fbpx
Roehampton University
Roehampton University

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (69)

Kierunek Rachunkowość na Roehampton University w dużej mierze skupia się na przygotowaniu Cię do pracy nie tylko w sektorze finansowym, ale także w biznesie - w różnego rodzaju organizacjach pracowniczych, publicznych a takze trzeciego sektora. Kurs posiada akredytację ACCA, co znacznie ułatwia i przyspiesza późniejszy rozwój zawodowy.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia na Roehampton University odpowiada na pytania takie jak: co to znaczy być człowiekiem? W jaki sposób żyjemy? Skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy? Antropologia stanowi badanie kulturowej i biologicznej różnorodności ludzi. W Roehampton omawiane są klasyczne tematy antropologii społecznej (takie jak pokrewieństwo, czary, kanibalizm) oraz elementy antropologii biologicznej, w tym ekologii i adaptacji człowieka, biologii i zachowań naczelnych oraz ewolucji człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne na Roehampton University bada molekularne, komórkowe i organiczne aspekty niezbędne do zrozumienia współczesnej biologii. Dzięki elastycznego programowi nauczania rozwiniesz umiejętności i zrozumienie we wszystkich dyscyplinach biologicznych, m.in. biologii tradycyjnej, biotechnologii, genetyce etc.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne z rokiem zerowym na Roehampton University bada molekularne, komórkowe i organiczne aspekty niezbędne do zrozumienia współczesnej biologii. Dzięki elastycznego programowi nauczania rozwiniesz umiejętności i zrozumienie we wszystkich dyscyplinach biologicznych, m.in. biologii tradycyjnej, biotechnologii, genetyce etc. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Roehampton University umożliwi Ci zdobycie podstaw wiedzy w biologicznych aspektach zdrowia i chorób oraz metod ich leczenia, co przygotuje Cię do kariery w sektorze zdrowotnej z naciskiem na pracę w laboratorium, lecz nie tylko. Zyskasz zrozumienie farmakologii, gałęzi medycyny związanej z używaniem i działaniem leków oraz immunologii, która bada wszystkie aspekty układu odpornościowego. Istnieje również możliwość zbadania związku między odżywianiem a zdrowiem. Program studiów jest akredytowany przez Institute of Biomedical Science.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie na Roehampton University rozwinie w Tobie dogłębną wiedzę o organizacjach i środowisku biznesowym, pomoże Ci zrozumieć zasady zarządzania ludźmi, operacjami, logistyką, marketingiem, finansami i zrozumieć rolę etycznego zarządzania. Poza wiedzą teoretyczną, nauczysz się umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów biznesowych oraz skutecznego komunikowania swoich pomysłów.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie z rokiem zerowym na Roehampton University rozwinie w Tobie dogłębną wiedzę o organizacjach i środowisku biznesowym, pomoże Ci zrozumieć zasady zarządzania ludźmi, operacjami, logistyką, marketingiem, finansami i zrozumieć rolę etycznego zarządzania. Poza wiedzą teoretyczną, nauczysz się umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów biznesowych oraz skutecznego komunikowania swoich pomysłów. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i ekonomia na Roehampton University przygotuje Cię do kariery w biznesie oraz w każdej organizacji, która ceni sobie świadomość zagadnień ekonomicznych. Na drugim i trzecim roku studiów skupisz się na badaniu kluczowych teorii i koncepcji ekonomicznych oraz ich zastosowania w biznesie międzynarodowym. Ten kurs pomoże Ci zrozumieć zarządzanie ludźmi, operacje, logistykę, marketing i etykę biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i ekonomia z rokiem zerowym na Roehampton University przygotuje Cię do kariery w biznesie oraz w każdej organizacji, która ceni sobie świadomość zagadnień ekonomicznych. Na drugim i trzecim roku studiów skupisz się na badaniu kluczowych teorii i koncepcji ekonomicznych oraz ich zastosowania w biznesie międzynarodowym. Ten kurs pomoże Ci zrozumieć zarządzanie ludźmi, operacje, logistykę, marketing i etykę biznesu. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i przedsiębiorczość na Roehampton University zapewni Ci umiejętności wymagane do zaplanowania, tworzenia i prowadzenia własnego biznesu. Rozwijając wiedzę odnośnie przedsiębiorczości i zarządzania innowacjami, rozwiniesz własne umiejętności przedsiębiorcze. Poznasz także strategię korporacyjną i etykę biznesową, a dodatkowo kurs ten przygotuje Cię do tego, w jaki sposób małe firmy i firmy typu start-up mogą skutecznie działać w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i przedsiębiorczość z rokiem zerowym na Roehampton University zapewni Ci umiejętności wymagane do zaplanowania, tworzenia i prowadzenia własnego biznesu. Rozwijając wiedzę odnośnie przedsiębiorczości i zarządzania innowacjami, rozwiniesz własne umiejętności przedsiębiorcze. Poznasz także strategię korporacyjną i etykę biznesową, a dodatkowo kurs ten przygotuje Cię do tego, w jaki sposób małe firmy i firmy typu start-up mogą skutecznie działać w konkurencyjnym środowisku biznesowym. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Cywilizacje klasyczne na Roehampton University obejmuje klasyczne Ateny, republikański Rzym i współczesne przedstawienia starożytności w filmie, literaturze i malarstwie, a także możliwość odbycia praktyki zawodowej w Rzymie. Na studiach tych przeczytasz i przeanalizujesz znaczną liczbę tekstów ze starożytności, zinterpretujesz szereg obiektów archeologicznych, starożytne obrazy i pomniki a także zyskasz znajomość antycznych języków obcych.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne pisarstwo na Roehampton University skupia się na czerech głównych formatach: beletrystyce, literatura faktu, poezja i scenopisarstwie.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia na Roehampton University bada kwestie takie jak: czym jest sprawiedliwość, kto definiuje zachowania przestępcze i jak możemy zmniejszyć szkody w społeczeństwie? Kryminologia czerpie z szeregu innych dyscyplin, w tym socjologii, psychologii i prawa. Na tym kierunku będziesz studiować współczesne problemy związane z zapobieganiem przestępczości, kryminalizacją i kontrolą społeczną.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia z rokiem zerowym na Roehampton University bada kwestie takie jak: czym jest sprawiedliwość, kto definiuje zachowania przestępcze i jak możemy zmniejszyć szkody w społeczeństwie? Kryminologia czerpie z szeregu innych dyscyplin, w tym socjologii, psychologii i prawa. Na tym kierunku będziesz studiować współczesne problemy związane z zapobieganiem przestępczości, kryminalizacją i kontrolą społeczną. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Taniec na Roehampton University umożliwi Ci przekształcenie miłości do tańca w świat inspirujących możliwości. Zbadasz wpływ tańca na dzisiejszy świat, a przede wszystkim znacznie rozwiniesz swoje umiejętności oraz zyskasz bezcenny wgląd w środowisko zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Media cyfrowe na Roehampton University dosłownie zanurzy Cię w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów branży kreatywnej i zapewni Ci cenne umiejętności, wiedzę i doświadczenie potrzebne do kariery w branży cyfrowej i nowych mediów. Nauczysz się projektować wieloplatformowe produkty komunikacji cyfrowej, takie jak kampanie cyfrowe, strony internetowe, aplikacje mobilne i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Media cyfrowe z rokiem zerowym na Roehampton University dosłownie zanurzy Cię w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów branży kreatywnej i zapewni Ci cenne umiejętności, wiedzę i doświadczenie potrzebne do kariery w branży cyfrowej i nowych mediów. Nauczysz się projektować wieloplatformowe produkty komunikacji cyfrowej, takie jak kampanie cyfrowe, strony internetowe, aplikacje mobilne i wiele więcej. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Teatr na Roehampton University obejmuje regularne wycieczki do instytucji takich jak Battersea Arts Centre, National Theatre i Southbank Centre oraz bezpłatne bilety do teatru na niektóre z najlepszych londyńskich pokazów. Kurs rozwinie Twoje umiejętności teatralne, pomoże Ci rozwinąś umiejętność wyrażania emocji zarówno poprzez występy sceniczne, jak i pisanie sztuk teatralnych.

