fbpx
Essex University

Essex University - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (174)

Kierunek Rachunkowość na Essex University dostarczy wiedzy odnośnie niemal wszystkich obszarów działalności, od strategii po outsourcing i planowanie operacyjne oraz politykę środowiskową. W Essex Business School, gdzie naucza się tego przedmiotu, księgowość to coś więcej niż obniżanie kosztów i zarządzanie transakcjami. Co więcej, kierunek posiada liczne akredytacje.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i rachunkowość na Essex University jest akredytowany przez wiele profesjonalnych instytucji księgowych i finansowych. Otrzymasz dostęp do wirtualnego piętra transakcyjnego, na którym wykorzystujesz dane, informacje i analizy Bloomberga z prawdziwego świata.

Opis kierunku

Chciałbyś połączyć swoje zainteresowania rachunkowością z zarządzaniem, aby uzyskać przewagę zawodową? Kierunek Rachunkowość i zarządzanie na Essex University zapewnia elastyczność w prowadzeniu kariery w zakresie rachunkowości lub w dowolnej dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem. Otrzymasz przewagę nad innymi absolwentami, zdobywając doświadczenie w obu tych dziedzinach, biorąc udział w opcjonalnym stażu i uzyskując zwolnienia z niektórych egzaminów ACCA, ICAEW i CIMA.

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość i ekonomia na Essex University otworzy przed Tobą świat wiedzy i możliwości. Pokaże Ci, w jaki sposób ekonomia wpływa na decyzje finansowe i biznesowe, w jaki sposób obecny kryzys gospodarczy, wyniki wyborów Brexitu czy też sytuacja w USA wpłyną na systemy emerytalne, na wydatki, przedsiębiorstwa, biznes etc.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo na Essex University zapewnia dokładne i kompletne przygotowanie do pracy zawodowego aktora. Rozwija indywidualne talenty uczniów, powiększając wyobraźnię a także grę głosem i ciałem, by absolwent był gotowy do życia zawodowego na scenie, w filmie, telewizji etc.

Opis kierunku

Jeśli wierzysz, że teatr jest dla wszystkich i chcesz wykorzystać moc aktorstwa, by wpłynąć na świat, kierunek Aktorstwo i teatr amatorski na Essex University zapewni kompletne szkolenie i przygotowanie do różnorodnej kariery zawodowej.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo i teatr współczesny na Essex University to dynamiczny i wymagający kurs, w którym kształci się wielu utalentowanych aktorów, zdolnych do tworzenia odważnych i oryginalnych dzieł teatralnych.Filozofia uczelni postrzega aktora jako niezależnego, pomysłowego i przedsiębiorczego artysty, a także daje pewność siebie i możliwość realizacji własnej artystycznej wizji.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo i stage combat na Essex University to kierunek unikalny w Wielkiej Brytanii i na świecie - ciężko będzie Ci znaleźć podobny kurs nawet jeśli przeszukasz wszystkie uczelnie naszego globu. Umożliwia rozwijanie różnorodnych umiejętności fizycznych kładąc nacisk na dyscyplinę, koncentrację i emocjonalność. Będziesz ćwiczył m.in. gimnastykę, walki wręcz, użycie wielu broni, czy łucznictwo.

Opis kierunku

Kierunek Nauki aktuarialne na Essex University to nauka odnośnie przekształcania ryzyka w możliwości. Aktuariusze dostarczają ocen systemów bezpieczeństwa finansowego, koncentrując się na ich złożoności, matematyce i mechanizmach. Absolwenci tego kierunku cieszą się wysokimi zarobkami zaraz po ukończeniu studiów.

Opis kierunku

Złożona i ciągle zmieniająca się kultura amerykańska nadal fascynuje: od ponad stu lat Stany Zjednoczone są jednym z najbardziej wpływowych krajów na świecie, stając się światowym supermocarstwem i dominując na arenie światowej. Produkty kulturalne są eksportowane na cały świat, od Doliny Krzemowej i Hollywood po jazz, blues i hip hop. Kierunek Amerykanistyka na Essex University jest dla osób z entuzjazmem, pasją i ciekawością wszystkich spraw amerykańskich.

Opis kierunku

Kierunek Amerykanistyka (Stany Zjednoczone) na Essex University jest zintegrowany z rokiem zerowym oraz rokiem stażu zawodowego, który odbywa się w USA, między drugim a trzecim rokiem studiów.

Opis kierunku

Kierunek Amerykanistyka i film na Essex University skupia się na nauce amerykańskiej kultury, z naciskiem na film i telewizję. Wybierając ten kierunek, spędzisz jeden lub dwa semestry ucząc się w jednej z uczelni partnerskich w USA.

Opis kierunku

Na kierunku Historia sztuki na Essex University zyskasz szeroką podstawę wiedzy historii kultury wizualnej: zarówno poprzez poznanie kanonicznych form sztuki i architektury, jak i odkrywanie tego, co zostało pominięte lub zmarginalizowane, jak fotografia medyczna, tatuaże czy przedmioty z protestów politycznych.

Opis kierunku

Kierunek Historia i historia sztuki na Essex University promuje świadomość interakcji i różnic między historią a sztukami wizualnymi w historii. Zrozumiesz sposoby, w jakie historia, idee i ideologie manifestują się w obrazach.

Opis kierunku

Kierunek Historia sztuki i nauka języka obcego na Essex University pozwala studiować historię sztuki w połączeniu z nauką języka obcego: francuskim (poziom zaawansowany), niemieckim, włoskim, hiszpańskim lub portugalskim (poziom zaawansowany lub "od zera"). Kurs obejmuje szansę spędzenia roku za granicą w jednej z partnerskich instytucji, takich jak Ecole du Louvre w Paryżu. Studiowanie tego kierunku w Anglii, na Essex University, będzie z pewnością świetnym doświadczeniem!

Opis kierunku

W jaki sposób teoria finansów pomaga w podejmowaniu decyzji korporacyjnych, w jaki sposób banki zarządzają ryzykiem na rynkach globalnych? W ciągu ostatnich 20 lat banki i rynki finansowe stawały się coraz bardziej zglobalizowane. Deregulacja i postęp technologiczny wzmocniły banki, sprawiły, że poszerzyły swoją ofertę i zasięg, czyniąc je integralną częścią wszystkich sektorów finansowych. Kierunek Bankowość i Finanse na Essex University wyjaśni Ci wszystkie zagadnienia z tym związane.

Opis kierunku

Biochemia to dziedzina nauki, która bada podstawowe procesy chemiczne zachodzące w organizmach żywych. Nauka ta rozważa procesy na poziomie molekularnym w wielu dyscyplinach, w tym w genetyce, mikrobiologii, medycynie sądowej i tradycyjnej medycynie, i właśnie te dziedziny zgłębisz w dużej mierze na kierunku Biochemia na Essex University .

Opis kierunku

Rozległy i zróżnicowany świat żywych organizmów oferuje ogromny zakres możliwości nauki i pracy. Kierunek Nauki biologiczne na Essex University da Ci możliwość zbadania wpływu zmian klimatycznych na rafy koralowe, biologii osiągnięć sportowych, biologii nowotworów czy też użycia komórek macierzystych do rozwoju nowych sztucznych produktów krwiopochodnych... a to dopiero początek, bo czeka Cię znacznie, znacznie więcej możliwości.

Opis kierunku

Od badań przesiewowych w kierunku raka do transfuzji krwi, od zakażeń po choroby genetyczne; naukowcy zajmujący się biomedycyną badają przyczyny i diagnozę chorób oraz skuteczność leków, które je leczą. Kierunek Nauki biomedyczne na Essex University charakteryzuje się multidyscyplinarnym podejściem, co oznacza, że uczysz się umiejętności, które są aktualne w kwestii postępu w badaniach medycznych.

Opis kierunku

Kierunek Administracja biznesowa na Essex University przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować w środowisku biznesowym i odnieść w nim sukces. Uzyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci zostać efektywnym, odnoszącym sukcesy liderem i menadżerem.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia biznesowa na Essex University to pierwszy krok ku profesjonalnej karierze zawodowej. Zbudujesz swą wiedzę wokół obszaru ekonomii i rozwiniesz zrozumienie tego, w jaki sposób działa świat biznesu. Kurs oferuje teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne do zrozumienia i wdrożenia decyzji ekonomicznych podejmowanych przez firmy, menedżerów i specjalistów finansowych.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie na Essex University nauczy Cię, na czym polega zarządzanie organiacjami w coraz bardziej skomplikowanym, dzisiejszym świecie. Poznasz trwałe wzorce funkcjonowania i interakcji ludzi, grup, organizacji, gospodarek i społeczeństw. Dzięki zrozumieniu tych zachowań można nimi skutecznie zarządzać.

Opis kierunku

Kierunek Biznes, zarządzanie i język obcy na Essex University to propozycja dla tych, którzy chcą studiować jednej z najlepszych i najbardziej zróżnicowanych kulturowo szkołach biznesowych w Wielkiej Brytanii; dla osób, które chcą zwiedzić świat, poznać nowe języki, kultury, i jednocześnie zgłębić wiedzę odnośnie szeroko pojętego biznesu, przedsiębiorstw, zarządzania.

Opis kierunku

Kierunek Badania nad dziećmi na Essex University to propozycja dla osób, które chcą zgłębić zachowanie dzieci: co napędza ich rozwój, co wpływa na ich zachowanie i kształtuje ich tożsamość? Jeśli chcesz pomóc dzieciom z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi, behawioralnymi i edukacyjnymi - będzie to dla Ciebie świetny wybór.

Opis kierunku

Trudno wyobrazić sobie świat bez sieci komórkowych, internetu, radia czy urządzeń audiowizualnych. Łącząc wiedzę zarówno z inżynierii elektrycznej, jak i informatyki, inżynierowie komunikacji zajmują się fundamentalnymi dla współczesnego świata systemami komunikacyjnymi. Możemy teraz łatwo wykonywać połączenia międzynarodowe, rozmawiać z przyjaciółmi, a nawet komunikować się z satelitami krążącymi wokół naszej planety. Jak możesz wpłynąć na to, co będzie dalej? Kierunek Inżynieria komunikacyjna na Essex University da Ci szansę, byś wprowadził własne rozwiązania technologiczne w tym obszarze.

Opis kierunku

Kierunek Gry komputerowe na Essex University nauczy Cię tworzyć historie, postacie i fabułę, by budować wyimaginowane światy, po których gracz może się przemieszczać. Na tym kursie opanujesz zarówno projektowanie gier, jak i programowanie, uzyskując pełną kontrolę nad światami, które chcesz stworzyć.

Opis kierunku

Bez bezpiecznych sieci zawiedzie się biznes, handel i komunikacja. Wraz z rozwojem infrastruktury technologicznej rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mogą zastosować zaawansowaną wiedzę na temat zasad sieci i aplikacji sieciowych, stąd możesz być pewien, iż wybór kierunku Sieci komputerowe na Essex University będzie świetnym początkiem ciekawej kariery zawodowej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki komputerowe na Essex University posiada dodatkowy rok zerowy i przeznaczony jest dla osób, którym matura poszłą nieco słabiej, bądź które nie posiadają rozeznania w świecie informatyki lecz mimo to chcą zgłębić tę dziedzinę nauki.

Opis kierunku

Systemy komputerowe można znaleźć wszędzie: w telefonie komórkowym, przy szpitalnym łóżku i wewnątrz telewizora, pralki i konsoli do gier. Kierunek Inżynieria systemów komputerowych na Essex University stanowi kompedium wiedzy na ten temat, oraz praktyczne i teoretyczne przygotowanie do pracy w tym obszarze nauk komputerowych.

Opis kierunku

Duża część codziennego życia jest zależna od komputerów, elektroniki i telekomunikacji. Kierunek Informatyka i elektronika na Essex University to świetny sposób na zdobycie wiedzy odnośnie sprzętu komputerowego i oprogramowania, systemów operacyjnych i projektowania systemów cyfrowych.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywna produkcja (Teatr i krótkie filmy) na Essex University łączy szerokie dziedziny sztuki teatralnej (takie jak pisanie scenariuszu, oświetlenie i dźwięk, reżyserowanie, dramaturgię, projektowanie i tworzenie scenografii cyfrowej) z ukierunkowanymi biznesowo aspektami sztuki kreatywnej i powiązanych branż (w tym marketing, projektowanie i zarządzanie sztuką).

Opis kierunku

Na kierunku Kreatywne pisarstwo na Essex University będziesz pracował nad pisaniem poprzez wielogatunkowe podejście oraz poprzez różne powieści: od fikcji i poezji, po psychogeografia, pisanie scenariuszy występów i nie tylko.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia na Essex University wyjaśni Ci, czym jest przestępczość, jakie metody można podejmować by jej zapobiegać, dlaczego i w jaki sposób powinniśmy karać przestępców. Poznasz charakter przestępczości, postępowanie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i znaczenie kary w szerszych kontekstach społecznych.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i amerykanistyka na Essex University daje doskonałe zrozumienie globalnych wzorców coraz częściej spotykanych w sprawach karnych i przestępstwach kryminalnych.

Opis kierunku

W jaki sposób można zapobiegać przestępstwom? Dlaczego i jak należy karać zbrodnie? Co motywuje ludzi do popełniania przestępstw? Kryminolodzy zajmują się niektórymi z najważniejszych i kontrowersyjnych kwestii, przed którymi stoją dziś społeczeństwa na całym świecie. Kierunek Kryminologia i doradztwo na Essex University omawia przestępczość wraz z doradztwem, w którym analizuje naturę trudności emocjonalnych i relacji międzyludzkich.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i prawo kryminalne na Essex University bada naturę przestępczości, prawo karne i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w szerszym kontekście społecznym. Jak rozumiemy przestępczość? Jak można jej zapobiegać? Dlaczego przestępstwo powinno być karane? W jaki sposób można pomóc poszkodowanym? Co kształtuje prawo karne w praktyce?

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i psychologia społeczna na Essex University zapewnia gruntowne szkolenie w zakresie podstaw kryminologii, badanie natury przestępczości, przestępców i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w szerszym kontekście społecznym i psychologicznym. Podejścia psychologiczne w społeczeństwie mają coraz większe znaczenie w rozumieniu dynamiki interpersonalnej w organizacjach zajmujących się zwalczaniem przestępczości, a także w badaniu kwestii motywacji kryminalnej.

Opis kierunku

Kierunek Studia kuratorskie na Essex University to nietypowy kurs, raczej niedostępny w Polsce, za to możliwy do obrania na kilku uczelniach w Anglii. Jedną z nich jest właśnie Essex. Jest to propozycja dla osób zainteresowanych pracą jako kurator wystawy oraz w innych obszarach zarządzania galerią sztuki, muzeów itp.

