Bournemouth University
Bournemouth University

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (91)

Kierunek Rachunkowość i biznes na Bournemouth University nauczy Cię wszystkeigo zarówno na temat biznesu jak i finansów i rachunkowości, co pozwoli Ci zdobyć dodatkowe perspektywy dalszego rozwoju i pracy.

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość i finanse na Bournemouth University to bardzo elastyczny program, który pozwoli zdobyć Ci wiedzę nie tylko z zakresu finansów, ale również ekonomii czy biznesu - wybór należy do Ciebie, gdyż samemu można wybrać swoją specjalizację.

Opis kierunku

Na kierunku Rachunkowość i prawo na Bournemouth University zdobędziesz umiejętności i wiedzę pozwalające rozpocząć pracę w profesjach powiązanych z tymi dziedzinami. Do odniesienia sukcesu w księgowości potrzebna jest znajomość prawa, zaś prawo komercyjne często ma zastosowanie w rachunkowości i środowisku finansowym.

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość i podatki na Bournemouth University, poza dogłębną wiedzą na temat rachunkowości i księgowości, pozwoli zrozumieć Ci prawo podatkowe - jest to umiejętność wysoce ceniona u księgowych przez pracodawców. Dzięki temu programowi poradzisz sobie w każdym środowisku biznesowym.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarswo na University of Bournemouth pozwoli Ci pracować jako pielęgniarka z pacjentami dorosłymi, tj. powyżej 18 roku życia. W trakcie studiów odbywają się staże kliniczne w szpitalach, które dodatkowo przygotują Cię do podjęcia zawodu.

Opis kierunku

Kierunek Reklama na Bournemouth University pozwoli Ci zrozumieć strategie, rozwój i planowanie reklamy w połączeniu z innymi ważnymi zagadnieniami marketingowymi. Kierunek trwa trzy lata, możliwe jest odbycie rocznego stażu podczas studiów.

Opis kierunku

Trzyletni program Antropologia na Bournemouth University łączy nauki ścisłe z humanistycznymi, stąd przeznaczony jest dla osób wszechstronnych, które pragną dogłębnie zrozumieć społeczeństwo, co otworzy szereg możliwości zawodowych, np. w marketingu.

Opis kierunku

Kierunek Archeologia i nauki śledcze na Bournemouth University łączy dwie z pozoru całkiem odrębne dziedziny. Uzyskasz wykształcenie, które pozwoli Ci zostać specjalistą w badaniu dawnych zbrodni, a jeśli taka scieżka rozwoju Ci się nie spodoba, będziesz mógł skupić się wyłącznie na samej archeologii bądź naukach śledczych.

Opis kierunku

Trzyletni kierunek Archeologia na Bournemouth University to propozycja dla osób, które fascynują dawne społeczeństwa i ich historia, zmiany jakie zaszły na przestrzeni wieków czy wymarłe zwierzęta. Program w dużym stopniu łączy teorię z umiejętnościami prakrycznymi.

Opis kierunku

Według raportu z 2016 roku, w Wielkiej Brytanii jest wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych archeologów. Stąd wybór tego kierunku na Bournemouth University będzie świetną, przyszłościową decyzją. Program został akredytowany przez Chartered Institute of Archaeologists.

Opis kierunku

Program Archeologia i antropologia na Bournemouth University umożliwi Ci zbadanie przeszłości w kontekście człowieka i jego ewolucji. Zbadasz pradawne społeczności, zmiany jakie zachodziły w zachowaniach i kulturze ludzi na przestrzeni wieków i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne na Bournemouth University pozwoli Ci zgłębić wiedzę odnośnie genetyki, biochemii, ekologii, ewolucji i fizjonomii człowieka. Jest to idealna opcja jeśli interesuje Cię medycyna, lecz bardziej od pracy z pacjentem podoba Ci się praca w laboratorium i placówkach badawczych.

Opis kierunku

Kierunek Biznes - technologia informacyjna na Bournemouth University wyposaży Cię w techniczne umiejętności i wiedzę potrzebną do tworzenia aplikacji przydatnych w biznesie. Zrozumiesz środowisko biznesu oraz to, w jaki sposób łączy się z informatyką i jak za jej pomocą poprawić efektywność przedsiębiorstw.

Opis kierunku

Program Bizes i prawo na Bournemouth University pozwoli Ci z łatwością znaleźć pracę w większości firm, korporacji i przedsiębiorstw. Prawo i przepisy odgrywają niezwykle ważną rolę w niemal każdej działalności, stąd prawnik mający rozeznanie w zagadnieniach biznesowych i prawie korporacyjnym będzie mógł liczyć na wiele ofert pracy.

Opis kierunku

Program Studia biznesu na Bournemouth University chwalony jest przede wszystkim za elastyczność - sam wybierasz jakich przedmiotó chcesz się uczyć najwięcej, a czas na wybranie specjalizacji masz aż do końca drugiego roku studiów. Wtedy to zdecydować będziesz mógł w której sferze chcesz się specjalizować - ekonomii, finansów etc.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i ekonomia na Bournemouth University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego o funkcjonowaniu przedsiębiorstw, ekonomii oraz tego jak łączy się ona z biznesem. Uczelnia ma ponad 35 lat doświadczenia w nauczaniu biznesowych kierunków - będzie to więc świetny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i przedsiębiorstwo na Bournemouth University pozwoli Ci wyspecjalizować się w zasadach działania przedsiębiorstw, pracy w dużych firmach oraz prowadzeniu własnej działalności - jest to szczególnie mocno polecany kierunek w tym ostatnim przypadku.

Opis kierunku

Kwestie finansowe stoją za niemal każdą decyzją podejmowaną w biznesie, stąd kluczowym jest dla wielu firm posiadanie świetnie wykształconych pracowników znających się zarówno na finansach, jak i na mechanizmach i funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Kierunek Biznes i Finanse na Bournemouth University pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i zarządzanie zasobami ludzkimi na Bournemouth University umożliwi Ci nauczenie się jak zarządzać pracownikami we współczesnym środowisku biznesowym. Za niemal każdym sukcesem różnych działalności stoją ludzie, stąd potrzebne są osoby zdolne wykrzesać z nich maksimum możliwości.

Opis kierunku

Aspekt prawny w podejmowaniu decyzji biznesowych jest niesamowicie ważny, a kierunek Biznes i prawo na Bournemouth University świetnie przygotuje Cię do radzenia sobie z problemami prawnymi dużych korporacji i przedsiębiorstw.

Opis kierunku

Kierunek Biznes i marketing na University of Bournemouth pomoże Ci zrozumieć funkcjonowanie rynku, świetnie przygotowując do pracy w wielu branżach. Poznasz zasady działania marketingu również na arenie międzynarodowej. Ukończenie tego kierunku otwiera szereg możliwości - bardzo wiele firm poszukuje osób o takim wykształceniu.

Opis kierunku

Kierunek Biznes, operacje i zarządzanie na Bournemouth University pozwoli Ci odkryć kluczowe procesy i systemy, które przyczyniają się do przeprowadzania skutecznych operacji biznesowych. Nauczysz się także stosować narzędzia biznesowe do analizowania i podejmowania ważnych decyzji związanych z planowaniem, kontrolą i integracją działalności gospodarczej.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo dziecięce na Bournemouth University to trzyletni program, który pozwoli Ci zdobyć kwalifikacje pielęgniarki. Po ukończeniu studiów specjalizować się będziesz w pracy z dziećmi i młodzieżą poniżej 18 roku życia.

