fbpx
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (113)

Kierunek Finanse i rachunkowość na Nottingham Trent University powstał w oparciu o rosnące zapotrzebowanie wykwalifikowanych księgowych i bankierów na rynku. Posiada potrójną akredytację: ACCA, CIMA oraz ICAEW, co zwolni Cię z obowiązku pisania obowiązkowych egzaminów zawodowych i zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy.

Opis kierunku

Kierunek Biologia zwierząt na Nottingham Trent University będzie idealny dla osób, które interesuje praca ze zwierzętami: poznasz ich fizjologię, zachowania, zasady odżywiania, opieki zdrowotnej, a zajęcia są bardzo praktyczne i świetnie przygotowują do zawodu.

Opis kierunku

Program Animacja na Nottingham Trent University porusza wiele tematów związanych z animacją, w tym animację 2D, 3D, rysowanie, projektowanie postaci, reżyserię czy tworzenie scenariuszów. Dzięki temu jest to prawdziwie kompleksowy kierunek.

Opis kierunku

Kierunek Technologia architektoniczna na Nottingham Trent University pozwoli Ci wprowadzać swoje pomysły w życie - od konceptu i projektowania do realizacji. Jest to jedyny kierunek w Wielkiej Brytanii posiadający wszystkie trzy najważniejsze akredytacje: CIAT, CIOB oraz RICS.

Opis kierunku

Kierunek Architektura na Nottingham Trent University został akredytowany przez Royal Institute of Britisc Architects - RIBA. Roziwniesz swoje zdolności projektowania i zdobędziesz wiedzę teoretyczną niezbędną do sprostania wyzwaniom nowoczesnej architektury.

Opis kierunku

Wybierając program Biochemia na Nottingham Trent Universty dowiesz się wszystkiego na temat budowy i syntezy DNA, RNA, struktur i finckjonowania protein, enzymów i katalizatorów, metabolizmu, immunologii, genetyki molekularnej, chorób ludzkich i wiele więcej. Studia są dostępne również w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne na Nottingham Trent University umożliwia wyspecjalizowanie się w wielu różnych dziedzinach - od Ciebie zależy którą wybierzesz. Do wyboru są m.in. fizjologia, farmakologia, biochemia, mikrobiologia.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria biomedyczna na Nottingham Trent University dostępny jest jako trzyletnie studia licencjackie, czteroletnie studia licencjackie (odbywa się rok stażu podczas studiów) lub jako czteroletnie studia jednolite magisterskie. Jest to doskonała propozycja dla osó, które interesuje medycyna oraz nauki ścisłe i pragną pomóc w rozwoju medycyny poprzez projektowanie nowoczesnych sprzętów ratujących życie czy umożliwiających przeprowadzanie skomplikowanych badań.

Opis kierunku

Trzyletni program Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne na Nottingham Trent University pozwoli zdobyć Ci kwalifikacje pozwalające na pracę w wielu zawodach, od prezentera, reportera po korespondenta czy producenta. Poza umiejętnościami komunikacyjnymi zyskasz wiele innych, jak zarządzanie projektami, umiejętności pisarskie czy techniczne.

Opis kierunku

Kierunek Inspecja budowlana na Nottingham Trent University to idealna opcja jeśli interesuje Cię inżynieria i architektura. Na studiach dowiesz się wszystkiego o przeprowadzaniu inspekcji budynków różnego rodzaju, od mieszkalnych po specjalistyczne budowle takie jak szpitale, zasadach konserwacji, resotracji etc. Program akredytowany przez RICS.

Opis kierunku

Kierunek Biznes na Nottingham Trent University będzie doskonałym wyborem jeśli interesują Cię kwestie związane z biznesem i zarządzaniem, lecz nie wiesz jeszcze w jakiej dokładnie dziedzinie biznesu chcesz się specjalizować: ekonomii, marketingu, finansach etc. Będzie to również dobry wybór jeśli interesuje Cię całokształt biznesu - wszystkie jego aspekty, ten program umożliwi Ci uzyskanie wiedzy na wszystkie z nim związane tematy.

Opis kierunku

Program Prawo biznesowe na Nottingham Trent University skupia się na zagadnieniach zwiżanych z prawem biznesowycm, np. prawo handlowe czy prawo spółek. Poruszane są jednak wszystkie prawnicze tematy, jak choćby prawo kryminalne, stąd wybierając ten kierunek wciąż masz szansę kształcić się również w innych kierunkach prawniczych.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie na Nottingham Trent University umożliwia odbycie rocznej praktyki podczas studiów w dużym przedsiębiorstwie, gdzie nauczysz się "od środka" na czym polega praca w tym obszarze. Nauczanie tutaj jest bardzo praktyczne i świetnie przygotuje Cię do pracy w zawodzie.

Opis kierunku

Program Biznes, zarządzanie, rachunkowość i finanse na Nottingham Trent University to bardzo kompleksowy kierunek, który zapewni Ci wykształcenie w aż czterech dziedzinach: biznesu i zarządzania oraz rachunkowości i finansów. Dzięki tak zaprojektowanym studiom będziesz mógł szukać pracy na wielu różnych stanowiskach.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i ekonomia na Nottingham Trent University gruntownie przygotuje Cię do pracy w dużych firmach, przedsiebiorstwach i korporacjach, a nacisk położony będzie na zagadnienia związane z ekonomią i ekonomiczne aspekty prowadzenia działalności.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i przedsiębiorczość na Nottingham Trent University pozwoli Ci w większym stopniu rozwinąć Twoją przedsiębiorczość aniżeli pozostałe kierunki związane z biznesem. Będzie to szczególnie dobre rozwiązanie jeśli zależy Ci na założeniu własnej firmy po studiach.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i zarządzanie zasobami ludzkimi na Nottingham Trent University nauczy Cię jak kierować zespołem ludzi w firmach i korporacjach celem osiągnięcia jak najlepszych wyników. Ludzie stoją za niemal każdym sukcesem dużych przedsiębiorstw, a umiejętne wykorzystanie ich potencjału jest niezmiernie ważne.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w biznesie i marketing na Nottingham Trent University zapewni Ci solidne podstawy we wszystkich aspektach pracy w przedsiębiorstwie, z naciskiem na zagadnienia związane z marketingiem, takie jak reklama i jej znaczenie. Nauczysz się wykorzystywać marketing celem poprawy sprzedaży czy też wizerunku firmy.

Opis kierunku

Program Chemia na Nottingham Trent University został akredytowany przez Royal Society of Chemistry. Studia dostępne są w formie trzyletniego licencjatu, czteroletniego licencjatu podczas którego odbywa się roczny staż zawodowy na studiach, oraz w formie jednolitej magisterskiej, po której otrzymujemy pełne kwalifikacje chemika.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja dziecięca na Nottingham Trent University to program przeznaczony dla osó, które pragną pracować z dziećmi i ich rodzinami. Ukończenie tego kierunku może prowadzić do wielu różnych ścieżek kariery.

Opis kierunku

Program Inżynieria lądowa na Nottingham Trent University nauczy Cię wielu praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązywać ważne problemy związane z infrastrukturą. Uzyskasz umiejętności projektowania, analizowania oraz wszystkie etapy budowy ważnych obiektów.

Opis kierunku

Program Inżynieria lądowa - konstrukcja i projektowanie na Nottingham Trent University należy do grona kierunków jednolitych magisterskich. Pozwoli Ci uzyskać kwalifikacje inżyniera lądowego, a nacisk położony będzie na zagadnienia związane z projektowaniem różnych obiektów oraz z ich konstrukcją.

Opis kierunku

Program Trenowanie i sport na Nottingham Trent University skupia się na zagadnieniach związanych z trenowaniem, zarówno personalnym, jak i w odniesieniu do klubów sportowych. Studenci otrzymają również wiedzę w zakresie wszystkich pozostałych zagadnień sportowych.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe na Nottingham Trent University zapewnia uzyskanie podstaw wiedzy we wszystkich dziedzinach informatyki. Będzie to wprost idealna propozycja jeśli jeszcze nie zdecydowałeś w jakim rejonie informatyki chcesz się specjalizować. Program dostępny również w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Program Nauki komputerowe - technologia gier na Nottingham Trent University porusza wszystkie ważne zagadnienia związane z informatyką, skupiając się na tworzeniu gier: na przemyśle, programowaniu, a przede wszystkim - na grafice komputerowej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe i matematyka na Nottingham Trent University to bardzo przyszłościowa propozycja dla ścisłych umysłów, które fascynują się informatyką. Dzięki połączeniu tych dwóch dziedzin będziesz mógł otrzymać pracę w ważnych i dobrze płatnych zawodach.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe - kryminoogia i bezpieczeństwo na Nottingham Trent University pozwoli Ci zostać specjalistą od bezpieczeństwa komputerowego i ścigania cyberperzestępców.

Opis kierunku

Program Nauki komputerowe - internet na Nottingham Trent University pomoże Ci odnieść sukces w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu sieciowymi systemami komputerowymi i aplikacjami mobilnymi. Dzięki ukończeniu tego kierunku łatwo znajdziesz pracę w dużych firmach i korporacjach.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria systemów komputerowych na Nottingham Trent University to propozycja przeznaczona dla osób, które interesują zasady działania systemów komputerowych, tworzenie oprogramowania, inżynieria infrastruktury czy też rozwiązywanie problemów sieciowych. Program dostępny jest także jako studia jednolite magisterskie.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka na Nottingham Trent University zapewni Ci podstawy wiedzy w zakresie systemów baz danych, handlu internetowym, systemów informacji w biznesie i technologii internetowych.

Opis kierunku

Program Zarządzanie budową na Nottingham Trent University nauczy Cię jak nadzoworwać proces budowy, upewnić się że wszystko przebiega zgodnie z planem i zasadami bezpieczeństwa, na czas i nie przekracza zaplanowanego budżetu. Będziesz pracować bezpośrednio z klientami nadzorując m.in. budowę budynków mieszkalnych, handlowych, przemysłowych etc.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie i tworzenie strojów na Nottingham Trent University pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne by pracować nad tworzeniem strojów dla teatru, telewizji, baletu, reklam, wydarzeń, festiwali, koncertów etc. Poza podstawami opanujesz również projektowanie 2D i 3D oraz przenoszenie tych projektów do rzeczywistości.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia na Nottingham Trent University był jednym z pierwszych nauczanych kierunkó kryminalistycznych w kraju. Studenci mogą obrać dwie drogi studiowania: ogólną kryminalistykę lub opracowaną we współpracy z Nottinghamshire Constabulary, dostosowaną do potrzeb policji.