Opis kierunku

Dane są siłą napędową naszego społeczeństwa: od medycyny przez biura rządowe i badania rynku po środowisko, gromadzenie i analiza danych ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia, jak poprawić, tworzyć i kierować produktami i usługami na całym świecie., stąd gorąco zachęcamy do wyboru kierunku Analiza danych na Essex University.

Opis kierunku

Na kierunku Teatr na Essex University opracujesz szeroką gamę kreatywnych, krytycznych i praktycznych umiejętności, które otworzą drzwi do przyszłej kariery w teatrze, kulturze i wielu innych możliwości. Teatr jest niezwykle wpływową formą sztuki, jej korzenie sięgają głęboko w przeszłość, lecz jego znaczenie dla współczesnego życia i sztuki jest wciąż bardzo duże.

Opis kierunku

Kierunek Teatr i literatura na Essex University umożliwia przestudiowanie sztuki z szerokiego zakresu czasu, od czasów starożytnej Grecji po dzień dzisiejszy, z naciskiem na osiągnięcia teatru europejskiego.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia na Essex University zapewnia lepsze zrozumienie otaczającego Cię świata, uczy jak funkcjonuje gospodarka, jak ludzie podejmują decyzje, dlaczego pojawiają się kryzysy gospodarcze i jakie są możliwe rozwiązania. Ekonomia w Essex to nie tylko akcje i rynki finansowe, kurs ten zajmuje się także dobrobytem materialnym społeczeństw ludzki.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomika i matematyka na Essex University pozwoli Ci zgłębić naukę matematyki oraz jej zastosowań w ekonomii. Matematyka rozwija umiejętności rozwiązywania problemów, które uzupełnią ekonomiczną stronę tego kursu i pozwolą Ci zrozumieć bardziej złożone elementy tego tematu.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i polityka na Essex University wyjaśni Ci mnóstwo niezwykle istotnych kwestii: jak i dlaczego rządy próbują regulować rynki, dlaczego banki centralne są niezależne, co tłumaczy wahania giełd i kursów walutowych, jak ważna jest gospodarka dla wyniku wyborów, czym jest globalizacja i jak wpływa na nasze codzienne życie, oraz wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i język obcy na Essex University to świetna okazja by połączyć naukę ekonomii z nowoczesnym językiem obcym. Ekonomia to nie tylko akcje i rynki finansowe, odnosi się ona do każdego aspektu naszego życia, w którym istnieje zapotrzebowanie na produkcję i dostarczanie towarów i usług. Dodatkowo, co bardzo ważne, mówienie więcej niż jednym językiem nie tylko zwiększa Twoją pewność siebie w zakresie podróży i pracy na arenie międzynarodowej, ale także pozwala komunikować się ze współpracownikami z całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomika i informatyka na Essex University pozwala na zbudowanie wszechstronnej wiedzy z zakresu ekonomii przy jednoczesnym rozwijaniu odpowiednich umiejętności informatycznych i programistycznych. Poprzez badanie tych dwóch obszarów tematycznych stosujesz swoje umiejętności obliczeniowe do rzeczywistych problemów ekonomicznych i finansowych oraz przeprowadzasz kompleksową analizę zachowań ekonomicznych jednostek.

Opis kierunku

Współczesny świat zależy od elektroniki: od telefonów komórkowych i nadawania cyfrowego, po nawigację GPS i robotykę. Wszystkie te wynalazki są napędzane właśnie przez inżynierię elektryczną. Jest to obszar nauki, w którym używać trzeba wyobraźni, jdnocześnie korzystając z umiejętności zarówno tradycyjnej komunikacji, jak i systemów cyfrowych, co umożliwi Ci rozwiązywanie istniejących problemów i tworzenie nowych produktów. Kierunek Inżynieria elektroniczna na Essex University będzie wspaniałą przygodą i świetnym wstępem do bardzo ciekawej kariery zawodowej.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i komparatystyka na Essex University oferuje wyjątkową okazję do zapoznania się z literaturą angielską w pismach z całego świata, zarówno w języku angielskim, jak i w tłumaczeniu. Dokładnie zbadasz język angielski w globalnym kontekście, z którego się wywodzi, i sposoby interakcji języka angielskiego z literaturą Europy, Stanów Zjednoczonych, Karaibów i innych krajów.

Opis kierunku

Czym jest literatura amerykańska? Co sprawia, że pisanie w USA różni się od pisania w języku angielskim? Kierunek Literatura angielska i amerykańska na Essex University odpowiada na te pytania, badając klasyczne teksty, które ugruntowały literaturę amerykańską jako odrębną tradycję, odkrywając problemy, które są z tym związane.

Opis kierunku

W jaki sposób dzieci uczą się mówić? Jakie są najlepsze sposoby nauczania i uczenia się języka obcego? Jak rozwija się i zmienia język w ciągu życia danej osoby? Jaki wpływ ma nasz wiek, płeć, pochodzenie społeczne i regionalne pochodzenie na to, jak mówimy? Jeśli chciałbyś uzyskać odpowiedzi na te pytania a przy okazji zyskać mnóstwo możliwości dalszego rozwoju, kierunek Język angielski i rozwój języka na Essex University to coś w sam raz dla Ciebie.

Opis kierunku

Jaki jest zakres dźwięków występujących w językach ludzkich? Które z tych dźwięków są używane w języku angielskim do konstruowania słów? W jaki sposób słowa są łączone w celu sformułowania znaczących zdań w języku angielskim i czy są to te same wzory kombinacji w innych językach? Jak społeczeństwo i presja społeczna wpływają na nasz sposób mówienia? Jak ewoluują różne odmiany języka angielskiego? Oto niektóre z pytań, na które znajdziesz odpowiedź na kierunku Język angielski i lingwistyka na Essex University

Opis kierunku

Jak zmieniła się literatura angielska od czasów Szekspira? Jakie są różnice między literaturą pisaną w Wielkiej Brytanii a literaturą pisaną w innych krajach anglojęzycznych? W jaki sposób mobilność społeczna i geograficzna spowodowała powstanie nowych akcentów i dialektów języka angielskiego? Kierunek Język angielski i literatura na Essex University stanowi solidną podstawę językowych i socjolingwistycznych aspektów struktury i wykorzystania nowoczesnej angielszczyzny i oferuje możliwość studiowania szeregu gatunków literackich i podejść do krytyki literackiej.

Opis kierunku

W jaki sposób nieformalna rozmowa, konsultacja z lekarzem i wywiad polityczny są podobne? W jaki sposób globalizacja wpłynęła na języki w dzisiejszym świecie? W jaki sposób mobilność społeczna i geograficzna spowodowała powstanie nowych akcentów i dialektów języka angielskiego? Czy mężczyźni mówią inaczej niż kobiety? Na tego właśnie typu pytania uzyskasz odpowiedzi, wybierając kierunek Język angielski i socjologia na Essex University. Jeśli chcesz wybrać się na studia do Anglii i interesujesz się językiem, socjologią i ich wzajemnym wpływem na siebie, jest to doskonały wybór.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i komunikacja medialna na Essex University omawia strukturę i zastosowanie języka angielskiego oraz sposób komunikacji mediów z perspektywy zarówno przedsiębiorstw, jak i polityków, a także w życiu codziennym społeczeństwa.

Opis kierunku

Kierunek Literatura angielska na Essex University oferuje wszechstronną eksplorację odwiecznego romansu pomiędzy zapalonym czytelnikiem a dobrą książką. Uczymy się czytać jako dzieci i czytamy - dla edukacji, dla informacji i dla radości - przez całe nasze życie. Jeśli książki są Twoją pasją, a studia w Anglii Twoim celem - jest to idealna propozycja dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka na Essex University umożliwi Ci zrozumienie kontekstu ekonomicznego, prawnego i socjologicznego Europy, a także jej historycznego pochodzenia.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i języki obce na Essex University to bardzo ciekawe studia, których głównym tematem jest Europa: stosunki wzajemne pomiędzy różnymi państwami i społecznościami, problemy polityczne, kryzysy gospodarcze etc. Dodatkowo otrzymasz okazję by nauczyć się wybranego języka obcego.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i język francuski na Essex University to kompleksowa nauka na temat najważniejszych zagadnień związanych z Europą, Unią Europejską i bieżącymi problemami geopolitycznymi. To także szansa by nauczyć się języka francuskiego, co dodatkowo zwiększy Twoje perspektywy pracy, nie tylko na terenie Anglii i krajów francuskojęzycznych, ale i całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i język niemiecki na Essex University to kompleksowa nauka na temat najważniejszych zagadnień związanych z Europą, Unią Europejską i bieżącymi problemami geopolitycznymi. To także szansa by nauczyć się języka niemieckiego, co dodatkowo zwiększy Twoje perspektywy pracy, nie tylko na terenie Anglii i krajów niemieckojęzycznych, ale i całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i język włoski na Essex University to kompleksowa nauka na temat najważniejszych zagadnień związanych z Europą, Unią Europejską i bieżącymi problemami geopolitycznymi. To także szansa by nauczyć się języka francuskiego, co dodatkowo zwiększy Twoje perspektywy pracy, nie tylko na terenie Anglii i Włoch, ale i całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i polityka na Essex University dostarcza wiedzy odnośnie bieżącej sytuacji w Europie i Unii europejskiej: wzajemnych stosunków państw i społeczeństw, bieżących problemów politycznych i gospodarczych, kulturze... W głównej jednak mierze skupia się na zagadnieniach związanych z polityką, przy czym sam będziesz mógł zdecydować o większości przedmiotów, których chcesz się nauczać.

Opis kierunku

Kierunek Europeistyka i język hiszpański to kompleksowa nauka na temat najważniejszych zagadnień związanych z Europą, Unią Europejską i bieżącymi problemami geopolitycznymi. To także szansa by nauczyć się języka francuskiego, co dodatkowo zwiększy Twoje perspektywy pracy, nie tylko na terenie Anglii i krajów hiszpańskojęzycznych, ale i całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami i hotelarstwo na Essex University nauczany jest w partnerskiej instytucji - Edge Hotel School. Na kierunku tym, poza nauką teorii, od razu przystępujesz do zdobywania praktycznego wykształcenia: otrzymywać je będziesz w Wivenhoe House, prawdziwym, czterogwiazdkowym hotelu w wiejskiej rezydencji. Dodatkowe przedmioty z zakresu zarządzania wydarzeniami przygotują Cię do pracy w szybko rozwijającym sie obszarze organizowania wydarzeń kulturowych, festynów, koncertów etc.

Opis kierunku

Kierunek Film i kreatywne pisarstwo na Essex University to unikalne połączenie nauki tworzenia własnych powieści i tekstów, oraz filmu: będziesz brał udział zarówno w warsztatach filmowych, jak i twórczego pisania. Program nauczania nastawiony jest w bardzo dożym stopniu na praktykę, kreatywność i zachęca do eksperymentowania.

Opis kierunku

W jaki sposób kino wpływa na nas jako jednostki i jako grupy, jako społeczności lub narody? Czy poruszające się obrazy odzwierciedlają nasze przekonania lub pomagają zmienić sposób postrzegania świata? Jak potężne są wizualne media w kształtowaniu naszych interpretacji współczesnego życia? Kierunek Studia filmowe na Essex University łączy studiowanie historii i teorii kina z praktyczną produkcją filmową, więc nie tylko będziesz krytycznie analizował kino - sam będziesz je tworzył.

Opis kierunku

Kierunek Studia filmowe i historia sztuki na Essex University pozwala na korzystanie z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie i łączenie różnych podejść do badań mediów wizualnych. Studiować będziesz różnorodne filmy i wiele różnych gatunków i okresów kina.

Opis kierunku

Kierunek Studia filmowe i literatura na Essex University zapewnia interdyscyplinarne badania literatury i filmu, które pomagają uzyskać głębsze zrozumienie historycznych i estetycznych wzajemnych zależności między tymi dwiema formami sztuki.

Opis kierunku

Czy interesuje Cię sposób funkcjonowania rynków finansowych? Chcesz dowiedzieć się więcej o podejmowaniu decyzji finansowych i inwestycjach? Chciałbyś dołączyć do jednej z największych i najbardziej szanowanych grup finansowych w Wielkiej Brytanii? W takim razie zapraszamy do wyboru kierunku Finanse na Essex University.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i zarządzanie na Essex University ma na celu zapewnienie elastyczności kariery po ukończeniu studiów. Pomaga rozwijać umiejętności ilościowe odpowiednie dla sektora finansowego, a także jakościowe, dyskursywne umiejętności odpowiednie dla zarządzania i przywództwa. Możesz dążyć do kierowania zespołem finansowym w organizacji, karierą jako analityk finansowy lub wykorzystać swoją wiedzę biznesową do pracy w dowolnej dziedzinie zarządzania. W trzecim roku masz również możliwość podjęcia płatnego stażu, aby rozwijać swoje umiejętności zawodowe i jeszcze bardziej wzbogacić swoje CV.

Opis kierunku

Na kierunku FInanse i matematyka na Essex University poprzez rozwijanie prawdziwie eksperckich umiejętności w zakresie matematyki i odkrywanie, jak można je zastosować w sytuacjach finansowych, zwiększysz swoją zdolność do skutecznego zarządzania finansowymi decyzjami.

Opis kierunku

Chciałbyś poznać międzynarodowe rynki finansowe, nauczyć się porozumiewać w języku chińkim oraz poznać kulturę chińską i tamtejsze obyczaje biznesowe? Kierunek Finanse i język chiński na Essex University będzie w takim wypadku idealnym wyborem. Jako największa na świecie gospodarka, Chiny są rozszerzającym się rynkiem dla brytyjskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Wraz z poszerzeniem rynków kapitałowych tego kraju dla inwestorów zagranicznych, istnieją znaczące możliwości dla absolwentów kierunków finansowych, którzy dodatkowo opanowali język chiński.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia finansowa na Essex University opiera się na podstawowych zasadach ekonomii, które mają zastosowanie w różnych instytucjach finansowych (takich jak banki) oraz rynkach finansowych (takich jak giełda). Otrzymasz dokładne wprowadzenie do ekonomii i matematyki, a także szkolenia z ilościowych metod badawczych.

Opis kierunku

Co decyduje o wartości funta brytyjskiego względem dolara amerykańskiego lub euro? W jaki sposób ceny akcji wpływają na ceny aktywów? Wydarzenia finansowe rzadko znajdują poza czołówką najważniejszych wiadomości dnia. Mają wpływ, który wykracza daleko poza sektor finansowy, wpływ na niemal prawie każdy aspekt życia codziennego, w tym dochody, zatrudnienie, ceny, wartość nieruchomości i koszty hipotek. Kierunek Rachunkowość i ekonomia finansowa na Essex University to rewelacyjny wybór jeśli interesuje Cię ten sektor.