Opis kierunku

Kierunek Teatr i sztuka na Roehampton University jest niesamowitą okazję by uzyskać ogromne pokłady wiedzy i w znacznym stopniu rozwinąć swoje umiejętności sceniczne w ciągu zaledwie trzyletniego programu studiów. Studiując w Londynie, samym sercu sztuki, możesz być pewien, że studia będą stanowiły dla Ciebie niesamowite doświadczenie.

Opis kierunku

Kierunek Wczesne dzieciństwo na Roehampton University jest znany i ceniony na całym świecie ze względu na wysoką jakość nauczania i świetnych wykładowców. Uzyskując zrozumienie odnośnie intelektualnych, emocjonalnych, fizycznych, społecznych i kulturowych doświadczenia małych dzieci, dowiesz się o promowaniu zrozumienia i szacunku dla małych dzieci i ich rodzin. Będziesz w stanie stawać w obronie pokrzywdzonych dzieci oraz ich rodziców.

Opis kierunku

Kierunek Wczesne dzieciństwo z rokiem zerowym na Roehampton University jest znany i ceniony na całym świecie ze względu na wysoką jakość nauczania i świetnych wykładowców. Uzyskując zrozumienie odnośnie intelektualnych, emocjonalnych, fizycznych, społecznych i kulturowych doświadczenia małych dzieci, dowiesz się o promowaniu zrozumienia i szacunku dla małych dzieci i ich rodzin. Będziesz w stanie stawać w obronie pokrzywdzonych dzieci oraz ich rodziców. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja na Roehampton University to idealny wybór nezależnie od tego, czy interesuje Cię praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, praca jako wychowawca, praca z młodzieżą czy też rozwój zawodowy w prywatnej organizacji. Program przygotowuje także do specjalizacji w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych, polityki edukacyjnej i praktyki edukacyjnej.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja z rokiem zerowym na Roehampton University to idealny wybór nezależnie od tego, czy interesuje Cię praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, praca jako wychowawca, praca z młodzieżą czy też rozwój zawodowy w prywatnej organizacji. Program przygotowuje także do specjalizacji w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych, polityki edukacyjnej i praktyki edukacyjnej. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka i lingwistyka na Roehampton University stanowi propozycję dla osób zaintrygowanych tym, jak duże znaczenie ma komunikacja poprzez język oraz tych, którzy chcą uzyskać głębsze zrozumienie struktur językowych.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka i lingwistyka z rokiem zerowym na Roehampton University stanowi propozycję dla osób zaintrygowanych tym, jak duże znaczenie ma komunikacja poprzez język oraz tych, którzy chcą uzyskać głębsze zrozumienie struktur językowych. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Literatura angielska na Roehampton University przeznaczony jest dla osób z zamiłowaniem do literatury i obejmuje tak różnorodne tematy, jak literatura dziecięca, ekranizacje Szekspira i wiktoriańskie powieści. Będziesz miał okazję studiować klasyczne i nowoczesne pisma z całego świata, w tym prace Athura Conana Doyle'a, Marka Twaina, Zadie Smitha i Neila Gaimana.

Opis kierunku

Kierunek Film na Roehampton University obejmuje wszystko: od fikcji do filmu dokumentalnego, eksperymentalnego, światowego, telewizji i internetu, a także scenopisarstwa, animacji i kinematografii. Rozszerzysz i pogłębisz swoją świadomość różnorodnych możliwości kina, zarówno tych, które rozwinęły się w przeszłości, jak i zmieniających się we współczesnym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Film z rokiem zerowym na Roehampton University obejmuje wszystko: od fikcji do filmu dokumentalnego, eksperymentalnego, światowego, telewizji i internetu, a także scenopisarstwa, animacji i kinematografii. Rozszerzysz i pogłębisz swoją świadomość różnorodnych możliwości kina, zarówno tych, które rozwinęły się w przeszłości, jak i zmieniających się we współczesnym świecie. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Roehampton University daje Ci szansę studiowania ponad 3000 lat naszej przeszłości. Prowadzony przez zespół światowej klasy historyków, program nauczania obejmuje ogromny okres czasu, od powstania i upadku imperium greckiego i rzymskiego po upadek komunizmu i wydarzenia, które utorowały drogę do Brexitu. Nauka obejmuje niemal wszystkie kontynenty: Amerykę, Królestwo Brytyjskie, Europę, Afrykę i Azję. Całość nauczana jest w elastycznej formule: sam decydujesz, które tematy są dla Ciebie bardziej interesujące, i których chcesz się uczyć więcej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Roehampton University zapewni Ci doskonałą podstawę do kariery w dziale kadr w wielu organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Dzięki temu kierunkowi dowiesz się, w jaki sposób firmy mogą najlepiej wykorzystać umiejętności swoich pracowników oraz uzyskasz zdolność skutecznego zarządzania ludźmi. Dodatkowo dowiesz się, jak firmy mogą działać skutecznie i etycznie w zróżnicowanym kulturowo środowisku.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi z rokiem zerowym na Roehampton University zapewni Ci doskonałą podstawę do kariery w dziale kadr w wielu organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Dzięki temu kierunkowi dowiesz się, w jaki sposób firmy mogą najlepiej wykorzystać umiejętności swoich pracowników oraz uzyskasz zdolność skutecznego zarządzania ludźmi. Dodatkowo dowiesz się, jak firmy mogą działać skutecznie i etycznie w zróżnicowanym kulturowo środowisku. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Roehampton University zapewni Ci umiejętności i doświadczenie potrzebne do pracy w międzynarodowym biznesie. Dowiesz się wszystkiego odnośnie różnic jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwach o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy z rokiem zerowym na Roehampton University zapewni Ci umiejętności i doświadczenie potrzebne do pracy w międzynarodowym biznesie. Dowiesz się wszystkiego odnośnie różnic jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwach o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Roehampton University nauczy Cię opisywać i przekazywać wiedzę na temat różnego rodzaju wydarzeń osobom, które nie mogą zobaczyć ich na własne oczy. Zdobędziesz tutaj wiedzę i umiejętności wymagane do zostania dziennikarzem multimedialnym. Nauczysz się tworzyć różne rodzaje historii, od najświeższych wiadomości do raportów dochodzeniowych, od lokalnych gazet po krajowe czasopisma i od radia po sieci społecznościowe. Studia w Anglii i dziennikarstwo? Polecamy wybrać Roehampton!