Opis kierunku

Kierunek Sztuka dekoracyjna na Nottingham Trent University został akredytowany przez Chartered Society of Designers. Jest to jeden z najlepszych kierunków w Anglii, pozwoli Ci również zgłębić tajniki projektowania 2D i 3D.

Opis kierunku

Wybierz kierunek Projektowanie dla filmu i telewizji na Nottingham Trent University jeśli chciałbyś tworzyć stroje, kostiumy i pracować nad scenografią filmów i seriali. Zdobędziesz wiedzę nie tylko na tmat projektowania, ale również tworzenia kostiumów i wystrojów.

Opis kierunku

Kierunek Ekologia na Nottingham Trent University nauczy Cię wszystkiego o procesach i relacjach pomiędzy organizmami, a środowiskiem w jakim żyją. Poznasz obecne zagrożenia dla różnorodności biologicznej oraz sposoby, jak można im przeciwdziałać.

Opis kierunku

Program Ekologia i ochrona na Nottingham Trent University dostarczy Ci rozległej wiedzy na temat ekologii i problemów środowiskowych, z jakimi boryka się dzisiejszy świat, a zajęcia skupiać się będą wokół ochrony środowiska i sposobów przeciwdziałania szkodliwym działalnościom człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia na Nottingham Trent University pozwoli Ci zbadać kwestie finansowe, które mają wpływ na nasze codzienne życie. Będziesz studiować kluczowe zagadnienia nowoczesnej ekonomii i dowiesz się w jaki sposób jej zasady są stosowane w biznesie i przez rządy państw.

Opis kierunku

Kerunek Ekonomia i biznes na Nottingham Trent University łączy naukę ekonomii z zagadnieniami biznesowymi. Dowiesz się wszystkich szczegółów odnośnie wpływu i stosowania zasad ekonomii w przemyśle i przedsiębiorstwach.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i międzynarodowa bankowość na Nottingham Trent University skupia się na ekonomii stosowanej oraz zagadnieniach finansowych i bankowych, łącząc wszystkie te trzy dziedziny.

Opis kierunku

Program Ekonomia i handel międzynarodowy na Nottingham Trent University będzie bardzo przyszłościowym wyborem z racji postępującej globalizacji, a co za tym idzie - coraz większego znaczenia handlu i wymiany towarów.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja na Nottingham Trent University to propozycja dla osób zainteresowanych pracą w dziedzinie edukacji, które pragną uzyskać wiele możliwości dalszej edukacji i pracy. Uzyskasz wiedzę na temat systemu edukacji i swobodę w obraniu dalszej specjalizacji.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja i wczesne dzieciństwo na Nottingham Trent University poza podstawowymi zagadnieniami związanymi z nauczaniem i systemem edukacji, skupia się na nauczaniu najmłodszych. Ukończenie tego programu pozwoli Ci uzyskanie statusu Early Years Teacher.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja i psychologia na Nottingham Trent University da Ci wiedzę na temat wszystkich podstawowych zagadnień związanych z systemem edukacyjnym, największą wagę przywiązując do psychologii i jej roli w rozwoju młodych osób i edukacji.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna na Nottingham Trent University powstał we współpracy z wieloma elektronicznymi przedsiębiorstwami by upewnić się, że studenci otrzymają wszystko co potrzebne by z powodzeniem poradzić sobie w tym zawodzie. Bardzo dużo czasu poświęca się tutaj na zajęcia praktyczne, a studenci na każdym roku pracują nad prawdziwymi projektami.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka na Nottingham Trent University nakierowany jest w głównej mierze na literaturę angielską, aniżeli na zagadnienia związane z tym językiem. Poznasz ważnych brytyjskich twórców i ich dzieła, nauczysz się je interpretować i rozwiniesz własne umiejętności pisarskie.

Opis kierunku

Trzyletni program Anglistyka i nauczanie języka angielskiego na Nottingham Trent University to połączenie studiów literatury i języka angielskiego ze studiami nauczania języka angielskiego - po ukończeniu tego kierunku będziesz mógł się tym zajmować w niemal każdym kraju na świecie.

Opis kierunku

Absolwenci programów takich jak Nauki środowiskowe na Nottingham Trent University są coraz bardziej potrzebni na dzisiejszym rynku pracy. Dzieje się tak w związku z rosnącą ilością problemów środowiskowych oraz coraz większym znaczeniem naturalnych źródeł energii.

Opis kierunku

Program Hipologia - psychologia i sport na Nottingham Trent University przygotuje Cię do pracy z koniami. Jeśli pasjonują Cię te zwierzęta, zarówno ich psychika, jak i anatomia i biomechanika, ten kierunek jest idealnie dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Hipologia - sport na Nottingham Trent University przeznaczony jest dla osób, które pasjonują się koniami, głównie pod względem ich zdrowia, biomechaniki, a także przemysłem sportowym.

Opis kierunku

Kierunek Prawo europejskie na Nottingham Trent University pozwoli uzyskać Ci tytuł magistra prawa w zaledwie trzy lata. Poznasz europejskie prawo i ważne regulacje dzięki czemu znajdziesz pracę w wielu instytucjach, zarówno państwowych jak i pozarządowych.

Opis kierunku

Trzyletni program Historia i europeistyka na Nottingham Trent University to propozycja dla ambitnych osób, które chcą połączyć dwa kierunki i studiować je naraz. Dzięki temu uzyskasz więcej możliwości dalszej edukacji i pracy.

Opis kierunku

Program Zdrowie i odżywianie na Nottingham Trent University to idealna propozycja dla osób zaintresowanych czynnikami, jakie wpływają na nasze zdrowie. Wybierając ten kierunek poznasz je wszystkie, z naciskiem na znaczenie odżywiania i aktywności fizycznej.

Opis kierunku

Kierunek Promowanie mody i komunikacja na Nottingham Trent University to kompleksowy program zapewniający uzyskanie wiedzy na temat m.in. fotografii, charakteryzacji, grafiki, projektowania tekstyliów, projektowania 3D, brandingu, oraz, co najważniejsze, tego jak funkcjonuje świat mody.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie mody na Nottingham Trent University to propozycja dla kreatywnych, pasjonujących się modą osób, które pragną by w końcu zrealizować swoje projekty. Przedmioty obejmują pracę w studio, rysunek, najnowsze technologie w produkcji odzieży czy wymagania rynku i konsumentów.

Opis kierunku

Kierunek Moda i zarządzanie na Nottingham Trent University stworzony jest z myślą o osobach interesujących się modą, które chcą pracować w tej branży lecz nad zarządzaniem i sprzedazą, nie projektowaniem ubrań.

Opis kierunku

Kierunek Moda i marketing na Nottingham Trent University pozwoli Ci zgłębić się w świat przemysłu mody, handlu i marketingu. Poznasz strategie konsumenckie i wszystkie zagadnienia związane z modą i marketingiem, włączając w to reklamy, relacje publiczne czy media społecznościowe.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka finansowa na Nottingham Trent University pozwoli zgłębić Ci się w finansową gałąź matematyki stosowanej, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę odnośnie rachunkowości, operacji finansowych i środowiska biznesowego w odniesieniu do matematyki. Na absolwentów czeka wiele ofert dobrze płatnej pracy w sektorze finansowym.

Opis kierunku

Kierunek Sztuki piękne na Nottingham Trent University pozwoli Ci rozwinąć swoją kreatywność i eksperymentować ze sztuką w dziedzinach takich jak malowanie, rysunek, instalacje artystyczne, rzeźba, fotografia, film, wideo, dźwięk i wiele więcej. Wraz z kolejnymi latami studiów będziesz mógł wybierać przedmioty, w których chcesz się specjalizować.

Opis kierunku

Kierunek Kryminalistyka na Nottingham Trent University nauczy Cię wszystkiego o wyciąganiu wniosków i badaniu miejsc zbrodni, korzystania z urządzeń i narzędzi analitycznych, mikroskopu i wiele więcej. Program akredytowany przez Chartered Society of Forensic Sciences oraz Royal Society of Chemistry (RSC).

Opis kierunku

Kierunek Meblarstwo na Nottingham Trent University pozwoli Ci nauczyć się projektować i tworzyć meble, włączając w to projektowanie 2D, 3D, realizowanie projektów, proces produkcyjny etc. Poznasz potrzeby konsumentów w dzisiejszych czasach oraz przemysł meblarski od podszewki.

Opis kierunku

Kierunek Geografia na Nttingham Trent University bada intereakcje między ludźmi a środowiskiem. Otrzymasz wiedzę na temat ważnych problemów geograficznych i przygotujesz się do rozpoczęcia różnorodnej kariery. Studia dostępne także w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Geografia fizyczna na Nottingham Trent University skupia się na zagadnieniach związanych z zewnętrznymi sferami Ziemi. Naucza tutaj przedmioty obejmują m.in. geomorfologię czy klimatologię.

Opis kierunku

Kierunek Grafika na Nottingham Trent University pozwoli Ci zgłębić tajniki m.in. typografii, brandingu, reklam, ilustratorstwa, edytorialu, interaktywnego projektowania, animacji i wiele więcej. To propozycja dla osób kreatywnych, uzdolnionych artystycznie.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie i opieka społeczna na Nottingham Trent University obejmuje ważne zagadnienia związane z czynnikami społecznymi wpływającymi na zdrowie jednostki i społeczeństwa.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Nottingham Trent University pozwoli Ci zrozumieć przeszłość od roku 700 naszej ery aż do czasów obecnych. Na pierwszym roku poznasz podstawy i najważniejsze zagadnienia, a na następnych latach będziesz mógł wybierać specjalistyczne przedmioty według własnych potrzeb.

Opis kierunku

Kierunek Historia i polityka na Nottingham Trent University pozwoli Ci połączyć te dwie dziedziny i zdobyć kompleksowe wykształcenie, które pozwoli Ci rozpocząć pracę na wielu różnych stanowiskach.

Opis kierunku

Kierunek Technologia komunikacyjna i informacji na Nottingham Trent University to program skupiający się na nowych urządzeniach komunikacji osobistej i inteligentnych sieciach.

