fbpx
Anglia Ruskin University (ARU)

Anglia Ruskin University (ARU) - Kierunki studiów

Dostępne kierunki

Studia Licencjackie (121)

Zastanawiałeś się kiedyś co determinuje sposób, w jaki ludzie myślą, czują i zachowują się? Interesują Cię schorzenia psychologiczne i ich leczenie? Jeśli tak, wybierz kierunek Abnormal and Clinical Psychology na Anglia Ruskin University. Warto wspomnieć, że posiada akredytację British Psychological Society.

Opis kierunku

Kierunek Accounting and Finance na Anglia Ruskin University posiada akredytację ACCA - Association of Chartered Certified Accountants. Dzięki temu, po ukończeniu studiów zostaniesz zwolniony z podchodzenia do dodatkowych egzaminów zawodowych.

Opis kierunku

Kierunek przeznaczony dla miłośników zwierząt, pozwala zdobyć wiedzę na temat ich zachowań i ich źródeł. Studia są bardzo stymulujące i nie pozwalają się nudzić, umożliwiają podjęcie pracy w ochronie przyrody czy też z dzikimi zwierzętami.

Opis kierunku

Studia z rokiem zerowym przeznaczone dla miłośników zwierzęt, którym marzy się praca z dzikimi zwierzętami i studiowanie ich zachowań.

Opis kierunku

Rozwijaj wiedzę i umiejętności potrzebne w tworzeniu nowych technologii i aplikacji, które zmienią świat. Przedmioty prowadzone są przez profesjonalnych informatyków, a studenci mają możliwość współpracy z topowymi firmami.

Opis kierunku

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych dietetyków jest bardzo wysokie i stale rośnie. Wybierając ten kierunek otworzysz sobie drogie do kariery w sektorach zdrowia, sportu, żywienia, farmakologii i badań klinicznych: możliwa jest praca zarówno w sektorach publicznych, jak i prywatnych.

Opis kierunku

Kierunek stworzony dla osób, którym marzy się dietetyka, lecz nie spełniają wymagań rekrutacyjnych. Po ukończonym roku zerowym ucziowie rozpoczynają normalne studia z zakresu żywienia i dietetyki.

Opis kierunku

Program ten stanowi idealne akademickie i praktyczne przygotowanie do rozpoczęcia kariery w archeologii, muzeach lub świecie archiwów. Odkryjesz brytyjską historię od czasów prehistorycznych do obecnych, włączając w to historię krajobrazu i zapis archeologiczny.

Opis kierunku

Kierunek Architectural Technology na Anglia Ruskin University posiada oficjalną akredytację Chartered Institute of Architectural Technologists (CIAT), dzięki czemu z łatwośią po ukończonych studiach znajdziesz pracę. Otrzymasz niebywałą możliwość urzeczywistniania własnych projektów. Uczelnia stawia na trzy elementy: pasywny design, innowacyjność i kreatywność.

Opis kierunku

Zrób pierwszy krok w kierunku zostania architektem wybierając akredytowany przez Architects Registration Board kierunek Architecture na Anglia Ruskin University. Studenci mają możliwość spędzić roczny staż podczas studiów w jednej z profesjonalnych pracowni architektonicznych.

Opis kierunku

Jeżeli uwielbiasz nagrywanie, wykonywanie i eksperymentowanie z muzyką i jej barwami, ten kurs przeznaczony jest dla Ciebie. Będziesz pracował na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu muzycznym, zdobywając wiedzę jak je obsługiwać i jak wykorzystać jego zdolności do maksimum. Kierunek akredytowany przez Institution of Engineering and Technology (IET) oraz JAMES.

Opis kierunku

Zdobądź i rozwiń umiejętności potrzebne, by pracować w środowisku bankowości i finansów. Będziesz zdobywał wiedzę od najlepszych wykładowców, którzy mają szerokie doświadczenie w pracy w bankowości.

Opis kierunku

Program jest akredytowany przez Institute of Biomedical Science (IBMS). Studenci otrzymują wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat diagnozy i leczenie ludzkich chorób, a także biologii molekularnej i biologii komórkowej.

Opis kierunku

Kierunek przeznaczony dla osób, które chciałyby studiować Biomedical Science, ale matura poszła im słabiej niż zakładały i nie osiągnęły wymaganych wyników.