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo z rokiem zerowym na Roehampton University nauczy Cię opisywać i przekazywać wiedzę na temat różnego rodzaju wydarzeń osobom, które nie mogą zobaczyć ich na własne oczy. Zdobędziesz tutaj wiedzę i umiejętności wymagane do zostania dziennikarzem multimedialnym. Nauczysz się tworzyć różne rodzaje historii, od najświeższych wiadomości do raportów dochodzeniowych, od lokalnych gazet po krajowe czasopisma i od radia po sieci społecznościowe. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Językoznastwo oraz komunikacja międzynarodowa na Roehampton University to innowacyjny programjęzykowy, który pomoże Ci rozwinąć się jako poliglota, wyposażając Cię w umiejętności i wiedzę w wielu dziedzinach związanych z komunikacją. Program umożliwia studiowanie na jednej z partnerskich instytucji w Hiszpanii, Francji, Belgii, Argentynie, Meksyku, Kolumbii, Kostaryce, Australii lub USA przez jeden lub dwa semestry - tylko studia w Anglii dają tak szerokie możliwości!

Opis kierunku

Kierunek Językoznastwo oraz komunikacja międzynarodowa z rokiem zerowym na Roehampton University to innowacyjny programjęzykowy, który pomoże Ci rozwinąć się jako poliglota, wyposażając Cię w umiejętności i wiedzę w wielu dziedzinach związanych z komunikacją. Program umożliwia studiowanie na jednej z partnerskich instytucji w Hiszpanii, Francji, Belgii, Argentynie, Meksyku, Kolumbii, Kostaryce, Australii lub USA przez jeden lub dwa semestry. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Prawo na Roehampton University oferuje podejście oparte na praktyce, które koncentruje się na zrozumieniu prawa w kontekście codziennego życia i praktyki prawnej, a także zastosowaniu nauki przy użyciu wielu metod, w tym uczenia opartego na rozwiązywaniu problemów.

Opis kierunku

Kierunek Prawo z rokiem zerowym na Roehampton University oferuje podejście oparte na praktyce, które koncentruje się na zrozumieniu prawa w kontekście codziennego życia i praktyki prawnej, a także zastosowaniu nauki przy użyciu wielu metod, w tym uczenia opartego na rozwiązywaniu problemów. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku. Jest to jeden z niewielu prawniczych kierunków zintegrowanych z rokiem zerowym dostępnych na studiach w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kryminologia na Roehampton University zachęca do myślenia jak prawnik już od pierwszego dnia studiów. Program oferuje podejście oparte na praktyce i koncentruje się na zrozumieniu prawa w kontekście codziennego życia i praktyki prawnej oraz praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy w różnych kwestiach kryminalistycznych i prawnych.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kryminologia z rokiem zerowym na Roehampton University zachęca do myślenia jak prawnik już od pierwszego dnia studiów. Program oferuje podejście oparte na praktyce i koncentruje się na zrozumieniu prawa w kontekście codziennego życia i praktyki prawnej oraz praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy w różnych kwestiach kryminalistycznych i prawnych. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Roehampton University przygotowuje Cię do pracy w szybko rozwijającej się i zróżnicowanej dziedzinie marketingu. Oprócz specjalistycznej wiedzy marketingowej, Roehampton Business School pomoże Ci zrozumieć zarządzanie ludźmi, operacje, logistykę i finanse. Dowiesz się także, w jaki sposób firmy działają skutecznie i odpowiedzialnie na rynkach zróżnicowanych kulturowo. Ciężko o lepszą lokalizacje do studiowania tego typu kierunku niż Londyn!

Opis kierunku

Kierunek Marketing z rokiem zerowym na Roehampton University przygotowuje Cię do pracy w szybko rozwijającej się i zróżnicowanej dziedzinie marketingu. Oprócz specjalistycznej wiedzy marketingowej, Roehampton Business School pomoże Ci zrozumieć zarządzanie ludźmi, operacje, logistykę i finanse. Dowiesz się także, w jaki sposób firmy działają skutecznie i odpowiedzialnie na rynkach zróżnicowanych kulturowo. Ciężko o lepszą lokalizacje do studiowania tego typu kierunku niż Londyn! Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Masowa komunikacja kształtuje świat, w którym żyjemy - od dostępu do informacji i udziału w zmianach społecznych i politycznych, po wpływ na nasze osobiste codzienne relacje. Na kierunku Komunikacja masowa na Roehampton University będziesz uczyć się najnowszych światowych trendów w komunikacji medialnej i uzyskaszmożliwość odbywania stażu w wiodącej brytyjskiej firmie lub organizacji, np. BBC, MTV, Absolute Radio i Vogue.

Opis kierunku

Masowa komunikacja kształtuje świat, w którym żyjemy - od dostępu do informacji i udziału w zmianach społecznych i politycznych, po wpływ na nasze osobiste codzienne relacje. Na kierunku Komunikacja masowa z rokiem zerowym na Roehampton University będziesz uczyć się najnowszych światowych trendów w komunikacji medialnej i uzyskaszmożliwość odbywania stażu w wiodącej brytyjskiej firmie lub organizacji, np. BBC, MTV, Absolute Radio i Vogue. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Media, kultura i tożsamość na Roehampton University da Ci możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w branżach kreatywnych między innymi poprzez podjęcie stażu już podczaa studiów w jednej z wiodących brytyjskich firm lub organizacji. Absolwenci tego kierunku odbywali staże m.in. w BBC, MTV, Absolute Radio i Vogue - tylko studia w Anglii są w stanie zapewnić Ci tak obfite możliwości rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Media, kultura i tożsamość z rokiem zerowym na Roehampton University da Ci możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w branżach kreatywnych między innymi poprzez podjęcie stażu już podczaa studiów w jednej z wiodących brytyjskich firm lub organizacji. Absolwenci tego kierunku odbywali staże m.in. w BBC, MTV, Absolute Radio i Vogue - tylko studia w Anglii są w stanie zapewnić Ci tak obfite możliwości rozwoju. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Na kierunku Zdrowie i odżywianie na Roehampton University dowiesz się, w jaki sposób dobre odżywianie poprawia samopoczucie i może pomóc w opanowaniu lub zapobieganiu chorobom. Program ten jest akredytowany przez Association for Nutrition, więc po ukończeniu studiów możesz pracować jako tzw. Registered Associate Nutritionist i od razu zacząć pomagać innym prowadzić zdrowe życie.