Opis kierunku

Kierunek Systemy informatyczne na Nottingham Trent University łączy w sobie zagadnienia biznesowe i informatyczne. Nauczy Cię projektować, tworzyć i zarządzań systemami informatycznymi z naciskiem na środowisko biznesowe.

Opis kierunku

Kierunek Architektura i wystrój wnętrz na Nottingham Trent University to opcja przeznaczona dla osób twórczych i kreatywnych. Nauczysz się tworzyć atmosferę miejsc - od zwykłych budynków mieszkalnych po ważne instytucje - poprzez aranżację i wystrój wnętrz pomieszczeń.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Nottingham Trent University skupia się na prowadzeniu i pracy w międzynarodowych firmach i korporacjach, poruszając wiele istotnych zagadnień takich jak wzajemne stosunki państw, ich znaczenie w prowadzeniu różnych działalności, kwestie ekonomiczne et cetera.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy z językiem niemieckim na Nottingham Trent University powstał we współpracy z niemiecką uczelnią EBS Universitat fur Wirtschaft und Recht, niedalko Frankfurtu. Umożliwi Ci zdobycie wiedzy na temat pracy w przedsiębiorstwach i prowadzeniu działalności na całym świecie, a głównie odnosić się będzie do kwestii brytyjsko-niemieckich.

Opis kierunku

Kierunek Prawo międzynarodowe na Nottingham Trent University pozwoli Ci studiować prawo z perspektywy międzynarodowej.

Opis kierunku

Program Stosunki międzynarodowe na Nottingham Trent University bada i analizuje relacje i zależności pomiędzy państwami, ludźmi różnych nacji, problemy międzynarodowe, społeczne, kulturalne, regilijne i wiele więcej. Dowiesz się wszystkiego o czynnikach kształtujących świat i jak na nie wpływać.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Nottingham Trent University to wstęp do wielu różnych zawodów, od radia, poprzez telewizję, po media społecznościowe czy prasę. Sam wybierzesz temat, w jakim chcesz się specjalizować - sport, polityka, wydarzenia ze świata etc.

Opis kierunku

Wybierając program Prawo na Nottingham Trent University staniesz się częścią jednej z najbardziej innowacyjnych i największych szkół prawniczych w Wielkiej Brytanii. Kierunek umożliwia uzyskanie wszystkich niezbędnych w zawodach prawniczych kwalifikacji.

Opis kierunku

Na kierunku Prawo i biznes na Notingham Trent Universit, podobnie jak wszystkie prawnicze kierunki tej uczelni, jest akredytowany przez Solicitors Regulation Authority oraz the Bar Standards Board, co umożliwi Ci pracę jako prawnik lub adwokat, a także otworzy szereg możliwości pracy w biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kyminologia na Nottingham Trent University zapewnia gruntowne wykształcenie i wiedzę z zakresu prawa, prawa karnego, kryminologii i systemu sprawiedliwości. Ukańczając ten kierunek będziesz mieć przed sobą bardzo wiele opcji do wyboru.

Opis kierunku

Trzyletni program Prawo i psychologia na Nottingham Trent University nauczy Cię wszystkich zagadnień związanych z prawem oraz ludzkim zachowaniem. Jeżeli interesują Cię oba te zagadnienia - powinieneś wybrać ten kierunek.

Opis kierunku

Program Lingiwstyka i media na Nottingham Trent University to propozycja dla osób, które interesują się budową i funkcjami języka - systemu komunikacji między ludźmi. Ponadto uzyskasz wiedzę na temat funkcji społecznościowych języka, co jest bardzo przydatne w dobie mediów społecznościowych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i przywództwo na Nottingham Trent University to jeden z niewielu takich kierunków w Wielkiej Brytanii - umożliwia Ci jednoczesne studiowanie i pracowanie w pełnym wymiarze godzin, w jednej z partnerskich firm. W tym samym czasie uzyskasz wykształcenie, wynagrodzenie i doświadczenie w zawodzie - brzmi idealnie, prawda?

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Nottingham Trent University świetnie przygotuje Cię do dynamicznie zmieniającego się środowiska marketingu. Zdobędziesz wiedzę odnośnie ludzkich zachowań, komunikacji cyfrowej, mediów społecznościowych, strategii i innowacji.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka na Nottingham Trent University obejmuje zagadnienia związane z badaniem liczb, danych, wielkości, struktur, przestrzeni, modeli etc. Matematyka posiada mnóstwo zastosowań, od biznesu, poprzez finanse, rachunkowość i marketing, po medycynę.

Opis kierunku

Kierunek Media na Nottingham Trent University to opcja dla osób, które pragną pracować w mediach: cyfrowych, prasie, radiu czy też błyskawicznie rozwijających się mediach społecznościowych. Wybierz ten program jeśli nie lubisz nudy - tutaj codziennie doświadczysz nowych przygód.

Opis kierunku

Kierunek Media, film i telewizja na Nottingham Trent University powinny wybrać osoby, które interesuje praca w telewizji, lecz nie wiedzą jeszcze jaka dokładnie dziedzina jest im pisana. Dowiesz się wszystkiego o tym przemyśle, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać pracę czy też kształcić się dalej w zakresie produkcji filmowej, reżyserii, dziennikarstwa i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Media i stosunki międzynarodowe na Nottingham Trent University przeznaczony jest dla osób wszechstronnych, którym zależy by mieć wiele możliwości dalszego rozwoju po skończonych studiach. Będziesz mógł kształcić się dalej w wielu dziedzinach, np. polityce czy marketingu.

Opis kierunku

Program Mikrobiologia na Nottingham Trent University to propozycja dla osób, które interesują mikroorganizmy i praca z nimi. Poznasz wszystkie zagadnienia związane z wirusami, bakteriami, grzybami i protistami. Studia są dostępne również w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Chemia farmaceutyczna i medyczna na Nottingham Trent University nakierowany jest na naukę chorób ludzkich i leków - ich interakcji, produkcji, sposobów podawania etc. To idealny kierunek jeśli interesuje Cię zarówno biologia, jak i chemia, i chciałbyś pracować w laboratorium (choć nie jest to regułą w przypadku tego kierunku).

Opis kierunku

Kierunek Farmakologia na Nottingham Trent University dostępny jest zarówno w formie jednolitej magisterskiej, jak i zwykłych studiów licencjackich. Jeśli chciałbyś rozpocząć karierę naukowca i pracować nad produkcją i badaniem leków - to będzie propozycja wprost dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na Nottingham Trent University poszerzy Twoje umiejętności i wiedzę w zakresie fotografii cyfrowej, analogowej, filmu, obróbki graficznej i wiele więcej. To nie tylko wiedza teoretyczna i praktyczna, to także gruntowne przygotowanie do zawodu fotografa.

Opis kierunku

Program Fizyka na Nottingham Trent University posiada akredytację IOP - Institute of Physics. Na studentów czeka wiele możliwości dodatkowego kształcenia i zdobywania doświadczenia, jak możliwość odbycia rocznego stażu czy nauka astronomii w terenie.

Opis kierunku

Program Fizyka i astrofizyka na Nottingham Trent University obejmuje wszystkie dziedziny fizyki, skupiając się na astrofizyce i kosmologii. Jeśli fascynuje Cię budowa planet, gwiazd, galaktyk, podróże w kosmosie czy historia wszechświata i teorie jego powstania - absolutnie nie zawiedziesz się wybierając ten kierunek.

Opis kierunku

Fizyka i kryminologia to innowacyjny kierunek dostępny na Nottingham Trent University, dzięki któremu uzykasz wiedzę odnośnie praktycznego zastosowania fizyki w kryminologii. Tematy obejmują zagadnienia takie jak balistyka i broń palna, analiza ngranego dźwięku czy wykrywanie podrobionych dokumentów i banknotów, a także badanie śladów odcisków palców.

Opis kierunku

Trzyletni program Fizyka i technologia nuklearna na Nottingham Trent University skupia się na zastosowaniu fizyki nuklearnej w energetyce, medycynie i układach napędowych. Jednocześnie uzyskasz solidne podstawy wiedzy w zakresie wszystkich pozostałych aspektów fizyki.

Opis kierunku

Trzyletni program Polityka na Nottingham Trent University cieszy się stuprocentową satysfakcją studentów popartą oficjalnymi ankietami państwowymi. Wybierając go dowiesz się wszystkiego o polityce, nie tylko w kwestii krajowej, ale również ogólnoświatowej.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i stosunki międzynarodowe na Nottingham Trent University pozwoli Ci lepiej zrozumieć świat i dotykające go problemy polityczne, religijne, społeczne, kulturowe etc. Jeśli interesujesz sie polityką i zależy Ci na jeszcze lepszym poznaniu problemó całego świata, to będzie idealny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja podstawowa na Nottingham Trent University da Ci wiedzę i wykształcenie potrzebne by pracować jako nauczycyiel w szkołach. Jeśli pragniesz pracować przekazując wiedzę i wychowując kolejne pokolenia - to propozycja dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo przemysłowe na Nottingham Trent University pozwoli Ci nauczyć się projektować przedmioty, któych używają na co dzień miliony ludzi na całym świecie. Zrozumiesz potrzeby klientów i rozwiniesz swoją kreatywność, dzięki czemu staniesz się bardzo efektywnym projektantem.

Opis kierunku

Program Psychologia na Nottingham Trent University cieszy się bardzo dużym zadowoleniem studentów - aż 96% z nich wyraża ogólną satysfakcję według oficjalnej, ogólnonarodowej ankiety.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i kryminologia na Nottingham Trent University uzyskał akredytację BPS - British Psychology Society. Studenci otrzymują dostęp do świetnie wyposażoncyh laboratoriów, a zajęcia prowadzone są przez kilkudziesięciu ekspertów w zakresie psychologii i kryminologii.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia i socjologia na Nottingham Trent University uzyskał aż 100% ogólnej satysfakcji - tak wynika z najnowszych oficjalnych ankiet ogólnokrajowych, przeprowadzanych wśród studentów. Co więcej, program jest akredytowany przez British Psychological Society.

