fbpx
Brunel University

Brunel University - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (88)

Kierunek Inżynieria lotnicza na Brunel University to opcja przeznaczona dla pasjonatów maszyn latających. Jeśli zdecydujesz się na ten kierunek zdobędziesz wiedzę na temat wszystkich zagadnień związanych z lotnictwem - od skanerów ciała po samoloty odrzutowe. To również nauka na temat finansów, projektowania, mechaniki, materiałoznawstwa i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Angropologia na Brunel University to idealna propozycja dla tych, którzy czują się mocni zarówno w dziedzinie nauk humanistycznych, jak i ścisłych - antropologia stanoi bowiem połączenie tych nauk, stojąc na ich pograniczu. Zajmuje się badaniem zmienności człowieka na przestrzeni wieków, w tym kultury, polityki, problemów rasowych i etnicznych etc.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia i Socjologia na Brunel University jest skierowany do osób, które chcą zrozumieć zmiany społeczne zachodzące w społeczeństwie i ich znaczenie dla świata w którym żyjemy.

Opis kierunku

Program Inżynieria motoryzacyjna to opcja przeznaczona dla pasjonatów motoryzacji, którzy chcieliby połączyć swoje zainteresowania ze studiami, a następnie z pracą. Kierunek dostępny jest również w formie studiów jednolitych magisterskich, w trakcie roku można także odbyć roczny staż w firmie zajmującej się motoryzacją.

Opis kierunku

Kierunek Studia lotniczne na Brunel University przeznaczony jest dla osób, które interesują się nie tylko inżynierią lotniczą, ale również praktycznymi aspektami lotnictwa. Program akredytowany przez Royal Aeronautical Society oraz Institution of Mechanical Engineers, dostępny jest w formie studiów jednolityczy magisterskich oraz licencjakich.

Opis kierunku

Kierunek Studia lotnicze i pilotażowe na Brunel University poza standardową nauką inżynierii lotniczej pozwala uzyskać licencję pilota. Należy mieć na uwadze, że wiązać się to może z dodatkowymi opłatami. Kierunek dostępny również jako studia jednolite magisterskie.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Brunel University to świetna opcja jeśli interesuje Cię medycyna, lecz zamiast pracy z pacjentem wolałbyś skupić się na pracy w laboratorium. Wybierz ten program jeżeli nie wiesz jeszcze która gałąź medycyny interesuje Cię najbardziej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne - biochemia na Brunel University przeznaczony jest dla osób, które interesują się medycyną, lecz bardziej od pracy z pacjentami podoba im się perspektywa pracy w laboratorium. Program ten w głównej mierze skupia się na biochemii człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne - genetyka na Brunel University przeznaczony jest dla osób, które interesują się medycyną, lecz bardziej od pracy z pacjentami podoba im się perspektywa pracy w laboratorium. Program ten w głównej mierze skupia się na genetyce człowieka i chorobach dziedzicznych.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne - zdrowie człowieka na Brunel University przeznaczony jest dla osób, które interesują się medycyną, lecz bardziej od pracy z pacjentami podoba im się perspektywa pracy w laboratorium. Program ten w głównej mierze skupia się na zdrowiu człowieka: chorobach, jakie dotykają nasz organizm, sposobach ich wykrywania i leczenia.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne - immunologia na Brunel University przeznaczony jest dla osób, które interesują się medycyną, lecz bardziej od pracy z pacjentami podoba im się perspektywa pracy w laboratorium. Program ten w głównej mierze skupia się na systemie immunologicznym człowieka oraz nowoczesnych sposobach zwalczania chorób i infekcji.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie na Brunel University to klasyczny kierunek biznesowy, który doskonale przygotuje Cię do pracy w dużych firmach i korporacjach, sprawowania stanowisk kierowniczych, a także do prowadzenia własnej firmy.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i Zarządzanie - rachunkowość na Brunel University świetnie przygotuje Cię do pracy w dużych firmach i korporacjach. Uzyskasz wiedzę odnośnie zagadnień związanych z biznesem i zarządzaniem, skupiając się na kwestiach finansowych i rachunkowości.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i Zarządzanie - marketing na Brunel University skupia się na kwestiach marketingowych powiązanych z pracą w przedsiębiorstwach i korporacjach. Osoby o takim wyszktałceniu mogą liczyć na wiele ofert pracy.