Opis kierunku

Na kierunku Zdrowie i odżywianie z rokiem zerowym na Roehampton University dowiesz się, w jaki sposób dobre odżywianie poprawia samopoczucie i może pomóc w opanowaniu lub zapobieganiu chorobom. Program ten jest akredytowany przez Association for Nutrition, więc po ukończeniu studiów możesz pracować jako tzw. Registered Associate Nutritionist i od razu zacząć pomagać innym prowadzić zdrowe życie. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia na Roehampton University porusza wiele bardzo ważnych obszarów, m.in. etykę, filozofię polityczną, metafizykę, filozofię umysłu, epistemologię i logikę. Będziesz także studiować filozofię, która odnosi się do głównych aspektów ludzkiego życia intelektualnego. Obejmuje to filozofię sztuki, film, literaturę, religię, język, nauki przyrodnicze i nauki społeczne.

Opis kierunku

Na kierunku Fotografia na Roehampton University będziesz rozwijać zaawansowane umiejętności techniczne i zyskasz szeroką wiedzę na temat współczesnej kultury fotograficznej, a także będziesz czerpać korzyści z bycia w pobliżu tętniącej życiem sceny twórczej Londynu, pracując z niektórymi z wiodących na świecie czasopismami, magazynami, agencjami, studiami, galeriami, a wszystko to dosłownie w zasięgu ręki. Studiowanie dziennikarstwa w Londynie naprawdę daje więcej możliwości!

Opis kierunku

Na kierunku Fotografia z rokiem zerowym na Roehampton University będziesz rozwijać zaawansowane umiejętności techniczne i zyskasz szeroką wiedzę na temat współczesnej kultury fotograficznej, a także będziesz czerpać korzyści z bycia w pobliżu tętniącej życiem sceny twórczej Londynu, pracując z niektórymi z wiodących na świecie czasopismami, magazynami, agencjami, studiami, galeriami, a wszystko to dosłownie w zasięgu ręki. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Roehampton University rozwinie w Tobie znajomość wszystkich kluczowych obszarów tej ekscytującej dziedziny, w tym psychologii biologicznej, społecznej i rozwojowej. Odkryjesz, w jaki sposób psychologia może mieć pozytywny wpływ na życie ludzi i poznasz najnowsze odkrycia w tej dziedzinie, a także zgłębisz m.in. neuropsychologię czy też psychologię kryminalną.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia z rokiem zerowym na Roehampton University rozwinie w Tobie znajomość wszystkich kluczowych obszarów tej ekscytującej dziedziny, w tym psychologii biologicznej, społecznej i rozwojowej. Odkryjesz, w jaki sposób psychologia może mieć pozytywny wpływ na życie ludzi i poznasz najnowsze odkrycia w tej dziedzinie, a także zgłębisz m.in. neuropsychologię czy też psychologię kryminalną. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i doradztwo na Roehampton University zapewni Ci niezbędne podstawy w praktycznych umiejętnościach doradczych w różnych zawodach związanych z psychologią. Kurs składa się z trzech głównych metod nauczania: teorii, umiejętności praktycznych i rozwoju osobistego.

Opis kierunku

Kierunek Marketing, sprzedaż i zarządzanie na Roehampton University zapewni Ci doskonałą podstawę do rozpoczęcia kariery w marketingu detalicznym i zarządzaniu. Skoncentrujesz się na specjalistycznej dziedzinie handlu detalicznego, w której będziesz rozwijać zróżnicowaną wiedzę w takich dziedzinach, jak zarządzanie ludźmi i zaawansowany marketing. Ponadto uzyskasz zrozumienie działalności biznesowej i logistyki, finansów i księgowości, strategii korporacyjnej i etyki biznesowej.

Opis kierunku

Kierunek Marketing, sprzedaż i zarządzanie z rokiem zerowym na Roehampton University zapewni Ci doskonałą podstawę do rozpoczęcia kariery w marketingu detalicznym i zarządzaniu. Skoncentrujesz się na specjalistycznej dziedzinie handlu detalicznego, w której będziesz rozwijać zróżnicowaną wiedzę w takich dziedzinach, jak zarządzanie ludźmi i zaawansowany marketing. Ponadto uzyskasz zrozumienie działalności biznesowej i logistyki, finansów i księgowości, strategii korporacyjnej i etyki biznesowej. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia społeczna na Roehampton University bada różnorodność i złożoność ludzkich społeczeństw. Kurs zapewnia wgląd w sposób, w jaki ludzie żyją oraz jak społeczeństwo jest zorganizowane w różnych kulturach. Dlaczego duże firmy farmaceutyczne promują medykalizację współczesnych społeczeństw? Dlaczego tak wielu ludzi korzysta dziś z antydepresantów? To tylko niektóre pytania, na które otrzymasz odpowiedź na tym kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Roehampton pomoże ci zrozumieć, jak tworzone są społeczeństwa i jak się zmieniają. Dowiesz się, jak osiągnięcia edukacyjne, pochodzenie etniczne, płeć i położenie geograficzne wpływają na miejsce ludzi w społeczeństwie, w tym nabudowane przez nich relacje. Program nauczania rozwinie Twoją wiedzę na temat tego, co kształtuje społeczeństwo, biorąc pod uwagę takie kwestie, jak polityka, nierówności, religia, środowisko, prawa człowieka, rodzina, tożsamość i gospodarka. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą studiować socjologię za granicą.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia z rokiem zerowym na Roehampton pomoże ci zrozumieć, jak tworzone są społeczeństwa i jak się zmieniają. Dowiesz się, jak osiągnięcia edukacyjne, pochodzenie etniczne, płeć i położenie geograficzne wpływają na miejsce ludzi w społeczeństwie, w tym nabudowane przez nich relacje. Program nauczania rozwinie Twoją wiedzę na temat tego, co kształtuje społeczeństwo, biorąc pod uwagę takie kwestie, jak polityka, nierówności, religia, środowisko, prawa człowieka, rodzina, tożsamość i gospodarka. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Studia sportowe w Londynie? Czemu nie! Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne na Roehampton University składa się z trzech głównych składowych: biologii i biochemii organizmu, czyli fizjologii, fizycznej wytrzymałości organizmu - biomechaniki oraz psychologii. Kurs ten pomoże Ci zdobyć dogłębną wiedzę na temat tego, jak te trzy dyscypliny naukowe wpływają na sport i ćwiczenia fizyczne i przygotuje Cię do kariery w branży sportowej.