Opis kierunku

Przygotuj się do satysfakcjonującej kariery w rozwijającej się dziedzinie nauk biologicznych. Kierunek Bioscience na Anglia RUskin University rozwinie Twoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu łatwo znajdziesz pracę po studiach.

Opis kierunku

Chciałbyś zdobyć profesjonalne wykształcenie budownicze? Polecamy akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) kierunek Building Surveying na Anglia Ruskin University. Zdobędziesz szereg umiejętności technicznych i specjalistycznych, włączając w to naukę konwertowania i adaptowania budynków, a także wykonywanie projektów i zleceń.

Opis kierunku

Sektory zdrowotne i opieki socjalnej oferują olbrzymie możliwości zatrudnienia, dostarczając co roku 44 miliardy przychodu angielskiej gospodarce i zatrudniając obecnie około 2,8 miliona osób. W kolejnych latach przewidziano wzrost zapotrzebowania na pracowników o 12%, w związku z tym warto wybrać ten kierunek.

Opis kierunku

Przemysł hotelarski oferuje szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia. Przemysł ten wciąż się rozwija i powiększa, co daje gwrancję na łatwe znalezienie dobrze płatnej pracy po ukończeniu tego typu kierunku.

Opis kierunku

Ludzie odgrywają czołową rolę we wszystkich firmach i przedsiębiorstwach - zależy od nich dosłownie wszystko. Dowiedz się jak pomóc firmom poprzez kierowanie i rozwijanie ich pracowników.

Opis kierunku

Chciałbyś rozwijać karierę w prawie korporacyjnym? Kierunek Business and Law odnosi się do szerszych aspektów organizacji i kultury biznesu, zapewniając jednocześnie wgląd w prawo korporacyjne i konsumenckie oraz regulacje korporacyjne.

Opis kierunku

Poznaj fascynujące, dalekosiężne dziedziny ekonomii i działy biznesu, które ewoluowały dzięki niej - wączając w to finanse, zarządzanie i marketing.

Opis kierunku

Zapewnij sobie otwarte możliwości dalszego rozwoju i kariery poprzez uzyskanie kwalifikacji w zawodzie potrzebnym niemal w każdym przedsiębiorstwie. Studiowanie Business Management przygotuje Cię do podjęcia pracy w każdym sektorze, możliwe że nawet w takim, który jeszcze nie powstał.

Opis kierunku

Jak funkcjonują rynki kapitałowe? Co trzeba o nich wiedzieć by podejmować trafne decyzje w świecie biznesu? Rozpocznij studia kierunku Business Management and Finance na Anglia Ruskin University i zdobądź wiedzę i kwalifikacje potrzebne do rozpoczęcia pracy w tym sektorze.

Opis kierunku

Rozwijanie swoich zdolności biznesowych i zarządzania, a także poprawne zrozumienie roli przywództwa w dzisiejszych przedsiębiorstwach, może otworzyć świat możliwości rozwoju zawodowego.

Opis kierunku

Zdobądź kwalifikacje Incorporated Engineer (IEng) dzięki temu akredytowanemu kierunkowi inżynierii lądowej. Uzyskasz wiedzę jak zmieniać swiat wokół: będziesz odpowiedzialny za budowanie dróg, budynków, mostów, tuneli i wiele więcej.

Opis kierunku

Rozwijaj umiejętności twórcze tak bardzo obecnie potrzebne w szybko rozwijającej się branży gier komputerowych. Przedmioty prowadzone są przez osoby, które odniosły sukces w tej branży i pracowały w topowych firmach. Naucz się współpracy z programistami i technikami dźwiękowymi, jednocześnie zdobywając wiedzę z zakresu grafiki komputerowej i modelowania 3D.

Opis kierunku

Kierunek Computer Gaming Technology umożliwia projektowanie gier komputerowych w specjalistycznych studiach informatycznych przeznaczonych specjalnie do tego celu. Otrzymasz możliwość pracy na najnowszych programach komputerowych i najwyższej jakości sprzęcie, wszystko to by w przyszłości tworzyć jak najlepsze gry komputerowe na wszystkie platformy.

Opis kierunku

Kierunek posiada dodatkowy rok zerowy, po którego ukończeniu można przenieść się na kierunek BSc Computer Gaming Technology.