Opis kierunku

Program Kontrola kosztów budowy na Nottingham Trent University łączy w sobie zagadnienia związane z inżynierią, budownictwem oraz finansami i kosztorysowaniem. Jeśli dodatkowo posiadasz umiejętności przywódcze i znasz sie na zarządzaniu - ten kierunek będzie wprost dla Ciebie. Absolwenci keirunków jakich jak ten są niezwykle cenieni na rynku pracy.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na Nottingham Trent University został zatwierdzony przez Health and Care Professions Council - HCPC. Program ten umożliwi Ci niesienie pomocy innym ludziom i czynienie ich życia lepszym.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Nottingham Trent University pozwoli Ci zgłębić zagadnienia związane ze społeczeństwem, kulturą i życiem codziennym ludzi. Na studentów czeka możliwość odbycia rocznego stażu w trakcie studiów.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria oprogramowania na Nottingham trent University powstał z myślą o utalentowanych programistach, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę i opanować do perfekcji najważniejsze języki programowania. Zapotrzebowanie na programistów jest wysokie i szacuje się, że będzie rosnąć jeszcze przez co najmniej 10 lat.

Opis kierunku

Kieruenk Sport i ćwiczenia fizyczne na Nottinhgram Trent University skupia się na aspektach naukowych sportu i ćwiczeń. Absolwenci otrzymają wiele możliwości dalszej edukacji i pracy.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria sportowa na Nottingham Trent University to nowoczesny program, łączący inżynierię z takimi zagadnieniami jak anatomia, biomechanika czy fizjologia. Dostępny jest zarówno jako studia licencjackie, jak i również w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Sport i zarządzanie na Nottingham Trent University pozwoli Ci pracować w przemyśle sportowym na poziomie zarządzania. Będziesz mieć także możliwość kształcenia się w innych kierunkach związanych ze sportem.

Opis kierunku

Kierunek Sport i matematyka na Nottingham Trent University pozwoli Ci pracować z atletami i profesjonalnymi sportowcami. Pomagać im będziesz w osiąganiu maksymalnego potencjału sprawności fizycznej, od analizy sprawności ruchowej po reakcje organizmu na poszczególne ćwiczenia.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo włókiennicze na Nottingham Trent University porusza tematy związane zarówno z modą, jak i z wystrojem wnętrz. Rozwiniesz swoje umiejętności twórze w zakresie m.in. nadruków, tkanin, haftu, a także zdobędziesz rozległą wiedzę na temat materiałów krawieckich.

Opis kierunku

Kierunek Teatr - projektowanie na Nottingham Trent University to specjalistyczny, trzyletni program, dzięki któremu nauczysz się tworzyć scenografię wystawień teatralnych: od kostiumów, poprzez projektowanie instalacji, na lalkarswie kończąc.

Opis kierunku

Kierunek Ochrona środowiska na Nottingham Trent University łączy naukę o fizjologii i zachowaniach zwierząt z zagadnieniami ekologicznymi, głównie skupiając się na kwestiach ochrony przyrody i zagrożonych gatunków.

Opis kierunku

Kierunek Zoologia na Nottingham Trent University skupia się na biologii egzotycznych zwierząt, głównie spoza Wielkiej Brytanii. Otrzymasz wiedzę w zakresie anatomii, fizjologii, odżywiania, ochrony gatunkowej, zachowania, ekologii i zarządzania.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (118)

Celem kierunku Animacja na Nottingham Trent University jest rozwijanie posiadanych umiejętności oraz zapewnienie Ci możliwości dalszego kształcenia poprzez badania naukowe i ukierunkowane studia, rozwijanie specjalistycznych umiejętności praktycznych i wiedzy w celu lepszego zrozumienia tematyki animacji i poszerzania możliwości zatrudnienia po studiach.

Opis kierunku

Kierunek Stosowana psychologia dziecięca na Nottingham Trent University nauczy Cię prowadzenia zaawansowanych badań rozwoju psychicznego w odniesieniu do dzieci i młodzieży. Zrozumiesz kontekst edukacyjny, kliniczny i społeczny oraz dowiesz się wszystkiego odnośnie prowadzenia badań naukowych w tym obszarze.

Opis kierunku

Kierunek Architektura na Nottingham Trent University stanowi kolejny etap rozwoju w karierze achitekta. Będziesz uczyć się w pełnym wymiarze godzin przez dwa lata, by spełnić część drugą wymogów Royal Institute of British Architects (RIBA). Ukończenie kursu jest zalecane jako przepustka do zarejestrowania się w brytyjskim Register of Architects.

Opis kierunku

Rosnąca presja na użytkowanie gruntów na całym świecie doprowadziła do wzrostu zapotrzebowania na absolwentów posiadających kwalifikacje w zakresie badań środowiskowych., stąd powstał kierunek Ochrona różnorodności biologicznej na Nottingham Trent University. Kurs uzyskał akredytację Chartered Institute of Ecology and Environmental Management (CIEEM).

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Nottingham Trent University zapewni Ci zroumienie pod kątem biologicznym ludzkich procesów chorobowych oraz zasad leczenia chorób. Będziesz korzystać z silnych powiązań uczelni z BioCity Nottingham, przełomowym centrum opieki zdrowotnej i nauk biologicznych. Jest to jeden z największych tego typu ośrodków innowacji i inkubacji w Europie.

Opis kierunku

Kierunek Biotechnologia na Nottingham Trent University ma na celu dostarczenie teoretycznych i praktycznych umiejętności potrzebnych do kariery w biotechnologii w firmach i organizacjach badawczych. Biotechnologia jest kluczowym obszarem międzynarodowego rozwoju, a kurs ten jest napędzany najnowszymi osiągnięciami komercyjnymi i badawczymi w tej dziedzinie. Studenci mają możliwość uczenia się od doświadczonych naukowców z możliwością podjęcia projektu badawczego w przemyśle.

Opis kierunku

Kierunek Branding i reklama na Nottingham Trent University będzie dla Ciebie idealny niezależnie od tego, czy chcesz pracować dla dużej międzynarodowej marki czy też nowoczesnej agencji związanej z marketingiem i reklamą. Ten kierunek jak żaden inny pomoże Ci przekształcić się w skutecznego specjalistę od komunikacji marketingowej. Kurs skierowany jest do absolwentów różnych studiów, niekoniecznie związanych z reklamą, którzy chcą specjalizować się w brandingu i komunikacji marketingowej.

Opis kierunku

Kierunek Branding i tożsamość na Nottingham Trent University daje Ci możliwość pracy w centrum najbardziej dynamicznych, potężnych i wpływowych obszarów profesjonalnego projektowania. Dowiesz się, jak planować i tworzyć marki, które będą przemawiać za pomocą mocy i perswazji. Na początku kursu będziesz pracował nad krótkimi projektami, które mają na celu trudne konwencje. Następnie skoncentrujesz się na wybranym przez siebie przedmiocie poprzez badania i rozwój.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne na Nottingham Trent University przygotuje Cię do pracy w redakcji radiowych i telewizyjnych. Poza tworzeniem ciekawych, wciągających historii, nauczysz się także m.in. pracy z dźwiękiem, obróki audiowizualnej i wiele więcej, a wszystko to z użyciem najnowszego sprzętu.

Opis kierunku

Kierunek Inspekcja budowlana na Nottingham Trent University przygotowuje do pracy jako inspektor budowlany - doradca w branży nieruchomości i budownictwa, który identyfikuje wady i sugeruje opcje konserwacji i napraw.Najważniejsze aspekty tej roli to rozwój nowych budynków wraz z odnawianiem i restaurowaniem istniejących nieruchomości.Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w branży geodezyjnej i budowlanej, a także rozwija umiejętności potrzebne do uzyskania statusu Chartered Surveyor lub Chartered Building Engineer status.

Opis kierunku

Kierunek Biologia nowotworów na Nottingham Trent University zwiększy Twoją wiedzę odnośnie biologii człowieka na poziomie komórkowym, z naciskiem na biologię nowotworów: od procesu ich powstawania, po końcowe stadia rozwoju nowotworowego. Poznasz patogenezę raka, choroby sercowo-naczyniową, cukrzycy czy zwłóknienia nerek, a także odkryjesz aktualne podejście do terapii genowej raka i immunoterapii.

Opis kierunku

Kierunek Rozwój kariery na Nottingham Trent University t ma na celu wyposażenie Cię w umiejętności, cechy i wiedzę wymaganą od osoby pracującej w sektorze rozwoju kariery i zatrudnienia. Uczelnia z sukcesami prowadzi ten kurs już od 1973 roku - jeśli więc chciałbyś studiować tego typu kierunek w Anglii, zdecydowanie warto rozważyć ofertę tej uczelni.

Opis kierunku

Na kierunku Biologia komórkowa na Nottingham Trent University poznasz biologię molekularną prokariontów i eukariontów, dowiesz się także, w jaki sposób mutują genomy genomy, jak są analizowane i manipulowane podczas wykrywania, badania i leczenia chorób. Kurs obejmuje opcjonalne przedmioty do wyboru w zależności od aspiracji i zainteresowań.

Opis kierunku

Kierunek Chemia na Nottingham Trent University pozwala na studiowanie różnorodnych tematów chemicznych, takich jak nanokompozyty, chemioterapeutyki i detekcja narkotyków, a jednocześnie pozwala na czerpanie korzyści z pracy nad projektem badawczym w ramach jednej z uznanych na arenie międzynarodowej grup badawczych.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa na Nottingham Trent University jest opracowany na bazie modułów technicznych i opartych na zarządzaniu, dostosowanych do bieżących problemów globalnych związanych z inżynierią lądową i zarządzaniem, Twoja nauka zaś skupi się na infrastrukturze inżynieryjnej oraz aspektach strukturalnych i zarządzaniu budownictwem, a także na problemach środowiskowych, które mają znaczący wpływ na projekty budowlane.

Opis kierunku

Kierunek Chmury obliczeniowe i programowanie na potrzeby przedsiębiorstw na Nottingham Trent University pozwala poznać zasady i techniki niezbędne do zaprojektowania, rozwoju i oceny Enterprise Information System (EIS), które są rozproszone, interoperacyjne, inteligentne i adaptacyjne do zmian. Będziesz studiować przedmioty takie jak inżynieria oprogramowania, zarządzanie przedsiębiorstwami i chmurą obliczeniową oraz technologie chmury obliczeniowej zorientowane na usługi.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia komercyjna na Nottingham Trent University ma na celu pomóc Ci rozwinąć umiejętności komercyjne, techniczne i koncepcyjne wymagane przez przemysł fotograficzny. Kurs skupia się na podniesieniu Twoich możliwości zatrudnienia, dzięki czemu będziesz mieć większą szansę otrzymać wymarzoną ofertę pracy.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka na Nottingham Trent University nauczy Cię analizy, projektowania i opracowywania rozwiązań dla systemów komputerowych związanych z przemysłem komputerowym. Poprawisz swoją wiedzę w zakresie technologii komputerowej, komunikacji cyfrowej, a także rozwoju systemów komputerowych w środowiskach przemysłowych i biznesowych.