Opis kierunku

Kierunek Nauki kliniczne - ćwiczenia na Bournemouth University wyposaży Cię w wiedzę teoretyczną oraz w praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci pomagać chorym w powrocie do zdrowie i rehabilitacji: od atletów zmagających się z kontuzjmi po ludzi cierpiących na różne schorzenia i choroby.

Opis kierunku

Program Media i komunikacja na Bournemouth University będzie świetną opcją jeśli nie wiesz jeszcze do końca w którym obszarze mediów chcesz pracować. Dzięki ukończeniu tego kierunku zdobędziesz wiedzę i kwalifikacje, które pozwolą Ci się rozwinąć w wielu kierunkach, jak dziennikarstwo, fotografia, telewizja, media społecznościowe czy marketing.

Opis kierunku

Kierunek Animacja komputerowa na Bournemouth University to kierunek na pograniczu sztuki i informatyki. Wybierając go, zgłębisz tajniki animacji i tworzenia grafiki komputerowej, co umożliwi Ci pracę m.in. przy tworzeniu gier lub też w przemyśle filmowym.

Opis kierunku

Kierunek Sieci kompuerowe na Bournemouth University skupia się na powiązaniach informatyki z biznesem, ukańczając go zyskasz umiejętności potrzebne do projektowania, konfiguracji, zarządzania i administrowania rozproszonych systemów sieciowych. Jest to bardzo praktyczny kierunek, a studenci otrzymują dostęp do specjalistycznych narzędzi i laboratoriów komputerowych.

Opis kierunku

Kierunek Wizualizacja i animacja komputerowa na Bournemouth University jest jednym z najstarszych i najlepszych tego typu kierunków w Wielkiej Brytanii. Łączy tradycyjne dziedziny sztuki, takie jak rysunek i kinematografia, z bardziej technicznymi tematami związanymi z informatyką, takimi jak programowanie czy matematyka stosowana.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka na Bournemouth University pozwoli Ci zgłębić wszystkie dziedziny informatyki, m.in. technologie internetowe czy oprogramowanie. To świetny wybór jeśli jeszcze nie wiesz która gałąź informatyki interesuje Cię najmocniej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem sieci na Bournemouth University to bardzo przyszłościowy program. Wraz ze wzrostem i rozwojem komputerowych baz danych i technologii informatycznych rosną zagrożenia związane z atakami hakerskimi, stąd potrzebne są osoby odpowiedialne za zabezpieczanie sieci i systemów. Jeśli ze wszystkich dziedzin informatyki ta podoba Ci się najbardziej - nie zastanawiaj się ani chwili.

Opis kierunku

Pogram Inżynieria projektowa na Bournemouth University to bardzo przyszłościowy wybór - szacuje się, że pomiędzy rokiem 2012 a 2020 potrzebnych będzie około 2 miliony nowych inżynierów w samej tylko Wielkie Brytanii - w przeliczneiu ok. 182 000 miejsc pracy rocznie. Jeśli więc interesują Cię projektowanie i produkcja produktów, nie powinieneś się długo zastanawiać - ten kierunek będzie idealny.

Opis kierunku

Kierunek Ekologia i ochrona środowiska na Bournemouth University to bardzo przyszłościowy wybór. Obecnie świat boryka się z wieloma ekologicznymi i środowiskowymi problemami - od globalnego ocieplenia po ochronę zagrożonych gatunków, stąd absolwenci kierunkó takich jak ten są bardzo cenieni na rynku pracy.

Opis kierunku

Program Ekonomia na Bournemouth University to przyszłościowy wybór - pracownicy potrafiący zrozumieć ekonomię w kontekście globalnym są coraz bardziej cenieni przez pracodawców. Absolwenci tego kierunku zdobędą szeroki zakres wiedzy, włączając w to zdobycie umiejętności analitycznych, rozumienie systemów ekonomicznych oraz dyscyplin finansowych.

Opis kierunku

Kierunek Anglistyka na Bournemouth University pozwoli zgłębić Ci wszystkie zagadnienia związane z językiem angielskim, od literatury klasycznej i współczesnej, poprzez angielski w mediach po poprawę umiejętności pisarkich. Kierunek ten w większym stopniu skupia się na słowie pisanym aniżeli mówionym.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i rozrywka na Bournemouth University skupia się na przepisach i prawniczych zagadnieniach w odniesieniu do mediów. Prawo własności intelektualnej stało się dziś szczególnie ważne, szczególnie w dobie rozwoju mediów cyfrowych, stąd absolwenci tego kierunku są bardzo cenieni.

Opis kierunku

Kurunek Nauki środowiskowe na Bournemouth University pomoże Ci dowiedzieć się o czynnikach kształtujących i zmieniających środowisko naturalne wokół nas, zarówno pod kątem lokalnym, jak i globalnym. Największy nacisk położony jest na efekty działalności człowieka, ich wpływ na środowisko i możliwości przeciwdziałania im.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami na University of Bournemouth wyposaży Cię w wiedzę z zakresu marketingu, organizowania wydarzeń, sprawozdań finansowych, planowania czy zachowań konsumentów. Otrzymasz kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci pracować w tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

Opis kierunku

Kierunek Film na University of Bournemouth przeznaczony jest dla pasjonatów kina i telewizji, którzy chcą połączyć pasję ze studiami i pracą. Program zaprojektowany został w taki sposób, by odzwierciedlić różnorodność filmów w ujęciu globalnym, skupiając się na tematach, które wpływają na twórców filmowych oraz na publiczność na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja filmowa i kinematografia na University of Bournemouth dostarczy Ci wiedzy odnośnie reżyserii i produkcji filmowej z naciskiem na duży ekran, choć absolwenci z powodzeniem znajdą zatrudnienie również w telewizji.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i biznes na Bournemouth University skupia się na finansowych aspektach działalności i przedsiębiorstw i został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Ci rozpoczęcie kariery zarówno w rachunkowości i finansach, jak i w korporacjach i dużych firmach.

Opis kierunku

Kierunek FInanse i ekonomia na Bournemouth University wyposaży Cię w umiejętności techniczne i analityczne konieczne do zrozumienia najważniejzych zagadnień w handlu międzynarodowym. Nauczysz się również korzystać z tych umiejętności, co przyda Ci się w pracy na wielu różnych posadach.

Opis kierunku

Trzyletni program Biologia sądowa na Bournemouth University to kierunek na pograniczu biologii i kryminalistyki. Zdobędziesz wiedzę odnośnie analizowania miejsca zbrodni i nauczysz się przeprowadzać ekspertyzy, dzięki któym możliwe stanie się ustalenie tożsamości ofiary, bądź sprawcy zbrodni.

Opis kierunku

Kierunek Bezpieczeństwo komputerowe na Bournemouth University pozwoli Ci dogłębnie zrozumieć zagadnienia związane z przestępstwami internetowymi oraz zdobyć wiedzę jak z nimi walczyć. Ukończenie tego kierunku pozwoli Ci rozpocząć pracę zarówno w sektorach pryatnych, jak i państwowych.

Opis kierunku

Kierunek Śledztwo kryminalne na Bournemouth University zaprojektowany jest z myślą o osobach zainteresowanych prowadzeniem dochodzeń śledczych. Ukończenie tego programu pozwoli Ci także zdobyć kwalifikacje potrzebne przy badaniu większych katastrof.