Opis kierunku

Przygotuj się na wkroczenie do ekscytującego, szybko zmieniającego się świata, gdzie Twoje umiejętności i doświadczenie są bardzo pożądane. Wykorzystaj nowoczesny sprzęt i wirualne laboratoria by nauczyć się jak konfigurować i zarządzać sieciami złożonymi.

Opis kierunku

Studia Computer Science w samym sercu silicon fen - brytyjskiego odpowiednika Doliny Krzemowej? Czemu nie! Znajdują sie tu siedziby firm takich jak ARM, Sony i Microsoft, jest to więc idealna uczelnia do rozpoczęcia przygody ze studiami informatycznymi. Kierunek akredytowany przez IET oraz BCS, pozwala zdobć wiedzę z zakresu projektowania i zarządzania złożonymi systemami informatycznymi.

Opis kierunku

Kierunek ten obejmuje wszystkie główne dziedziny informatyki i daje mnóstwo możliwości pracy po studiach, a także dalszej specjalizacji.

Opis kierunku

Kierunek Construction Management posiada podwójną akredytację: Chartered Institute of Building (CIOB) oraz Chartered Association of Building Engineers (CABE), dzięki czemu już pierwszego dnia pracy będziesz traktowany jak zawodowiec. Nauka skupia się wokół zajęć praktycznych, jak prowadzenie własnej symulacji firmy budowlanej czy tworzenie projektów dla prawdziwych deweloperów.

Opis kierunku

Wybierz kierunek Creative Music Technology by skupić się na technologii tworzenia muzyki i sztuki dźwięku. Z wykorzystaniem sprzętu elektronicznego i nowoczesnego oprogramowania nauczysz się mnóstwa nowych rzeczy.

Opis kierunku

Od sceny zbrodni, poprzez salę sądową do resocjalizacji w zakładach karnych: zanurz się w świecie zbrodni i śledztw detektywistycznych dzięki kierunkowi Crime and Investigative Studies na Anglia Ruskin University.

Opis kierunku

Wybierz Crime and Investigative Studies with Foundation Year jeśli matura poszła Ci słabiej niż zakładałeś - na ten kierunek wymagania rekrutacyjne są niższe, a po ukończeniu roku zerowego kontynuuje się studia na normalnym poziomie.

Opis kierunku

Wybierz studia Criminology na Anglia Ruskin University by zdobyć wiedzę odnośnie kryminologii policyjnej, młodocianych przestępców i przestępstw rządowych. Nauczysz się prowadzić dochodzenia i profilować przestępców, nauczysz się także podstaw psychologii śledczej czy wpływu mediów.

Opis kierunku

Połącz kryminologię i socjologię by uzyskać szersze zrozumienie zbrodni oraz przestępców, dzięki temu zyskasz więcej możliwości dalszego kształcenia i pracy.

Opis kierunku

Rynek cyberbezpieczeństwa urósł z 3,5 miliardów w roku 2004 do ponad 75 miliardów w 2015 roku i przewiduje się, że do 2020 roku jego wartość wyniesie 170 miliardów. To doskonały dowód na to, jak bardzo rozwija się ten sektor informatyki, i świetna motywacja do rozpoczęcia studiów na tym kierunku.

Opis kierunku

Cyfrowe agencje reklamowe, media społecznościowe i firmy internetowe potrzebują absolwentów tego typu kierunków. Za pomocą standardowego oprogramowania nauczysz się internaktywnego projektowania, obróbki wideo, fotografii cyfrowej, projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych, tworzenia dźwięku i wszystkiego inneco, co może być potrzebne w świecie internetowych mediów.

Opis kierunku

Zbadaj świat współczesnego teatru i występów artystycznych. Kierunek Drama na Anglia Ruskin University wyposaża w wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez treningi grupowe, indywidualne oraz seminaria i wykłady.

Opis kierunku

Kierunek umożliwia studium literatury, od Shakespeare'a do science-fiction. Studenci mają możliwość uczyć się w profesjonalnych studiach artystycznych oraz teatrze należącym do uczelni.

Opis kierunku

Połącz miłość do filmów i sztuki dramatu. Fantastycznie wyposażone, profesjonalne studia i pracownie, umożliwią Ci tworzenie własnych filmów i przedstawień, dzięki czemu łatwo znajdziesz pracę w przemyśle filmowym i teatralnym.

