fbpx
Rotterdam University of Applied Sciences
Rotterdam University of Applied Sciences

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (8)

Kierunek Sztuki piękne na Rotterdam University umożliwi Ci rozwój umiejętności wizualnych poprzez wielowymiarowe szkolenie we wszystkich aspektach tej profesji. Obejmują one badania artystyczne, rozwój koncepcji artystycznych, umiejętności techniczne, komunikację i prezentację oraz umiejętności przedsiębiorcze w dziedzinie sztuki. Będziesz także uczyć się teorii i zdobywać umiejętności badawcze, które pozwolą Ci zgłębić się w dziedzinę historii sztuki. Studia w Holandii jeszcze nigdy nie były tak pasjonującą opcją!

Opis kierunku

Kierunek Grafika na Rotterdam University nauczy Cię używać technik, zarówno jeśli chodzi o projektowanie dla tradycyjnych mediów, jak i mediów drukowanych. Nauczysz się kształtować informacje w tekście i obrazie za pośrednictwem mediów. Opracujesz strategie dotarcia do odbiorców oraz do nadania klientowi tożsamości.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Rotterdam University pozwoli Ci dowolnie dopasować kierunek do swoich zainteresowań. Będziesz mógł wybrać dodatkowe moduły z zakresu biznesu w Azji, języków obcych, zarządzania a także zarządzania łańcuchem dostaw.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy i języki obce na Rotterdam University skupia się jednocześnie na dwóch powiązanych ze sobą kwestiach. Zdobędziesz wiedzę z zakresu pracy w biznesie w środowisku międzynarodowym oraz jednocześnie podszkolisz swoją znajomość języków obcych. Kurs idealnie przygotuje Cię do prowadzenia działalności gospodarczej w kilku językach obcych, z partnerami biznesowymi z różnych środowisk kulturowych.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy i zarządzanie na Rotterdam University przygotuje Cię do trudnej kariery menedżerskiej w biznesie międzynarodowym. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że Ikea osiąga tak dobre wyniki w ponad 40 krajach na świecie? Dlaczego Starbucks jest tak popularny? Chciałbyś poznać różnice na rynkach regionalnych? Dlaczego McDonald's oferuje McKroket w Holandii i Curaçao w Belgii, ale nigdzie indziej na świecie? Jeśli interesujesz się biznesem, a zwłaszcza wewnętrznym działaniem firm działających na arenie międzynarodowej, i chciałbyś studiować w Holandii, jest to program wprost przeznaczony dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy i zarządzanie łańcuchem dostaw na Rotterdam University pozwoli Ci uzyskać profesjonalne wyszkolenie, abyś mógł stać się międzynarodowym profesjonalistą w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy w Azji na Rotterdam University kształci przyszłych menedżerów, którzy są dobrze zorientowani we wszystkich aspektach międzynarodowego biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem Azji. Prowadzenie interesów z Azją na rynku międzynarodowym jest jednocześnie interesującym i trudnym wyzwaniem. Wiele spośród krajów azjatyckich staje się coraz ważniejszym partnerem handlowym. Z tego też powodu potrzebni są specjaliści dobrze przygotowani do podjęcia tego wyzwania. Dowiesz się o ogromnej różnorodności innych kultur i nauczysz się radzić sobie z różnicami społecznymi i kulturowymi, aby nawiązać stosunki handlowe z partnerami biznesowymi na całym świecie.