Opis kierunku

Wybierając Język francuski i języki obce na Essex University staniesz się bardzo biegły w znajomości języka francuskiego, co otworzy przed Tobą mnóstwo możliwości - wystarczy wspomnieć o ponad 200 milionach ludzi na całym świecie, dla których język ten jest językiem ojczystym, by zrozumieć jak dużo opcji dalszego rozwoju i pracy można mieć dzięki ukończeniu tych studiów.

Opis kierunku

W jakim stopniu geny determinują naszą biologię, zachowanie, szczęście czy zainteresowania? Genetyka znajduje się w czołówce współczesnej biologii, napędzając postęp medycyny i biologii syntetycznej. Nowe technologie w manipulacjach genetycznych, biotechnologii i genomice pozwalają badać interakcje między genomami i epigenetyki, a kierunek Genetyka na Essex University zapewni Ci kompleksową wiedzę na wszystkie te tematy.

Opis kierunku

Sekwencjonowanie ludzkiego genomu jest jednym z największych osiągnięć tego stulecia. W dzisiejszych czasach tysiące genomów zostało zsekwencjonowanych, a ich liczba rośnie z roku na rok. Genomika prowadzi do znaczących postępów w biotechnologii i medycynie molekularnej, a kierunek Genetyka i genomika na Essex University umożliwi Ci karierę w tym obszarze.

Opis kierunku

Niemiecki jest językiem najczęściej używanym w Europie - ma aż 120 milionów native speakerów na świecie. Niemcy są w czołowej trójce krajów eksportowych na świecie, lecz kraj ten to nie tylko biznes; ma także bogate dziedzictwo kulturowe literatury, filozofii, muzyki, zaś nauka języka niemieckiego umożliwi Ci dostęp do tego wszystkeigo. Dlatego też jeśli interesujesz się językiem niemieckim i chcesz wybrać się na studia do Anglii, kierunek Język niemiecki i języki obce na Essex University będzie fantastycznym wyborem.

Opis kierunku

Kierunek Studia globalne na Essex University to nauka na temat otaczającego nas świata i jego współczesnych problemów. Przestudiujesz najważniejsze regiony naszego globu, dowiesz się przed jakimi stoją wyzwaniami oraz nauczysz się, jak sprostać trudnym sytuacjom.

Opis kierunku

Kierunek Studia globalne i język obcy na Essex University bada złożony współczesny świat, w którym żyjemy. Zbadasz głęboki, międzynarodowy charakter problemów i rozwoju dzisiejszych czasów. Globalizacja doprowadziła do kurczenia się granic w miarę wzrostu podróży i szybkiego rozwoju technologii informacyjnej. Jednak granice tworzone przez społeczności językowe nadal wywierają silny wpływ na charakter zglobalizowanego świata, a efektywna komunikacja międzyjęzykowa pozostaje tak samo ważna jak nigdy dotąd.

Opis kierunku

Od niewolnictwa afroamerykańskiego po Rosję Stalina, od gospodarstw domowych w Essex po czarownice w Niemczech, od historii choroby po rewolucje w Chinach, kierunek Historia na Essex University pozwala odkrywać fascynujące obszary historii.

Opis kierunku

Kierunek Historia i kryminologia na Essex University wyjaśni i pokaże Ci, w jaki sposób historie zbrodni i kryminologia nakładają się i wpływają na siebie nawzajem.Kryminolodzy zajmują się jednymi z najbardziej palących problemów, przed którymi stoją dziś społeczeństwa. Zbadasz naturę przestępczości, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kar w szerszym kontekście społecznym, a także poznaj fascynujący zakres tematów, od wpływu gier komputerowych na przestępczość, terroryzm i nielegalną migrację, aż po policję i kontrolę społeczeństwa. Jako student historii, zbadasz zarówno okresy wczesne nowożytne, jak i współczesne, a także m.in. zakres i wpływ zmian politycznych, społecznych i kulturowych na jednostki, grupy społeczne i regiony.

Opis kierunku

W jaki sposób wydarzenia historyczne ukształtowały sposób, w jaki kupujemy i sprzedajemy towary i usługi? Jaki wpływ miały wydarzenia historyczne na kontekst polityczny, społeczny, ekonomiczny i kulturowy? Kierunek Historia i ekonomia na Essex University obejmuje wiele ważnych zagadnień oraz naukę historii Wielkiej Brytanii, Europy i świata od 1500 roku do dziś, zapewniając jednocześnie solidne podstawy wiedzy w zakresie ekonomii.

Opis kierunku

Kierunek Historia i literatura na Essex University umożliwia zgłębienie wiedzy na temat historii: zarówno wczesnych, jak i współczesnych okresów. Zdobędziesz wiedzę odnośnie zmian politycznych, społecznych i kulturowych oraz ich wpływu na jednostki, grupy społeczne i regiony. Co więcej, uzyskasz możliwość studiowania literatury angielskiej, a nawet napisania własnej powieści.

Opis kierunku

Kierunek Historia i socjologia na Essex University umożliwia jednoczesne studiowanie dwóch powiązanych ze sobą obszarów. Studiując przedmioty związane z socjologią dowiesz się, co łączy ludzi ze sobą, a także co ich dzieli; będziesz studiował różnorodne tematy, od mediów cyfrowych i społeczeństwa, przez psychiatrię i choroby psychiczne, kulturę japońską, sztukę, film i wiele więcej. Zaś na przedmiotach historycznych zdobędziesz wiedzę na temat historii naszego świata, od czasów dawnych, po współczesne.

Opis kierunku

Kierunek Historia i film na Essex University umożliwi Ci zbadanie historii poprzez film: studiując filmy dokumentalne i kroniki filmowe oraz reprezentacje wydarzeń historycznych w filmach fabularnym jako źródłowych materiałach dowodowych. Łącząc swoje studia z historią z filmem, uczysz się, jak historia - jej dokumentacja i nauka - zmieniła się od czasu pojawienia się ruchomych obrazów.

Opis kierunku

Kierunek Historia i prawa człowieka na Essex University da Ci okazję by przyjrzeć się prawom człowieka w kontekście historycznym. Zbadasz, w jaki sposób idee praw człowieka rozwinęły się historycznie i wybierzesz opcjonalne przedmoty według własnych upodobań, które odnoszą się do dziedziny praw człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Hotelarstwo na Essex University nauczany jest w partnerskiej instytucji - Edge Hotel School. Na kierunku tym, poza nauką teorii, od razu przystępujesz do zdobywania praktycznego wykształcenia: otrzymywać je będziesz w Wivenhoe House, prawdziwym, czterogwiazdkowym hotelu w wiejskiej rezydencji.

Opis kierunku

Kierunek Technologia informacyjna i komunikacyjna na Essex University to niezwykle przyszłościowa propozycja. W dzisiejszym wysoce wzajemnie powiązanym świecie technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT) mają kluczowe znaczenie dla pomyślnej działalności każdego przedsiębiorstwa. Dane gromadzone są w niespotykanym wcześniej tempie, a informacje stanowią obecnie rdzeń współczesnej ekonomii światowej.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy i przedsiębiorczość na Essex University eksploruje przedsiębiorcze nastawienia, tworzenie nowych przedsięwzięć i innowacje w sektorach prywatnym, publicznym i wolontariackim. Analizuje sposoby, w jakie kreatywni ludzie, dynamiczne organizacje i sprzyjające środowiska pomagają generować wzrost gospodarczy i transformację społeczną. Ten kurs zapewnia wgląd w tworzenie nowych przedsięwzięć i ich rozwój, a także internacjonalizm biznesu.

Opis kierunku

Na kierunku Rozwój międzynarodowy na Essex University zbadasz wszystko, od ubóstwa i nierówności po autorytarne reżimy i przyczyny konfliktów. To interdyscyplinarne podejście pozwala rozwinąć szerokie zrozumienie kluczowych problemów, przed którymi stoi dziś świat.

Opis kierunku

W jaki sposób różne kraje na całym świecie handlują i jakich systemów do tego używają? Jak duży wpływ mają wydarzenia historyczne na rozwój polityki międzynarodowej? Kierunek Międzynarodowa ekonomia na Essex University daje solidne podstawy w ekonomii i koncentruje się na międzynarodowych obszarach, takich jak światowy handel, światowa gospodarka, międzynarodowe stosunki walutowe oraz przepływ handlu i aktywów między krajami.

Opis kierunku

Kierunek Stosunki międzynarodowe na Essex University wyjaśni Ci mnóstwo niezwykle istotnych problemów dzisiejszego świata. Dlaczego powstają konflikty międzynarodowe, dlaczego zaś inne części świata są względnie pokojowe? Jaka jest rola ONZ i innych organizacji międzynarodowych? Co to jest globalizacja i jak wpływa ona na nasze codzienne życie? Jakie są perspektywy międzynarodowej współpracy w rozwiązywaniu problemów takich jak globalne ocieplenie i degradacja środowiska? Jeśli chcesz studiować w Anglii i interesują Cię tego typu zjawiska i problemy, nie powineineś się zastanawiać długo, gdyż ten kierunek spełni Twoje oczekiwania w 100%.

Opis kierunku

Kierunek Stosunki międzynarodowe i nauka języka obcego na Essex University, poza nauką odnośnie stosunków międzynarodowych pomiędzy różnymi państwami i ich znaczeniu dla świata, umożliwi Ci naukę dowolnie wybranego języka obcego.

Opis kierunku

Język ma fundamentalne znaczenie: poprzez język przekazujemy wiedzę, od zapraszania kogoś na kawę, poprzez promowanie najnowszej teorii naukowej, do rozstrzygania globalnych sporów politycznych. Kolebka kultury zachodniej, Włochy, mają ponad 60% światowych skarbów sztuki według UNESCO. W dzisiejszych czasach Włochy są liderem w sztuce kulinarnej, projektowaniu, budowie statków, inżynierii kosmicznej i wielu innych dziedzinach. Kierunek Italianistyka i nauka języka obcego na Essex University to wprost idealna propozycja dla osób zafascynowanych językiem i kulturą Włoch.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i kryminologia pozwoli ci studiować współczesne społeczeństwo i przestępczość, a także budować swoje umiejętności dziennikarskie, nauczy analizować i udostępniać informacje oraz rozumieć je z perspektywy społecznej.

Opis kierunku

W jaki sposób Brexit wpłynie na gospodarkę Wielkiej Brytanii? Czy niepewność w gospodarce USA wpłynie na rynki globalne? Niezależnie od tego, czy piszesz o ostatnim skandalu na Wall Street, czy o lokalnych firmach, możesz stać się pomostem między ekonomią a opinią publiczną, zapewniając ludziom wgląd w czynniki ekonomiczne, które kształtują świat wokół nas. Kierunek Dziennikarstwo i ekonomia na Essex University uczy analizowania decyzji gospodarczych i danych oraz odkrywania najlepszego sposobu udostępniania tych informacji reszcie świata. Jeśli interesuje Cię ekonomia, dziennikarstwo i chcesz wybrać studiowanie w Anglii - raczej nie znajdziesz lepszego kierunku.

Opis kierunku

Skuteczna komunikacja ma kluczowe znaczenie przy tworzeniu własnego, wyróżniającego się stylu dziennikarskiego. Kierunek Dziennikarstwo i język angielski na Essex University zapewnia gruntowne opanowanie języka angielskiego wraz z poszerzaniem wiedzy multimedialnej. W erze cyfrowej, w której zapotrzebowanie na wiadomości jest na najwyższym poziomie, kluczową częścią sukcesu dziennikarza jest umiejętność znajdowania i opowiadania historii.

Opis kierunku

Na kierunku Dziennikarstwo i literatura na Essex University poprawisz swoją umiejętność opowiadania historii i stworzysz swój własny, wyróżniający się styl dziennikarski. Jeśli chcesz studiować w Anglii oraz interesuje Cię tworzenie tekstów dziennikarskich - będzie to idealny wybór!

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i nauka języka obcego na Essex University pozwalają poszerzyć swoje umiejętności multimedialne i dziennikarskie przy jednoczesnym rozwijaniu biegłości w nowych językach.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i filozofia na Essex University achęca do głębszego, krytycznego myślenia, pogłębiania zrozumienia i debatowania nad kontrowersyjnymi tematami. Nauczysz się angażować w szerszą publiczność, zdobywać nowe perspektywy i rozwijać swój własny styl dziennikarski. Oprócz tego zaczniesz rozumieć etyczne i filozoficzne problemy związane z dziennikarstwem.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i polityka na Essex University poszerza wiedzę o polityce globalnej i rozwija umiejętności analityczne. W połączeniu z multimedialnym aspektem tego kursu nauczysz się angażować szerszą publiczność i rozwijać własny styl dziennikarski.

Opis kierunku

W jaki sposób siła mediów zmienia nasze społeczeństwo? Jak możemy jej użyć do dzielenia się informacjami? Dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób? Kierunek Dziennikarstwo i socjologia na Essex University umożliwi ci poznanie współczesnego społeczeństwa, mediów i społeczeństwa cyfrowego, a także rozwój umiejętności dziennikarskich, pomoc w analizie informacji i zrozumieniu jej w szerszym kontekście społecznym.

Opis kierunku

Pomóż społeczeństwu zrozumieć złożony świat finansów i handlu, wyjaśnij, w jaki sposób gospodarka się zmienia, i ujawnij skandaliczne historie skrywające się w dużych firmach - najpierw jednak, by było to możliwe, wybierz kierunek Dziennikarstwo i zarządzanie w biznesie na Essex University, aby uzyskać wiedzę i umiejętności w zakresie dziennikarstwa i biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i prawa człowieka na Essex University pozwala poznać podstawowe zasady i praktyki, które stanowią podstawę ochrony i promowania praw człowieka na całym świecie. Oprócz tego rozwijasz swoje umiejętności dziennikarskie, ucząc się analizować informacje i rozumieć je w kontekście praw człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Studia językowe na Essex University umożliwi Ci naukę wybranego języka obcego spośród następujących: francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i chiński (mandaryński). Istnieje możliwość równoległej nauki kilku języków obcych.

Opis kierunku

Kierunek Studia latynoamerykańskie z zarządzaniem biznesowym na Essex University daje możliwość zapoznania się z wyjątkową kombinacją Ameryki Łacińskiej i zarządzania. Uczelnia da Ci szeroki wybór przedmiotów dodatkowych, m.in. obejmujące historię, socjologię, literaturę, film, filozofię i historię sztuki.