Opis kierunku

Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne z rokiem zerowym na Roehampton University składa się z trzech głównych składowych: biologii i biochemii organizmu, czyli fizjologii, fizycznej wytrzymałości organizmu - biomechaniki oraz psychologii. Kurs ten pomoże Ci zdobyć dogłębną wiedzę na temat tego, jak te trzy dyscypliny naukowe wpływają na sport i ćwiczenia fizyczne i przygotuje Cię do kariery w branży sportowej. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Sport - trenowanie na Roehampton University to propozycja idealna dla osób, które chcą rozwinąć wiedzę o sporcie i pracować jako trener - zarówno personalny, jak i trener zespołów sportowych. Będziesz uczyć się różnych aspektów trenowania, takich jak anatomia, fizjologia i analiza ruchów, rozwijając jednocześnie własną praktykę trenerską i różne style coachingu. Studiowanie tego typu kierunku w Londynie otworzy przed Tobą niemal nieograniczone możliwości, niezależnie od tego co jest Twoją ambicją - indywidualne treningi znanych osób, czy może trenowanie zespołu z Premier League, otrzymasz szansę spełnienia swego marzenia.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportowa na Roehampton University jest akredytowany przez British Psychological Society i zapewni Ci niesamowicie ciekawe trzy lata nauki. Psychologia sportowa jest bardzo wciągającym kierunkiem, który łączy dwie z pozoru różne dziedziny, co sprawi, że na pewno nie będziesz się nudził. Dowiesz się, co "siedzi" w głowach wielkich sportowców i nauczysz się, jak im pomóc osiągać lepsze rezultaty poprzez wpływanie na ich psychikę.

Opis kierunku

Kierunek Teologia i religia na Roehampton University oferuje eksplorację tradycji o głębokich korzeniach historycznych, które nadal kształtują politykę, społeczeństwo i kulturę. Program nauczania koncentruje się na czterech podstawowych obszarach: religii, etyce, filozofii i teologii / studiowaniu Biblii, co dostarczy Ci umiejętności zrozumienia wpływu religii i teologii zarówno w świecie współczesnym, jak i w przeszłości.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia terapeutyczna na Roehampton University będzie pierwszym krokiem do kariery w psychologii lub terapeutyce. Program skupia się na doradztwie, psychologii, terapiach poprzez sztukę i zabawę. To idealna propozycja dla osób zafascynowanych psychologią i pomocą innym, które jednak nie chcą pracować jako dyplomowany psycholog.

Opis kierunku

Kierunek Zoologia na Roehampton University pozwoli Ci odkryć sekrety królestwa zwierząt: dowiesz się, jak zwierzęta żyją na wolności i jak ważne są dla ekosystemów świata. Program bada biologię szerokiej gamy fascynujących zwierząt od najmniejszych organizmów po ptaki i ssaki naczelne. Kurs obejmuje ewolucję, anatomię, fizjologię, zachowanie i ekologię zwierząt. Zyskasz wiedzę specjalistyczną na temat nowoczesnej zoologii we wszystkich jej formach, od zarządzania konserwacją, przez paleoantropologię, po biologię molekularną. To doskonały wybór dla osób, które interesują się zwierzętami i pragną studiować w Londynie.

Opis kierunku

Kierunek Zoologia z rokiem zerowym na Roehampton University pozwoli Ci odkryć sekrety królestwa zwierząt: dowiesz się, jak zwierzęta żyją na wolności i jak ważne są dla ekosystemów świata. Program bada biologię szerokiej gamy fascynujących zwierząt od najmniejszych organizmów po ptaki i ssaki naczelne. Kurs obejmuje ewolucję, anatomię, fizjologię, zachowanie i ekologię zwierząt. Zyskasz wiedzę specjalistyczną na temat nowoczesnej zoologii we wszystkich jej formach, od zarządzania konserwacją, przez paleoantropologię, po biologię molekularną. To doskonały wybór dla osób, które interesują się zwierzętami i pragną studiować w Londynie. Program został rozszerzony o dodatkowy rok zerowy, na którym poprawisz swoją znajomość języka angielskiego oraz uzyskasz podstawy wiedzy odnośnie wybranego kierunku.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (52)

Kierunek Lingwistyka stosowana i TESOL na Roehampton University ma na celu pomóc Ci rozwinąć umiejętności i i wyposażyć w doświadczenie potrzebne do rozpoczęcia udanej kariery w nauczaniu języka angielskiego. Na całym świecie istnieje wysokie zapotrzebowanie na absolwentów posiadających kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (TESOL) - z pewnością warto więc rozważyć tego typu kierunek, gdyż można tylko zyskać!

Opis kierunku

Kierunek Psychoterapia sztuką na Roehampton University jest przeznaczony dla doświadczonych artystów, którzy pracowali w warunkach klinicznych i chcieliby zbudować satysfakcjonującą karierę jako psychoterapeuta sztuki. Ukończenie studiów umożliwi Ci pracę w różnych środowiskach, w tym w szpitalach psychiatrycznych, działach opieki społecznej, szkolnictwie specjalnym, więzieniach i sektorze wolontariackim.

Opis kierunku

Kierunek Translacja audiowizualna na Roehampton University jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na tłumaczy posiadających umiejętności w tłumaczeniu tekstów audiowizualnych i obejmuje wiele obszarów, w tym napisy "tradycyjne", napisy dla osób niesłyszących i niedosłyszących, audiodeskrypcję i napisy na żywo, lokalizację multimedialna, dubbing i pracę jako lektor dla filmów Program jest otwarty dla dwujęzycznych studentów, którzy chcą pracować między różnymi językami, ale przyjmuje również jednojęzycznych studentów mówiących po angielsku.

Opis kierunku

Kierunek Biomechanika na Roehampton University przygotuje Cię do kariery w dziedzinie biomedycyny sportowej, klinicznej i związanej z ćwiczeniami fizycznym. Zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat zastosowania biomechaniki teoretycznej do zrozumienia i rozwoju ruchu w sporcie, ćwiczeniach fizycznych i zastosowaniach klinicznych. Kurs umożliwi Ci wspieranie rozwoju fizycznego i zdrowotnego sportowców zaangażowanych w intensywne treningi i ćwiczenia.

Opis kierunku

Kierunek Biomedycyna komórki na Roehampton University skupia się na prowadzeniu badań naukowych. Kurs daje fascynującą możliwość studiowania nowoczesnych i aktualnych badań w obszarze biomedycyny komórkowej: zdobędziesz podstawowe umiejętności potrzebne do przygotowania się do kariery zarówno w badaniach biomedycznych, klinicznych lub w branży zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Literatura dziecięca na Roehampton University bada konteksty literackie, twórcze, społeczne, kulturowe, polityczne i historyczne w dziedzinie literatury dziecięcej, a także odkryje przed Tobą zabytkowe książki takie jak The Lion, The Witch and the Wardrobe lub The Railway Children.