Opis kierunku

Kierunek umożliwia bliską pracę z dziećmi i ich rodzinami. Umożliwi Ci spojrzenie na świat oczami dziecka, dzięki czemu lepiej zrozumiesz ich psychikę i problemy.

Opis kierunku

Ten rozbudowany kierunek umożliwia zdobycie wiedzy na temat dziecięcej psychiki i przyswajania informacji, oraz jak efektywnie dostarczać dzieciom wiedzę.

Opis kierunku

Kierunek przeznaczony dla osób, które łączą swoją przyszłość z pracą z dziećmi oraz informatyką. Umożliwia nauczanie tego przedmiotu w szkołach.

Opis kierunku

Jeśli jesteś zainteresowany edukacją samą w sobie, ten kierunek jest dla Ciebie. Nauczysz się czym jest edukacja, dlaczego ludzie inaczej uczą się w zależności od swojego wieku, co wpływa na zdobywanie wiedzy i wiele więcej.

Opis kierunku

Dzisiejszy świat zależy od elektroniki - od przedsiębiorstw do telefonów komórkowym, elektronika jest wszędzie. Wybierając ten kierunek, na wykładach, w laboratoriach i pracowniach zdobędziesz wiedzę jak projektować i tworzyć szeroka game systemów wlektronicznych. Kierunek posiada akredytację CEng.

Opis kierunku

Rozwiniesz swoją znajomość angielskiego do profesjonalnego poziomu, dzięki czemu łatwo zdobędziesz pracę w biznesie, przemyśle i polityce na całym świecie.

Opis kierunku

Kierunek ten nie tylko rozwinie Twoją znajomość języka angielskiego do profesjonalnego poziomu, ale również umożliwi nauczanie tego języka. Studenci otrzymają możliwość otrzymania kwalifikacji CELTA - Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages, któa jest akceptowana na całym świecie.

Opis kierunku

Zależy Ci na głębszym zrozumieniu roli języka w kulturze całego świata? Kierunek English Language and Linguistics rozwinie Twoją wiedzę na temat języka angielskiego: etymologii, mechaniki i ewolucji.

Opis kierunku

Studiuj English Literature na Anglia Ruskin University by zdobyć wiedzę na temat najważniejszych dzieł jakie kiedykolwiek powstały. Kierunek nastawiony jest na to, by w jak największym stopniu ułatwić absolwentom szybkie rozpoczęcie pracy w zawodzie.

Opis kierunku

Rozwiń umiejętności i kompetencje potrzebne by poradzić sobie w niezwykle szybko zmieniającym się świecie imprez i uroczystości. Dzięki temu kierunkowi nauczysz się je organizować, od lokalnych wydarzeń po wielkie koncerty - praca jest pasjonująca i nie pozwala się nudzić.

Opis kierunku

Poznaj procesy i techniki współczesnego projektowania mody i stwóz własne kolekcje już podczas studiowania, dzięki czemu z łatwością podejmiesz pracę po studiach.

Opis kierunku

Kierunek przeznaczony dla fanów filmu i telewizji, którzy chcieliby spróbować swoich sił w roli producentów - konstruować filmy i programy od podstaw.

Opis kierunku

Uzyskaj solidne fundamenty znajomości historii i teorii filmu, jednocześnie pracując nad własnymi projektami filmowymi.

Opis kierunku

Kierunek przygotowuje do pracy w mediach, dostarczajac wiedzę z szerokiego zakresu materiału: tworzenie filmów, animacja, publikowanie, technologie, radio, dźwięk i wiele więcej.

Opis kierunku

Kurs ten umożliwia zdobycie kwalifikacji i wiedzy potrzebnych do zarządzania dużymi danymi i analizy statystycznej, co jest kluczowe dla wielu firm i przedsiębiorstw w podejmowaniu efektywnych decyzji biznesowych.

Opis kierunku

Rozwijaj swoje artystyczne zdolności dzięki pracy w profesjonalnych studiach i pracowniach, a także indywidualnym lekcjom w pełni wykwalifikowanych zawodowców.

Opis kierunku

Postępowania karne zależą od zebranych dowodów, które następnie poddawane są analizą. Tym właśnie zajmują się kryminolodzy. Kierunek Forensic Science na Anglia Ruskin został akredytowany przez Chartered Society of Forensic Sciences, dzięki czemu łatwo znajdziesz pracę w laboratoriach kryminalistycznych.