Opis kierunku

Kierunek Studia latynoamerykańskie i prawa człowieka na Essex University daje możliwość poznania unikalnej kombinacji Ameryki Łacińskiej i praw człowieka. Na studentów czeka niezwykle bogaty wybór przedmiotów dodatkowych - samodzielnie będziesz mógł wybrać większość przedmiotów w swoim planie zajęć, dzięki czemu dopasujesz studia do siebie.

Opis kierunku

Kierunek Prawo na Essex University zapewni Ci rygorystyczne szkolenie akademickie w zakresie prawa. Program nauczania jest niewykle kompleksowy, obejmuje wiele zagadnień, od badania poronień ze strony prawnej, poprzez prawo własności intelektualnej, prawa człowieka, po wykorzystanie dowodów w sprawach karnych. Pamiętaj - kierunki prawnicze na studiach w Anglii są nauczane na najwyższym poziomie.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i biznes na Essex University to propozycja w sam raz dla osób, które interesują się związkiem między prawem a biznesem, i którym marzą się studia w Anglii. Możesz być pewien, że przyszli pracodawcy będą patrzyli bardzo przychylnym okiem na osobę, która zna się zarówno na prawie, jak i na biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i prawa człowieka na Essex University umożliwia udział w dyskursie na temat praw człowieka, opartym na myśleniu o prawach z perspektywy politycznej, socjologicznej, filozoficznej, ekonomicznej i historycznej. Otrzymasz podstawy teoretyczne, wiedzę merytoryczną i praktyczną, abyś mógł zrozumieć i reagować na krajowe, regionalne i międzynarodowe wydarzenia prawne i polityczne.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i filozofia na Essex University daje możliwość studiowania wielu tematów filozoficznych i prawnych. Przedmioty filozoficzne stanowią wprowadzenie do głównych tematów filozofii, podczas gdy tematy prawne analizują główne podziały prawa zwyczajowego: umowy, delikt i przestępstwo, oraz relacje między obywatelem a państwem- prawo publiczne.

Opis kierunku

Interesujesz się polityką, i jednocześnie prawem? Chciałbyś studiować w Anglii na topowej uczelni z wieloletnim doświadczeniem w obu tych dziedzinach? Kierunek Prawo i polityka na Essex University zapewnia dokładne szkolenie w zakresie uzupełniających się dyscyplin prawa i polityki, i możesz być pewien, że w 100% spełni Twoje ambicje.

Opis kierunku

Kierunek Literatura i historia sztuki na Essex University pozwala na korzystanie z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie oraz na zrozumienie interakcji i różnic między literaturą a sztukami wizualnymi w historii.

Opis kierunku

Kierunek Literatura i kreatywne pisarstwo na Essex University oferuje wyjątkowe podejście do praktyki czytania i pisania, łącząc bardziej znane brytyjskie i amerykańskie perspektywy i lektury z innymi wpływowymi szkołami pisania.

Opis kierunku

Na kierunku Literatura i socjologia na Essex University nie tylko uczysz się literatury angielskiej, uczysz się także literatury światowej w języku angielskim. Oprócz angielskiego kanonu literackiego poznasz niektóre z najważniejszych powieści, wierszy i dramatów ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Opis kierunku

Aby odnieść sukces w zarządzaniu i marketingu, musisz być pomysłowy, innowacyjny i wykorzystywać swoją inicjatywę do rozwiązywania problemów biznesowych. Musisz łączyć oryginalność z możliwością analizowania danych rynkowych i koncentrować się na wynikach, nawet w trudnych warunkach, i właśnie taką wiedzę dostarczy Ci kierunek Zarządzanie i marketing na Essex University.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i ekonomia na Essex University pomoże Ci zrozumieć sposób działania organizacji i przediębiorstw w oparciu o idee i zasady ekonomiczne. Dowiesz się dokładnie, jaką rolę odgrywają zasady ekonomiczne w podejmowaniu decyzji dotyczących zarządzania oraz w analizie strategicznych interakcji między przedsiębiorstwami i organizacjami.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i język chiński na Essex University stanowi propozycję dla osób, które są zafascynowane możliwościami, jakie daje rynek chiński. Studiując ten kierunek dowiesz się wszystkiego na temat biznesu i zarządzania, jednocześnie zgłebiając naukę języka chińskiego, co będzie stanowiło świetny początek udanej kariery zawodowej w obszarze chociażby wymiany handlowej z Chinami.

Opis kierunku

Kierunek Biologia morska na Essex University pozwoli Ci zanurzyć się w fascynująco złożony świat wielorybów, raf koralowych, ryb, głębokich rowów morskich, przybrzeżnych lagun, lodu morskiego i tropikalnych zarośli morskich. Ogromna większość życia na ziemi znajduje się pod powierzchnią morza, a na odkrycie wciąż czekają miliony gatunków roślin i zwierząt morskich.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Essex University to potężna dawka wiedzy i umiejętności niezbędnych by sprostać wymaganiom tego kreatywnego i niesamowicie szybko rozwijającego się sektora, który wciąż poszukuje nowych, zdolnych pracowników, będących w stanie zapewnić sukces swojej firmie. Nauczysz się jak planować i zarządzać kampaniami marketingowymi i mnóstwa, naprawdę mnóstwa innych rzeczy.

Opis kierunku

Na kierunku Matematyka na Essex University nauka matematyki ma naprawdę szeroki zasięg; praca nad różnymi projektami, począwszy od ekonomicznego wpływu zachowania krów mlecznych, poprzez zrozumienie zachowania tłumu czy modelowanie apokalipsy zombie, po okrągłe Sudoku i inne zagadki. Wydział Nauk Matematycznych jest tutaj naprawdę innowacyjny i nastawiony na studentów.

Opis kierunku

ane są siłą napędową naszego społeczeństwa: od medycyny przez biura rządowe i badania rynku po środowisko, gromadzenie i analiza danych ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia, jak poprawić, tworzyć i kierować produktami i usługami na całym świecie. Kierunek Matematyka i statystyka na Essex University jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zrozumieć i przeanalizować dane przy użyciu nowoczesnych metod statystycznych. Połącz pasję do matematyki i chęć studiowania w Anglii wybierając ten niezwykle praktyczny kierunek.

Opis kierunku

Matematyka i informatyka są ze sobą powiązane i wpływają na życie ludzi w sposób, jakiego się nie spodziewacie. Matematyka jest językiem, który leży u podstaw współczesnego świata, a kierunek Matematyka i informatyka na Essex University skupia się w głównej mierze na matematyce, spierając ją nauką w zakresie programowania i algorytmów.

Opis kierunku

Interakcje między matematyką i fizyką doprowadziły do szeregu niesamowitych postępów w naukach, od teorii cząstek elementarnych do ogólnej teorii względności i geometrii nieeuklidesowej, czy też zrozumienia chaosu. Kierunek Matematyka i fizyka na Essex University pomaga zdobyć wiedzę i umiejętności, które są pożądane zarówno w matematycznie, jak i naukowo zorientowanych sektorach.

Opis kierunku

Współczesne czasy są okresem odkryć i globalizacji, czasem szybkich zmian, brutalnych wojen i wiary w możliwość postępu społecznego i naukowego. Kierunek Współczesna historia na Essex University pozwali Ci wyspecjalizować się w tym ekscytującym okresie, studiując historię Wielkiej Brytanii, Europy i świat od XVIII wieku po dzień dzisiejszy.

Opis kierunku

Kierunek Historia współczesna i stosunki międzynarodowe na Essex University łączy naukę współczesnej historii, polityki i stosunków narodowych, dodatkowo umożliwiając studentom samodzielne wybranie wielu przedmiotów w planie zajęć. Głównie dotyczy to drugiego i trzeciego roku studiów, gdzie sam zdecydujesz, jakich dokładnie przedmiotów chcesz się uczyć, oraz który obszar nauki chcesz zgłębić w głównej mierze.

Opis kierunku

Na kierunku Współczesna historia i polityka na Essex University uzyskasz gruntowne podstawy w dziedzinie współczesnej historii i polityki i dowiesz się, w jaki sposób można łączyć te dwie dyscypliny naukowe.

Opis kierunku

Kierunek Języki obce - translacja na Essex University to czteroletni program studiów jednolitych magisterskich przeznaczony dla osób, które znają już wybrany język obcy na wysokim poziomie i chcą uzyskać profesjonalne wykształcenie.

Opis kierunku

Kierunek Języki obce i język angielski na Essex University nie koncentruje się na historii języka, ale na współczesnym używaniu języka angielskiego - na sposobie, w jaki używamy tego języka i tym, w jaki sposób się on zmienia. Poznasz naturę ludzkiego życia społecznego poprzez naukę języka, badając mnóstwo ciekawych tematów.

Opis kierunku

Kierunek Język obcy i język angielski na Essex University umożliwi Ci jednoczesną naukę wybranego języka obcego oraz naukę języka i kultury angielskiej.

Opis kierunku

Kierunek Nauka języków obcych i lingwistyka na Essex University umożliwi Ci naukę dowolnie wybranego języka obcego i dodatkowo wnikliwe przestudiowanie zagadnień związanych z lingwistyką. Lingwistyka jest coraz ważniejszym tematem, wpływającym na obszary psychologii, filozofii, edukacji i sztucznej inteligencji. Ma zastosowania w świecie rzeczywistym w tak różnorodnych dziedzinach, jak prawa człowieka, nauka języka wspomagana komputerowo i wiele więcej.

Opis kierunku

Na kierunku Nauka języka obcego i nauczanie języka angielskiego jako języka obcego na Essex University nauczysz się podstaw nauczania języków innych osób, jednocześnie przechodząc przez doświadczenie nauki samego języka. Kurs jest idealny, jeśli chcesz uczyć języka angielskiego osoby, dla których nie jest on językiem ojczystym, ale wiedza i umiejętności, które zdobędziesz, przygotują Cię również do szeregu innych możliwych karier w mediach, administracji, biznesie i edukacji.

Opis kierunku

Jak bardz Twoje poglądy na politykę, historię, film i kulturę popularną są ograniczoną przez kraj, w którym mieszkasz? Kierunek Język obcy i studia latynoamerykańskie na Essex University oferuje Ci szansę na rozszerzenie swego spojrzenia poprzez zanurzenieCcię we wszystkich aspektach najbardziej znanych kultur hiszpańskich i luzofońskich na świecie .

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo multimedialne na Essex University przygotuje Cię do zostania dziennikarzem, który z powodzeniem poradzi sobie w dzisiejszym multimedialnym środowisku dziennikarskim.

Opis kierunku

Pielęgniarki są widoczne we wszystkich dziedzinach życia - szpitalach, domach pacjentów, gabinetach lekarskich i domach opieki, stanowią największą grupę pracowników zatrudnionych w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej i są kluczowe dla wszystkiego, co robimy dzisiaj w społeczeństwie. 99% absolwentów kierunku Pielęgniarstwo - opieka nad pacjentami dorosłymi na Essex University rozpoczyna pracę w zawodzie w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów - to pokazuje nie tylko jak duże zapotrzebowanie jest w sektorze zdrowia na pielęgniarki, ale również jak dobrze ten kierunek jest nauczany na tej uczelni. Wybierając pielęgniarstwo na studiach w Anglii możesz być pewien otrzymania profesjonalnego wykształcenia.

Opis kierunku

Na pewnym etapie życia jedna na trzy osoby w Wielkiej Brytanii ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Pielęgniarki specjalizujące się w zdrowiu psychicznym, współpracują z lekarzami pierwszego kontaktu, psychiatrami, psychologami i innymi osobami, by apewnić profesjonalną opeikę pacjentom cierpiącym na choroby psychiczne. Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi na Essex University świetnie przygotuje Cię do pracy z tego typu pacjentami.

Opis kierunku

Na kierunku Filozofia na Essex University zbadasz najbardziej fundamentalne pytania na temat ludzkiego życia: czy Bóg istnieje? Czy materialny sukces liczy się w życiu bardziej niż cokolwiek innego? Co zawdzięczam innym? Czy sami decydujemy o naszej przyszłości?

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i historia sztuki na Essex University to jeden z najlepszych tego typu keirunków w Wielkiej Brytanii. Poznasz wzajemne relacje filozofii i historii sztuki, co otworzy przed Tobą szereg ciekawych możliwości zawodowych.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i historia na Essex University apewnia szerokie i solidne podstawy akademickie w dyscyplinach filozofii i historii. Poznasz znaczenie filozofii dla innych obszarów naukowych, na przykład społecznych, politycznych, kulturowych, a zwłaszcza historycznych, i aktywnie połączysz te dwie dziedziny nauki.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i prawo na Essex University oferuje wiele okazji do studiowania, nie tylko tego, czym jest prawo, ale także tego, jakie powinno być prawo. Będziesz studiował wiele różnorodnych tematów, takich jak etyka, filozofia polityczna, filozofia europejska, w tym m.in. egzystencjalizm, medycynaczy cyberprzestępczość.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i literatura na Essex University umożliwia zapoznanie się z tematami z literatury i filozofii oraz zbadanie zagadnień na przekrojach tych dwóch ekscytujących dyscyplin. Zapewnia szeroki i elastyczny program nauczania, obejmujący różne tradycje myśli filozoficznej i angielską literaturę z kilku gatunków i okresów. Koncentru się także na wzajemnych relacjach między dyscyplinami filozofii i literatury.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia i prawa człowieka na Essex University ączy filozofię z jedną z najważniejszych idei: że wszystkie istoty ludzkie mają te same prawa, co jest pojęciem dominującym we współczesnym świecie. Kurs zapewnia podstawy filozofii, a także zajmuje się badaniem praw człowieka z perspektywy filozofii, polityki, prawa i socjologii.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia, polityka i ekonomia na Essex University wyjaśni Ci mnóstwo istotnych kwestii: dlaczego filozofia i ekonomia mają tak wielkie znaczenie dla polityki? Dlaczego stan gospodarki jest tak ważny dla wyniku wyborów? Dlaczego rządy próbują regulować rynki i jak to robią? Jak powinniśmy reagować na naglące globalne problemy i trendy? Program nauczania obejmuje dziedziny filozofii, nauk politycznych i ekonomii, w tym teorię polityczną i zachowania polityczne, makro- i mikroekonomię oraz ogólnie pojętą filozofię.

Opis kierunku

Kierunek Teatr fizyczny na Essex University bada świat fizycznego i wizualnego aktorstwa poza tradycyjnym teatrem. Łączy wiele dziedzin: cyrk, pantomima, lalkarstwo, a także typowy brytyjski teatr dramatyczny i nowoczesne metody europejskie.