Opis kierunku

Kierunek Nauki śledcze na Bournemouth University pozwoli Ci uzyskać kompletną wiedzę z zakresu badania miejsc zbrodni, toksykologii, chemii i biologii molekularnej - wszystko oczywiście w odniesieniu do badania miejsca zbrodni.

Opis kierunku

Kierunek Programowanie gier na Bournemouth University będzie doskonały dla osób, których pasję stanowią gry - komputerowe, xbox, playstation, aplikacje mobilne... tutaj nauczysz się programować je na wszystkie dostępne platformy. Po pierwszym roku można dalej kontynuować studia na tym kierunku, lub przenieść się na kierunek Games Technology.

Opis kierunku

Kierunek Games Technology na Bournemouth University skupia się na technicznych aspektach tworzenia gier komputerowych. Główna waga przywiązywania jest do trzech aspektów: projektowania poziomów, programowania grafiki oraz modelowania 3D i tworzenia animacji.

Opis kierunku

Program Geografia na Bournemouth University obejmuje czynniki naturalne, społeczne, ekonomiczne i polityczne, które zmieniają otaczający nas świat. Dzięki temu kierunkowi zyskasz wiedzę jak radzić sobie z problemami środowiskowymi dotykającymi ziemię, jak zarządzać naturalnymi źródłami energii i wiele więcej.

Opis kierunku

Program Historia na Bournemouth University pozwoli Ci zgłębić brytyjską historię. Choć kierunek ten skupia się właśnie na niej, dowiesz się również wiele o historii całej Europy i reszty świata.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo przemysłowe na Bournemouth University to unikalny program dla osób zainteresowanych projektowaniem i utalentowanych artystycznie, pozwalający zrozumieć psychologię i oczekiwania konsumenta. 100% studentów tego kierunku ocenia go pozytywnie.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie technologią informacyjną na Bournemouth University skupia się wokół aplikacji przeznaczonych dla przedsiębiorstw oraz na sposobach, w jaki sposób poprawić za pomocą tego typu programów wydajność danej firmy. Poza wiedzą generalną na temat biznesu, zarządzania i informatyki, dowiesz się też wiele o zarządzaniu i kontrolowaniu projektów komputerowych.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Bournemouth University pomoże Ci zrozumieć koncepcje międzynarodowej etykiety biznesowej, kulturowo odmiennych stylów zarządzania, dylematów etycznych w zarządzaniu międzynarodowym oraz wpływu konwergencji. To idealny wybór jeśli chciałbyś jeszcze łatwiej znaleźć pracę poza granicami Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Program Zarządzanie w hotelarstwie na Bournemouth University świetnie przygotuje Cię do pracy w hotelarstwie z naciskiem na zarządzanie i stanowiska kierownicze. Po jego ukończeniu pracę znajdziesz na całym świecie.

Opis kierunku

Program Prawo na Bournemouth University pozwoli Ci specjalizować się w wielu dziedzinach, takich jak prawo podatkowe, biznesowe, ekonimiczne i wiele więcej. To idealny wybór jeśli jeszcze nie zdecydowałeś który obszar prawa interesuje Cię najbardziej, lub po prostu zależy Ci na uzyskaniu wiedzy ogólnej.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i podatki na Bournemouth University powinieneś wybrać w przypadku, gdy już teraz wiesz, że ze wszystkich dziedzin prawa najbardziej interesuje Cię prawo podatkowe. Program został akredytowany przez SRA, BSB i pozwala od razu napisać test zawodowy CIOT, bez konieczności wyrabiania kwalifikacji technika podatkowego.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i ekonomia na Bournemouth University pozwoli Ci zgłębić się m.in. w zagadnienia związane ze strategiami gospodarczymi, polityką ekonomiczną, biznesem, prawem własności intelektualnej i publicznej etc. Wybierz ten kierunek, jeśli interesuje Cię zarówno prawo, jak i kwestie ekonomiczne.

Opis kierunku

Kierunek Prawo i polityka na Bournemouth University pozwoli Ci zgłębić problemy polityczne w ujęciu globalnym, zarówno te mające miejsce teraz, jak i w przeszłości. Zdobędziesz szerszą wiedzę odnośnie polityki, m.in. w zakresie tworzenia prawa.

Opis kierunku

Program Marketing na Bournemuth University otworzy przed Tobą wiele ścieżek kariery, od zarządzania po relacje publiczne. Jest to idealny kierunek jeśli interesuje Cię reklama i relacje klient-sprzedawca, ale nie jesteś jeszcze do końca pewien w czym chciałbyś się specjalizować - po tym kierunku będziesz mieć mnósto możliwości dalszego kształcenia.

Opis kierunku

Kierunek Marketing i komunikacja na University of Bournemoith to bardzo przyszłościowa opcja, z racji że te dwie dziedziny stały się w ostatnim czasie kluczowe dla większości dużych firm - interakcja z klientami, partnerami i opinią publiczną jeszcze nigdy nie była tak duża.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria Mechaniczna na Bournemouth University dostępny jest w dwóch opcjach: jako trzyletnie studia licencjackie oraz czteroletnie studia jednolite magisterskie. Program zapewnia solidne podstawy wiedzy we wszystkich dziedzinach inżynierii, stąd łatwo później obrać specjalizację w dowolnym kierunku.

Opis kierunku

Program Produkcja medialna na University of Bournemouth to idealna propozycja jeśli zależy Ci na pracy w mediach cyfrowych i nie tylko - prasa, reklama, marketing, public relations... możliwości pracy i dalszego rozwoju jest bardzo wiele, choć główny nacisk kładzie się na pracę w telewizji.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo w ośrodkach zdrowia psychicznego na University of BOurnemouth pozwoli Ci zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy z pacjentami umysłowo chorymi, m.in. w zakładach psychiatrycznych. Zawód ten cieszy się bardzo dużym poważaniem w Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Położnictwo na University of Bournemouth umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w jednym z najbardziej satysfakcjonujących zawodów na świecie - położnictwie. Każdego dnia będziesz odbierać porody, a do Twoich obowiązków należeć będzie też mi.n prowadzenie kobiet w ciąży.

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo i multimedia na Boutnemouth University to idealna opcja jeśli pragniesz zostać dziennikarzem, lecz nie zdecydowałeś jeszcze co podoba Ci się najbardziej: telewizja, radio a może media społecznościowe? Ukańczając ten kierunek będziesz w stanie podjąć pracę w wielu różnych dziedzinach dziennikarstwa.

Opis kierunku

Program Dźwięk i muzyka - technologie na Bournemouth University nauczy Cię obsługi sprzętu muzycznego, a także oprogramowania stosowanego w produkcji muzyki. To świetny wybór w przypadku, gdy bardziej interesują Cię techniczne aspekty tworzenia muzyki.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja i technologie muzyki i dźwięku na Bournemouth University wyposaży Cię w wiedzę na temat technicznych stron dźwięku i muzyki, skupiając się na jej produkcji. 100% studentów tego kierunku wyraża ogólną satysfakcję ze studiów.

Opis kierunku

Program Dietetyka na Bournemouth University dostępny jest w postaci trzyletnich studiów licencjackich oraz czteroletnich studiów jednolitych magisterskich.

Opis kierunku

Na kierunku Terapia zajęciowa na Bournemouth University poznasz sposoby pomagania ludziom w osiąganiu maksimum swojego potencjału i pomożesz im usprawnić się psychicznie i fizycznie. Zajęcia prowadzone są w specjalistycznych salach.