Opis kierunku

Kierunek Forensic Science with Foundation Year posiada dodatkowy rok zerowy i jest przeznaczony dla osób, które nie spełniają wymagań rekrutacyjnych na BSc Forensic Science.

Opis kierunku

Dzięki programowi Graphic Design na Anglia Ruskin University rozwiniesz swoje zdolności projektowania graficznego i komunikacji za pomocą grafiki oraz przygotujesz się do podjęcia pracy jako profesjonalny grafik.

Opis kierunku

Program przygotowuje do podjęcia pracy z pacjentami, którzy mają problemy z układem krążenia, oddechowym oraz trudności ze snem. Kierunek akredytowany przez National School of Healthcare Science.

Opis kierunku

Kierunek History na Anglia Ruskin University pozwala zdobyć szeroką wiedzę historyczną z wielu zakresów, między innymi filmu, seksualności, wojen światowych, rodziny, płci i światowych rewolucji. Studenci sami mogą wybrać w których dziedzinach chcą się specjalizować.

Opis kierunku

Wybierając ten program poznasz wielkich pisarzy i ich dzieła, od średniowiecza do czasów obecnych. Dowiesz się jaki był wpływ wywierała literatura na politykę, kulturę i społeczeństwo.

Opis kierunku

Studiuj Illustration na renomowanym Cambridge School of Art, należącym do Anglia Ruskin University: zdobywaj wiedzę od profesjonalistów pracujących jako ilustratorzy, by stać się jednym z nich.

Opis kierunku

Zamień swoją kreatywność i pasję na satysfakcjonującą karierę w iloustracji lub animacji. Twe dwie dziedziny sztuki ostatnimi czasy odgrywają coraz większą rolę w komunikacji wizualnej, stąd rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy na absolwentów tego typu kierunków.

Opis kierunku

Naucz się projektować przestrzeń, w której żyjemy, pracujemy i odpoczywamy. Wymyślaj ciekawe rozwiązania i wprowadzaj je w życie. Uczelnia pomoże Ci przeobrazić Twoją pasję i aspirację w praktyczne zdolności potrzebne do pracy w aranżacji wnętrz.

Opis kierunku

Na dzisiejszym rynku międzynarodowym, firmy potrzebują pracowników, którzy rozumieją globalizację, zrównoważony rozwój i komunikację międzykulturową - krótko mówiąc, jest to przepis na sukces. Poznaj wiedzę na temat tych złożonych problemów i jak można sobie z nimi radzić w nowoczesnej, globalnej organizacji.

Opis kierunku

Zdobąd wiedzę i umiejetności potrzebne by pracować jako dziennikarz, włączając w to pracę w telewizji, radio, online oraz fotografię.

Opis kierunku

Zrób pierwszy krok w kierunku zostania adwokatem lub radcą prawnym wybierając Anglia Law School na Anglia Ruskin University.

Opis kierunku

Jesteś zainteresowany karierą w prawie korporacyjnym? Dzięki temu programowi poznasz wszystkie askepkty organizacji biznesu i kultury zarządzania, a także uzyskasz wiedzę na temat konsumenckich przepisów i pracy w korporacjach.

Opis kierunku

Jeśli pasjonuje Cię ochrona naszej planety, polecamy kierunek Marine Biology na Anglia Ruskin University. Został akredytowany przez Royal Society of Biology, co więcej studenci mogą odbyć roczny staż podczas studiów.

Opis kierunku

Wybierz kierunek Marine Biology z rokiem zerowym jeśli matura poszła Ci słabiej niż zakładałeś. Na roku zerowym nauczysz się podstaw ekologii, ekosystemów, biologii morskiej i ochrony przyrody.

Opis kierunku

Ludzie znający się na marketingu są potrzebni w niemal każdym biznesie i przedsiębiorstwie i zawsze jest na nich wysokie zapotrzebowanie. Kierunek Marketing na Anglia Ruskin University jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), co jeszcze bardziej ułatwia znalezienie pracy po studiach.

Opis kierunku

Dzięki kierunkowi Mechanical Engineering zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej: jak projektować, eksploatować i tworzyć maszyny oraz konstrukcje. Kierunek ten należy do najlepszych siedmiu tego typu w Wielkiej Brytanii i jest akredytowany przez IET oraz IMechE.