Opis kierunku

Fizjoterapia to zawód związany z opieką zdrowotną, którego celem jest maksymalizacja potencjału ruchu człowieka. Wykorzystuje fizyczne metody promowania, utrzymywania i przywracania dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego, z uwzględnieniem różnic w stanie zdrowia. Kierunek Fizjoterapia na Essex University opiera się na nauce teorii połączonej z jednoczesną nauką jej zastosowań w praktyce, w środowisku klinicznym podczas pracy z pacjentami.

Opis kierunku

W jaki sposób rządy próbują wpływać na procesy gospodarcze? Jak rynki wpływają na politykę, politykę i wyniki polityczne Jak daleko powinny wpłynąć duże przedsiębiorstwa na rządy? Czy systemy opieki zdrowotnej i edukacji powinny funkcjonować jak przedsiębiorstwa? Wybierz kierunek Ekonomia polityczna na Essex University by otrzymać odpowiedzi na tego typu pytania. Kurs koncentruje się na politycznym i komercyjnym procesie decyzyjnym w połączonym świecie i świetnie przygotowuje studentów do pracy w międzynarodowych i krajowych agencjach rządowych i pozarządowych

Opis kierunku

Kierunek Teoria polityczna i polityka publiczna na Essex University odpowiada na wiele pytań, m.in.: jakie instytucje i ideologie rządzą organizacją życia publicznego? Czy rynki powinny pozostać samodzielne, czy też powinniśmy je kontrolować? Jak w ogóle powinniśmy rozumieć rynki i politykę?

Opis kierunku

Kierunek Polityka na Essex University zapewnia gruntowne szkolenie we wszystkich głównych obszarach nauk politycznych i opiera się na czołowym wydziale polityki w kraju. Jeśli chcesz studiować politykę w Anglii, Essex spełni wszystkie Twoje wymagania i otworzy drzwi przed wieloma możliwościami zawodowymi.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i stosunki międzynarodowe na Essex University to idealny sposób, by połączyć studia polityki i stosunków międzynarodowych ze szkoleniem w zakresie metod i technik badań politycznych.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i prawa człowieka na Essex University nauczy Cię, w jaki sposób polityka krajowa i międzynarodowa współdziałają w sposób istotny dla promocji i ochrony praw człowieka, jakie były główne osiągnięcia, niepowodzenia i wyzwania dla globalnego ruchu praw człowieka, jaka jest natura zmieniającego się globalnego systemu i jak wpływa na indywidualny dobrostan, a takze wielu innych, niezwykle ważnych pojęć i problemów dzisiejszego świata.

Opis kierunku

Psychoanaliza to interdyscyplinarna dziedzina badań i praktyk klinicznych, gromadząca ponad 100 lat teoretyzacji i doświadczenia klinicznego w kształtowaniu jej koncepcji i koncepcji dotyczących umysłu, emocji, relacji społecznych, motywacji, psychopatologii i psychoterapii. Kierunek Studia psychoanalityczne na Essex University zapewnia teoretyczne i praktyczne przeszkolenie w zakresie tych nauk.

Opis kierunku

Psychologowie podejmują badania naukowe, aby spróbować wyjaśnić i przewidzieć, jak ludzie pracują. Jest to badanie naszego umysłu i ciała, naszych myśli i zachowań, uczuć i percepcji. Na kierunku Psychologia na Essex University nauczysz się przeprowadzać odpowiednie eksperymenty, aby zbadać, jak ludzie rozwijają się przez całe dzieciństwo, sposób, w jaki zdobywają znajomość języka oraz zmiany zachowań, które mogą wystąpić w wyniku urazu mózgu, choroby lub doświadczenia życiowego. To jednak tylko namiastka tego, co czeka Cię na tym kierunku.

Opis kierunku

Psychologowie przeprowadzają eksperymenty, aby zbadać nasze postrzeganie, decyzje, uprzedzenia, motywacje, zawieranie przyjaźni i pamięć... Ale w jaki sposób mózg i ciało wpływają na te procesy? Które rejony mózgu są za to odpowiedzialne? Psycholodzy i kognitywiści pracują nad mapowaniem ludzkiego mózgu i genezy różnych naszych zachowań, i właśnie na tym skupia się kierunek Psychologia i kognitywistyka na Essex University - jeden z niewielu takich kierunków dostępnych na studiach w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Roboty stają się coraz ważniejsze w naszym społeczeństwie, są wykorzystywane w autonomicznej jeździe, pomocy domowej, opiece zdrowotnej, produkcji przemysłowej, operacjach poszukiwawczo-ratowniczych, eksploracji i monitorowaniu niebezpiecznego środowiska. Kierunek Inżynieria robotyki na Essex University zapewni ci wiedzę i umiejętności, aby wnieść wkład w tę szybko zmieniającą się i innowacyjną branżę. Kurs w unikalny sposób łączy inżynierię elektryczną i informatykę, umożliwiając zdobycie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej w dziedzinach takich jak nawigacja, kontrola ruchu, percepcja sensoryczna, autonomiczne podejmowanie decyzji i uczenie maszynowe, dzięki czemu można rozwijać własne systemy zrobotyzowane.

Opis kierunku

Co motywuje tak wielu ludzi do migracji? Dlaczego niektóre kultury są tak różne od siebie? Kierunek Antropologia społeczna na Essex University łączy podejście socjologiczne i antropologiczne do badań nad społeczeństwem, badając, w jaki sposób ludzie rozumieją swoje światy społeczne na różne sposoby.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia społeczna i prawa człowieka na Essex University łączy antropologiczne podejście do badania społeczeństwa i interakcji społecznych, a jednocześnie uwzględnia kwestie praw człowieka w lokalnych kontekstach. Odkryjesz, w jaki sposób prawa człowieka są stosowane w różnych kulturach oraz w jaki sposób lokalne społeczności mogą promować i chronić prawa człowieka.

Opis kierunku

Praca społeczna dotyczy ludzi: jest to niezwykle satysfakcjonujący i wymagający zawód. Musisz być pracowity, elastyczny, uczciwy, a przede wszystkim pasjonatem poszukiwania długoterminowych rozwiązań i wspierania pozytywnych zmian dla dzieci, dorosłych i rodzin. Kierunek Praca społeczna na Essex University rozwinie w Tobie wszystkie niezbędne umiejętności i dostarczy wiedzy koniecznej byś mógł rozpocząć pracę w tym niezwykle satysfakcjonującym obszarze.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Essex University bada co łączy ludzi ze sobą, a także co ich dzieli. Będziesz studiował rozmaite tematy, od mediów cyfrowych i społeczeństwa, przez psychiatrię i choroby psychiczne, po kulturę japońską, sztukę, film... i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia i kryminologia na Essex University umożliwia zgłębienie dwóch dużych dziedzin w ciągu zaledwie trzech lat studiów. Nie ma przestępstwa bez społeczeństwa, zaś łącząc specjalistyczne badania kryminologii z szerokim podejściem do kwestii socjologicznych, kurs zachęca do studiowania przestępczości, przestępców i wymiaru sprawiedliwości w szerszym kontekście społecznym.

Opis kierunku

Kwestie polityczne i społeczne dominują w wiadomościach krajowych i międzynarodowych, wpływając na nasze codzienne życie, a także kształtując przyszłość. Kierunek Socjologia i polityka na Essex University nauczy Cię, dlaczego powinniśmy przestrzegać prawa, czym jest demokracja i jaki jest jej stosunek do dobrego rządu, czy w liberalnym społeczeństwie ograniczenia wolności wypowiedzi są uzasadnione i wielu, wielu innych niezmiernie ważnych rzeczy.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia z zastosowaniem ilościowych metod badawczych na Essex University nauczy Cię, jak używać analizy statystycznej, aby odpowiedzieć na trudne pytania społeczne. Dowiesz się w jaki sposób wzorce w ludzkich społeczeństwach mogą być wykorzystywane do przewidywania trendów społecznych.

Opis kierunku

Kierunek Socjoogia i doradztwo na Essex University bada społeczeństwo i kulturę, a także obszar doradztwa, który bada naturę trudności emocjonalnych i relacji międzyludzkich w stosunku do jednostek, rodzin i społeczności.

Opis kierunku

Co łączy społeczeństwa? Czy ludzie żyją ze sobą razem, ponieważ chcą lub dlatego, że muszą? Jakie były główne osiągnięcia, niepowodzenia i wyzwania dla globalnego ruchu praw człowieka? W jaki sposób różne społeczeństwa wchodzą w interakcje w sposób istotny dla promocji i ochrony praw człowieka? Kierunek Socjologia i prawa człowieka na Essex University dostarczy Ci odpowiedzi na wszystkie tego typu pytania.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia i psychologia społeczna na Essex University zapewnia gruntowne podstawy psychologii społecznej i socjologii, badając, dlaczego ludzie, grupy i kultury są takimi, jakimi są, jak również rozwijając w studentach jakościowe i ilościowe umiejętności badawcze. Odkryjesz wiele różnych napięć społecznych, interakcji i sieci, które składają się na codzienne życie, od tego, jak odnosimy się do polityków, celebrytów i przyjaciół, do tego, jak określamy siebie i nasze rodziny.

Opis kierunku

Kierunek Język hiszpański i nauka języka obcego na Essex University umożliwi Ci, poza nauką języka hiszpańskiego, naukę dodatkowego, dowolnie wybranego języka obcego.

Opis kierunku

Na kierunku Język hiszpański, portugalski i nauka o Brazylii na Essex University rozwiniesz swoje umiejętności językowe w języku hiszpańskim i portugalskim, jednocześnie poznając kulturę w Brazylii i Portugalii. Dzięki temu kursowi będziesz mógł komunikować się z ponad 500 milionami użytkowników języka hiszpańskiego i portugalskiego oraz prowadzić interesy w wielu krajach, przede wszystkim szybko rozwijającej się Brazylii.

Opis kierunku

Czy ćwiczenia mogą być szkodliwe dla zdrowia?" Co jest sekretem najszybszego sprintera na świecie? Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne na Essex University pomoże ci zrozumieć biologię, fizjologię, biomechanikę i psychologię sportu oraz ćwiczeń fizycznych.

Opis kierunku

Kierunek Wyniki sportowe i coaching na Essex University nauczy Cię jak pracować ze sportowcami, poprawiać ich trening tak, by osiągali lepsze wyniki. Dowiesz się, jak nauka wspiera sport i jak możesz wykorzystać tę wiedzę, aby pomóc sportowcom w rozwoju i ulepszeniu. Kierunek jest idealny dla tych, którzy chcą trenować ludzi na różnych poziomach umiejętności w różnym wieku.

Opis kierunku

Kierunek Terapia sportowa na Essex University ma na celu dostarczenie wiedzy, która pomoże Ci zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę, aby móc pracować jako terapeuta sportowy. Kurs koncentruje się na zmaksymalizowaniu Twoich szans na zatrudnienie i na rozwoju osobistym.

Opis kierunku

Kierunek Scena: produkcja i zarządzanie na Essex University to praktyczne studia, które przygotują Cię do różnorodnej kariery w zakresie produkcji teatralnej i w powiązanych branżach twórczych.

Opis kierunku

Kierunek Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego na Essex University pozwala uzyskać kwalifikacje, które umożliwią Ci nauczanie innych osób języka angielskiego w zasadzie na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Opieka terapeutyczna na Essex Unviersity to coś w sam raz dla osób zafascynowanych związkami, rozwojem osobowości lub zaintrygowanych zachowaniem ludzi, czynnikami, które sprawiają że zachowujemy się w określony sposób oraz co może prowadzić do emocjonalnych lub psychologicznych trudności.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w turystyce na Essex University pozwoli Ci pracować w ekscytującym i profesjonalnym przemyśle z wieloma możliwościami rozwoju kariery. Podróż i turystyka jest jednym z największych sektorów pracy na swiecie, co więcej, prognozuje się jej dalszy, bardzo silny rozwój w ciagu najbliższych dziesięciu lat. Jeśli więc chcesz studiować w Anglii i uzyskać przyszłościowy, ciekawy zawód, będzie to strzał w dziesiątkę.

Opis kierunku

Na kierunku World performance na Essex University studiować będziesz teatr, taniec teatralny, muzykę i taniec z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk, jednocześnie rozwijając umiejętności w zakresie mediów, pisania sztuk i reżyserii.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (117)

Kierunek Rachunkowość na Essex University pokaże Ci, w aki sposób zmienia się rola i społeczne postrzeganie rachunkowości w świecie, który wciąż radzi sobie ze skutkami kryzysu finansowego. Rachunkowość w Essex wykracza znacznie poza przygotowanie sprawozdań finansowych. Ten kierunek magisterski nauczy Cię odpowiedzialności, postępowania etycznego i podejmowania decyzji finansowych, które mają pozytywny wpływ na organizacje i społeczeństwo. Jeśli chcesz wybrać się na studia magisterskie z zakresu rachunkowości i finansów do Anglii, będzie to doskonały wybór.

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość i finanse na Essex University nauczany jest na Essex Business School, ocenianej jako jedna z 25 najlepszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii. Uzyskasz lepsze zrozumienie zaawansowanej rachunkowości i finansów korporacyjnych, a także będziesz mógł dostosować studia do swoich ambicji zawodowych, wybierając spośród wielu opcjonalnych modułów.

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość i zarządzanie finansowe na Essex University jest przeznaczony dla tych, którzy nie studiowali rachunkowości wcześniej, ale mają ukończone studia licencjackie z zakresu biznesu, ekonomii lub innego, pokrewnego przedmiotu. Kurs zapewnia kompleksowe podstawy analizy korporacyjnej, a także buduje zaufanie do podejmowania decyzji finansowych.

Opis kierunku

Kierunek Aktorstwo na Essex University jest bardzo wymagający, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonujący i angażujący. Zajęcia tutaj są głównie praktyczne, a wiedzę i umiejętności zdobywasz od świetnych wykładowców, którzy nierzadko sami pracują jako aktorzy.

Opis kierunku

Kierunek Nauki aktuarialne na Essex University nauczy Cię oceny systemów zabezpieczeń finansowych, koncentrując się na ich złożoności, matematyce i mechanizmach. Nauczysz się określać ilościowo prawdopodobieństwo i zarządzać ryzykiem przyszłych zdarzeń w takich obszarach, jak ubezpieczenia, opieka zdrowotna, emerytury, inwestycje i bankowość, a także w obszarach niefinansowych.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowane systemy komunikacyjne na Essex University prowadzony jest już na tej uczelni od 25 lat. Poczynając od koncepcji sygnału, omawiane są podstawy tego, w jaki sposób sygnały są pozyskiwane, przetwarzane i przesyłane w szerokim zakresie mediów - elektronicznych, optycznych i radiowych.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowane nauki komputerowe na Essex University zapewnia elastyczność pozwalającą opanować te obszary zainteresowań, które ekscytują Cię najbardziej. Możesz wybierać spośród wielu tematów, w tym: Inteligentne systemy i robotyka; Uczenie maszynowe i eksploracja danych; Znajomość języka ludzkiego i przetwarzanie tekstu; Rozwój gier komputerowych; Technologie chmurowe i sieciowe; Bezpieczeństwo komputera; Obliczenia ewolucyjne.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowana praktyka periodontologiczna na Essex University pozwoli Ci wyspecjalizować się w zakresie periodontologii. Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły studia stomatologiczne i pragną rozpocząć specjalizację w zakresie chorób i leczenia przyzębia.