Opis kierunku

Kierunek Ratownictwo medyczne na Bournemouth University to wstęp do wymagającej, ale bardzo satysfakcjonującej kariery. Wybierając ten program każdego dnia będziesz mieć okazję ratować ludzkie życie. Zdobędziesz wiedzę na temat ludzkiego organizmu, pierwszej pomocy oraz radzenia sobie w stresowych sytuacjach.

Opis kierunku

Kierunek Fotografia na Bournemouth University to propozycja dla osób, które pasjonuje fotografia. Jeśli przy każdym wyjściu z domu towarzyszy Ci aparat i pragniesz zdobyć profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktycną - to będzie idealny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Fizjoterapia na Bournemouth University to propozycja dla osób, które chcą pracować z pacjentami niepełnosprawnymi. Nauczysz się przeprowadzać rehabilitacje tak, by poprawić czynności ruchowe i funkcje ludzkiego organizmu. Uczelnia jest świetnie wyposażona, m.in. w specjalistyczny pokój szkoleniowy, anatomiczne modele, maszyny do elektroterapii etc.

Opis kierunku

Kierunek Polityka na Borunemouth University pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat polityki w odniesieniu do dzisiejsych czasów - a więc z uwzględnieniem roli mediów, w tym społecznościowych, ich roli w kampaniach wyboryczych, konfilktach etc. Przedmioty obejmują zarówno zagadnienia związane z brytyjską polityką, jak i w ujęciu ogólnoświatym.

Opis kierunku

Kierunek Wzornictwo na Bournemouth University pozwoli Ci nauczyć się projektować produkty, które świetnie spełniają swoje funkcje, a przy tym mają estetyczny i innowacyjny design. Program dostępny jest również w czteroletniej wersji jednolitej magisterskiej.

Opis kierunku

Kierunek BSc Product Design - Wzornictwo na Bournemouth University odnosi się do bardziej technicznych aspektów projektowania, w większym stopniu skupiając się na funkcjonalności a także potrzebach społecznych i ekonomicznych produktów, aniżeli ne efektyownym wyglądzie.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Bournemouth University pozwoli Ci zrozumieć umysł i zachowania ludzkie. W trakcie studiów będziesz mieć okazję współpowadzić wiele małych eksperymentów społecznych, a na ostatnim roku współpracować będziesz z członkami zespołu naukowego by przeprowadzić własny.

Opis kierunku

Program Relacje publiczne na University of Bournemouth to jeden z najlepszych i najstarszych kierunków tego typu w Wielkiej Brytanii. Każde przedsiębiorstwo, małe czy duże, musi komunikować się z klientami, partnerami biznesowymi czy mediami, stąd tak duże zapotrzebowanie na absolwentó tego kierunku i tak ważna ich rola w przedsiębiorstwach.

Opis kierunku

Program Zarządzanie sprzedażą na University of Bournemouth będzie idealnym wyborem jeśli wiążesz swoją przyszłość z handlem - jest to jeden z najlepszych tego typu kierunków w kraju. Już na studiach będziesz miał okazję zdobyć doświadczenie pracując z takimi markami jak Waitrose, Harrods i Marks & Spencer.

Opis kierunku

Program Scenariusze w filmie i telewizji na University of Bournemouth to specjalistyczny kierunek który pozwoli Ci się wykształcić w kierunku pisania scenariuszy. Leżą one u podstaw każdego filmu, serialu czy teleturnieju telewizyjnego - na brak zajęć nie będziesz mógł narzekać.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na University of Bournemouth to wymagający, ale satysfakcjonujący kierunek, który pozwoli Ci wprowadzać zmiany na lepsze w życiu wielu ludzi. Będziesz w stanie poradzić sobie z szerokim spektrum zagadnień związanych z opieką społeczną, wykluczeniem społecznym i dyskryminacją, prawem i polityką społeczną, pracą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi etc.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na University of Bournemouth nauczy Cię badać problemy społeczne i wyciągać z tych badań poprawne wnioski, dzięki czemu będziesz w stanie przeciwdziałać i rozwiązywać m.in. nierównościom społecznym na świecie.

Opis kierunku

Na kierunku Socjologia i antropologia na University of Bournemouth eksperci w zakresie socjologii, antropologii społecznej i biologicznej antropologii pomogą Ci zrozumieć sposób w jaki te dziedziny łączą się z kulturą i społeczeństwem.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia i kryminologia na Bournemouth University pozwoli zgłębić Ci się w kryminologię i poznać społeczne czynniki warunkujące przestępczość i zbrodnie. Poznasz zagadnienia związane z demografią, globalizacją czy migracją i nauczysz się wykorzystywać tę wiedzę w walce z przestępczością.

Opis kierunku

Kierunek Programowanie - gry, animacja i efekty specjalne na Bournemouth University pozwoli Ci zdobywać wiedzę od doświadczonych wykładowców, którzy pracują w przemyśle gier komputerowych oraz przy produkcji gier animowanych. To kompleksowy program, który porusza wszystkie ważne kwestie związane z tworzeniem animacji, efektów specjalnych i grafiki komputerowej.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria oprogramowania na Bournemouth University zaprojektowany został z myślą o wyposażeniu Cię w umiejętności, które pozwolą Ci stać się ekspertem w tej szybko zmieniającej się dziedzinie informatyki. Studenci otrzymują dostęp do specjalistycznych programów i specjalnie zaprojektowanych sal komputerowych.

Opis kierunku

Program Sport, rozwój i coaching na University of Bournemouth dostarczy Ci wiedzy z zakresu rozwoju sportu, zarządzania i trenowania, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć pracę w niemal każdej dziedzinie powiązanej ze sportem. Kierunek powstał we współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami.

Opis kierunku

Kierunek Sport i zarządzanie na Bournemouth University to propozycja dla osób, które pasjonują się w równym stopniu sportem, co zarządzaniem i biznesem. Kierunek jest bardzo praktyczny, a dodatkowo studenci odbywają staż trwający 30 tygodni. Program jest idealnie dopasowany do wymagań pracodawców.

Opis kierunku

Kierunek Sport i zarządzanie - golf na University of Bournemouth to specjalistyczny program, na którym dowiesz się wszystkiego o sporcie, biznesie i zarządzaniu ze szczególnym uwzględnieniem golfa. Aż 95% absolwentów tego kierunku rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów. Kierunek opracowany we współpracy m.in. z CMAE, PGA czy English Golf Union.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia sportowa i trenowanie na Universiy of Bournemouth pozwoli Ci zrozumieć psychikę sportowców i atletów, czynniki jakie na nią wpływają, jak pomagać walczyć z presją i podnosić morale. Po studiach czeka Cię wiele możliwości pracy, od psychologa sportowego po trenowanie klubów sportowych.

Opis kierunku

Kierunek Terapia sportowa na University Bournemouth nauczy Cię przeprowadzać rehabilitacje, leczyć i zapobiegać chorobom za pomocą ćwiczeń fizycznych. Dowiesz się także jak maksymalnie zwiększać potencjał fizyczny sportowców.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja telewizyjna na University of Bournemouth powineineś wybrać w przypadku, gdy już teraz wiesz, że praca w telewizji to jest właśnie to, co chcesz robić w przyszłości. Roziniesz swoją kreatywność i poznasz ten biznes od środka.