Opis kierunku

Kierunek Choreografia na Roehampton University pomoże ci udoskonalić swoją praktykę artystyczną poprzez rozwijanie umiejętności twórczych, technicznych i performance. Weźmiesz udział w zajęciach m.in. z techniki, w warsztatach choreograficznych, sesjach laboratoryjnych... Na koniec studiów będziesz mógł pochwalić się bardzo bogatym portfolio.

Opis kierunku

Kierunek Choreografia i performance na Roehampton University skupia się na prowadzeniu badań naukowych. Program jest skonstruowany z myślą o doświadczonych tancerzach, którzy chcą zrozumieć istotę tańca, choreografii i występów tanecznych od strony naukowej. Jest to jeden z niewielu tego typu kierunków magisterskich na studiach w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Duszpasterstwo chrześcijańskie na Roehampton University poświęcony jest dla praktykujących Chrześcijan z doświadczeniem np. w zakresie wolontariatu, w kościołach, doświadczeniem misyjnym a także pracy w organizacjach non-profit. Kurs zapewni Ci możliwość zintegrowania studiów biblijnych, teologicznych i empirycznych w kontekście duchowości chrześcijańskiej. Celem jest zaangażowanie się w istniejące i nowe wyzwania Chrześcijan w XXI wieku.

Opis kierunku

Kierunek Neuronauki kliniczne na Roehampton University oferuje ekscytującą możliwość studiowania nowoczesnej neuronauki z naciskiem na środowisko kliniczne, co więcej zyskasz mocne podstawy w mechanizmach i metodach leczenia chorób neurologicznych i neuropsychiatrycznych. Kurs ten kładzie nacisk na znaczenie kliniczne ostatnich osiągnięć w neuronauce. Jest to bardzo pożądany kierunek rozwoju wielu osób z doświadczeniem w dziedzinie psychologii.

Opis kierunku

Kierunek Dietetyka kliniczna na Roehampton University pozwoli Ci stać się w pełni wykwalifikowanym dietetykiem i poprawiać zdrowie i dobre samopoczucie ludzi w kontekście niedożywienia, otyłości, reakcji metabolicznej na urazy i choroby przewlekłe. Był to pierwszy tego typu kierunek w całej Wielkiej Brytanii; jako zyskał dzięki temu międzynarodową reputację.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia poradnictwa na Roehampton University został zatwierdzonu przez HCPC i akredytowany przez BPS - British Psychology Society. Program nauczania skupia się na zrozumieniu psychodynamicznych i poznawczo-behawioralnych modeli terapii skoncentrowanych na osobie. Duży nacisk kładzie się tutaj na umiejętności praktyczne, przydatne w pracy zawodowej.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne pisarstwo na Roehampton University jest przeznaczony dla ambitnych, zaangażowanych pisarzy, którzy rozwijają chcą rozwinąć swój warsztat pisarski. Program prowadzony jest przez działających pisarzy, którzy tworzą i publikują aktywnie swe dzieła, w tym przez uznanych poetów, powieściopisarzy, dziennikarzy i scenarzystów. Nauka skupia się w głównej mierze na trzech formach: fikcji, fikcji dla młodych czytelników i poezji.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia tańca na Roehampton University pozwoli Ci odkryć miejsce tańca w społeczeństwie z perspektywy tancerzy, nauczycieli i publiczności. Dzięki poznaniu tych perspektyw dowiesz się, w jaki sposób różni ludzie na całym świecie rozumieją taniec i jak go odbierają. Istotą tych studiów jest skupienie się na etnograficznym podejściu do tańca, dzięki czmeu doświadczysz na własnej skórze różnych kulturowych podejść do praktyki tańca.

Opis kierunku

Kierunek Psychoterapia tańcem na Roehampton University to niezwykle rzadki i nietypowy kierunek, który naucza w jaki sposób pacjent i terapeuta mogą wykorzystać ruch ciała i taniec, aby wspomóc integrację emocjonalnych, poznawczych, fizycznych, społecznych i duchowych składowych osobowości.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i historia tańca na Roehampton University oferuje dogłębną, krytyczną eksplorację pojęć, założeń i teorii leżących u podstaw praktyki tańca. Zyskasz dogłębne zrozumienie tańca w kontekście filozofii i historii, rozwiniesz też wiedzę o praktykach tanecznych z perspektywy filozoficznej i historycznej.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i socjologia tańca na Roehampton University pozwoli Ci zgłębić taniec w kontekście polityczny i społecznym. Będziesz miał okazję współpracować z ekspertami w dziedzinie tańca oraz z uczniami z całego świata. Zyskasz również dogłębną wiedzę o tańcu i tancerzu jako o strukturze społecznej i politycznej.

Opis kierunku

Kierunek Dramaterapia na Roehampton University oferuje unikalny trening w zakresie dramaterapii, w dużej mierze opierając się na obserwacjach teatralnych Petera Brooka i eksperymentach Jerzego Grotowskiego. Program nauczania oferuje wyraźnie uporządkowany proces rozwoju klinicznego zastosowania dramaterapii na różnych poziomach. Nauczysz się pracy z pojedynczymi osobami i grupami, a także opracowywać spektakle terapeutyczne i warsztaty.

Opis kierunku

Kierunek Wczesne dzieciństwo na Roehampton University to nauka poświęcona w całości niemowlętom i dzieciom. Nauczysz się w jaki sposób, jako osoba dorosła, możesz pomagać dzieciom z różnymi problemami, a także jak możesz je wspomagać w ich naturalnym rozwoju psychicznym i intelektualnym, jak rozwijać ich kreatywność i osobowość. Program studiów w dużej mierze opiera się na badaniu wpływu społecznego, kulturowego i politycznego na życie dzieci.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i przywództwo w edukacji na Roehampton University ma na celu zaoferowanie możliwości zgłębienia praktyki przywództwa i zarządzania w edukacji i przygotowanie do sprawowania stanowisk kierowniczych w całym zakresie instytucji edukacyjnych i powiązanych z nimi organizacji.

