Hull University
Hull University

Ciekawe kierunki na Hull University

Medicinemed

Szczegółowo medycynę wykładaną na Hull University opisaliśmy TUTAJ.

Poniżej prezentujemy kilka zwięzłych informacji:

  • Kierunek powstał we współpracy z York University – jedną z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii
  • Studia trwają 5 lat
  • Już od pierwszych dni odbywają się zajęcia kliniczne – przy pacjentach
  • 90% absolwentów uważa, że wykładowcy dobrze prowadzą zajęcia, a 85% wyraża ogólne zadowolenie z wyboru uczelni i kierunku

09Combined Three Languages

Studia trwają 4 lata. Na każdym roku wybiera się 2 języki, które chce się studiować: jeden od podstaw i jeden od poziomu zaawansowanego. Do wyboru są: chiński, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański. Trzeci rok spędza się w trzech różnych państwach, których języki się studiuje. Łącznie w cztery lata nauczysz się aż sześciu języków.

 

11Creative Music Technology

Uczelnia oferuje niezwykłe możliwości osobom, które zdecydują się studiować ten kierunek. W obciekcie Middleton Hall znajduje się światowej klasy sala koncertowa, kino i teatr, a łączna wartość inwestycji wynosi 10mln funtów. Flagowym obiektem uczelni jest jednak Duality Studio, wyposażone w system dźwięku 3D 16.4 Ambisonic Studio, labolatorium muzyczne wyposażone w 20 iMaców czy studio nagrań Salmon Grove, a wszystko to dostępne dla studentów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!