Opis kierunku

Program Turystyka i zarządzanie na Bournemouth University uważany jest za jeden z najlepszych w kraju. Bournemouth to piękne, nadmorskie miasto kurortowe, jedno z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych w Wielkiej Brytanii, stąd wybór go na studiowanie tego kierunku będzie strzałem w dziesiątke.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (70)

Kierunek Animacja komputerowa 3D na Bournemouth University stanowi idealną platformą startową dla wszystkich osób które insteresują się takimi obszarami jak projektowanie koncepcji, animacja postaci, modelowanie, oświetlenie, teksturowanie, komponowanie czy symulacja. Kurs pomoże ci zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w wielu dziedzinach, w których stosowana jest animacja komputerowa, w tym filmy, animowane funkcje, gry komputerowe, produkcja telewizyjna, reklamy, ilustracja, wizualizacja naukowa, symulacja lotu, środowiska wirtualne, wizualizacje architektoniczne i Media Interaktywne.

Opis kierunku

Kierunek Reklama na Bournemouth University to dynamiczny kurs przeznaczony dla zdecydowanych i zaangażowanych osób, głównie absolwentów kierunków związanych z marketingiem czy komunikacją, którzy ambitnie myślą o swojej karierze w branży reklamowej. W ramach nauki otrzymasz możliwość m.in. wzięcia udziału w tworzeniu kampanii reklamowej, niekoniecznie w Bournemouth - może to dotyczyć również firm spoza tego miasta.

Opis kierunku

Kierunek Stosowana analiza danych na Bournemouth University pomoże Ci rozwinąć się jako specjaliistę do spraw analizy danych, głównie w środowisku biznesowym, gdzie zapotrzebowanie na tego typu pracowników jest coraz większe. Jest to więc kierunek na pograniczu informatyki i biznesu, przeznaczony w głównej mierze dla osób, które ukończyły studia w jednej z tych dwóch dziedzin.

Opis kierunku

Kierunek Ochrona różnorodności biologicznej na umożliwia poznanie najnowszych zagadnien z dziedziny nauk przyrodniczych i ochrony środowiska, przygotowując studentów do różnorodnych ścieżek kariery w tej dziedzinie.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia biologiczna na Bournemouth University to nauka o ewolucji i zmienności w populacjach ludzkich i interakcjach między biologią człowieka a środowiskiem.Będziesz prowadzić badania nad nad prymatologią, antropologią ewolucyjną, ludzką osteologią, zooarcheologią i wiele więcej.

Opis kierunku

Kinematografia znajduje się w sercu produkcji filmowej i telewizyjnej, zajmując się pracą kamery, ranżacją kamery, światła i ruchu, tak by umożliwić tworzenie produkcji filmowych o wysokiej estetyce wizualnej. Kierunek Kinematografia w filmie i telewizji na Bournemouth University rozwinie Twoje umiejętności techniczne, umiejętności pracy zespołowej w ekipach filmowych i umiejętności współpracy z reżyserami.

Opis kierunku

Kierunek Neuropsychologia kliniczna i rozwoju na Bournemouth University skupia się na normalnych i anormalnych zmianach, które zachodzą w ludzkim mózgu od dzieciństwa, przez dorosłość, aż po starość. Kluczowe tematy obejmują rzadkie poznawcze zaburzenia neuropsychologiczne i stosunkowo powszechne zaburzenia kliniczne i neurodegeneracyjne. Kurs jest prowadzony przez pracowników, którzy prowadzą nowoczesne badania w tych dziedzinach oraz przez profesjonalistów z zakresu psychologii edukacyjnej, psychologii klinicznej i neuropsychologii.

Opis kierunku

Kierunek Animacja komputerowe i efekty wizualne na Bournemouth University przeznaczony jest dla osób, które ukończyły studia licencjackie w zakresie informatyki, fizyki, matematyki czy inżynierii - a więc absolwentów kierunków ścisłych, nieważne czy na studiach w Anglii, w Polsce czy w dowolnym innym kraju. Kurs jednocześnie rozwija wiedzę techniczną jak i umiejętności artystyczne.

Opis kierunku

Komunikacja korporacyjna stanowi wszechstronne pojęcie, które odnosi się do firm, organizacji rządowych czy też organizacji typu non-profit i coraz częściej zastępuje terminy takie jak public relations i public affairs w branży komunikacyjnej. Wybierając kierunek Komunikacja korporacyjna na Bournemouth University uzyskasz profesjonalne wykształcenie w tym obszarze.

Opis kierunku

Kierunek Ład korporacyjny na Bournemouth University zapewni Ci wysoce wyspecjalizowany zestaw umiejętności oraz pozwoli rozwinąć umiejętność oceniania i wpływania na czynniki mające znaczenie dla spraw firmy.

Opis kierunku

Kierunek Kreatywne pisarstwo i wydawnictwo na Bournemouth University oferuje nie tylko możliwość rozwijania zaawansowanych umiejętności pisania, ale także zrozumienia różnych sposobów, w jakie twórcy mogą obecnie współpracować z przemysłem wydawniczym. Kurs jest prowadzony zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i w formie part-time i stanowi rewelacyjną okazję dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie pisarskie na studiach w Anglii.

Opis kierunku

KIerunek Cyber bezpieczeństwo oraz czynnik ludzki w bezpieczeństwie IT na Bournemouth University został opracowany w odpowiedzi na potrzeby sektora komputerowego i bezpieczeństwa na całym świecie. Absolwenci tego kursu będą wyposażeni w wiedzę techniczną potrzebną by chronić i zapobiegać różnego rodzaju atakom hakerskim oraz tworzyć i ulepszać systemy zabezpieczeń.

Opis kierunku

Kierunek Efekty cyfrowe na Bournemouth University to prawdziwie międzynarodowy kurs, przyciągający studentów z całego świata, z różnorodnych kultur. Kurs zapewni Ci solidne podstawy teoretyczne i techniczne w dziedzinach technik filmowania, green screen, MOCAP, zasady grafiki komputerowej, połączenia sztuki i technologii, efektów cyfrowych i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Reżyseria w filmie i telewizji na Bournemouth University jest to kurs przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie pracy jako reżyser: zarówno jeśli chodzi o produkcje filmowe, jak i telewizyjne.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie katastrofą na Bournemouth University jest jednym z niewielu tego typu kierunków magisterskich w całej Wielkiej Brytanii. Celem kursu jest rozwój wiedzy i umiejętności niezbędnych dla obecnych i przyszłych pracowników z szerokiej gamy organizacji, takich jak agencje rządowe, krajowe i międzynarodowe branże, służby ratunkowe, wojskowe i medyczne, środowiska akademickie, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje lokalne i media.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami inżynieryjnymi na Bournemouth University to propozycja dla absolwentów licencjackich studiów inżynieryjnych. Kurs pozwoli Ci być na bieżąco z nowymi osiągnięciami w zakresie filozofii, metodach i narzędziach do planowania i realizacji projektów, które są szczególnie ważne dla branż zaangażowanych w opracowywanie nowych produktów, systemów i rozwiązań.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie wydarzeniami na Bournemouth University jest kolenym kierunkiem typu conversion na tej uczelni, dostępnym dla każdego bez względu na poprzednie studia. Wystarczy chęć zdobycia nowego zawodu, w tym przypadku - zarządzania wydarzeniami, coraz szybciej rozwijającej się branży, która już teraz ma bardzo duże znaczenie dla wielu koncertów, imprez etc.