Opis kierunku

Kierunek e-Biznes na Brunel University to nowoczesny program umożliwiający uzyskanie specjalistycznej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu online. Dowies się wszystkiego o technologiach informacyjnych i systemach komputerowych, które usprawnią każdy biznes.

Opis kierunku

Kierunek Informatyke i biznes - interakcja człowiek-komputer na Brunel University to trzyletni program z opcją rocznego stażu w czasie studiów, nakierowany na problemy i zagadnienia informatyczne związane z biznesem i korporacjami. Szczególnie duża waga przywiązywana jest do biznesowego oprogramowania oraz tworzenia i konfiguracji stron internetowych.

Opis kierunku

Program Informatyka i biznes - media społecznościowe na Brunel University to nowoczesny kierunek, który skupia się na zagadnieniach związanych z mediami społecznościowymi i ich roli w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Dowiesz się wszystkeigo m.in. na temat Skype, Twittera czy Facebooka.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa na Brunel University nauczy Cię projektowania, wznoszenia i konserwacji wszelkich obiektów budowlanych, m.in. mostów, dróg i budynków. Program ten dostępny jest również w formie studiów jednolitych magisterskich. Jest to idealna opcja jeśli interesujesz się architekturą, lecz masz bardziej ścisły umysł.

Opis kierunku

Program Inżynieria lądowa i zrównoważony rozwój na Brunel University skupia się na zrównoważonej infrastrukturze. Posiada akredytację Royal Academy of Engineering oraz the Institution of Civil Engineers, dostępny jest również w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Media i komunikacja na Brunel University to przyszłościowa opcja przeznaczona dla osób, które interesują się światem mediów i ich wpływem społecznym i kulturalnym na świat w którym żyjemy.

Opis kierunku

Kierunek Muzyka - kompozycja na Brunel University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego na temat technik kompozycji od XX do XXI wieku i pomoże rozwinąć Twój potencjał do maksimum. Jako student tego kierunku będziesz mieć wiele okazji do występów i zbierania profesjonalnego doświadczenia.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka na Brunel University to opcja przeznaczona dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą w jakiej gałęzi informatyki chcą specjalizować się w przyszłości. Uzyskasz więc szeroką wiedzę na temat wszystkich jej dziedzin, dzięki czemu będziesz mieć więcej możliwości dalszego rozwoju.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka - sztuczna inteligencja na Brunel University skupia się w głównej mierze na programowaniu - od stron internetowych po aplikacje mobilne. Na trzecim roku studiów uzyskasz możliwość wybrania specjalistycznych przedmiotów dopasowanych do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka - gry i media cfyrowe na Brunel University skierowany jest dla osób, które spośród wszyskich dziedzin informatyki najbardziej upodobały sobie gry. Jednocześnie uzyskasz podstawy wiedzy w zakresie informatyki ogólnej, systemów i projektowania.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka - internet na Brunel University oferuje możliwość uzyskania wiedzy na temat podstaw wszystkich dziedzin informatyki, skupiając się na zagadnieniach związanych z internetem, tworzeniem stron www, aplikacjach mobilnych etc.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka - programowanie na Brunel University to idealna opcja w przypadku, gdy interesuje Cię informatyka i już teraz wiesz, że chcesz specjalizować się w programowaniu. Program studiów obejmuje wiele zagadnień, od aplikacji mobilnych po tworzenie stron internetowych.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria systemów komputerowych na Brunel University dostępny jest nie tylko w formie licencjatu, ale również jednolitych studiów magisterskich, które trwają o rok dłużej. Wybierając ten program nauczysz się projektować systemy komputerowe - od konfigurowania pojedynczych komputerów po systemy w urządzeniach takich jak telefony komórkowe i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Pisarstwo na Brunel University sklasyfikowany został na 11 miejscu w Wielkiej Brytanii według rankingu The Guardian. Wybierając go otrzymasz okazję by znacznie poprawić swoje umiejętności pisarskie - wielu znanych autorów kończyło kierunki tego typu w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie cyfrowe na Brunel University to przyszłościowa opcja dla osób kreatywnych, interesujących się nowymi technologiami i innowacjami. Jest to jeden z najlepszych tego typu kierunków w Wielkiej Brytanii. Nauczane przedmioty obejmują projektowanie 3D, fotografię cyfrową, marketing, aplikacje mobilne i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia na Brunel University łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną by zrozumieć środowisko biznesowe, finansowe, przemysłowe i rządowe. Dowiesz się wszystkiego o produkcji, dystrybucji i konsumpcji dóbr.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i rachunkowość na Brunel University pozwala studentom uzyskać wiedzę na temat mikro- i makroekonomii, jednocześnie rozwijając w nich zdolności analityczne i zrozumienie kwestii finansowych. Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do rozpoczęcia kariery w wielu kierunkach, włączając w to sektory ubezpieczeniowe, bankowe, rachunkowość i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia, biznes i finanse na Brunel University to złożony kierunek obejmujcy trzy ważne dziedziny. Po jego ukończeniu łatwo znajdziesz pracę w przedsiębiorstwach, korporacjach, finansowości przemysłowej czy instytucjach rządowych.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i zarządzanie na Brunel University pozwoli Ci zrozumieć jak konsumenci, firmy i rząd podejmują decyzje odnośnie alokacji zasobów i produkcji, ponadto dowiesz się w jaki sposób funkcjonują duże firmy i organizacje, również rządowe, dzięki czemu łatwo znajdziesz tam pracę.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja na Brunel University to opcja przeznaczona dla osób, które chcą pracować z dziećmi i młodzieżą - jako nauczyciele bądź wychowawcy. Ukończenie programu umożliwia edukację i specjalizację w wielu kierunkach.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektryczna i odnawialne źródła energii na Brunel University poza zagadnieniami związanymi z inżynierią elektryczną skupia się na odnawialnych źródłach energii i redukcji emisji tlenku węgla, co obecnie stanowi jeden z głównych problemów wielu państw na świecie. Są to studia jednolite magisterskie.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna i komunikacja na Brunel University skupia się na inżynierii produktów elektronicznych, od odtwarzaczy mp3 po specjalistyczne sprzęty medyczne. Porusza również zagadnienia komunikacji światłowodowej.