Opis kierunku

Kierunek Film i kultura na Roehampton University pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w kulturze twórczej Londynu na festiwalach filmowych, studiach, galeriach i kinach pop-up. Kierunek to połączenie mainstreamu i filmu eksperymentalnego, współczesnej telewizji i eseju filmowego, oraz obejmuje możliwość opracowania pisemnej lub audiowizualnej rozprawy.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia śledcza na Roehampton University wprowadzi Cię w kluczowe koncepcje teoretyczne i zapewni praktyczne podejście do systemu wymiaru sprawiedliwości i sądownictwa. Podstawową filozofią kursu jest promowanie zrozumienia roli psychologów sądowych w różnych środowiskach sądowych. Kurs nie tylko zwiększy Twoje możliwości zawodowe, ale będzie też odpowiedni dla osób, którym zależy na prowadzeniu badań naukowych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie międzynarodowym na Roehampton University kształtuje odpowiedzialnych liderów biznesowych, którzy są w stanie podtrzymać wzrost i konkurencyjność organizacji międzynarodowych, a także przygotować się na różnorodne role w zarządzaniu strategiami i operacjami. Program z pewnością jest przeznaczony dla studentów mających ambicję by stać się liderami.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia międzynarodowa na Roehampton University da Ci możliwość czerpania wiedzy z różnorodnych dyscyplin nauk społecznych, takich jak kryminologia, prawo i studia społeczno-prawne, psychologia, socjologia i humanistyka orz prawa człowieka. Program składa się z trzech podstawowych przedmiotów i trzech opcjonalnych. Podstawowe moduły obejmują: Wprowadzenie do globalnej kryminologii, Badanie globalnej kryminologii oraz dysertacji - czyli Twój osobisty projekt badawczy przy wsparciu eksperta.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie finansami na Roehampton University pozwoli Ci pracować w dziedzinie strategicznego zarządzania finansami w ramach organizacji działającej globalnie. Program studiów ma za zadanie zapewnić Ci zrozumienie strategii i zarządzania w międzynarodowym świecie finansów. Co więcej, w ramach tego kursu będziesz mieć możliwość zapisania się do programu Global Leaders, który stworzy dla Ciebie dodatkowe perspektywy pracy zawodowej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi w środowisku międzynarodowym na Roehampton University przygotuje Cię do kariery związanej z zarządzaniem ludźmi w międzynarodowym środowisku biznesowym. Będziesz studiować szerszy strategiczny, finansowy i operacyjny kontekst zarządzania ludźmi ponad granicami kulturalnymi i społecznymi oraz zapoznasz się z różnymi profesjonalnymi sektorami usług HR.

Opis kierunku

Kierunek Marketing międzynarodowy na Roehampton University zapewni Ci wiedzę z zakresu współczesnej teorii i praktyki marketingowej, a także zapozna Cię ze strategicznym, finansowym i operacyjnym kontekstem zarządzania marką i marketingu cyfrowego w kontekście marketingu opartego na danych.

Opis kierunku

Kierunek Nauki zdrowotne na Roehampton University ma na celu zapewnienie biologicznego spojrzenia na naturę i badanie ludzkich zachowań i zdrowia z naciskiem na kliniczne znaczenie współczesnych osiągnięć w naukach biologicznych. Program ma na celu poprawę i poszerzenie perspektyw zawodowych pracowników służby zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Roehampton University da Ci możliwość prowadzenia badań naukowych nad wybranymi zagadnieniami, ze szczególnym naciskiem na innowacyjne, najnowsze osiągnięcia teoretyczne i metodologiczne.

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowieka na Roehampton University to gwarancja, że ukończysz studia z umiejętnościami potrzebnymi do odniesienia sukcesu w wysoce konkurencyjnym, międzynarodowym środowisku obrony praw człowieka. Program zapewni Ci solidną wiedzę z zakresu praw człowieka, czerpiąc z wielu dyscyplin z zakresu prawa, polityki, socjologii, historii i filozofii.

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowieka i stosunki międzynarodowe na Roehampton University pozwoli Ci zyskać zrozumienie jak ważna jest rola praw człowieka w obecnej sytuacji geopolitycznej. Studia zapewnią Ci silną wiedzę na temat złożonych ról, jakie odgrywają prawa człowieka i stosunki międzynarodowe w kwestiach globalnych, takich jak terroryzm, walka o wolności demokratyczne, ludobójstwo, skutki polityki obronnej, zmiany klimatu etc.

Opis kierunku

Kierunek Poradnictwo integracyjne i psychoterapia na Roehampton University zapewnia szkolenie w zakresie poradnictwa i psychoterapii, niezbędne, aby kwalifikować się do akredytacji BACP (British Association for Counselling & Psychotherapy). Nauczanie opiera się na integracyjnym podejściu do poradnictwa i psychoterapii, które zostało opracowane przez wiele lat przez wykwalifikowany zespół dydaktyczny uczelni Roehampton.

Opis kierunku

Kierunek Międzykulturowa komunikacja w przemyśle kreatywnym na Roehampton University jest idealny dla wielojęzycznych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w branżach kreatywnych. W dzisiejszej światowej, kosmopolitycznej kulturze utalentowani ludzie z umiejętnościami wielojęzycznymi są coraz bardziej poszukiwani przez przemysł kreatywny. Na tym pionierskim kierunku magisterskim będziesz miał możliwość połączenia umiejętności językowych i translacyjnych ze studiami odnośnie branży kreatywnej w tętniącym życiem Londynie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie międzynarodowe na Roehampton University rozwinie Cię jako przyszłego menedżera i lidera, który może prowadzić działalność w różnych strefach czasowych, kulturach i językach oraz w globalnych i zróżnicowanych środowiskach. Kurs zapewnia solidne podstawy w kluczowych obszarach praktyki biznesowej i zarządzania.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie i finanse na Roehampton University pomoże ci Zrozumieć znaczenie finansów w organizacjach, a także pogłębi wiedzę na temat kluczowych elementów zarządzania finansami firmy, koncentrując się na międzynarodowych rynkach kapitałowych i bankowości międzynarodowej, oraz przygotowując Cię do zatrudnienia w środowisku międzynarodowym, gdzie zarządzanie kapitałem w mieszanych gospodarkach finansowych jest złożone, a co za tym idzie ryzykowne.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie i HRM na Roehampton University rozwinie Twoją wiedzę na temat strategicznego znaczenia zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych firmach. Zdobędziesz wiedzę na temat współczesnych problemów w HRM, takich jak zarządzanie różnorodnością, zarządzanie talentami i E-HRM. Zajęcia będą prowadzone przez personel zzarówno ze środowisk badawczych i jak i praktycznych.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie i marketing na Roehampton University pozwoli Ci przeanalizować kontekst marketingowy, w którym działają międzynarodowe marki. Nauczysz się, jak stosować koncepcje marketingowe w różnych środowiskach, w tym w organizacjach non-profit i sektorze publicznym. Program nauczania łączy w sobie przedmioty odnoszące się do finansów, zasobów ludzkich, marketingu i środowiska biznesowego, aby zapewnić pełne zrozumienie międzynarodowego zarządzania i marketingu. Wybierając tak kompleksowe studia magisterskie w samym sercu Londynu możesz być pewien, że podniosą Twoje kwalifikacje i perspektywy.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Roehampton University zapewnia branżowe i specjalistyczne szkolenie dziennikarskie. Opierając się na jednym z multimedialnych newsroomów, zaprojektowanym tak, aby dać Ci możliwość pracy w pełni funkcjonującym i dynamicznym środowisku, nauczysz się pisać różne rodzaje historii, tworzyć treści cyfrowe i produkować dziennikarstwo audiowizualne. Mówiąc w skrócie - zyskasz profesjonalne wykształcenie dziennikarskie, dzięki któremu będziesz w stanie podjąć się niemal każdej pracy, a zyskane tutaj doświadczenie będzie bezcenne w kontekście dalszej pracy. Jeśli marzą Ci się studia dziennikarskie na poziomie magisterskim w Londynie, Roehampton będzie doskonałym wyborem.