Opis kierunku

Kierunek Marketing wydarzeń na Bournemouth University koncentruje się na marketingu wydarzeń, rozumianym jako wykorzystanie wydarzeń w celach marketingowych. Jest to kurs typu conversion - nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani wykształcenia związanego z marketingiem czy zarządzaniem wydarzeniami by złożyć tu podanie.

Opis kierunku

Kierunek Finanse na Bournemouth University jest przeznaczony dla osób, które posiadają już doświadczenie w finansowości lub jednej z pokrewnych dziedzin, takiej jak ekonomia czy rachunkowość, i zależy im na dalszym rozwijaniu swoich umiejętności oraz uzyskaniu dostępu do kariery w obszarach analizy finansowej, zarządzania finansami i inwestycji. Kurs rozwija umiejętności ilościowe, zdolność analizowania danych finansowych i zrozumienia instrumentów finansowych, a także teoretyczne rozumienie ekonomiki finansowej.

Opis kierunku

Kierunek Antropologia sądowa na Bournemouth University zajmuje się zastosowaniem biologicznych technik antropologicznych potrzebnych do analizy ludzkich szkieletów w kontekście prawnym. Specjalistyczne umiejętności antropologiczne mogą przyczynić się nie tylko do lepszego zrozumienia przeszłości w kontekście historycznym, ale także do skutecznego badania poważnych incydentów we współczesnym świecie, w szczególności morderstw czy ludobójstwa.

Opis kierunku

Kierunek Archeologia sądowa na Bournemouth University obejmuje stosowanie zasad i technik archeologicznych dotyczących lokalizacji, odzyskiwania i interpretacji dowodów dotyczących przeszłych wydarzeń w kontekście systemu sądownictwa karnego. Kurs pozwala uzyskać umiejętności terenowe i laboratoryjne niezbędne w badaniu poważnych przestępstw, poszukiwaniach osób zaginionych, badaniu masowych katastroj itp - od poszukiwania i wydobywania ukrytych grobów po międzynarodowe śledztwa w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości.

Opis kierunku

KIerunek Toksykologia śledcza na Bournemouth University pozwoli Ci zbadać interakcje i objawy związane ze stosowaniem leków i trucizn, zagadnienia związane z podstawową farmakologią, mechanizmy działania leków oraz trucizn, metabolizm leków i eliminację leków z organizmu

Opis kierunku

Kierunek Podstawy psychologii klinicznej na Bournemouth University jest idealny dla każdego, kto chce uzyskać podstawy wiedzy w zakresie psychologii klinicznej. Nauczanie odbywa się z reguły przez dwa dni w tygodniu, co da Ci dużo czasu na pracę podczas studiów.

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia ekologiczna na Bournemouth University skupia się na zagadnieniach związanych z zieloną ekonomią, a więc ekonomią opartą na zrównoważonym rozwoju. Kluczowe tematy to m.in. potrzeba zmniejszenia emisji dwutlenku węgla w celu zminimalizowania ryzyka zmiany klimatu, zagadnienia nadmiernej eksploatacji zasobów i powszechnej degradacji środowiska, która niszczy naurę, od której zależy dobrostan człowieka.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie hotelami i usługami gastronomicznymi na Bournemouth University ma na celu zapewnienie zrozumienia branży hotelarskiej i usług gastronomicznych, umożliwia również studentom zdobycie umiejętności zarządzania tymi organizacjami. Jest to kurs typu conversion, dostępny dla wszystkich, bez względu na poprzednie studia.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Bournemouth University powstał z myślą o osobach posiadających wykształcenie bądź pracujących w dziale HRM, którzy chcą uzyskać dodatkowe kwalifikacje oraz możliwość członkostwa w Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD). Po ukończeniu tego kursu będziesz posiadał szeroką wiedzę na temat współczesnej teorii zarządzania zasobami ludzkimi oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy do rzeczywistych sytuacji.

Opis kierunku

Kierunek Hipnoza na Bournemouth University skupia się na nauce hipnozy w odniesieniu do praktyki klinicznej oraz w kontekście prowadzenia badań naukowych. Kurs znajduje się na pograniczu psychologii i medycyny - został opracowany przez oba te wydziały uniwersytetu Bournemouth. Przeznaczony jest dla osób, które ukończyły dowolny kierunek medyczny bądź psychologiczny i chcą rozwinąć zrozumienie hipnozy oraz nauczyć się jej stosowania w środowisku klinicznym, podczas pracy z pacjentami.

Opis kierunku

KIerunek Wzornictwo przemysłowe na Bournemouth University przygotuje Cię do pracy w tzw. branżach kreatywnych, tak abyś potrafił tworzyć projekty, które zaciekawią pracodawców. Na kierunek aplikować mogą absolwenci kierunków związanych z grafiką, projektowaniem produktów, mebli itp.

Opis kierunku

Kierunek Technologia informacyjna na Bournemouth University to uniwersalny kierunek, na który aplikować możesz nawet jeśli nie posiadasz ukończonych studiów licencjackich w zakresie informatyki, aczkolwiek mile widziane są osoby, które posiadają pewien stopień umiejętności w zakresie IT. Kurs ten skupia się na nauce informatyki od strony biznesowej.

Opis kierunku

KIerunek Innowacyjne zarządzanie i przedsiębiorczność na Bournemouth University pozwoli Ci zdobyć umiejętności potrzebne do wprowadzania nowych i ekscytujących pomysłów na rynek i tworzenia w oparciu o nie udanych rozwiązań biznesowych. Kurs buduje wiedzę teoretyczną wraz z podstawowymi umiejętnościami biznesowymi niezbędnymi do zakładania nowych przedsiębiorstw i przekształcania istniejących

Opis kierunku

Kierunek Własność intelektualna na Bournemouth University zostałopracowany zarówno dla studentów z Wielkiej Brytanii, jak i zagranicy, jako efekt współpracy University of Bournemouth, Chartered Institute of Patent Attorneys oraz The Institute of Trade Mark Attorneys (ITMA). Kurs cieszy się wysokim poważaniem wśród wiodących firm zajmujących się własnością intelektualną.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe finanse i rachunkowość na Bournemouth University rozwija umiejętność efektywnego analizowania danych i wyciągania z nich wniosków. Program nauczania ukierunkowany jest na zwiększenie Twoich perspektyw zawodowych i możliwości zatrudnienia.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo handlowe na Bournemouth University pozwoli Ci uzyskać prawnicze wykształcenie w jednej z najważniejszych dziedzin dzisiejszego świata, która napędza cały rynek - handlu globalnym. Międzynarodowy transport i dostawy towarów i usług wzrosły drastycznie w XX i XXI wieku, stąd wzrosło również zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie międzynarodowego prawa handlowego.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowa ekonomia i finanse na Bournemouth University to kierunek typu conversion - dostępny dla osób, które studiowały wcześniej coś niezwiązanego z finansami i ekonomią, lecz chciałyby spróbować swoich sił w obu tych dziedzinach.