Opis kierunku

Inżynieria elektroniczna i komputerowa na Brunel University poza podstawową wiedzą na temat urządzeń elektronicznych takich jak telefony komputerowe czy sprzęt AGD zgłębia się również w mikroelektronikę, m.in. procesory i inne systemy stanowiące rdzeń większości produktów elektronicznych. Studia te dostępne są także w formie jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna i elektryczna na Brunel University to kompleksowy kierunek pozwalający w pełni zrozumieć istotę projektowania i funkcjonowania urządzeń elektronicznych, takich jak odtwarzacze mp3, komputery, telefony komputerowe, systemy sygnalizacji drogowej, specjalistyczne aparatury w szpitalach i wiele więcej. Program dostępny jako studia licencjackie i kierunek jednolity magisterski.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka na Brunel University to propozycja dla osób, którym zależy na rozwinięciu swojej znajomości języka angielskiego, zdolności komunikacyjnych i umiejętności pisarskich. Studia trwają trzy lata, a po ich ukończeniu istnieje wiele możliwości dalszego rozwoju.

Opis kierunku

Program Anglistyka, film i telewizja na Brunel University to elastyczny program obejmujący wiele dziedzin, dzięki czemu otrzymasz mnóstwo możliwości dalszego kształcenia się i pracy w wielu różnych zawodach.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka i pisarstwo na Brunel University rozwinie Twoją znajomość języka angielskiego, a także w znacznym stopniu skupi się na literaturze angielskiej i umiejętnościach pisarskch.

Opis kierunku

Kierunek Środowisko na Brunel University należy do pięciu najlepszych kierunków środowiskowych w Wielkiej Brytanii i zdobył wiele ważnych nagród w ostatnim czasie. Jest to idealny wybór jeśli chcesz zajmować się np. ochroną środowiska czy działaniami na rzecz ochrony zagrożonych gatunków.

Opis kierunku

Kierunek Film i telewizja na Brunel University to innowacyjny program, który pozwoli Ci pracować przy produkcji telewizyjnej i filmowej. Poza teorią zdobędziesz tutaj wiele wiedzy praktycznej.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i rachunkowość na Brunel University nauczy Cię wszystkiego o inwestycjach, finansach korporacji, ekonometrii, a na ostatnim roku będziesz mógł wybrać kierunek specjalizacji: rachunkowość (audyt finansowy, podatki) lub finanse (inżynieria finansowa, finanse behawioralne).