Opis kierunku

Kierunek Systemy obliczeniowe na Nottingham Trent University zapewni Ci wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii oprogramowania stosowanego w systemach komputerowych. Zdobędziesz umiejętności w zakresie używania języków programowania i ich środowisk programistycznych w celach tworzenia wydajnych rozwiązań programowych. Te studia magisterskie w zakresie systemów komputerowych dadzą ci doświadczenie w analizie, projektowaniu i opracowywaniu rozwiązań systemów komputerowych związanych z szeroką gamą aplikacji w przemyśle i biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Kierownictwo budowy na Nottingham Trent University ma na celu zapewnienie ram dla zrozumienia roli kierownika budowy, a główny nacisk zostanie położony na zarządzanie projektami budowlanymi z perspektywy wykonawcy budowlanego. Program jest idealny do absolwentów kierunków budowniczych, którzy aspirują do wyższych stanowisk kierowniczych.

Opis kierunku

Kierunek Prawo spółek i prawo upadłościowe na Nottingham Trent University to naprawdę świetny wybór z racji powiązań uczelni z wieloma międzynarodowymi agencjami, jak INSOL International, Insolvency Service i World Bank. Uczelnia corocznie organizuje także International Insolvency Conference, jak również wiele innych wydarzeń we współpracy z partnerskimi agencjami.

Opis kierunku

Kierunek Prawo spółek i prawo upadłościowe / Prawo europejskie na Nottingham Trent University powstał we współpracy z holenderską uczelniąRadboud University, usytuowaną w mieście Nijmegen. Dzięki temu na koniec studiów uzyskasz podwójną kwalifikację: LLM Corporate and Insolvency Law od Nottingham Trent oraz LLM European and Insolvency Law od Radboud University.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne technologie na Nottingham Trent University pozwala odkrywać granice kreatywnych technologii i zdobywać ich głębsze zrozumienie, badając technologiczne i naukowe możliwości sprzętu i oprogramowania oraz ich wpływ na tworzenie standardowych produktów technologicznych.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne pisarstwo na Nottingham Trent University to jeden z najdłużej działających magisterskich kierunków w całej Wielkiej Brytanii. Zaprojektowany dla utalentowanych i ambitnych osób, kurs jest prowadzony przez zespół wielokrotnie nagradzanych pisarzy i naukowców. Nauczysz się tworzyć wiele gatunków, od fikcji, poezji, literatury dla dzieci po pisanie dla radia, teatru i telewizji.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia na Nottingham Trent University daje Ci możliwość zdobycia krytycznego i świadomego zrozumienia kryminologii. Szczególny nacisk kładzie się na praktyczne realia, nieprawidłowościi, zawiłości i rozwiązania dostępne dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i ograniczania przestępczości. Tutorzy mają szeroki zakres zainteresowań badawczych i są aktywnie zaangażowani w jednostkę badawczą Nottingham Crime Research Unit oraz Centre for the Study and Reduction of Hate Crimes.

Opis kierunku

Kierunek Kultura, styl i moda na Nottingham Trent University oferuje nowatorski program nauczania, koncentrując się na kluczowych zagadnieniach w kulturze wizualnej i materialnej. Poza tradycyjną nauką umożliwia m.in. udział w różnorodnych warsztatach, uczy obsługi odpowiedniego oprogramowania, a także pomaga nawiązać kontakty zawodowe z przyszłymi pracodawcami.

Opis kierunku

Kierunek Cyberpsychologia na Nottingham Trent University zapewni Ci możliwość rozwoju odpowiednich umiejętności niezbędnych aby rozpocząć udaną karierę zawodową w diedzinie cyberpsychologii, badaniu psychologicznym Internetu i technologii cyfrowych. Kurs jest przeznaczony zarówno dla absolwentów psychologii, jak i absolwentów innych pokrewnych dziedzin, na przykład mediów lub IT.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie: produkty i meble na Nottingham Trent University jest skierowany do projektanta, który chce opracować innowacyjne produkty, meble, systemy lub usługi. Będziesz rozwijać własne osobiste filozofie projektowania i kreatywne metodologie, jednocześnie angażując się w realia projektowania dla nowych i wschodzących rynków.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie: produkty i technologia na Nottingham Trent University zachęca do szerokiego i różnorodnego podejścia do praktyki projektowej, która obejmuje: produkcję, informatykę i technologię, sztuczną inteligencję, robotykę, zarządzanie projektem, projektowanie włączające i nowe technologie, takie jak zaawansowane techniki internetowe. Kurs ten jest skierowany do profesjonalistów z branży projektowania lub absolwentów z dyplomem w zakresie projektowania.

Opis kierunku

Marketing cyfrowy jest jednym z najszybciej rozwijających się, najbardziej dynamicznych obszarów w branży marketingowej - to stale rozwijająca się dziedzina, która nieustannie wprowadza nowe technologie, a kierunek Marketing cyfrowy na Nottingham Trent University przygotuje Cię do kariery w tej fascynującej branży. Kurs powstał w ścisłej współpracy z Chartered Institute of Marketing (CIM) aby wyposażyć Cię w innowacyjne pomysły, narzędzia i techniki w marketingu mediów cyfrowych i społecznościowych.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo dokumentale na Nottingham Trent University przygotuje Cię do prowadzenia badań i długich reportaży na potrzeby telewizji, internetu, radia, a także czasopism, gazet, magazynów. Kurs obejmuje naukę wszystkich etapów: od badań i przygotowań, po koszty i budżet.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia na Nottingham Trent University został zaprojektowany, aby dać Ci dogłębne zrozumienie ekonomicznych koncepcji, zasad i technik, koncentrując się na zastosowaniu ekonomii we współczesnych problemach naszego świata. Nauczysz się, jak stosować zaawansowane koncepcje i techniki ekonomiczne w szeregu współczesnych zagadnień, z których wiele ma bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i bankowość inwestycyjna na Nottingham Trent University ma na celu pogłębienie zrozumienia rynków finansowych i instytucji finansowych, ich relacji z gospodarką i znaczenia w życiu codziennym. Zapoznasz się z szeregiem pomysłów i idei związanych z ekonomią, finansami i inwestycjami, które obok rozwoju odpowiednich umiejętności i metod pozwolą ci lepiej, analizować i rozumieć kwestie ekonomiczne i finansowe.

Opis kierunku

Kierunek Odzyskiwanie gatunków zagrożonych i ochrona gatunków na Nottingham Trent University powstał we współpracy ze słynną Durrell Conservation Academy. Kurs zapewnia międzynarodowe spojrzenie na odtwarzanie gatunków ginących i zagrożonych.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria - cybernetyka i komunikacja na Nottingham Trent University łączy wiedzę z zakresu informatyki, elektroniki, inżynierii mechanicznej i zarządzania, co umożliwia lepsze zrozumienie dziedziny cybernetyki i komunikacji. Podczas trwania całego kursu będziesz pracować z cenionymi naukowcami, którzy prowadzą szeroki zakres badań naukowych.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna na Nottingham Trent University łączy informatykę, elektronikę, inżynierię mechaniczną i zarządzanie, dzięki czemu kurs ten umożliwia studentom rozwijanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań projektowych, umiejętności biznesowych, przywódczych i interpersonalnych. Jeśli pragniesz zdobyć dalsze wykształcenie inżynierskie i zdecydowałeś się na studia w Anglii, będzie to doskonały wybór.

Opis kierunku

Kierunek Nauczanie języka angielskiego na Nottingham Trent University został zaprojektowany z myślą o osobach, które posiadają wykształcenie i doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego, które chcą zwiększyć swoje możliwości rozwoju zawodowego i uzyskać dodatkowe możliwości pracy.

Opis kierunku

Kierunek Przedsiębiorczość na Nottingham Trent University skierowany jest do ambitnych przyszłych przedsiębiorców z dowolnej dyscypliny akademickiej, dzięki czemu uzyskać możesz możliwość stworzenia własnego start-upu, łączącego rygorystyczną teorię akademicką z praktycznymi umiejętnościami, praktycznym doświadczeniem i siecią połączeń z innymi, których potrzebujesz aby Twoja firma odniosła sukces. Celem kursu jest wspieranie innowacji i tworzenia wartości, dostarczanie wiedzy, umiejętności i zdolności do tworzenia i prowadzenia udanych start-upów.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie środowiskiem na Nottingham Trent University pomoże Ci zdobyć zaawansowaną wiedzę i zrozumienie naturalnych systemów Ziemi i sposobów ich zarządzania.

Opis kierunku

Kierunek Konie: zdrowie i opieka na Nottingham Trent University to propozycja w sam raz dla pasjonatów tych pięknych zwierząt. Kurs zapewnia dokładne zrozumienie zdrowia koni w kontekście wykorzystania koni przez ludzi, z uwzględnieniem celów sportowych. Kurs powstał w odpowiedzi na rosnącą liczbę zawodów jeździeckich, które wymagają wysokiego poziomu wiedzy teoretycznej i silnych umiejętności badawczych.

Opis kierunku

Kierunek Prawo europejskie na Nottingham Trent University trwa trzy lata i jest bardzo nietypowy, bowiem dwa lata spędzisz na uczelni Nottingham Trent, natomiast ostatni, trzeci rok studiów spędzisz w Holandii, na Radboud University, w mieście Nijmegen, gdzie otrzymasz dodatkowe kwalifikacje magisterskie.

Opis kierunku

Kierunek Komunikacja w środowisku mody na Nottingham Trent University umożliwi Ci zrozumienie tego, jak różne obszary przemysłu modowego współpracują ze sobą, i nauczy Cię jak efektywnie brać w tym udział. Uczelnia wymaga pracy zarówno indywidualnej jak i w grupach, a wszystko to w wymagającym, kreatywnym i wielokulturowym środowisku. Po ukończeniu tak kompleksowych studiów Twoje szanse na zatrudnienie i możliwości na rynku pracy znacznie wzrosną.