Opis kierunku

Kierunek Finanse międzynarodowe na Bournemouth University to kierunek typu conversion, tzn. mogą na niego aplikować osoby, które nie miały wcześniej styczności z finansami. Nawet jeśli studiowałeś coś kompletnie niezwiązanego z nimi możesz tutaj złożyć podanie i rozpocząć nową ścieżkę kariery.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką na Bournemouth University ma na celu zapewnienie zaawansowanego zrozumienia branży hotelarskiej i turystycznej oraz prowadzenia takich organizacji z perspektywy menedżera. Jest to kurs typu conversion - dostępny dla wszystkich, bez względu na poprzednie studia.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe inwestycje i finanse na Bournemouth University jest kierunkiem typu conversion - jeśli studiowałeś coś niezwiązanego z finansami, a chciałbyś pracować w tym obszarze, możesz tutaj złożyć podanie. Kurs skupia się na zagadnieniach związanych z międzynarodową bankowością i inwestycjami.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe zarządzanie na Bournemouth University skupia się na zagadnieniach związanych z zarządzaniem w biznesie w środowisku międzynarodowym. Przeznaczony jest w głównej mierze dla pracowników różnego rodzaju firm, korporacji i organizacji, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje.

Opis kierunku

KIerunek Międzynarodowa komunikacja polityczna na Bournemouth University ma na celu zapewnienie zrozumienia biezących problemów dotyczących komunikacji politycznej w XXI wieku. Zespół akademicki posiada szeroką wiedzę specjalistyczną, opartą na latach badań w takich dziedzinach, jak psychologia polityczna, zachowania wyborców, stosunki międzynarodowe i kampanie polityczne.

Opis kierunku

KIerunek MIędzynarodowe zarządzanie ryzykiem i finansami na Bournemouth University to kolejny spośród kierunków typu conversion dostępnych na tej uczelni. Na tego typu kierunki mogą aplikować osoby, które w przeszłości studiowały coś kompletnie innego, lecz chcą się "przebranżowić". Kurs ten analizuje badanie ryzyka z aspektami finansów, zarządzania i etyki oraz zajmuje się bardziej tradycyjnymi praktykami zarządzania ryzykiem.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo podatkowe na Bournemouth University jest skierowany do osób planujących karierę w międzynarodowym doradztwie podatkowym lub wewnętrznych działach podatkowych międzynarodowych firm. Jest to kurs odpowiedni także dla pracowników zagranicznych ministerstw finansów i organów podatkowych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat podatków. Jeśli chiałbyś rozwinąć prawniczą wiedzę na temat podatków na studiach w Anglii, jest to rewelacyjna okazja.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe podatki i finanse na Bournemouth University to kierunek typu conversion, specjalnie przeznaczony dla osób, które chcą zmienić swoją ścieżkę kariery. Jeśli studiowałeś coś niezwiązanego z finansami, możesz śmiało tutaj aplikować. Zbadasz m.in. w jaki sposób korporacje zgłaszają swoje dane finansowe - raportowanie finansowe, a także konsekwencje jakie może mieć międzynarodowe opodatkowanie i wiele więcej.

Opis kierunku

Przewiduje się, że w 2017 roku na całym świecie będzie używanych 8,4 miliarda podłączonych urządzeń, a do 2020 roku ta liczba osiągnie 20,4 miliarda. Z czasem urządzenia te będą wymieniać informacje automatycznie, koordynując na bieżąco to, co robią, bez interwencji człowieka. Świat, w którym każde urządzenie elektroniczne jest podłączone do internetu, oraz każde urządzenie komunikuje się z innymi urządzeniami, potrzebuje specjalistów ds. zarządzania komunikacją i analizowania danych. Kierunek Internet rzeczy na Bournemouth University powstał właśnie w celu wykształcenia tego typu specjalistów.

Opis kierunku

Kierunek Internet rzeczy oraz cyber bezpieczeństwo na Bournemouth University to niezwykle przyszłościowy kurs magisterski. Przewiduje się, że w najbliższym czasie liczba urządzeń podłączonych do internetu i wymieniających informacje bez interakcji człowieka będzie stale rosła, w związku z tym wzrasta również potrzeba na wykwalifikowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy będą w stanie zapewnić bezpieczeństwo tych urządzeń.

Opis kierunku

Kierunek Internet rzeczy i analiza danych na Bournemouth University to przyszłościowy kurs magisterski dla osób, które posiadają wykształcenie informatyczne na poziomie licencjatu. Jeśli chcesz wyspecjalizować się w zakresie tworzenia i konfigurowania urządzeń działającychw ramach tzw. internetu rzeczy oraz w zbieraniu i analizowaniu danych gromadzonych przez te urządzenia, oraz chcesz uczyć się tych zagadnień na studiach w Anglii, jest to idealna propozycja.

Opis kierunku

Kierunek Śledcza psychologia sądowa na Bournemouth University, w przeciwieństwie do większości tego typu kursów nie skupia się na ocenie sprawców zbrodni, lecz analizuje w głównej mierze teoretyczne i śledcze aspekty psychologii sądowej, śledząc proces spraw karnych od miejsca zbrodni do sali sądowej.

Opis kierunku

Kierunek Rozwój usług medycznych na Bournemouth University zapewnia menedżerom i specjalistom z zakresu zdrowia i opieki społecznej możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy na temat teorii zarządzania oraz usprawnienia praktyki zarządzania. Przygotuje Cię do zajmowania stanowisk kierowniczych oraz wspiera przywództwo organizacji i strategie zarządzania.

Opis kierunku

Kierunek Media literackie na Bournemouth University to idealna propozycja jeśli interesuje Cię tekst, narracja i literatura publikowane i adaptowane na różnych platformach, i chcesz dowiedzieć się więcej o branży kulturalnej.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie i HRM na Bournemouth University pozwala na zdobycie umiejętności, które są niezbędne do planowania i zarządzania strategiami HR w sektorze publicznym i prywatnym. Jest to idealne połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania ogólnego co pozwoli Ci wyróżnić się na wysoce konkurencyjnym rynku pracy HR.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami na Bournemouth University jest to kurs typu conversion, umożliwiający Ci zmianę Twojej ścieżki zawodowej. Ukończyłeś studia licencjackie w dziedzinie niezwiązanej z zarządzaniem, lecz chciałbyś to zmienić? Teraz jest taka szansa dzięki skondensowanej nauce na tym magisterskim kierunku.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration na Bournemouth University to flagowy kierunek tejże uczelni, przeznaczony dla osób, które chcą wznieść swoją karierę na wyższy poziom. Rozwiniesz wszechstronną wiedzę i umiejętności w biznesie i zarządzaniu oraz poprawisz swoje zrozumienie zachowania i postawy ludzi, co pozwoli Ci stać się skutecznym, niezależnym i wiarygodnym liderem każdej organizacji biznesowej.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie mechaniczne na Bournemouth University posiada profesjonalną akredytację Institution of Engineering Designers (IED) i został zaprojektowany zarówno dla osób, którym zależy na intensywnej nauce i szybkim ukończeniu studiów, jak i dla tych, którzy planują jednocześnie pracować i uczyć się, w związku z czym mają mniej czasu na wizyty na uczelni.

Opis kierunku

Kierunek Media i komunikacja na Bournemouth University to elastyczny kurs dla osób, którym zależy na profesjonalnej nauce w dziedzinie mediów i komunikacji na studiach w Anglii. Kurs da Ci szansę na przestudiowanie teorii komunikacji i mediów na poziomie zaawansowanym, co otworzy przed Tobą wiele możliwości ciekawej pracy zawodowej.