Opis kierunku

Kierunek dostarczy Ci wiedzy z zakresu historii mediów, rodzajów mediów i ich powiązań, mediów alternatywnych, współczesnej telewizji, radia, gazet, publikowania i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Medical Science umożliwia naukę o podstawach współczesnej medycyny. Zrozumiesz jak działa ludzki organizm, jak wpływają na niego choroby i jak mogą zostać przywrócone normalne funkcje organizmu.

Opis kierunku

Kierunek Medical Science with Foundation Year skierowany jest dla osób, które nie spełniają wymaganią rekrutacyjnych na kierunek Medical Science. Po ukończeniu roku zerowego, kolejne trzy lata studiów odbywają się w normalnym trybie.

Opis kierunku

Skoncentruj się na stosowaniu inżynierii i technologii do tworzenia medycznych urządeń i systemów spełniających potrzeby kliniczne. Ucz się w profejsonalnych laboratoriach i pracowniach by prjektować sprzęty diagnostyczne, lecznicze i monitorujące stan pacjenta.

Opis kierunku

Położnictwo jest kieunkiem wymagającym i cieszącym się dużym uznaniem społecznym w Anglii. Program nastawiony jest na zajęcia praktyczne już od pierwszego dnia zajęć.

Opis kierunku

Zdobądź wiedzę teoretyczną i praktyczną o tworzeniu muzyki, poznaj różnorodność stylów i wybierz własną specjalizację spośród wykonawstwa, komponowania, technologii muzycznej i edukacji.

Opis kierunku

Kierunek przygotowuje do pracy jako pielęgniarka z osobami dorosłymi.

Opis kierunku

Kierunek Nursing - Child przeznaczony dla osób, które chcą pracować w pielęgniarstwie z dziećmi: od noworodków, po nastolatków.

Opis kierunku

Program przeznaczony dla osób, które chcą pracować w pielęgniarstwie przy osobach chorych psychicznie.

Opis kierunku

Praca z dziećmi i dorosłymi w celu poprawy ich wzroku stanowi interesującą i satysfakcjonującą drogę kariery. Dowiesz się jak prowadzić udaną praktykę zawodową i jak prawidłowo dobierać okulary i soczewki.

Opis kierunku

Studia przeznaczone dla osób, które chciałyby pracować w optyce, lecz matura nie poszła im tak dobrze jak zakładały, Program posiada rok zerowy, przez co wymagania rekrutacyjne są niższe.

Opis kierunku

Zdobądź kwalifikacje potrzebne by zostać optykiem. Będziesz uczył się pod nadzorem wykwalifikowanych optyków w specjalistycznej klinice optycznej. Kierunek akredytowany przez General Optical Council.

Opis kierunku

Osteopatia oferuje ekscytującą karierę, gdzie będziesz mógł wykorzystać różne podejścia terapeutyczne w zaspokajaniu potrzeb zdrowotnych pacjentów. Kierunek trwa cztery lata i nastawiony jest na praktyczne zajęcia z pacjentami. Dowiesz się jak rozpoznawać i leczyć schorzenia układu kostno-stawowego i kręgosłupa, układu oddechowego i krążenia, urazy okołoporodowe czy zespoły bólowe kobiet w ciąży.

Opis kierunku

Każda minuta jest ważna w ratownictwie medycznym. W tej pracy potrzebna jest chłodna głowa i zdolność do pracy pod presją. Ratownictwo medyczne jest bardzo renomowanym kierunkiem w Wielkiej Brytanii: trudnym, ale bardzo ekscytującym i poważanym.

Opis kierunku

Twórz i bierz udział w przedstawieniach teatralnych i muzycznych, ucz się od doświadczonych nauczycieli, którzy są ekspertami i doświadczonymi pracownikami teatrów muzycznych. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności i pewność siebie na scenie.

Opis kierunku

Wciąż notuje się rosnące zapotrzebowanie na farmaceutów, zarówno w sektorach prywatnych jak i publicznych. Wybierając ten kierunek otrzymasz wiedzę medyczną oraz umiejętności pracy w laboratorium niezbędne do podjęcia pracy w firmach farmaceutycznych, a także w sektorach zdrowia publicznego: od przemysłu żywieniowego po badania kliniczne.

Opis kierunku

Kierunek Pharmaceutical Science with Foundation Year opracowany został z myślą o osobach, które wiążą swoją przyszłość z przemysłem farmaceutycznym, lecz nie spełniają wymagań rekrutacyjnych na tego typu studia.

