczne.

Opis kierunku

Program Rehabilitacja urazów sportowych na Salford University przeznaczony jest dla rehabilitantów, terapeutów sportowych i fizjoterapeutów, którzy chcą zgłębić wiedzę odnośnie udzielania pomocy w powrocie do zdrowia sportowcom, którzy cierpią na różnego rodzaju urazy.

Opis kierunku

Kierunek Siła i kondycja na Salford University jest bardzo elastyczny, dostosowując się do potrzeb studentów. Cała teoria jest dostępna online, więc nie będziesz musiał być na uczelni każdego tygodnia. Uzyskasz wykształcenie, które pozwoli Ci pracować m.in. w zespołach sportowych, np. piłkarskich.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria strukturalna na Salford University przeznaczony jest dla wykwalifikowanych inżynierów, którym zależy na dalszym kształceniu się i poszerzaniu własnych horyzontów. Przedmioty obejmują m.in. inżynierię sejsmiczną, analizę elementów skończonych czy inżynierię mostów.

Opis kierunku

Program Terroryzm i bezpieczeństwo na Salford University pozwoli Ci uzyskać bardzo cenione obecnie wyształcenie. Wiele państw zmaga się obecnie z problemami związanymi z bezpieczeństwem i zagrożeniem atakami terrorystycznymi, stąd specjaliści w tej dziedzinie są bardzo cenieni.

Opis kierunku

Kierunek Procesy i sprawiedliwość karna na Salford University zapewnia kompleksową, aktualną wiedzę, szczegółowo omawiając kluczowe współczesne innowacje w dziedzinie kryminologii i walki z przestępczością, jak np. digitalizacja, współpraca z partnerami, umiędzynarodowienie czy prywatyzacja.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria transportu i planowanie na Salford University powstał z myślą o osobach, które posiadają wykształceniez związane z arządzaniem, inżynierią i planowaniem infrastruktury transportowej. Jest wykładany już od ponad 40 lat i wciąż cieszy sie dużym uznaniem, znacznie podnosząc szanse na zatrudnienie w przemyśle transportowym.

Opis kierunku

Program Urazy i ortopedia na Salford University przeznaczony jest dla lekarzy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat leczenia różnego rodzaju urazów ortopedycznych. Nauczysz się je diagnozować, leczyć, przywracać pełnię funkcji, zyskasz również wiele praktycznych umiejętności dzięki m.in. warsztatom chirurgicznym.

Opis kierunku

Program Urazy i ortopedia: dolne kończyny na Salford University skupia się wokół kończyn dolnych człowieka: urazów, chorób, patologii, biomechaniki i sposób w jaki można je leczyć i rehabilitować.

Opis kierunku

Program Urazy i ortopedia: kręgosłup na Salford University zapewnia uzyskanie specjalistycznej wiedzy w zakresie diagnozowania i leczenia chorób i urazów kręgosłupa. Odbywają się tu m.in. specjalne warsztaty poprawiające umiejętności chirurgiczne.

Opis kierunku

Program Obrazowanie ultrasonograficzne na Salford University dostarczy Ci szczegołowej wiedzy na temat przeprowadzania badań metodą obrazowania ultrasonograficznego. Będziesz mógł obrać wiele dodatkowych przedmiotów, jak zdjęcia ultrasonograficzne w jamie brzusznej, obrazowanie ultrasonograficzne układu mięśniowo-szkieletowego, ginekologia i wczesna ciąża, czy badania przesiewowe i diagnostyczne.

Opis kierunku

Kierunek Ochrona przyrody na Salford University to szansa na uzyskanie bardzo poważanego wykształcenia, które umożliwi Ci wprowadzanie prawdziwych zmian na naszej planecie. Obecnie 20% kręgowców naszej planety jest zagrożonych wyginięciem z powodu działalności człowieka - wybierz ten kurs by nauczyć się w jaki sposób nieść im pomoc i ochronę.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja filmów dokumentalnych: dzika przyroda na Salford University nauczy Cię tworzenia scenariuszy i produkcji filmów dokumentalnych na temat dzikiej przyrody i zwierząt, od podstaw aż po etap emisji programu. To doskonała propozycja dla osób, które interesują się jednocześnie przemysłem filmowym i dziką przyrodą.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.