Opis kierunku

KIerunek Dziennikarstwo multimedialne na Bournemouth University umożliwi Ci zapoznanie się z wiadomościami internetowymi, telewizyjnymi, radiowymi oraz drukowanymi, a także umożliwi specjalizację w takich dziedzinach jak dokumentalny program radiowy i telewizyjny, dziennikarstwo śledcze czy czasopisma cyfrowe. Nauczysz się tworzyć wiadomości na żywo, dziennikarstwa online, w tym zagadnień związanych z social media, oraz wiele, naprawdę wiele więcej, a taże zyskasz dostęp m.in. do newsroomów czy specjalnego studio.

Opis kierunku

Kierunek Odżywianie i zachowanie na Bournemouth University w dużej mierze skupia się na zapobieganiu rozwojowi wielu chorób poprzez odpowiednie odżywianie, a także na odpowiednim doborze diety w przypadku osób zmagających się z różnymi schorzeniami ogólnymi. Kurs porusza również relacje pomiędzy zdrowym odżywianiem się i dobrze dobraną dietą a stanem psychicznym.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia polityczna na Bournemouth University jest wyjątkową okazją do zbadania, w jaki sposób wgląd psychologiczny może rzucić światło na politykę, jakie są przyczyny przemocy politycznej, co napędza zmiany w opinii publicznej, dlaczego niektórzy ludzie stają się działaczami, podczas gdy inni nigdy się nie angażują etc. Psychologia może wnieść istotny wkład w rozwój odpowiedzi na te i wiele innych pytań ważnych dla wszystkich zainteresowanych przyszłością ich społeczeństw. Psychologia polityczna jest ugruntowaną gałęzią psychologii, ale jest bardzo mało miejsc na świecie, oferujacych wykształcenie w tym zakresie, również jeśli chodzi o studia w Anglii, warto więc skorzystać z oferty Bournemouth University.

Opis kierunku

Kierunek Edycja postprodukcyjna na Bournemouth University pozwoli Ci zyskać wiedzę w zakresie najnowszego oprogramowania i sprzętu komputerowego, dzięki czemu zyskasz narzędzia do realizacji swoich pomysłów w zakresie końcowej edycji produkcji filmowych.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja filmowa i telewizyjna na Bournemouth University zapewni Ci praktyczne szkolenie teoretyczne i praktyczne potrzebne do pracy jako m.in. producent, kierownik produkcji, czy nawet na rozpoczęcie własnej działalności.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie produktów na Bournemouth University pomoże Ci zrozumieć procesy projektowania związane ze strategią biznesową oraz zagadnienia zrównoważonego rozwoju w projektowaniu. Kurs posiada akredytację Institute of Engineering Designers (IED).

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie publiczne na Bournemouth University daje możliwość poznania zagadnień zdrowia publicznego, odzwierciedlających lokalne, krajowe i międzynarodowe problemy zdrowia publicznego. Poznasz zagadnienia epidemiologiczne oraz wszystkie czynniki wpływające na zdrowie populacji, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Opis kierunku

KIerunek Międzynarodowe prawo publiczne na Bournemouth University zajmuje się strukturą i zachowaniem suwerennych państw i organizacji międzyrządowych, lecz nie tylko. W ostatnich dziesięcioleciach prawo międzynarodowe również stopniowo wpływało na międzynarodowe korporacje i osoby prywatne. Międzynarodowe prawo publiczne zwiększyło swoją użyteczność i znaczenie w znacznym stopniu w XX wieku, ze względu na zglobalizowany świat z rosnącym handlem międzynarodowym, problemami środowiskowymi, naruszeniami praw człowieka, konfliktami zbrojnymi i boomem w globalnej komunikacji. Będziesz zatem korzystał z nauki prawa w tych dziedzinach i pod kierunkiem ekspertów w tej dziedzinie.

Opis kierunku

Kierunek Produkcja radiowa na Bournemouth University przeznaczony jest dla osób, które chcą wyspecjalizować się w zakresie pracy w radiu, od zbierania i tworzenia wiadomości, po prowadzenie audycji radiowych.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie sprzedażą i marketing na Bournemouth University jest kursem typu conversion, tzn. jest przeznaczony dla osób, które wcześniej nie miały styczności z handlem, zarządzaniem i marketingiem, lecz chcieliby rozpocząć karierę w tym obszarze. Kurs pomoże Ci zrozumieć współczesne środowisko handlowe i przeanalizuje aktualne problemy związane z zarządzaniem i marketingiem detalicznym.

Opis kierunku

Kierunek Pisanie scenariuszy na Bournemouth University oferuje naukę w bliskiej współpracy ze studentami innych kierunków telewizyjnych, takich jak Producing for Film and TV, Directing for Film and TV czy Radio Production, dzięki czemu zyskasz możliwość bezpośredniej wymiany informacji oraz szybkiej, praktycznej nauki zawodu.

Opis kierunku

Kierunek Opieka społeczna na Bournemouth University oferuje osiem tygodni zajęć stricte praktycznych, które odbywają się w profesjonalnych placówkach opieki społecznej we współpracy z lokalnymi agencjami partnerskimi. Ponadto zyskasz szeroką wiedzę teoretyczną na wiele zagadnień, włączając w to prawo czy psychologię w odniesieniu do opieki społecznej.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na Bournemouth University umożliwi Ci pracę na wielu ciekawych stanowiskach, w tym dla wielu organizacji pozarządowych. Jest to świetny wybór dla osób, które chcą nieść pomoc innym i pracować w bardzo ciekawym zawodzie, gdzie dwa dni pracy nigdy nie wyglądają tak samo.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie dźwięku dla filmu i telewizji na Bournemouth University jest pierwszym tego typu kierunkiem w Wielkiej Brytanii. Kurs poprawi Twoją wiedzę na temat dźwięku w różnych gatunkach, od filmu dokumentalnego po dramat i animację. Kierunek jest przeznaczony nie tylko dla muzyków, lecz również dla osób, które wykażą, że mają predyspozycje do nauki i że mają plan, aby wykorzystać zdobytą na nim wiedzę i umiejętności.

Opis kierunku

Rozwój branży sportowej spowodował potrzebę bardziej profesjonalnego i komercyjnego ukierunkowania zarządzania sportem - tego typu wiedzę zapewnia kierunek Zarządzanie w sporcie na Bournemouth University. Kurs jest idealny dla osób, które posiadają wykształcenie w dziedzinach takich jak psychologia sportowa czy coaching. Rozwiniesz zrozumienie zasad zarządzania i ich zastosowania w przemyśle sportowym. Umożliwi to zrozumienie procesów, dzięki którym sport stał się globalnym fenomenem w szeroko pojętej branży usług i rozrywki.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie w turystyce na Bournemouth University zajmuje się badaniem turystyki w kontekście gospodarczym, środowiskowym i społeczno-kulturowym. Turystyka stanowi bardzo dużą gałąź gospodarki na całym świecie i wciąż się rozwija, dodatkowo jest to kurs typu conversion - dostępny dla każdego, bez względu na rodzaj poprzednich studiów, co daje doskonałą okazję do uzyskania bardzo ciekawego i perspektywicznego zawodu.

Opis kierunku

KIerunek Zarządzanie marketingiem w turystyce na Bournemouth University jest kursem typu conversion - nie potrzeba mieć w tej dziedzinie doświadczenia ani wykształcenia by się tutaj dostać, jest to więc świetna okazja by się "przebranżowić". Dzięki nauce tutaj zrozumiesz zasady zarządzania marketingiem turystycznym, prowadzenia biznesu w zakresie turystyce i planowania marketingowego.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!