Opis kierunku

Staw czoła wielkim pytaniom, które zajmują ludzkie umysły od zarania dziejów i na które odpowiedź próbowali znaleźć najwięksi myśliciele. Dyskutuj, debatuj i rozwijaj swój umysł dzięki intelektualnie stymulującemu kierunkowi Philosophy.

Opis kierunku

Połącz studiowanie filozofii z angielską literaturą by zwiększyść swoje możliwości dalszego rozwoju i pracy.

Opis kierunku

Przygotuj się do pracy w fotografii - kierunek Photography na Anglia Ruskin University rozwinie Twoje umiejętności i kreatywność. Co więcej, nauczysz się historii fotografii, technik i koncepcji.

Opis kierunku

Myślisz o wstąpieniu do policji i pracy w wymiarze sprawiedliwości? Zdobądź profesjonalne i niezwykle praktyczne wykształcenie dzięki kierunkowi Policing and Criminal Justice na Anglia Ruskin University.

Opis kierunku

Dzięki temu programowi, dowiesz się jak polityka zmienia świat. Wykładowcmi są czołowi historycy, socjolodzy, kryminolodzy i politolodzy.

Opis kierunku

Program skupia się wokół muzyki rozrywkowej: od wykonywania, do produkcji, uczy również na czym polega biznes muzyczny i jak sobie w nim poradzić.

Opis kierunku

Dzięki ukończeniu Primary Education Studies na Anglia Ruskin zdobędziesz wiedzę i kwalifikacje potrzebne do pracy z dziećmi w najmłodszym wieku.

Opis kierunku

Trenuj z czołowymi artystami teatralnymi, ucz się i zdobywaj doświadczenie w tańcu, śpiewie i grze aktorskiej.

Opis kierunku

Program przeznaczony dla osób zafascynowanych ludzkim umysłem, psychicznymi schorzeniami i możliwościami ich leczenia. Kierunek ten posiada akredytację British Psychological Society (BPS), możesz mieć więc pewność, że nauczany jest na najwyższym poziomie.

Opis kierunku

Zamiast studiować psychologię i kryminologię jako dwa oddzielne przedmioty, wybierz kierunek Psychology and Criminology by połączyć je i studiować oba naraz.

Opis kierunku

Ta nowa dziedzina studiów bada relacje między człowiekiem a społeczeństwem. Kierunek jest doskonałym wyborem dla osób, które łączą swoją karierę z pracą w służbie zdrowia, edukacji, wymiarze sprawiedliwości, zarządzaniu zasobami ludzkimi czy pracą społeczną.

Opis kierunku

Zdrowie publiczne to nauka o wpływaniu na zdrowie i samopoczucie całej populacji. Jeśli interesuje Cię ten sektor, kierunek Public He0lath na Anglia Ruskin University daje niezbędne kwalifikacje i bardzo wiele możliwości dalszego kształcenia.

Opis kierunku

Specjaliści do spraw kosztów są poszukiwani na całym świecie i często dochodzą do najwyższych stanowisk kierowniczych. Dzięki temu kursowi będziesz w stanie zapewniać profesjonalne strategiczne doradztwo podczas projektowania i opracowywania projektów budowli. Kierunek uzyskał akredytację Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Opis kierunku

Dzisiejszy świat cyfrowy stale staje się madrzejszy: miasta zaczynają zachowywać się jak żywe organizmy. Dyrektywa "smart" staje się znaczącą częścią przyszłości człowieka, przez co zapotrzebowanie na młodych specjalistów z tej dziedziny jest bardzo duże.

Opis kierunku

Program pozwoli Ci na lepsze zrozumienie opieki zdrowotnej. Poznasz problemy trapiące społeczeństwo i możliwości radzenia sobie z nimi

Opis kierunku

Kierunek Social Policy na Anglia Ruskin University oceniony został jako czwarty najlepszy tego typu kierunek w Wielkiej Brytanii. Pozwala rozpocząć pracę w wielu dziedzinach, między innymi w opiecie zdrowotnej, wymiarze sprawiedliwości, policji, urzędach lokalnych i państwowych, organizacjach pozarządowych i wiele więcej.