Opis kierunku

Kierunek Matematyka finansowa na Brunel University dostępny jest w dwóch opcjach: trzyletnich studiów licencjackich oraz czteroletnich studiów jednolitych magisterskich. Zdobędziesz wiedzę na temat matematycznej strony wszystkich zagadnień związanych z finansami.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie gier na Brunel University pozwoli Ci zrozumieć mechanizmy działające w przemyśle gier komputerowych oraz uzyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat projektowania gier, tworzenia modeli i animacji, silników graficznych i wiele więdzej.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie gier i pisarstwo na Brunel University to nowy kierunek, który poza projektowaniem gier i tworzeniem animacji nauczy Cię tworzyć fabułę zarówno na potrzeby gier komputerowych, jak i własnych powieści.

Opis kierunku

Program Projektowanie gier, film i telewizja na Brunel University zapewnia wykształcenie w kierunku aż trzech dziedzin. Na absolwentów tak kompleksowego kierunku czekać będzie wiele ofert pracy, zarówno w przemyśle gier, w tworzeniu filmów i seriali, czy też w telewizji.

Opis kierunku

Kierunek Historia na Brunel University to propozycja przeznaczona dla pasjonatów nauki o przeszłości. Kierunek obejmuje nie tylko historię Wielkiej Brytanii, ale bada ją również w kontekście Europy i całego świata. Poruszane są również zagadnienia ekonomiczne, socjologiczne, polityczne czy kulturowe.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie i technologia przemysłowa na Brunel University jest jednym z najlepszych kierunków projektanckich w Wielkiej Brytanii, a jego studenci zdobywają liczne nagrody. Nauczane przedmioty poza zajęciami praktycznymi obejmują inżynierię, marketing czy materiałoznawstwo.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Brunel University wyposaży Cię w analityczny, techniczne i interpersonalne umiejetności potrzebne by sprostać dzisiejszym wyzwaniom stawianym pracownikom firm i korporacji. Uzyskasz wiedzę na temat ekonomii i rynków zarówno w kontekście WIelkiej Brytanii, jak i całego świata.

Opis kierunku

Kierunek Polityka międzynarodowa na Brunel University to propozycja dla osób, które chciałyby zmienić coś w otaczającym nas świecie. Studia pozwolą Ci zgłębić takie zagadnienia jak holokaust, globalizacja, konfilkty zbrojne na świecie, ustroje polityczne i wiele, wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Brunel University to idealna propozycja dla ludzi, którym marzy się kariera w radiu, telewizji, bądź pisanie dla gazet i czasopism. Rosnąca rola portali społęcznościowych stwarza dodatkowe etaty pracy dla dziennikarzy, stąd warto zdecydować się na ten kierunek.

Opis kierunku

Kierunek Prawo na Brunel University nie tylko pozwoli Ci przekształcić zainteresowanie zagadnieniami prawnymi w pasję i karierę zawodową, ale również uzyskać doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów. Po ukończonych studiach można rozpocząć pracę w zawodzie lub specjalicować się w konkretnym kierunku, np. kryminologii lub prawa komercyjnego.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i kryminologia na Brunel University to idealna propozycja dla osób, które już teraz wiedzą, że chcą specjalizować się w prawie karnym. Dzięki temu już po ukończonych studiach uzyskujemy wyspecjalizowane wykształcenie.

Opis kierunku

Kierunek Prawo, prawo komercyjne i arbitraż międzynarodowy na Brunel University to doskonała opcja jeśli wiążesz swoją przyszłość z pracą dla dużych firm, przedsiębiorstw i korporacji. Na absolwentów czeka wiele ofert ciekawej pracy.

Opis kierunku

Ukończenie kierunku Matematyka na Brunel University umożliwi Ci rozpoczęcie kariery w bardzo wielu zawodach, od sektora finansowego, poprzez korporacje, informatykę, marketing po przemysł i inżynierię. Kierunek dostępny jest również jako studia jednolite magisterskie.

Opis kierunku

Program Matematyka, statystyka i zarządzanie na Brunel University to świetnie przemyślany kieunek przeznaczony dla ścisłych umysłów. Wybierając go nauczysz się wykorzystywać matematykę i statystykę w biznesie czy ekonomii, co otworzy przed Tobą wiele możliwości pracy.