Opis kierunku

Kierunek Moda: projektowanie na Nottingham Trent University został tak zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć swój potencjał twórczy i zawodowy, a także naukowy. Opracujesz indywidualny program studiów w formie projektu, który może skupiać się na aspiracjach zawodowych lub eksperymentalnym badaniu mody, sztuki i produkcji.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie mody: odzież z dzianiny na Nottingham Trent University to kierunek o ponad 30 letniej tradycji i międzynarodowej renomie. Kurs zachęca do eksperymentowania i stawia na innowacyjność oraz praktykę. Moda na studiach magisterskich w Anglii? Gorąco polecamy Nottingham Trent University!

Opis kierunku

Kierunek Moda i marketing na Nottingham Trent University w dużej mierze skupia się na nowych koncepcjach i strategiach marketingu mody. Jeśli interesują Cię obie te dziedziny i posiadasz doświadczenie bądź wykształcenie związane z co najmniej jedną z nich, napisz do nas i pomożemy Ci tam złożyć podanie na studia!

Opis kierunku

Kierunek Finanse na Nottingham Trent University zapewnia bardziej dogłębne zrozumienie podstawowych pojęć finansowych, teorii i narzędzi stosowanych w wielu różnych organizacjach na całym świecie, w tym matematyki finansowej, budowania modeli, zarządzania ryzykiem oraz fuzji i przejęć. Uczelnia szuka ambitnych zainteresowanych karierą w sektorze finansów, które mają już wykształcenie wyższe, lecz niekoniecznie związane z finansami.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i rachunkowość na Nottingham Trent University ma na celu umożliwienie Ci pracy jako członek głównego zespołu zarządzania w organizacji. Poznasz ramy modelowania instytucjonalnego, księgowego i finansowego; poznasz działanie rynków, ich głównych uczestników i otoczenia regulacyjnego, a także zbudujesz solidną wiedzę na temat finansów korporacyjnych, podstawowej rachunkowości i analizy finansowej.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i bankowość inwestycyjna na Nottingham Trent University nauczy Cię analizowania i wyceny produktów inwestycyjnych, krytycznej analizy informacji na rynkach instrumentów pochodnych oraz zarządzania portfelem i inwestycjami. Poznasz działanie rynków, ich głównych uczestników i otoczenia regulacyjnego, a także zrozumiesz zagadnienia finansów korporacyjnych, podstawowej rachunkowości i analizy finansowej.

Opis kierunku

Kierunek Sztuki piękne na Nottingham Trent University pozwala rozwijać swoją praktykę artystyczną, jednocześnie angażując Cię zawodowo w tętniącą życiem społeczność artystyczną w Nottingham. Kurs w niemal 100% kładzie nacisk na umiejętności praktyczne i przygotowanie Cię do pracy w różnorodnych środowiskach artystycznych.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie psychiczne - medycyna sądowa na Nottingham Trent University jest idealny zarówno dla osób, które już pracuą w obszarze medycyny sądowej, jak i dla tych, którzy dopiero planują rozpocząć tam pracę. Podczas kursu zyskasz wiedzę odnośnie problemów etycznych, kulturowych i prawnych wynikających z praktyki i badań w zakresie zdrowia psychicznego.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia śledcza na Nottingham Trent University jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS) i ma na celu wyposażenie absolwentów psychologii w wiedzę akademicką i umiejętności niezbędne do prowadzenia pracy zawodowej oraz badań naukowych w kontekście sądowym. Akredytacja BPS oznacza, że zdobywając tytuł magistra psychologii sądowej, będziesz miał ukończony pierwszy etap szkolenia zawodowego, wymaganego przez BPS, aby pracować jako wykwalifikowany psycholog w dziedzinie psychologii sądowej (Chartered Forensic Psychologist).

Opis kierunku

Kierunek Nauki śledcze na Nottingham Trent University przeznacozny jest dla osób z wykształceniem w zakresie chemii bądź nauk śledczych i kryminalistyki, którzy chcą rozwinąć wiedzę na temat toksykologii sądowej lub bioarcheologii. Kurs pozwoli Ci stać się prawdziwym ekspertem w zakresie kryminalistyki.

Opis kierunku

Kierunek Prawo ogólne na Nottingham Trent University jest idealny dla tych, którzy nie chcą się specjalizować w określonej dziedzinie prawa, ale raczej chcą zyskać wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach. Będziesz mógł samodzielnie wybrać jakich przedmiotów chcesz się uczyć, zyskasz możliwość nauki m.in. handlu międzynarodowego i prawa handlowego, prawa spółek i prawa upadłościowe, prawo własności intelektualnej, prawo sportowe; prawa człowieka i sprawiedliwość karna, a także prawo zdrowia i etyka.

Opis kierunku

Kierunek Grafika na Nottingham Trent University dotyczy badań, rozwoju i produkcji kreatywnych, oryginalnych i skutecznych rozwiązań graficznych, tworzonych na drukowanych i cyfrowych nośnikach. Na początku kursu będziesz pracował nad krótkimi projektami, które mają na celu zapoznanie Cię z trudnymi konwencjami. Następnie skoncentrujesz się na wybranym przez siebie temacie poprzez badania, rozwój i produkcję pojedynczego projektu.

Opis kierunku

Kierunek Etyka i prawo zdrowotne na Nottingham Trent University obejmuje wiele zagadnień które mają coraz większe znaczenie, m.in. zdolności jednostki do wyrażania zgody na leczenie lub odmowy leczenia, oraz stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych prawników ze zrozumieniem prawa medycznego. Przeanalizujesz ogólne zasady, takie jak zgoda na leczenie i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Nottingham Trent University obejmuje średniowieczną i wczesnonowożytną historię brytyjską i europejską a także obszary takie jak: historia nowoczesna i współczesna; historia publiczna i historia globalna. Studia obejmują również m.in. wyprawy krzyżowe, wczesne współczesne religie i kultury, ludobójstwa, Holokaust i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Holokaust i ludobójstwo na Nottingham Trent University oferuje żywe i dynamiczne środowisko badawcze, specjalizujące się w zrozumieniu międzynarodowej polityki i wydarzeń historycznych. Kurs ten umożliwia absolwentom kontynuowanie badań w dziedzinie Holokaustu i badań nad ludobójstwem.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Nottingham Trent University jest idealny dla studentów z każdej dyscypliny akademickiej, którzy chcą zbudować udaną karierę w obszarze HR. Kurs jest zatwierdzony przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) i wyposaży Cię w dogłębną wiedzę i praktyczne umiejętności wymagane na dzisiejszym konkurencyjnym rynku biznesowym.

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowieka i sprawiedliwość na Nottingham Trent University porównuje historyczne i współczesne znaczenie tych aspektów prawa, w szczególności jako tematy o znaczeniu krajowym i międzynarodowym w ostatnich dekadach.

Opis kierunku

Kierunek Ilustracja na Nottingham Trent University pozwoli Ci opanować do perfekcji projektowanie i produkcję zarówno w zakresie mediów cyfrowych jak i drukowanych.

Opis kierunku

Własność intelektualna to ekscytująca i coraz ważniejsza dziedzina prawa, w szczególności w skali międzynarodowej i unijnej. Na kierunku Prawo własności intelektualnej na Nottingham Trent University będziesz miał okazję zapoznać się z prawem własności intelektualnej zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w UE, wraz z prawem konkurencji i sportu.

Opis kierunku

Kierunek Architektura wnętrz i projektowanie na Nottingham Trent University pozwoli Ci stworzyć innowacyjne rozwiązania projektowe do wnętrz. Dzięki temu kierunkowi staniesz się innowatorem projektowania i rozwiązywania problemów, łącząc praktyczne umiejętności ze świadomością przestrzenną, praktycznymi zastosowaniami i funkcjami. Jest to kurs o charakterze interdyscyplinarnym, uwzględniający wpływ sztuki, kultury, humanistyki, społeczeństwa, ekonomii i historii na projektowanie. To szerokie podejście rozwinie cię jako świadomego projektanta, odpowiadającego w sposób kreatywny i innowacyjny na trendy i potrzeby klientów.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy biznes na Nottingham Trent University ma na celu wyposażenie cię w wiedzę z szerokiej gamy międzynarodowych tematów biznesowych i umożliwienie Ci rozwinięcia większej wiedzy specjalistycznej w miarę rozwoju kursu. Nie musisz posiadać wykształcenia związanego z biznesem by móc aplikować na ten kierunek.

Opis kierunku

Kierunek Rozwój międzynarodowy na Nottingham Trent University wprowadzi Cię w kluczowe pojęcia i zagadnienia związane z rozwojem międzynarodowym: rozwiniesz zrozumienie kluczowych struktur, procesów, instytucji i relacji istotnych dla rozwoju międzynarodowego.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie modą w środowisku międzynarodowym na Nottingham Trent University to doskonała propozycja dla osób, które chcą studiować modę na poziomie magisterskim i pragną studiować na świetnej uczelni w Wielkiej Brytanii. Program nauczania jest innowacyjny i dostosowany do obecnych trendów i potrzeb rynku modowego.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo finansowe na Nottingham Trent University skupia się nie tylko na transakcjach finansowych i bankowości, ale także na ubezpieczeniach, które są ogromnym przemysłem zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Inwestycje i finanse międzynarodowych nieruchomości na Nottingham Trent University jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć karierę w branży inwestycji i finansowania nieruchomości na rynkach międzynarodowych. Koncentruje się na rynkach nieruchomości i instytucji, wycenie, finansowaniu oraz wycenie inwestycji i rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Stosunki międzynarodowe na Nottingham Trent University powstał z myślą o osobach, które ukończyły studia licencjackie na kierunkach związanych nie tylko bezpośrednio ze stosunkami międzynarodowymi, ale również z polityką, rozwojem, biznesem czy prawem. Ukończenie kursu gwarantuje znacznie większe perspektywy zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy handel i prawo handlowe na Nottingham Trent University stanowi propozycję dla osób, które posiadają wykształcenie prawnicze na poziomie studiów licencjackich i pragną dalej rozwinąć swoją wiedzę ze specjalizacją w zakresie prawa handlowego.