Opis kierunku

Kierunek Reklama, marketing i media na Essex University łączy wiedzę dwóch wydziałów tej uczelni: wydziału biznesu oraz socjologii. Zbadasz kluczowe tematy w odniesieniu do reklamy, marketingu i mediów oraz przeanalizujesz branże reklamowe w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i nowo powstających gospodarkach, takich jak Indie.

Opis kierunku

Kierunek Handel algorytmiczny na Essex University wyposaży Cię w umiejętności operacyjne potrzebne do korzystania z najnowocześniejszych metod obliczeniowych do modelowania finansowego. Kurs umożliwi Ci zrozumienie rynków finansowych, gdzie pojedyncze transakcje dokonują się w mgnieniu oka.

Opis kierunku

Kierunek Literatura amerykańska na Essex University pozwoli Ci zrozumieć różnorodność i powiązania amerykańskiej literatury, eksplorując główne dzieła poetyckie oraz powieści pochodzące z tego kraju.

Opis kierunku

Na kierunku Ekonomia stosowana i analiza danych na Essex University dowiesz się, jak analiza danych ekonomicznych może rozwiązać praktyczne problemy w biznesie, rachunkowości i rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Lingwistyka stosowana na Essex University zajmuje się problemami językowymi poprzez badanie bieżącej teorii lingwistycznej, psychologii i edukacji. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób człowiek przyswaja języki obce i jak różne rodzaje zajęć językowych mogą wpływać na stopień opanowania języka obcego.

Opis kierunku

Kierunek Historia sztuki na Essex University jest idealny, jeśli interesuje Cię praca w środowisku akademickim, świecie sztuki lub w jakiejkolwiek innej dziedzinie pokrewnej. Nauczane tutaj tematy obejmują wiele dziedzin, np. wczesną sztukę współczesną i architekturę; historia fotografii; sztukej współczesną; praktykę kuratorską; projektowanie wystaw a także bardziej wernakularne formy kultury wizualnej, takie jak body art i plakaty aktywistyczne.

Opis kierunku

Kierunek Sztuczna inteligenca na Essex University zajmuje się teorią, projektowaniem, stosowaniem i rozwijaniem biologicznych, społecznych i językowych paradygmatów obliczeniowych. Skupisz się na połączeniu technik sztucznej inteligencji z rzeczywistymi aplikacjami i projektami, w tym sztuczną inteligencją w zastosowaniach biznesowych i finansowych, sztuczną inteligencją w grach, sztuczną inteligencją w naukach biologicznych i medycynie oraz w kontroli przemysłowej. To niesamowicie ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną studiować ciekawy kierunek związany z informatyką na poziomie magisterskim w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Bankowość i finanse na Essex University nauczy Cię mnóstwa rzeczy, które znacznie poszerzą Twoje horyzonty i będzie stanowił doskonałe uzupełnienie studiów licencjakich. Dowiesz się między innymi w jaki sposób banki wprowadzają innowacje, aby sprostać wymaganiom swoich klientów, czy też jak globalizacja zwiększa ryzyko w sektorze bankowym i finansowym. Kurs przygotuje Cię do trudnej, ale satysfakcjonującej kariery w dowolnym sektorze specjalizacji bankowej.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia behawioralna na Essex University nauczy Cię, w jaki sposób podejmowane są decyzje dotyczące rynków, firm i klientów, w jaki sposób zrozumienie ludzkiego zachowania umożliwia lepsze podejmowanie decyzji w ekonomii, a także jak uprzedzenia klientów wpływają na to, ile są w stanie zapłacić za produkt lub usługę.

Opis kierunku

Nasz współczesny świat jest świadkiem wzrostu liczby danych online w różnych formach, w tym w postaci dokumentów internetowych, blogów, sieci społecznościowych, bibliotek cyfrowych i dokumentacji medycznej. Wiele z tych danych zawiera cenne informacje, takie jak pojawiające się opinie w sieciach społecznościowych czy trendy wyszukiwania treści w wyszukiwarkach internetowych, zaś kierunek Analiza tekstu i dużych danych na Essex University nauczy Cię przetwarzania i analizy tych danych.

Opis kierunku

Kierunek Biotechnologia na Essex University bada wykorzystywanie procesów biologicznych i organizmów w rozwoju nowych technologii, nie tylko medycznych. Biotechnologia umożliwia nam bowiem rozwój wielu obszarów, takich jak genetyka, rolnictwo, bioremediacja, immunologia, diagnostyka, produkcja energii i wiele więcej.

Opis kierunku

Organizacje, zarówno te duże, jak i małe, muszą analizować złożone dane biznesowe, aby zachować konkurencyjność. Analiza biznesowa pomaga przewidywać trendy rynkowe i usprawnia procesy biznesowe, umożliwiając menedżerom podejmowanie strategicznych decyzji w celu poprawy wydajności w obszarach takich, jak rozwój produktu, operacje, marketing, sprzedaż i zaopatrzenie zarządzanie łańcuchem. Z tego względu zachęcamy do wyboru kierunku Analityka w biznesie na Essex University - uczelnia oferuje jedne z najlepszych kierunków magisterskich z zakresu biznesu w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Tłumaczenia biznesowe na Essex University pomoże Ci stać się pełnoprawnym tłumaczem chińsko-angielskim ze ścisłym związkiem z branżą biznesową. Kurs wprowadzi Cię w technikę i technologie, które znacząco rozwiną Twoje umiejętności językowe

Opis kierunku

Kierunek Neuropsychologia i neuronauki kognitywne na Essex University to jeden z niewielu takich keirunków dostępnych na studiach w Anglii, bardzo pożądany przez wielu absolwentów kierunków psychologicznych, w tym również przez osoby, które ukończyły studia psychologiczne w Polsce. Kurs ten skupia się m.in. na badaniu mechanizmów nerwowych leżących u podstaw ludzkich zachowań i skutków urazu mózgu na funkcje poznawcze. Podejmiesz także zaawansowane szkolenie z zakresu statystyki i metod badań neuropsychologicznych.

Opis kierunku

Kryzys finansowy i globalna recesja spowodowały poszukiwania nowych perspektyw w zakresie szkoleń ekonomicznych - takich, które mogą sprostać wyzwaniom stawianym przez silnie powiązane i zglobalizowane organizacje finansowe i przemysłowe. Kierunek Ekonomia obliczeniowa, rynki i polityka finansowa na Essex University nauczy Cię innowacyjnych sposobów rozwiązania wielu problemów związanych z makroekonomią i regulacjami finansowymi.

Opis kierunku

Kierunek Computational Finance na Essex University nauczy Cię podstawowych pojęć i pozwoli zrozumieć matematyczne zasady nowoczesnych obliczeń finansowych, a także umiejętności operacyjnych korzystania z pakietów obliczeniowych - głównie Matlab - do modelowania finansowego. Essex University zapewnia praktycznąnwiedzę na temat funkcjonowania nowoczesnych, wysoce skomputeryzowanych rynków finansowych czy też sposobu wyceny aktywów.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria komputerowa na Essex University obejmuje zasady, metody i nowoczesne narzędzia do projektowania i wdrażania komputerowych systemów. Jest to pierwszy tego typu kierunek studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii i zapewnia zrównoważoną naukę zarówno sprzętu komputerowego jak i systemów komputerowych, czy aplikacji. Nauka opiera się na wiedzy z matematyki, nauk ścisłych i inżynierii. Jeśli posiadasz ukończony licencjat w dziedzinie informatyki i chciałbyś studiować ciekawy kierunek informatyczny na poziomie magisterskim na studiach w Anglii, zdecydowanie warto rozważyć ofertę tej uczelni.

Opis kierunku

Kierunek Gry komputerowe na Essex University to kompleksowa nauka tworzenia gier komputerowych, włączając w to obszary takie jak sztuczna inteligencja, projektowanie poziomów, programowanie i wiele więcej. Jeżeli chciałbyś studiować kierunek związany z tworzeniem gier komputerowych na poziomie magisterskim w Anglii - polecamy Essex w 100%.

Opis kierunku

Bez bezpiecznych sieci wszystkie firmy, handel i komunikacja zawiodą. Jest to niezmiernie ważny element niemal każdej organizacji i każdego sektora, stąd kierunek Sieci komputerowe i bezpieczeństwo na Essex University stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na absolwentów o tego typu umiejętnościach. Nauczysz się programować usługi sieciowe i zabezpieczać systemy.

Opis kierunku

Kierunek Tłumaczenie konferencyjne i pisemne na Essex University pomoże Ci rozwinąć znajomość języka chińskiego i angielskiego, dzięki czemu będziesz w stanie pracować jako tłumacz w obrębie tych dwóch języków. Jest to niesamowicie przydatna umiejętność m.in. w obszarze biznesu, w związku z coraz większym zasięgiem chińskich firm i coraz większym ich wpływem na gospodarkę świata.

Opis kierunku

Kierunek Rozwiązywanie konfliktów na Essex University szuka odpowiedzi na pytania, takie jak: jak położyć kres konfliktom zbrojnym? Jakie są korzyści i konsekwencje ewentualnych interwencji? Jaką rolę odgrywają organizacje pozarządowe w zapobieganiu i rozwiązywaniu konfliktu? Czy imigracja jest powiązana z terroryzmem?

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne pisarstwo na Essex University to oparty na praktyce kurs, który oferuje unikalne podejście do praktyki pisania, podkreślając innowacyjność i eksperymentowanie w swojej pracy. Pogłębiasz swoją wiedzę o tradycji literackiej, badając różne gatunki, by rozwijać własne kreatywne i ekspresyjne umiejętności pisarskie.

Opis kierunku

Jak rozumiemy przestępczość i jak można jej zapobiebiegać? Dlaczego przestępstwo powinno być karane, oraz w jaki sposób powinniśmy się tym zajmować? Kierunek Kryminologia na Essex University pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania badając charakter przestępczości, sprawiedliwość karną i karalność w szerszym kontekście społecznym.

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia i badania społeczno-prawne na Essex University bada związek między przestępczością a prawem: od wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych po przestępczość w mediach i gloryfikację narkotyków.

Opis kierunku

Kierunek Kurator wystaw na Essex University oferuje praktyczne i teoretyczne szkolenie w zakresie opracowywania i przygotowywania wystaw kuratorskich. Podczas studiów będziesz mieć okazję pracy nad przygotowaniem wystawy w galerii Art Exchange.

Opis kierunku

Kierunek Kurator wystaw z rocznym stażem na Essex University oferuje praktyczne i teoretyczne szkolenie w zakresie opracowywania i przygotowywania wystaw kuratorskich. Podczas studiów będziesz mieć okazję pracy nad przygotowaniem wystawy w galerii Art Exchange. Dodatkowo, kurs oferuje okazję do zdobycia odpowiedniego doświadczenia zawodowego w zewnętrznej firmie lub organizacji, dając przewagę nad konkurencją na rynku pracy i zapewniając kluczowe kontakty w branży, a wszystko to w trakcie trwania dwuletnich studiów magisterskich.

Opis kierunku

Nauka o danych jest rozwijającą się i ważną dziedziną nauki z szybko rosnącą liczbą miejsc pracy i możliwości w sektorze prywatnym i publicznym. Wybierając kierunek magisterski Nauki o danych na Essex University nauczysz się technik używanych do modelowania i manipulowania danymi, które kierują politycznymi, finansowymi i społecznymi decyzjami, z te z kolei kształtują nasze społeczeństwo i są podstawą wzrostu gospodarki i sukcesu przedsiębiorstw.

Opis kierunku

Kierunek Prawa ekonomiczne, społeczne i kulturalne na Essex University pozwoli Ci zdobyć wiedzę na temat wielu ważnych zagadnień, m.in. wpływu środków oszczędnościowych na prawa gospodarcze, społeczne i kulturowe w kontekście kryzysu gospodarczego a także polityki publicznej w zakresie zdrowia, edukacji, bezpieczeństwa żywności i wiele więcej. Kurs skupia się na ochronie praw gospodarczych, społecznych i kulturalnych na arenie międzynarodowej i krajowej w krajach całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia na Essex University nauczy Cię analizować decyzje jednostek, strategie firm i politykę rządów, aby zrozumieć wszystkie zagadnienia ekonomii. Zdobędziesz wiedzę i zestaw umiejętności, który jest niezbędny do pracy na wysokim stanowisku w finansach lub biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i ekonometria na Essex University kładzie nacisk na podstawy ekonometrii i jej zastosowanie w szerokim zakresie zagadnień z zakresu ekonomii. Kurs bada tematy takie jak: Statystyczne podstawy różnych metod szacowania; sposoby testowania hipotez ekonomicznych; klasyczny model regresji liniowej; zastosowanie metod asymptotycznych w ekonometrii; analiza rynków akcji i innych danych finansowych.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia z profesjonalnym stażem na Essex University nauczy Cię krytycznie analizować decyzje jednostek, strategie firm i politykę rządów, abyś był w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia ekonomii. Zdobędziesz wiedzę i zestaw umiejętności, który jest niezbędny do pracy na wysokim stanowisku w finansach lub biznesie. Dodatkowy rok stażu zawodowego pozwala odbyć go w zewnętrznej firmie lub organizacji, dając przewagę konkurencyjną na rynku pracy i zapewniając kluczowe kontakty w branży. To z pewnością jeden z najciekawszych kierunków magisterskich w zakresie ekonomii na studiach w Anglii!

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna na Essex University pozwala zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i kompetencjeniezbędne do satysfakcjonującej kariery w przemyśle elektronicznym. Kurs ten idealnie przygotuje Cię do kariery w dziedzinie projektowania obwodów analogowych i cyfrowych - obszarze o dużym niedoborze wykwalfikowanych pracowników na całym świecie, a szczególnie w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Język angielski i lingwistyka na Essex University umożliwi Ci zapoznanie sie z gramatyką języka angielskiego. Poznasz dialektykę, zmiany językowe, pragmatykę używania języka, zbadasz odmiany języka angielskiego używane na całym świecie i zyskasz wiele innych ważnych umiejętności.