Opis kierunku

Kierunek Matematyka i informatyka na Brunel University obejmuje wszystkie matematyczne zagadnienia, najwięcej czasu poświęcając informatyce i jej powiązaniom z matematyką.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria mechaniczna i energia na Brunel University pozwoli Ci uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebne m.in. do projektowania nowych systemów uzyskiwania odnawialnych źródeł energii, poza tym dowiesz się wszystkiego o mechanicznych aspektach budownictwa, systemach enrgetycznych, wymienie ciepła i wiele więcej. Program dostępny również jako studia jednolite magisterskie.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria mechaniczna na Brunel University obejmuje wszystkie elementy inżynierii mechanicznej, włączając w to projektowanie, systemy komputerowe, elektronikę, inżynierię elektryczną, energię i środowisko. Program dostępny także w formie studiów jednolitych magisterskich.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria mechaniczna i aeronautyka na Brunel University łączy zagadnienia inżynierii mechanicznej z aeronautyką i kosmologią. Naucza przedmioty obejmuję aerodynamikę statków powietrznych, awionikę, projektowanie pojazdów i wiele więcej. Program dostępny rónież w formie czteroletnich studiów jednolitych magisterskich.

Opis kierunku

Program Inżynieria mechaniczna i projektowanie samochodód na Brunel University do kierunek przeznaczony dla fanów motoryzacji, kórych nie tylko interesuje mechanika i technologie, ale także projektowanie nowych rozwiązań i pojazdów. Kierunek dostępny jest również w postaci studiów jednolitych magisterskich.

Opis kierunku

Program Inżynieria mechaniczna i budownictwo na Brunel University to kierunek dzięki któremu uzyskasz kompletną wiedzę w zakresie projektowania, budowania i konserwacji urządzeń mechanicznych, włączając w to zagadnienia związane z systemami bezpieczeństwa, przepływm powietrza czy oświetleniem. Program dostępny również w formie jednolitych magisterskich studiów.

Opis kierunku

Kierunek Historia świata i militaria na Brunel University pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat przeszłości całego świata, od renesansu do czsów dzisiejszych. Dodatkowa uwaga poświęcana jest wojnom i militariom.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria samochodowa na Brunel University to świetna opcja dla fanów sportów motoryzacyjnych i motoryzacji. Zdobędziesz wiedzę na temat mechaniki, projektowania, tworzenia oraz funkcjonowania przedsiębiorstw samochodowych. Program dostępny również w postaci czteroletnich studiów jednolitych magisterskich.

Opis kierunku

Kierunek Muzyka na Brunel University to idealna propozycja dla osób interesujących się komponowaniem, wykonywaniem i technologicznymi aspektami muzyki. Tematy obejmują również takie zagadnienia jak opera, teatr muzyczny czy muzyka filmowa.

Opis kierunku

Kierunek Terapia zajęciowa na Brunel University pozwoli Ci pracować nad fizyczną i psychiczną sprawnością pacjentów. 95% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Opis kierunku

Kierunek Wychowanie fizyczne i sport na Brunel University umożliwi Ci pracę z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach. Możesz również specjalizować się w wielu innych dziedzinach związanych ze sportem, np. treningu personalnego.

Opis kierunku

Kierunek Fizjoterapia na Brunel University to trzyletni program umożliwiający zdobycie kwalifikacji fizjoterapeuty, co umożliwi pracę zarówno w publicznej służbie zdrowia jak i w placówkach prywatnych. Jeżeli chcesz pomagać innym w powrocie do pełnej prawności fizycznej - to idealna propozycja.

Opis kierunku

Kierunek Polityka na Brunel University pozwoli Ci zrozumieć wszystkie zagadnienia polityczne: skąd bierze się polityczna siła, kto ją posiada, czym jest globalizacja, na czym polegają ustroje polityczne a oraz wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Polityka i ekonomia na Brunel University pozwoli Ci zgłębić ważne polityczne zagadnienia, a przy okazji uzyskasz dogłębną wiedzę na temat ekonomii i jej związku z polityką. Zrozumiesz zagadnienia związane z makro- i mikroekonomią, wpływem czynników politycznych i ekonomicznyh na

Opis kierunku

Kierunek Polityka i historia na Brunel University pomoże Ci zrozumieć wpływ polityki na otaczający nas świat oraz wyjaśni, jak wpływała na niego w przeszłości. Program obejmuje naukę ważnych wydarzeń historycznych od XVII wieku do dziś.