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowiaka i praktyka prawna na Roehampton University został zaprojektowany i prowadzony przez doświadczonych prawników i działaczy na rzecz praw człowieka. Zapewni Ci niezbędne fundamenty wiedzy i umiejętności w dziedzinie praw człowieka, praktyki prawnej, a także teorii, zagadnień i koncepcji, które odnoszą się do międzynarodowych praw człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration na Roehampton University jest z pewnością odpowiedni dla osób, które chcą przejąć pierwszą kierowniczą rolę w międzynarodowej korporacji, realizować kolejny etap kariery w wiodącej firmie lub rozwinąć własną działalność. Kurs ten sprawi, że staniesz sięodpowiedzialnym biznesem dobrze odnajdującym się w środowisku międzynarodowym, zdolnym do pracy jako lider oraz do kierowania zrównoważonymi strategiami na dynamicznych rynkach w różnych sektorach biznesowych.

Opis kierunku

Kierunek Komunikacja medialna i kultura na Roehampton University jest idealny, jeśli chcesz rstudiować media, komunikację i badania kulturowe, aby rozpocząć karierę medialną bądź zwiększyć swoje perspektywy pracy w tym obszarze. Na kursie omówione zostaną wszystkie aspekty mediów, komunikacji i kulturoznawstwa, od badania kulturowych teorii i pojęć, takich jak marksizm, postmarksism, feminizm, psychoanaliza, postkolonializm i globalizacja, po wydarzenia w mediach i przemyśle kulturalnym, np. telewizja, film, media drukowane i internet.

Opis kierunku

Kierunek Terapia muzyczna na Roehampton University pozwoli Ci zostać wykwalifikowanym muzykoterapeutą. Ułatwisz ludziom uzyskanie i utrzymanie dobrego samopoczucia poprzez konkretne cele terapeutyczne z wykorzystaniem przede wszystkim niewerbalnych relacji w muzyce. Terapia muzyczna w Wielkiej Brytanii w dużej mierze opiera się na improwizacji i spontanicznej relacji pacjenta i terapeuty.

Opis kierunku

Kierunek Odżywianie i zaburzenia metaboliczne na Roehampton University skupia się w głównej mierze na prowadzeniu badań naukowych, przygotowując Cię do prowadzenia badań w dziedzinie odżywiania i systemu zdrowotnego, a także środowiska klinicznego. Program powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na naukowców w dziedzinia żywności i żywienia człowieka. Jeśli więc chciałbyś podnieść swe kwalifikacje poprzez studia magisterskie z dietetyki w Londynie, będzie to idealna opcja.

Opis kierunku

Kierunek Biologia ssaków naczelnych, behawioryzm i ochrona na Roehampton University koncentruje się na badaniach nad biologią, zachowaniem i ochroną naczelnych ssaków, wyposażając Cię w umiejętności prowadzenia badań teoretycznych oraz terenowych. Badania ssaków naczelnych to inaczej prymatologia, jest to nauka wywodzącą się z anatomii, biologii, antropologii i psychologii. Kurs ten obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu prymatologii i łączy teoretyczne badania z pracą w terenie i sesjami laboratoryjnymi.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportu i ćwiczeń fizycznych na Roehampton University uzyskał akredytację British Psychology Society - BPS. Kurs pomoże Ci dowiedzieć się jak zoptymalizować osiągi sportowca i poprawić samopoczucie oraz poziom aktywności fizycznej, badając psychologię kryjącą się za sportem. Poznasz kluczowe czynniki wpływające na wyniki sportowe, takie jak wytrzymałość psychiczna, pewność siebie, motywacja, stres i lęk, koncentracja i psychologia urazów sportowych.

Opis kierunku

Kierunek Wydawnictwo na Roehampton University zapewnia szkolenie niezwykle przydatne dla osób, które pragną rozpocząć karierę w branży wydawniczej. Program ma na celu rozwijanie umiejętności i wiedzy niezbędnej w tej branży, a także w innych sektorach, w których kluczowe znaczenie mają znajomość mediów i przekazywanie umiejętności komunikacyjnych.

Opis kierunku

Kierunek Translacja specjalistyczna na Roehampton University ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na tłumaczy posiadających umiejętności techniczne tłumaczenia tekstów. Program nauczania zapozna Cię z wymiarem społeczno-kulturowym, językowym i technicznym, które charakteryzują specjalistyczny materiał wielojęzyczny i są niezbędne do prawidłowego tłumaczenia.

Opis kierunku

Kierunek Sport i fizjologia ćwiczeń fizycznych na Roehampton University przygotuje Cię do kariery w sporcie i fizjologii ćwiczeń. Otrzymasz zaawansowaną wiedzę opartą na najnowszych badaniach teoretycznych i praktycznych w różnych dziedzinach sportu i fizjologii ćwiczeń. Zyskasz szczegółowe zrozumienie nauki o sporcie i ćwiczeniach z naciskiem na fizjologię stosowaną. Będziesz między innymi badał różnorodne techniki oceny fizjologicznej, żywieniowe aspekty sportu i ćwiczeń oraz fizjologiczne właściwości układu nerwowo-mięśniowego w kontekście urazowym i sportowym.

Opis kierunku

Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne na Roehampton University pozwala zrozumieć sport i ćwiczenia fizyczne w kontekście fizjologii, psychologii i biomechaniki. Jeśli posiadasz już wykształcenie w dziedzinie sportu na poziomie licencjatu lub duże doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie, a chciałbyś uzyskać profesjonalne wykształcenie na poziomie magisterskim, studia w Londynie na Roehampton na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Opis kierunku

Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne na Roehampton University pozwala zrozumieć sport i ćwiczenia fizyczne w kontekście fizjologii, psychologii i biomechaniki. Program skupia się w głównej mierze na prowadzeniu badań naukowych w dziedzinie sportu i został zaprojektowany z myślą o osobach, które rozważają studia doktoranckie.

Opis kierunku

Kierunek Stres i zdrowie na Roehampton University pozwoli Ci zbadać, jak stres wpływa na chorobę oraz sposoby poprawy samopoczucia poprzez praktyczne zastosowania w zarządzaniu stresem. Program jest przeznaczony dla absolwentów w dziedzinie psychologii i nauk biologicznych oraz specjalistów z różnych środowisk, w tym opieki zdrowotnej i poradnictwa.

Opis kierunku

Ponieważ wiara każdego rodzaju przechodzi przez okres wielkich zmian społecznych, ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie dogłębnego zrozumienia, w jaki sposób religie wchodzą w interakcje ze sobą i społeczeństwem. Kierunek Teologia i studia religijne na Roehampton University to jeden z nielicznych programów w Londynie, który oferuje specjalistyczne nauczanie w islamie, a także kilka różnych aspektów chrześcijańskiej teologii.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!