Opis kierunku

Kierunek Przedsiębiorczość i innowacje na Essex University stosuje innowacyjne i interaktywne nauczanie, takie jak praca grupowa i projekty stosowane, aby rozwinąć u studentów praktyczną wiedzę biznesową i umiejętności związane z zatrudnieniem. Po ukończeniu studiów będziesz w stanie prowadzić własną firmę, bądź też pracować jako członek zarządu wielu organizacji i firm.

Opis kierunku

Kierunek Film i literatura na Essex University pozwoli Ci odkryć związek między literaturą a filmem w wyjątkowo szerokim zakresie współczesnych i historycznych kontekstów oraz z różnych perspektyw. Odkryjesz nowatorskie podejścia do estetyki kinematograficznej i literackiej, adaptacji i relacji między różnymi mediami, kontekstami odbioru, etyką i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Studia filmowe na Essex University koncentruje się na międzynarodowym, alternatywnym i dokumentalnym kinie, a jednocześnie zapewnia solidne podstawy w kluczowych elementach historii i teorii filmu, włączając w to twórczość Hollywood. Kurs umożlwia poprawę własnych umiejętności produkcyjnych w zakresie fotografowania, montażu, oświetlenia, pisania scenariuszy i zarządzania produkcją.

Opis kierunku

W szybko zmieniających się i często niestabilnych rynkach finansowych globalna gospodarka wymaga profesjonalistów finansowych, którzy są w stanie działać racjonalnie, i zarazem etycznie, gdy są pod presją. Kierunek Finanse na Essex University idealnie przygotuje Cię do tej roli, między innymi rozwijając umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, dzięki czemu można oceniać ryzyko i podejmować rozsądne decyzje finansowe w złożonych środowiskach.

Opis kierunku

W jaki sposób bazy danych wpływają na modelowanie finansowe i statystyczne? Czy przyszłość finansów będzie napędzana przez naszą zdolność do stosowania umiejętności ilościowych, statystycznych i technicznych do analizy informacji? Kierunek Finanse i analiza danych na Essex University stanowi idealne wprowadzenie do świata finansów i wielkich baz danych, których wajemne połączenie jest kluczowe dla sukcesu wielu firm.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i handel międzynarodowy na Essex University wyjaśni Ci, w jaki sposób wiedza na temat międzynarodowych rynków handlowych wpływa na zarządzanie ryzykiem w sektorze finansowym i handlowym. Dowiesz się także wszystkiego odnośnie roli analiz rynkowych i ich znaczenia dla odniesienia sukcesu w świecie biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i inwestycje na Essex University pokaże Ci, jak profesjonaliści z branży finansowej powinni reagować na coraz większe zmiany regulacyjne i technologiczne oraz jakie narzędzia i umiejętności należy posiadać, by odnieść sukces w sektorze finansowych i inwestycyjnym.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i zarządzanie na Essex University pozwoli Ci zdobyć wiele praktycznej wiedzy i umiejętności. To idealne połączenie zarządzania i zrozumienia świata finansów. Dowiesz się na czym polegają kryzysy finansowe i jak im zapobiegać, czym jest etyka w finansach, jak wygląda odpowiedzialne zarządzanie w praktyce i wiele więcej. Rozwijając zróżnicowany zakres umiejętności finansowych i zarządzania staniesz się bardzo atrakcyjnym kandydatem dla pracodawców wielu organizacji finansowych.

Opis kierunku

Kariery w biznesie i finansach często wymagają podejścia ekonomicznego stąd też powstał kierunek Ekonomia finansowa i biznesowa na Essex University. Pozwoli Ci na zbadanie zasad ekonomicznych, które znajdują się w centrum finansów i biznesu, i na zrozumienie, jak je wykorzystywać.

Opis kierunku

Kierunek Finansowa ekonometria na Essex University łączy praktyczne podejście do finansów z dużą dawką nauki ekonometrii i jest nauczana wspólnie przez nasz wydział ekonomii uniwersytetu Essex oraz Essex Business School, w związku z czym uzyskana wiedza będzie obszerna, kompletna i interdyscyplinarna. Dzięki temu ukończysz kurs jako osoba bardziej atrakcyjna dla różnych instytucji finansowych od firm ubezpieczeniowych po banki centralne. Dlatego też jeśli chcesz uczyć się ekonomii na studiach w Anglii na poziomie magisterskim, zdecydowanie warto będzie rozważyć Essex University.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia finansowa i rachunkowość na Essex University da Ci szansę by zdobyć zarówno umiejętności rachunkowe, jak i głębsze zrozumienie ekonomii w kontekście współczesnych finansów. Zajęcia odbywają się zarówno na wydziale ekonomicznym jak i biznesowym, dzięki czemu uzyskasz szerokie spektrum umiejętności i bardzo dużą dawkę wiedzy teoretycznej niezbędnej dla udanej kariery w sektorze finansowej.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia finansowa i ekonometria na Essex University obejmuje dogłębne teoretyczne i praktyczne aspekty ekonometrii w celu zrozumienia zagadnień rynków finansowych i finansów przedsiębiorstw. Nauczysz się technik matematycznych i analiz statystycznych oraz zdobędziesz głęboką wiedzę o tym, jak działają rynki finansowe i jak je analizować.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria finansowa i zarządzanie ryzykiem na Essex University nauczy Cię oceniać ryzyko, działać racjonalnie i rozumieć ekonomiczny wpływ swoich działań. Jest to wysoce zaawansowany kierunek magisterski dla osób, które chcą studiować w Anglii i posiadają licencjat z zakresu rachunkowości bądź finansów.

Opis kierunku

Kierunek Polityka globalna i porównawcza na Essex University wyjaśnia zagadnienia związane z dzisiejszą polityką porównawczą. Dowiesz się o głównych podejściach teoretycznych do studiowania polityki. Możesz także wybierać spośród szerokiej gamy opcjonalnych modułów, w tym: globalne problemy środowiskowe, demokracje w Europie, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo międzynarodowe czy rozwiązywanie konfliktu.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami międzynarodowymi na Essex University dostarczy Ci umiejętności potrzebnych do skutecznego i wydajnego zarządzania projektami w różnych kulturach i społeczeństwach. Nauczysz się także wykorzystywać te umiejętności do zarządzania wieloma globalnymi projektami w takich obszarach, jak marketing, operacje i łańcuchy dostaw.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Essex University jest elastyczny i uzyskasz możliwość dopasowania planu zajęć do swoich zainteresowań - sam wybierzesz większość przedmiotów, jakich chcesz się uczyć.

Opis kierunku

Jak dobre samopoczucie pracowników wpływa na ogólną wydajność firmy? Jaki jest związek między osobistym rozwojem a produktywnością? Jak zyskać pewność, że zatrudnisz najlepszego kandydata do danej roli? Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Essex University bada odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele, wiele więcej zagadnień. Bez względu na rodzaj organizacji, ludzie muszą być rekrutowani, zarządzani i zmotywowani, aby stworzyć skuteczne i udane miejsce pracy, i tego typu umiejetności uzyskasz na tym kierunku studiów magisterskich.

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowieka i różnorodność kulturowa na Essex University to propozycja dla osób zainteresowanych prawami człowieka oraz tym, jak prawa człowieka odnoszą się do problemów nierówności kulturowych na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Ideologia i analiza dyskursu na Essex University wyjaśnia, w jaki sposób ideologie kształtują i podtrzymują tożsamość polityczną, jakie są główne ideologie i dyskursy polityczne, które dzisiaj kształtują i organizują nasze życie, w jaki sposób teorie ideologii i dyskursu informują nas o współczesnej analizie politycznej, a także w jaki sposób teorie te mogą nam pomóc wyjaśnić i ocenić kluczowe procesy polityczne, które mają miejsce na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Inteligentne systemy i robotyka na Essex University to skondensowana nauka wielu dziedzin, od informatyki i sztucznej inteligencji, po inżynierię i neuronaukę, a wszystko po to, by wyprodukować sprzęt, który może "widzieć" otaczający nas świat i się po nim swobodnie poruszać - dzięki temu możliwe było stworzenie wielu narzędzi i pojazdów, od satelitów i okrętów podwodnych, po roboty.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy biznes i przedsiębiorczość na Essex University bada teoretyczne i praktyczne aspekty tworzenia i rozwijania przedsiębiorstw które wykraczają poza granice pojedynczego państwa. Będziesz badać różne typy międzynarodowej działalności gospodarczej oraz teorie i innowacyjne podejścia, zaś aplikanci nie muszą mieć ukończonych studiów licencjackich z zakresu biznesu aby się tutaj dostać na studia.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo biznesowe i handlowe na Essex University nauczy Cię myśleć globalnie, abyś był w stanie stawić czoła złożonym i ciągle zmieniającym się regulacjom firm w Wielkiej Brytanii, Europie i na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo biznesowe i handlowe z rokiem stażu zawodowego na Essex University nauczy Cię myśleć globalnie, abyś był w stanie stawić czoła złożonym i ciągle zmieniającym się regulacjom firm w Wielkiej Brytanii, Europie i na całym świecie. Studia są poszerzone o dodatkowy rok stażu zawodowego, który odbędziesz w jednej z profesjonalnych firm na terenie Wielkiej Brytanii, co pozwoli Ci m.in. uzyskać kontakty zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia międzynarodowa na Essex University pozwoli Ci rozwinąć wiedzę w zakresie teoretycznych i praktycznych zagadnień międzynarodowych stosunków gospodarczych. Dzięki temu dowiesz się wszyetkiego odnośnie integracji teorii, danych i analiz w odniesieniu do międzynarodowej ekonomii.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe finanse na Essex University pozwala rozwinąć szeroką wizję i zrozumienie zmieniającej się roli i natury finansów oraz inwestycji w kontekście rynku międzynarodowego. Dowiesz się, jak wyglądają rynki finansowe na całym świecie, w jaki sposób różnią się między sobą, a także jak wpływają na nie bloki handlowe, takie jak Unia Europejska.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawa człowieka na Essex University jest nauczany na tej uczelni już wiele lat i przez ten czas zdobył szereg nagród za jakość kształcenia. Kurs zapewnia zrozumienie prawa międzynarodowego w zakresie promocji i ochrony praw człowieka na poziomie międzynarodowym, regionalnym i krajowym.

Opis kierunku

Konflikty zbrojne i kryzysy polityczne wpływają na życie milionów ludzi na całym świecie. W jaki sposób prawo międzynarodowe reguluje prowadzenie działań wojennych oraz ochronę ofiar konfliktów? Jakie są skutki wydarzeń takich jak wojna z terroryzmem i kryzys migracyjny w zakresie skuteczności prawa międzynarodowego? Czy istniejące ramy prawne są wystarczające by sprostać wyzwaniom stawianym przez nowe technologie, takie jak broń automatyczna i cyberataki? Odpowiedzi na te, i wiele więcej pytań, uzyskasz wybierając kierunek Międzynarodowe prawa humanitarne na Essex University.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowa logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw na Essex University pozwoli Ci zyskać przewagę nad konkurencją w zakresie sprawowania stanowisk menedżerskich w branży logistycznej i transportowej. Nauczysz się także korzystać z danych i analiz w celu poprawy wyników biznesowych.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie na Essex University jest idealnym kierunkiem studiów magisterskich jeśli nie posiadasz wykształcenia licencjackiego w dziedzinie biznesu, lecz mimo to chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowej organizacji lub lepiej zrozumieć globalny kontekst, w którym działają firmy. Dowiesz się, w jaki sposób globalizacja i międzynarodowe działania biznesowe wpływają na praktyki zarządzania w różnych kulturach i krajach.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy marketing i przedsiębiorczość na Essex University wyjaśnia, jakie wyzwania marketingowe i biznesowe stoją przed organizacjami na różnych etapach ich rozwoju. Dowiesz się, jak różne kultury i kraje wpływają na strategię marketingową poszczególnych firm, a także uzyskasz praktyczne podejście do planowania marketingowego, strategii, komunikacji i biznesu skoncentrowanego na kliencie.

Opis kierunku

Żyjemy w coraz bardziej połączonym i zglobalizowanym świecie, w którym wydarzenia, które rozgrywają się na innych kontynentach, mogą bardzo szybko wpłynąć na nasze życie. Czasami politycy potrafią współpracować w poszukiwaniu rozwiązań, lecz nie zawsze ma to miejsce - wówczas niezwykle przydatna może być wiedza osoby która ukończyła kierunek taki jak Stosunki międzynarodowe na Essex University. Jest to bardzo popularny kierunek przyciągający studentów z całego świata, a po jego ukonczeniu czeka na Ciebie znacznie więcej możliwości niż praca w polityce.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo handlowe i morskie na Essex University umożliwia wyspecjalizowanie się w zakresie dwóch dziedzin: prawa handlu międzynarodowego i prawa morskiego. Te dwa obszary łączą wiele dziedzin prawa, od zaawansowanych umów handlu po prawo morskie.

Opis kierunku

Międzynarodowe prawo handlowe na Essex University umożliwi Ci zbadanie kwestii prawnych i stosowanych zasad regulacyjnych w relacjach handlowych i szerokim spektrum powiązanych usług. Międzynarodowe prawo handlowe dotyczy regulacji sprzedaży i transakcji towarów. Na tym kirunku rozwiniesz specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa gospodarczego i handlowego w kontekście międzynarodowym.

Opis kierunku

Kierunek Internet rzeczy na Essex University bada coraz wydajniejsze elektroniczne i komputerowe systemy komputerowe, z których korzystamy w codziennym życiu, od samochodów i telefonów komórkowych po pralki i samoloty. Zyskasz umiejętności w projektowaniu i programowaniu wbudowanych procesorów, a także zrozumiesz obecne aplikacje, trendy technologiczne i ich potencjalny wpływ na systemy przyszłości.

Opis kierunku

Kierunek Język i społeczeństwo na Essex University bada odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób społeczeństwo wpływa na sposób, w jaki używamy języka? Jak bardzo sposób, w jaki używamy języka, wpływa na społeczeństwo? Czy użycie języka może wpłynąć na system klas społecznych? Seksizm? Zdrowie psychiczne? Kierunek ten szuka odpowiedzi na tego typu pytania, badając stylistyczne, poznawcze i funkcjonalne aspekty zmienności językowej.

Opis kierunku

Kierunek Lingwistyka na Essex University oferuje bardzo szeroki wybór opcji. Będziesz studiować bardzo zróżnicowane tematy, od składni po wspomagane komputerowo nauczanie języków czy zaburzenia językowe.