Opis kierunku

Kierunek Bezpieczeństwo w sektorze IT na Nottingham Trent University opiera się na praktycznych podstawach obejmujących zrozumienie systemów operacyjnych, bezpieczeństwa protokołów sieciowych i sposobu tworzenia bezpiecznego kodu, co umożliwi Ci zdobycie wiedzy w jaki sposób ocenić zagrożenia bezpieczeństwa w dziedzinie IT. Zdobędziesz umiejętności badawcze niezbędne do zrozumienia stale zmieniających się problemów w komputerowej analizie sądowej i bezpieczeństwie w infrastrukturze chmury obliczeniowej.

Opis kierunku

Kierunek Lingwistyka na Nottingham Trent University da Ci możliwość kontynuowania badań w dziedzinie lingwistyki - jest stworzony z myślą o osobach, które posiadają już wykształcenie licencjackie na tym polu i pragną poszerzyć je w kierunku prowadzenia badań naukowych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie marką luksusową na Nottingham Trent University Zapewni Ci strategiczne, kreatywne i komercyjne umiejętności wymagane przez światowy przemysł mody. Kurs pozwoli Ci na zrozumienie tego, jak różne obszary przemysłu modowego współpracują ze sobą i jak zarządzać nimi efektywnie.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo: czasopisma na Nottingham Trent University to brdzo ciekawa propozycja dla osób, które ukończyły dziennikarstwo na poziomie studiów licencjackich i chciałyby uczyć się dalej, w głównej mierze w zakresie pracy dla czasopism i magazynów. Zgłębisz zarówno pisanie na potrzeby mediów cyfrowych jak i drukowanych, ucząc się tworzyć wciągające historie i artykuły.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie na Nottinghram Trent University pomoże Ci kształtować umiejętności przywódcze i zarządcze, aby stać się skutecznym menedżerem na miarę XXI wieku, zdolnym do działania w dynamicznych i złożonych środowiskach organizacyjnych. Zyskasz doskonałe zrozumienie podstawowych przedmiotów, co pozwoli ci na zastosowanie teorii i innowacyjnych pomysłów w praktyce. Będziesz angażować się w istotne i pojawiające się problemy dotyczące zarządzania, w tym zarządzanie w różnych kulturach.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i finanse na Nottingham Trent University analizuje finansowy rynek globalny, w tym jego uczestników, struktury, funkcje regulacyjne i ich rolę w społeczeństwie. Będziesz także koncentrował się na analizie sprawozdań finansowych w celu usprawnienia procesu decyzyjnego w zarządzaniu, a także poznasz rolę etyki i zrównoważonego rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw na Nottingham Trent University to kierunek na pograniczu zarządzania, biznesu i logistyki. Jest to wyjątkowy kurs dla osób rozważających karierę w zakresie zarządzania logistyką, zarządzania operacjami i doradztwie w łańcuchu dostaw. Będziesz badał współczesne problemy dotyczące operacji strategicznych, podejmowania decyzji operacyjnych i zasad zarządzania. Podejmiesz także analizę z realistycznymi danymi, rozwiązując problemy, na które możesz natknąć się w operacjach lub globalnym środowisku łańcucha dostaw.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i biznes międzynarodowy na Nottingham Trent University bada, jak skutecznie zarządzać w coraz bardziej globalnym środowisku pracy, budując potężne, praktyczne umiejętności potrzebne do radzenia sobie z problemami napotykanymi przez menedżerów pracujących na arenie międzynarodowej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i marketing na Nottingham Trent University da Ci głębokie zrozumienie podstawowych problemów stojących za praktyką marketingową; poznasz proces planowania marketingowego, koncepcje marketingowe, a także poznasz złożoność zagadnień konsumenckich poprzez zrozumienie zachowań kupującego. W oparciu o wszystkie te czynniki przeanalizujesz strategiczne problemy marketingowe, przyjmując holistyczne spojrzenie na to, jak organizacje reagują na ciągle zmieniające się globalne środowisko.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Nottingham Trent University przygotuje Cię na międzynarodową karierę w marketingu, biznesie lub zarządzaniu. Poznasz podstawowe problemy i koncepcje praktyki marketingowej, a następnie zachowania konsumentów i czynniki, które mają na nie wpływ. Zrozumiesz również zasady opracowywania strategii marketingowej w trudnym, międzynarodowymśrodowisku.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration (MBA) na Nottingham Trent University daje olbrzymie możliwości: absolwenci MBA są bardzo pożądani na rynku pracy, niemal w każdym zawodzie powiązanym w jakiś sposób z biznesem. Kierunek MBA, szczególnie ukończony w Wielkiej Brytanii, jest powszechnie uznawany za przepustkę do udanej kariery menedżerskiej, umożliwiając zajmowanie wyższej pozycji w hierarchii firmy bądź organizacji, w której pracujesz.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration: Marketing cyfrowy na Nottingham Trent University to szansa na uzyskanie kwalifikacji MBA ze specjalizacją w marketingu cyfrowym. Ukończenie każdych studiów MBA znacznie zwiększa perspektywy zawodowe - jest to jedna z najbardziej pożądanych kwalifikacji na rynku, szczególnie w dziedzinie biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration: Finanse na Nottingham Trent University to propozycja dla osób, które ukończyły kierunek biznesowy i chciałyby wyspecjalizować się w zakresie finansów. MBA jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie i to nie bez powodu - powszechnie uważa się, iż jest to przepustka do udanej kariery menedżerskiej.

Opis kierunku

Kierunek MBA: zarządzanie łańcuchem dostaw na Nottingham Trent University pozwoli Ci wykazać się szeroką wiedzą na temat zasad i koncepcji leżących u podstaw strategicznych i operacyjnych wyników organizacji w ramach międzynarodowego łańcucha dostaw. Kurs oferuje znaczące wzmocnienie wiedzy na temat zarządzania, zdolności przywódczych i zrozumienia globalnego biznesu. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do efektywnej pracy na wyższym poziomie zarządzania, umożliwiając organizacjom osiągnięcie ich celów.

Opis kierunku

Kierunek Media i globalizacja na Nottingham Trent University pozwala uzyskać lepsze zrozumienie wielu aspektów dzisiejszych mediów komunikacyjnych, w tym technologii nadawania i komunikacji informacji oraz roli, jaką mają do odegrania w procesach globalizacji. Zyskasz wszechstronne zrozumienie najważniejszych pojęć związanych z mediami i globalizacją.

Opis kierunku

Kierunek Obrazowanie medyczne i materiałowe na Nottingham Trent University są to magisterskie studia z zakresu medycyny i materiałów, które pozwolą Ci rozpocząć karierę w branży lub przejść do studiów doktoranckich. Kurs daje wyjątkową okazję do rozwijania wiedzy i umiejętności w szerokim zakresie technik i podejść zarówno w obrazowaniu medycznym, jak i materiałowym. .

Opis kierunku

Kierunek Obrazowanie medyczne na Nottingham Trent University to praca z fizykami obrazowania, pracownikami biomedycznymi, a także używanie standardowych urządzeń, takich jak skanery MRI. Nauczysz się, jakją rolę odgrywają techniki obrazowania medycznego w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu choroby.

Opis kierunku

Kierunek Molekularna biologia komórki na Nottingham Trent University obejmuje szeroką gamę nowoczesnych technologii i branżowych, dzięmi czemu poznasz najnowsze osiągnięcia i techniki komercyjne w biologii molekularnej. Kurs ma na celu dostarczenie teoretycznych i praktycznych umiejętności potrzebnych do kariery w dziedzinie biologii molekularnej w firmach i organizacjach badawczych.

Opis kierunku

Kierunek Mikrobiologia molekularna na Nottingham Trent University został tak zaprojektowany, aby zapewnić multidyscyplinarne podejście do badań biologii molekularnej mikroorganizmów. Nauczysz się kluczowych pojęć związanych z mikrobiologią molekularną i wykorzystasz je, biorąc pod uwagę ich rolę w zdrowiu, chorobie i środowisku naturalnym. Kurs ten oferuje możliwości studiowania zaawansowanych zasad metabolizmu i genetyki drobnoustrojów, mikrobów zaangażowanych w zdrowie kliniczne i środowisko naturalne oraz choroby zakaźne. Dalsze badania specjalizują się w nowoczesnej genomice i diagnostyce chorób zakaźnych.

Opis kierunku

Kierunek Muzeum i rozwój dziedzictwa na Nottingham Trent University to progresywny, interdyscyplinarny kurs zaprojektowany i zrealizowany dzięki współpracy z sektorem muzeów i dziedzictwa oraz we współpracy z wieloma instytucjami i agencjami, w tym Museum Development East Midlands, East Midlands Museums Service, Nottingham City Museums and Galleries, Museum of the Mercian Regiment, The Canalside Heritage Centre, National Justice Museum oraz the National Videogame Arcade.

Opis kierunku

Kierunek Neurofarmakologia na Nottingham Trent University został zaprojektowany, aby dać Ci teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne do podjęcia kariery w neurofarmakologii zarówno w instytucji akademickiej, instytucie badawczym lub w sektorze przemysłowym / biznesowym. Program ten daje możliwość rozwinięcia swoich praktycznych umiejętności poprzez laboratoryjny projekt badawczy. Umożliwi Ci to także rozwijanie umiejętności planowania projektu badawczego czy też stosowanie efektywnych umiejętności analizy danych.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Nottingham Trent University przygotuje Cię do pracy w zespole redakcyjnym gazety: zdobędziesz wiedzę jak gromadzić i dostarczać materiały, będziesz wyszukiwał oryginalne historie, przeprowadzał poufne wywiady i tworzył wyraźną i wciągającą historię.

Opis kierunku

Kierunek Prawo: przemysł gazowy, naftowy i wydobywczy na Nottingham Trent University został zaprojektowany w odpowiedzi na rosnące znaczenie kwestii prawnych związanych z przemysłem naftowym, gazowym i wydobywczym. Kurs odnosi się do międzynarodowego przemysłu energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów naftowego i wydobywczego i dostarczy Ci podstaw do przyszłej kariery zawodowej lub dalszych studiów podyplomowych (MPhil / PhD).

Opis kierunku

Kierunek Analiza farmaceutyczna na Nottingham Trent University pozwoli Ci zbadać złożoność syntezy organicznej, syntezę biologicznie ważnych cząsteczek i widm NMR oraz opracować koncepcje chemii analitycznej stosowane do wykrywania i analizy leków. Wykładowcy na uczelni są ekspertami w dziedzinie chemii organicznej, nieorganicznej, fizycznej i analitycznej - otrzymana wiedza będzie w pełni profesjonalna.