Opis kierunku

Poprzez termin "styl życia" rozumiemy sposób, w jaki ludzie wyrażają siebie poprzez wybór odzieży, gadżetów, jak dekorują swoje domy, swoje miejsce w pracy i przestrzeń życiową oraz poprzez wybór zajęć rekreacyjnych. Kształtując nasz styl życia i starannie budując naszą tożsamość, opowiadamy innym o sobie i o tym, jak chcemy być widziani w naszym świecie, i właśnie tego uczyć się będziesz na kierunku Projektowanie zmiany stylu życia na Rotterdam University. Poznasz również wiele innych ważnych rzeczy, jak choćby analizowanie i przewidywanie trendów

Opis kierunku

Studia Magisterskie (7)

Kierunek Edukacja w sztuce na Rotterdam University łączy teorię i praktykę, i koncentruje się na zagadnieniach takich jak: edukacja, pedagogika, polityka, sztuka, projektowanie, teoria kultury, dydaktyka cyfrowa, filozofia, edukacja muzealna i sztuki społeczne. Jest to dwuletni program studiów magisterskich prowadzony w niepełnym wymiarze godzin - dzięki temu łatwiej pogodzisz studia z pracą.

Opis kierunku

Kierunek Sztuki piękne na Rotterdam University jest dwuletnim kierunkiem studiów magisterskich przeznaczony dla studentów uzdolnionych artystycznie. Zgodnie z dynamiczną i hybrydową naturą współczesnej produkcji i dystrybucji sztuki współczesnej, studenci tego kursu pracują zarówno indywidualnie, wspólnie jak i zbiorowo, przy użyciu różnych tradycyjnych, analogowych i cyfrowych mediów oraz formatów eksperymentalnych.

Opis kierunku

Kierunek Architektura wnętrz na Rotterdam University oferuje studentom wyjątkową edukację projektowo-badawczą na poziomie magisterskim z naciskiem na złożoną i rozwijającą się dziedzinę architektury wnętrz. Architekci wnętrz stają dziś przed zmieniającym się światem nowych nieruchomości, technologii, wyzwań społeczno-politycznych, środowiskowych i gospodarczych; w związku z tym praktyka projektanta musi się rozwijać, reagować i określać przyszłe role. Ten kierunek studiów magisterskich nauczy Cię tworzyć nowe perspektywy w produkcji przestrzeni.

Opis kierunku

Kierunek Doradztwo i przedsiębiorczość na Rotterdam University sprawi, że osiągniesz głębokie zrozumienie prowadzenia przedsiębiorstw i nauczysz się efektywnie doradzać klientom a także prowadzić własny biznes. Zasadniczo konsultantem do spraw zarządzania jest ktoś, kto pomaga organizacjom w poprawianiu wydajności i zwiększaniu sukcesu. Systematyczne diagnozowanie, analizowanie, zmienianie, przekształcanie, komunikowanie i przekonywanie to podstawowe umiejętności każdego konsultanta do spraw zarządzania - i właśnie taką wiedzę uzyskasz na tym kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i rachunkowość na Rotterdam University pozwoli Ci zbudować wiedzę i umiejętności analityczne potrzebne do projektowania i wdrażania systemów zarządzania wykorzystywanych do planowania i kontrolowania wydajności firmy. Celem każdego przedsiębiorstwa jest tworzenie wartości dla swoich interesariuszy. Podejmowanie właściwych decyzji finansowych jest niezbędne, aby organizacje osiągały najlepsze możliwe wyniki i aby unikać niepotrzebnego ryzyka. Dzięki temu kierunkowi studiów magisterskich staniesz się specjalistą w podejmowaniu decyzji finansowych mających na celu kierowanie organizacji do sukcesu.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w logistyce na Rotterdam University podniesie Twoją wiedzę z zakresu zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw oraz umiejętności menedżerskie i przywódcze na wyższy poziom. Uzyskasz wiedzę na szereg niezwykle ważnych w tej profesji tematów, takich jak sourcing, planowanie, transport, dystrybucja, magazynowanie, zarządzanie zapasami, obsługa klienta i przywództwo strategiczne.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie mediów na Rotterdam University jest intensywnym, opartym na projektach programem nauczania, który pozwoli Ci stać się wyróżniającym artystą / projektantem we współczesnym świecie mediów. Kurs porusza wiele ważnych kwestii, zajmując się m.in. fotografią, kinem, animacją, mobilnymi mediami, systemami informacyjnymi i sieciami technologicznymi.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!