Opis kierunku

Kierunek Literatura na Essex University daje szansę by zgłębić twórczość z różnorodnych okresów oraz kontynentów. Nauka obejmuje niemal wszystkie gatunki pisarskie i jest prowadzona na prawdziwie najwyższym poziomie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie na Essex University wyjaśni Ci wiele kluczowych zagadnień, między innymi jak dziś wygląda kwestia zarządzania w dużych firmach i organizacjach, jak działania menedżerów wpływają na społeczeństwo, gospodarkę i otoczenie polityczne, oraz wiele więcej. Ten kierunek studiów magisterskich mogą rozpocząć osoby, które nie posiadają wcześniejszego doświadczenia i wykształcenia w zakresie biznesu.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i dynamika organizacyjna na Essex University ma na celu wyposażenie Cię w potężne narzędzia wspierające Twój rozwój jako przyszłego lidera, menedżera, konsultanta organizacyjnego, lub trenera wykonawczego.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w ekonomii na Essex University nauczy Cię korzystania z ekonomii w podejmowaniu decyzji menedżerskich i analizowaniu strategicznej interakcji między firmami. Kurs łączy teorię i praktykę, aby zapewnić Ci wyjątkowe połączenie wiedzy biznesowej i umiejętności ekonomicznych. Jeśli posiadasz ukończony licencjat w dziedzinie ekonomii i chciałbyś studiować ją na poziomie magisterskim na studiach w Anglii, zdecydowanie warto rozważyć ofertę tej uczelni.

Opis kierunku

Kierunek Marketing i zarządzanie marką na Essex University pokaże Ci, jakie wyzwania stoją obecnie przed marketingiem i budowaniem marki oraz jakie są powiązania między zarządzaniem, marketingiem i kulturą. Dzisiejsi marketerzy muszą umieć coś więcej poza rozumieniem potrzeb klientów: muszą umieć komunikować się z ludźmi z różnych grup społecznych i tego między innymi nauczy Cię ten kierunek. Studia magisterskie z marketingu w Anglii? Czemu nie! Essex oferuje najwyższą jakość kształcenia w tym zakresie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w marketingu na Essex University wyjaśnia jaki sposób marketing wpływa na biznes i społeczeństwo, jakie wyzwania stoją przed menedżerami marketingu przy podejmowaniu decyzji o promowaniu produktów i usług, a także wiele innych, różnorodnych kwestii. Współczesny marketing obejmuje tak różnorodne działania, jak badania rynku, projektowanie i rozwój produktu, strategia i relacje z klientami. Łączy w sobie urok reklamy ze zorientowanymi na praktyczne badania umiejętnościami analitycznymi i strategicznym podejmowaniem decyzji i właśnie tego typu kompleksową wiedzę uzyskasz w Essex.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration na Essex University to rewelacyjny program studiów magisterskich, który w olbrzymim stopniu zwiększy Twoje perspektywy zawodowe i znacznie podniesie Twoją wartość oraz możliwości na rynku pracy. Mnóstwo pracodawców poszukuje osób, które posiadają ukończone studia w zakresie MBA, więc posiadanie w swoim CV tego kierunku, w dodatku ukończonego na tak dobrej uczelni jaką jest Essex, znacznie przybliży Cię do wymarzonej posady.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Management na Essex University pozwoli Ci błyskawicznie poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe o jedną z najbardziej szanowanych i respektowanych kwalifikacji w świecie biznesu. Są to studia magisterskie z zakresu zarządzania, opracowane aby dać ci przewagę w staraniach o dobrze płatne stanowiska kierownicze. Kurs jest otwarty dla osób bez wykształcenia w zakresie biznesu, a także dla tych, którzy już pracują, ale nie mają niezbędnego doświadczenia, aby podjąć studia typu MBA.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka na Essex University obejmuje wiele aspektów matematyki i ich potencjalne zastosowanie w praktyce, i oferuje naukę w dziedzinach takich jak optymalizacja, nauczanie maszynowe, eksploracja danych, statystyka. Wydział Nauk Matematycznych na Essex Univeristy ma międzynarodową reputację w wielu dziedzinach, w tym w optymalizacji, prawdopodobieństwie, stosowanych statystykach, bioinformatyce i biologii matematycznej.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka i finanse na Essex University stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie runku finansowego na matematyków, którzy rozumieją zagadnienia bankowości, ubezpieczeń i finansów. Jest to kierunek, który zgłębia wszystkie tematy związane z sektorem finansowości, z dużym naciskiem na ich matematyczną stronę.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja medyczna i kliniczna na Essex University przeznaczona jest dla różnorodnych zawodów: lekarzy rodzinnych, pielęgniarek i pokrewnych pracowników służby zdrowia, którzy chcą kształcić się dalej i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności, głównie w kontekście przekazywania wiedzy innym.

Opis kierunku

Kierunek Migracja na Essex University pozwoli Ci odkryć związek między migracją, polityką społeczną i dobrobytem. Zrozumiesz społeczne i kulturowe wyzwania, przed którymi stoi migracja międzynarodowa i przymusowa migracja, zarówno w kontekście społeczeństwa do którego ludzie migrują, jak i z którego emigrują.

Opis kierunku

Kierunek Medycyna molekularna na Essex University zmienia sposób, w jaki rozumiemy i leczymy ludzkie choroby, od nowotworów po zaburzenia neurodegeneracyjne. Kierunek łączy nowoczesne studia medyczne z biochemią i biologią molekularną i w dużych ilościach czerpie z innych dziedzin, takich jak fizyka, chemia, biologia i medycyna.

Opis kierunku

Kierunek Pieniądze i bankowość na Essex University jest idealny jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży finansowej, bankach centralnych, ubezpieczeniach, czy nawet w środowisku akademickim, np. jako wykładowca. Kurs zapewnia specjalistyczne szkolenia z zakresu pieniędzy i bankowości, a także zapewnia najnowocześniejsze narzędzia i metody w dziedzinie ekonomii i finansów.

Opis kierunku

Kierunek Obrazowanie ultrasonograficzne mięśniowo-szkieletowe na Essex University pomaga klinicystom z różnych środowisk zawodowych uzyskać dostęp do obrazowania ultrasonograficznego narządu ruchu. Uczniowie zajmują się względami technicznymi, które stanowią podstawę tej metody obrazowania. Nauka odbywa się w weekendy pozwalając Ci w międzyczasie na swobodną pracę.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami dorosłymi na Essex University pozwoli Ci się wyspecjalizować w zakresie opieki nad osobami dorosłymi jako pielęgniarz/pielęgniarka.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo - opieka nad osobami chorymi psychicznie na Essex University pozwoli Ci się wyspecjalizować w zakresie opieki nad osobami cierpiacymi na choroby psychiczne jako pielęgniarz/pielęgniarka. Nauczysz się zapewniać wsparcie i leczenie w celu zaspokojenia ich potrzeb fizycznych, psychologicznych, społecznych, umysłowych i duchowych.

Opis kierunku

Kierunek Terapia zajęciowa na Essex University pomaga rozwinąć wiedzę i umiejętności aby umożliwić pracę z pacjentami w każdym wieku, którzy mają problemy fizyczne, psychiczne lub trudności w uczeniu się. Jest to dwuletni kurs nauczany w trybie przyspieszonym.

Opis kierunku

W ostatnich latach problemy związane z terroryzmem i przestępczością zorganizowaną zyskały bezprecedensowy wymiar, wzbudziły poważne obawy społeczne i zdominowały dyskusje publiczne w kontekście prawa i porządku. Kierunek Zorganizowana przestępczość, terroryzm i bezpieczeństwo na Essex University bada kluczowe problemy związane ze zorganizowaną przestępczością i terroryzmem we współczesnym społeczeństwie.

Opis kierunku

Kierunek Filozofia na Essex University skupia się wokół filozofii analitycznej i kontynentalnej. Dowiesz się wszystkiego w zakresie teorii krytycznej, fenomenologii, idealizmu niemieckiego, filozofii niemieckiej XIX wieku, estetyki, egzystencjalizmu, współczesnej filozofii francuskiej, filozofii i psychoanalizy oraz humanistyki medycznej.

Opis kierunku

Fizjoterapia to zawód związany z opieką zdrowotną, którego celem jest maksymalizacja potencjału ludzkiej funkcji i ruchu. Wykorzystuje fizyczne podejście do promowania, utrzymywania i przywracania dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego, z uwzględnieniem różnic w stanie zdrowia. Kierunek Fizjoterapia na Essex University bazuje na praktycznym podejściu i rozwijaniu wiedzy zdobytej na studiach licencjackich.

Opis kierunku

Kierunek Tworzenie sztuk teatralnych na Essex University przeznaczony jest dla osób zafascynowanych teatrem, które chcą spróbować swoich sił pracując nad własnymi przedstawieniami teatralnymi. To idealny wybór jeśli Twoim marzeniem jest tworzenie własnych sztuk teatralnych.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia polityczna na Essex University zajmuje się między innymi badaniami naukowymi instytucji politycznych a także badaniem tego, jak mogą one determinować zmienne ekonomiczne. Jeśli interesuje Cię w jaki sposób instytucje kształtują zachowania podmiotów politycznych i jak decyzje polityczne wpływają na rynki i odwrotnie, kierunek ten przeznaczony jest dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Politologia na Essex University to bardzo elastyczny kurs, który oferuje bardzo szeroki wybór opcjonalnych modułów, włączając w to między innymi: pomiar i metody badań naukowych, gospodarka i państwo, demokracje w Europie, teorie sprawiedliwości czy rozwiązywanie konfilktów.

Opis kierunku

Kierunek Studia psychoanalityczne na Essex University porusza zagadnienia takie jak teorie Freuda, zagadnienia związane z podświadomością i jej wpływem na nasze zachowania,postrzegnie jednostek i kultury z perspektywy psychoanalitycznej i wiele więcej niezwykle ważnych tematów.

Opis kierunku

Kierunek Poradnictwo psychodynamiczne na Essex University oferuje profesjonalne kwalifikacje niezwykle przydatne w pracy terapeutycznej z dziećmi i nastolatkami. Oprócz szkolenia klinicznego dotyczącego pracy z dziećmi i nastolatkami, kierunek ten oferuje również możliwość studiowania modułów, które koncentrują się na opiece terapeutycznej dla dorosłych.

Opis kierunku

Kierunek Psycholingwistyka na Essex University bada, w jaki sposób ludzie uczą się, rozumieją i używają języków obcych. Na tym kierunku przeprowadzisz gruntowne badania naukowe z perspektywy językoznawstwa w zakresie przetwarzania ludzkiego języka, schematów przetwarzania informacji językowych w mózgu oraz uczenia się drugiego języka. Dowiesz się również w jaki sposób projektować i przeprowadzać eksperymenty oraz jak analizować ich wyniki.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Essex University jest kierunkiem typu conversion, tzn. mogą z niego skorzystać osoby, które nie ukończyły studiów z psychologii, nie mają w niej żadnego doświadczenia ani zawodowego, ani akademickiego. Jeśli więc ukończyłeś dowolne, inne studia, lecz zdecydowałeś, że jednak chcesz kształcić się w kierunku psychologii - ten przyspieszony kurs nauki jest przeznaczony dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Essex University pozwoli Ci pogłębiać swoją wiedzę na temat napięć, interakcji i sieci, które dyktują sposób, w jaki organizacje są zorganizowane. Zrozumiesz w jaki sposób działają organizacje takie jak Home Office, Amnesty International czy Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia i zarządzanie na Essex University nauczany jest przez dwa wydziały tejże uczelni: socjologiczny oraz biznesowy. Umożliwi Ci to zgłębienie tematów takich jak: zarządzanie i procesy organizacyjne, teoria i praktyka badań społecznych, zarządzanie w różnych kulturach, kreatywne zarządzanie i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportu i ćwiczeń fizycznych na Essex University porusza wiele wanych zagadnień, jak chociażby rola psychologii w radzeniu sobie z urazami fizycznymi czy też maksymalizowania zaangażowania i potencjału zarówno pojedynczych sportowców, jak i całych zespołów sportowych.

Opis kierunku

Kierunek Sport i ćwiczenia fizyczne na Essex University pozwoli Ci uzyskać solidne zrozumienie biologii, fizjologii, biomechaniki, odżywiania i psychologii sportu, bowiem nauka na tym kierunku jest interdyscyplinarna - to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale też nauka odnośnie wszystkich obszarów, które się na nie składają.

Opis kierunku

Statystyki to jedna z najważniejszych dziedzin nauki na świecie: techniki, których używamy do modelowania i manipulowania danymi, kierują politycznymi, finansowymi i społecznymi decyzjami, które kształtują nasze nowoczesne społeczeństwo. Jeśli jesteś osobą logiczną i lubisz rozwiązywać problemy, kierunek Statystyka na Essex University przeznaczony jest z pewnością dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego na Essex University umożliwi Ci uzyskanie wykształcenia, które pozwala pracować w zasadzie w każdym miejscu na całym świecie - wszędzie bowiem potrzebni są nauczyciele języka angielskiego.

Opis kierunku

Kierunek Reżyseria teatralna na Essex University to doskonała okazja by poszerzyć lub zyskać nowe umiejętności zawodowe. Pasjonujesz się teatrem? Chciałbyś być kimś, kto sprawuje pieczę nad całym występem, od przygotowań, aż po sam występ? W takim razie nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z tego kierunku magisterskiego.

Opis kierunku

Kierunek Teoria i praktyka praw człowieka na Essex University pozwoli Ci stać się członkiem jednej z największych, najbardziej różnorodnych kulturowo i odnoszących sukcesy zawodowe społeczności studentów i pracowników akademickich zajmujących się prawami człowieka. Jest to bowiem jeden z najlepszych tego typu kierunków spośród wszystkich uczelni na studiach w Anglii.

Opis kierunku

Kierunek Tłumaczenie i literatura na Essex University przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować nad tłumaczeniem książek i literatury. Zgłębisz m.in. takie kwestie, jak problem dosłownego tłumaczenia niektórych kwestii w książkach.

Opis kierunku

Kierunek Translacja, tłumaczenia ustne i tworzenie napisów na Essex University oferuje kompleksową naukę pisemnej translacji, tłumaczenia ustnego, a także tworzenia napisów do filmów i plików wideo, a wszystko to na jednym kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Biologia morska obszarów tropikalnych na Essex University stanowi specjalistyczny kierunek magisterski dostępny na niewielu innych uczelniach. Poza standardową nauką uzyskasz wiele ciekawych możliwości, jak wyjazd do Indonezji, do Wakatobi Marine National Park, gdzie zbadasz rafę koralową.

Opis kierunku

Kierunek Wild writing: literatura, krajobrazy i środowisko na Essex University łączy przedmioty naukowe, literaturoznawcze oraz wycieczki w terenie, m.in. po hrabstwie Essex - jednym z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.