Opis kierunku

Kierunek Nauki farmaceutyczne i medyczne na Nottingham Trent University to akredytowane studia magisterskie w dziedzinie farmaceutyki i medycyny obejmujące szeroki zakres materiałów, badań farmaceutycznych i medycznych oraz obejmujące pracę nad projektem badawczym. Nauka obejmuje również bieżące tematy, takie jak strategie syntetyczne związane z syntezą leków, stanem choroby i rolą chemioterapeutyków czy syntezę cząsteczek lekopodobnych.

Opis kierunku

Kierunek Farmakologia na Nottingham Trent University rozwinie Twoje teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne do kariery w farmakologii, zapoznając Cię z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie farmakologii komercyjnej. Jeśli chciałbyś ukończyć studia magisterskie z zakresu farmacji w Wielkiej Brytanii - bardzo polecamy ten kierunek.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia na Nottingham Trent University skupia się w 100% na badaniach naukowych, nie jest to więc typowy kierunek magisterski zwiększający Twoje perspektywy zawodowe. Jest to jednocześnie jeden z niewielu tego typu kierunków w Wielkiej Brytanii. W głównej mierze skupia się na europejskich filozofach i metodologiach filozoficznych, w tym na filozofii kontynentalnej, filozofii życia codziennego, filmie i filozofii, filozofii starożytnej i filozofii religii.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na Nottingham Trent University to kurs oparty na praktyce, który zapewnia najwyższy poziom nauczania. To wspaniała propozycja dla wszystkich pasjonatów fotografii, którzy pragną podnieść swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom.

Opis kierunku

Kierunek Fizyka na Nottingham Trent University obejmuje niemal wszystkie zagadnienia związane z fizyką: od świata kwantowego do ogromnej skali kosmologii; od fizyki balistyki i broni palnej w kryminalistyce po fizykę jądrową. Absolwenci tego kierunku pracują w wiodących firmach, jak GlaxoSmithKline, E.ON, British Gypsum, Airbus, Merck, Siemens, Pfizer i Syngenta, a także słynny CERN.

Opis kierunku

Kierunek Planowanie i rozwój na Nottingham Trent University zapewnia naukę nadzoru i zarządzania procesem rozwoju nieruchomości, od identyfikacji i analizy terenu, po planowanie, projektowanie, rentowność, marketing i finanse, co poprowadzi do opracowania określonego planu rozwoju. Skoncentrujesz się na zwiększaniu wartości gruntów i nieruchomości - jako doradca, konsultant lub deweloper.

Opis kierunku

Kierunek Polityka na Nottingham Trent University oferuje możliwość studiowania polityki na zaawansowanym i wyspecjalizowanym poziomie, podkreślając wzajemne oddziaływanie między krajowymi, regionalnymi i globalnymi obszarami. To doskonała propozycja dla ambitnych osób, które aspirują do pracy jako polityk - nie ważne, czy na szczeblu lokalnym, czy też międzynarodowym.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami na Nottingham Trent University ostał zaprojektowany, aby wyposażyć Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę do projektowania, planowania i realizacji różnorodnych projektów. Co ważne, nie jest wymagane posiadanie doświadczenia na tym polu! Nauczysz się tutaj wszystkiego od podstaw.

Opis kierunku

Zarządzanie projektami budowlanymi wymaga znajomości całego procesu, od planowania do ukończenia budowy. Kierunek Zarządzanie projektami w budownictwie na Nottingham Trent University ma na celu zapewnienie zrozumienia zarządzania projektami w branży budowlanej, a w szczególności roli kierownika projektu budowlanego. Ten kurs jest skierowany do absolwentów kierunków budowlanych, którzy chcą rozpocząć karierę jako kierownik projektu budowlanego. Jest też odpowiedni dla osób, które już pracują w szeroko pojętym przemyśle budowlanym, oraz aspirują do wyższych stanowisk kierowniczych.

Opis kierunku

Kierunek Metody badawcze w psychologii na Nottingham Trent University przeznaczony jest dla osób, które chcą poświęcić się karierze naukowej. Jest to idealny wstęp do studiów doktoranckich.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie na Nottingham Trent University wyposaży Cię w kompleksową wiedzę z zakresu teorii psychologicznej, związaną z poprawą i utrzymaniem dobrego samopoczucia psychicznego i zdrowia psychicznego u dorosłych. Jest idealny, jeśli zamierzasz pracować, lub jesteś już zatrudniony, w opiece zdrowotnej, poradnictwie, opiece społecznej i obszarach pokrewnych.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Nottingham Trent University skierowany jest do osób, które ukończyły kierunki niezwiązane z psychologią wcześniej, bądź związane z nią, ale bez akredytacji BPS - British Psychological Society. Jest to więc rewelacyjna propozycja dla osób, które ukończyły studia licencjackie w kompletnie innej dziedzinie i doszły do wniosku, że jednak chciałyby pracować w obszarze psychologii.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia w praktyce klinicznej na Nottingham Trent University zapewnia studentom zrozumienie teorii i praktyki psychologii klinicznej oraz kontekst organizacyjny i społeczny usług psychologii klinicznej. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom będziesz w stanie prowadzić nowatorskie badania w warunkach klinicznych, a także zyskasz doświadczenie w pracy w zakresie zdrowia psychicznego poprzez sześciomiesięczne praktyki u lokalnego psychologa klinicznego.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie publiczne na Nottingham Trent University został zaprojektowany w odpowiedzi na współczesne międzynarodowe debaty odnośnie zmieniającego się charakteru zdrowia publicznego i przesuwania jego granic. Pozwala to uzyskać zrozumienie filozoficznych, teoretycznych i metodologicznych aspektów tej dziedziny, a po studiach będziesz miał znacznie większe możliwości zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Kontrola kosztów budowy na Nottingham Trent University jest skierowany do profesjonalistów i absolwentów, którzy chcą rozpocząć karierę w obliczaniu i kierowaniu kosztami budowy. Aby rozpocząć naukę na tym kierunku, nie musisz koniecznie posiadać wykształcenia budowlanego, jest to więc odpowiednia propozycja dla osób, które studiowały przedtem coś niezwiązanego z tą tematyką i chciałyby rozpocząć studia w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Nieruchomości na Nottingham Trent University przedstawi Ci wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami, w tym wyceny, rozwoju, zrównoważonego rozwoju i finansowania projektów. Zostaniesz zapoznany z relacjami i wymaganiami najemców, deweloperów, inwestorów i sponsorów oraz zbadasz obszary takie jak planowanie biznesowe i zarządzanie projektami, wycena i zarządzanie nieruchomościami.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na Nottingham Trent University przeznaczony jest dla osób, które posiadają stopień naukowy i doświadczenie w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej, i chcą pracować jako wykwalifikowany pracownik socjalny. Kurs zapewni Ci możliwość studiowania i pracy w zakresie pracy socjalnej z dziećmi i rodzinami.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Nottingham Trent University oferuje ekscytującą możliwość studiowania socjologii na zaawansowanym i wyspecjalizowanym poziomie, z wyraźnym naciskiem na tradycyjne i współczesne formy socjologii publicznej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportu i wysiłku fizycznego na Nottingham Trent University pozwala stać się ekspertem w dziedzinie sportu i psychologii ćwiczeń. Zastosujesz swoją wiedzę psychologiczną, aby poprawić rozwój osobisty i wydajność sportowców, trenerów, osób zespołów i organizacji. Użyjesz zasad psychologicznych do promowania aktywności fizycznej i motywacji wśród ogólnej populacji... a także wiele więcej. To idealna propozycja dla osób, którym marzą się magisterskie studia sportowe w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Nauka o sporcie na Nottingham Trent University zgłębia wiele dziedzin sportu, między innymi wyniki sportowe, analizę wyników, odżywianie sportowe, fizjologię ćwiczeń, w tym fizjologię środowiska, biomechanikę, kinezjologię i urazy sportowe, psychologię sportu... Kurs nie tylko poszerza perspektywy zawodowe ale umożliwia również prowadzenie badań naukowych w wybranym obszarze nauki.

Opis kierunku

Sport staje się coraz ważniejszy jako biznes i coraz częściej wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Kierunek Prawo sportowe na Nottingham Trent University powstał właśnie ze względu na rosnące zapotrzebowanie na odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa sportowego. Jeśli więc chciałbyś studiować w Anglii kierunek związany zarówno ze sportem, jak i z prawem - nie musisz szukać dalej, ten kierunek spełni wszystkie Twoje ambicje.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria strukturalna i zarządzanie na Nottingham Trent University został zaprojektowany dla osób aspirujących do wyższych stanowisk kierowniczych w dziedzinie inżynierii strukturalnej i koncentruje się na stosowaniu zasad inżynierii w inżynierii budowlanej i zarządzaniu. Kurs jest odpowiedni m.in. dla osób pracujących w branży budowlanej jak również dla absolwentów kierunków pokrewnych.

Opis kierunku

KIerunek Inżynieria strukturalna i materiałoznastwo na Nottingham Trent University jest akredytowany przez Joint Board of Moderators (JBM). Program nauczania został zrównoważony w taki sposób, aby pogodzić potrzeby zarówno osób, którym zależy na prowadzeniu badań naukowych, jak i tych, którym zależy na zwiększeniu swoich kompetencji i możliwości na rynku pracy.

Opis kierunku

Kierunek TESOL: nauczanie języka angielskiego jako języka obcego na Nottingham Trent University jest idealny dla osób, które nie mają lub mają niewielkie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego (mniej niż dwa lata). Udoskonalisz swoją wiedzę i zyskasz cenne umiejętności nauczania osób, dla których język angielski nie jest językiem macierzystym.

Opis kierunku

Kierunek Innowacyjne projektowanie tekstyliów na Nottingham Trent University da Ci możliwość odkrywania i rozwijania swoich umiejętności w specjalistycznych dziedzinach z tkanin drukowanych, haftowanych, dzianych, tkanych, laserowych lub multimedialnych. Opracujesz indywidualny projekt, a uczelnia poprze Twoje twórcze myślenie i eksperymenty, pomagając Ci opracować nowe i inteligentne koncepcje projektowe, fabrykacje i prototypy. Obszerne urządzenia do projektowania tkanin pozwolą Ci korzystać z szeregu tradycyjnych i skomputeryzowanych technologii.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.