Opis kierunku

Program Polityka i socjologia na Brunel University pozwoli Ci zrozumieć kluczowe zagadnienia polityczne i socjologiczne dzisiejszego świata.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo przemysłowe na Brunel University cieszy się bardzo wysoką satysfakcją studentów. Nauczysz się wszystkiego na temat projektowania urządzeń mechanicznych i elektronicznych, a Twoje kompetencje i kwalifikacje będą niezwykle cenione na rynku pracy.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo i inżynieria na Brunel University należy do najlepszych tego typu kierunków w Europie, a jego absolwenci zdobyli już wiele prestiżowych nagród. Program łączy w sobie naukę projektowania i mechanikę, dzięki czemu studenci są w stanie stworzyć produkt, który nie tylko świetnie wygląda, ale również funkcjonuje.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Brunel University będzie idealną opcją jeśli pragniesz pomagać ludziom z zaburzeniami psychicznymi. Dzięki Twojej pomocy będą w stanie poradzić sobie z problemami życia codziennego oraz różnymi schorzeniami natury umysłowej.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia - sport i zdrowie na Brunel University powstał we współpracy Szkoły Psychologii i Szkoły Sportowej uniwersytetu Brunel. Dzięki połączeniu tych dziedziń specjalizować się będziesz w udzielaniu pomocy psychologicznej sportowcom.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Brunel University zaprojektowany został z myślą o osobach, które interesują wszystkie aspekty społeczeństwa. Jest to nauka na pograniczu nauk ścisłych i humanistycznych.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia i media na Brunel University to nauka na temat zmian zachodzących w społeczeństwie w odniesieniu do mediów, głównie internetów i technologii komunikacyjnych.

Opis kierunku

Program Sport i zdrowie na Brunel University zapewni Ci wiele możliwości pracy oraz dalszego rozwoju w dowolnym kierunku sportowym - od nauczania wychowania fizycznego w szkołach po pracę w klubach sportowych czy trening personalny.

Opis kierunku

Program Sport, zdrowie i trening personalny na Brunel University zapewni Ci świetne wykształcenie - Brunel University to druga najlepsza uczelnia w Londynie jeśli chodzi o kierunki sportowe, posiada wiele powiązań z dużymi firmami czy klubami sportowymi. Kierunek ten skupia się na zagadnieniach związanych z treningiem personalnym.

Opis kierunku

Program Sport, zdrowie i rozwój sportu na Brunel University zapewni Ci świetne wykształcenie - Brunel University to druga najlepsza uczelnia w Londynie jeśli chodzi o kierunki sportowe, posiada wiele powiązań z dużymi firmami czy klubami sportowymi. Kierunek ten skupia się na zagadnieniach związanych z rozwojem sportowym, poza podstawowymi zagadnienami program obejmuje m.in. media czy zarządzanie.

Opis kierunku

Kierunek Sport, zdrowie i biznes na Brunel University będzie idealnym rozwiązaniem jeśli pasjonuje Cię sport, a przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą i chciałbyś w przyszłości np. otworzyć własną siłownię lub pracować w zarządzie klubu lub spółki sportowej.

Opis kierunku

Kierunek Teatr i pisarstwo na Brunel University umożliwi zdobycie Ci szerokiego zakresu wiedzy i kwalifikacji dających wiele możliwości pracy. Dowiesz się wszystkiego o teatrze i pisarstwie, duża waga przywiązywana jest pisaniu scenariuszów.

Opis kierunku

Kierunek Teatr i anglistyka na Brunel University umożliwia połączenie tych dwóch kierunków, co dodatkowo zwiększa Twoje perspektywy zawodowe. Jeśli chcesz mieć szeroki wybór dalszego kształcenia i pracy po studiach, lubisz teatr i sztuki sceniczne oraz chętnie uczysz się języka angielskiego, ten kierunek jest dla Ciebie.

Opis kierunku

Kierunek Teatr, film i telewizja na Brunel University to kompleksowy, trzyletni program zapewniający ogrom perspektyw zawodowych. Poznasz tajniki pracy w teatrze, telewizji, a także produkcji filmowej, zyskując kwalifikacje potrzebne do pracy we wszystkich tych dziedzinach.

Opis kierunku

Kierunek Efekty wizualne i animacja na Brunel University pozwoli Ci zgłębić świat mediów cyfrowych, poznać narzędzia i nowe technologie oraz nauczyć się je obsługiwać. Poza tym rozwiniesz swoją wiedzę teoretyczną, i, oczywiście, kreatywność.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.