Opis kierunku

Jeśli chcesz zmieniać życie ludzi i szerzyć pomoc dzieciom i dorosłym, ten kierunek jest dla Ciebie. Po jego ukończeniu możliwe jest zarejestrowanie się w Health and Care Professions Council (HCPC) jako pracownik socjalny, co umożliwi na szybkie rozpoczęcie kariery zawodowej.

Opis kierunku

Zobacz co kryje się pod codziennym życiem. Okdryj złożoność dzisiejszego społeczeństwa i jak się rozwija, jednocześnie otrzymując kwalifikacje bardzo cenione na rynku pracy.

Opis kierunku

Wykorzystaj swoje dolności kodowania i programowania by tworzyć oprogramowanie przyszłości. Myśl jak deweloper systemu podczas zdobywania wiedzy w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych IT na wszystkich dostępnych platformach.

Opis kierunku

Chciałbyć zostać trenerem sportowym, personalnym a może nauczycielem wychowania fizycznego? Dzięki temu programowi uzyskasz doświadczenie w zawodzie jeszcze podczas studiów.

Opis kierunku

Kierunek przeznaczony dla osób, które wiążą swoją przyszłosć z trenowaniem sportu, lecz matura poszła im słabiej niż zakładały - program posiada rok zerowy, przez co wymagania rekrutacyjne są niższe.

Opis kierunku

Żaden zespoł atletyczny czy sportowy nie może istnieć bez specjalistów fizjologicznych, psychologicznych, żywieniowych i zajmujących się biomechaniką. Program ten pozwala uzyskać niezbędne kwalifikacje do pracy w tym zawodzie, co więcej gwaranuje stypendia dla najlepszych sportowców.

Opis kierunku

Program posiada rok zerowy, przez co wymagania rekrutacyjne są niższe. Po ukończeniu roku zerowego studia kontynuowane są w normalnym trybie.

Opis kierunku

Studiuj aspekty ekonomiczne, socjalne, polityczne, kulturowe i środowiskowe turystyki. Wybierz Tourism Management by otrzymać zawód, w którym nigdy nie będziesz się nudził, w sektorze coraz ważniejszym dla światowej ekonomii.

Opis kierunku

Ten czteroletni kierunek akredytowany jest przez Royal College of Veterinary Surgeons i umożliwia pracę w pielęgniarstwie zwierząt - jest to zawód o niewielkiej dostępności w Polsce, ale popularny za granicą. Kierunek gwarantuje aż 1800 godzin zajęć praktycznych ze zwierzętami.

Opis kierunku

Chcesz, by Twoje prace publikowano? Naucz się wszystkich technik pisarskich poprzez studiowanie prac najlepszych twórców. Zdobędziesz umiejętności, którymi przyciągniesz wydawców i agentów.

Opis kierunku

Chciałbyś napisać scenariusz na film, a może jego profesjonalną recenzję? Ucz się fachu od profesjonalnych pisarzy, których prace są publikowane, oraz od producentów filmowych, wybierając kierunek Writing and Film Studies na Anglia Ruskin University.

Opis kierunku

Zoologia to nauka o życiu i zachowaniu zwierzęt. Studia Zoologii na Anglia Ruskin University odbywają się w światowej sławy centrum ochrony przyrody i są akredytowane przez Royal Society of Biology. Studenci mają możliwość wielu wyjazdów podczas studiów celem zdobycia wiedzy praktycznej na temat zwierząt: zarówno na terenie Wielkiej Brytanii, jak i poza jej granicami.

Opis kierunku

Program przeznaczony dla pasjonatów zwierząt. Posiada rok zerowy, przez co wymagania rekrutacyjne są niższe, dzięki czemu łatwo sie dostać nawet gdy matura poszła Ci mocno poniżej Twoich oczekiwań.

Opis kierunku

Studia Magisterskie (96)

Studia magisterskie na kierunku Rachunkowość (MSc Accounting) na Anglia Ruskin University dadzą ci wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowiskach wyższego szczebla w finansach, a także uniwersalne umiejętności poszukiwane przez pracodawców w innych branżach.

Opis kierunku

Kierunek Finanse i rachunkowość na Anglia Ruskin University pozwoli Ci rozwinąć się dalej w kwestiach związanych z rachunkowością, księgowością i finansami. To idealna opcja jeśli posiadasz już wykształcenie licencjackie z tego zakresu i chcesz się rozwinąć dalej.

Opis kierunku

Kierunek Drukowanie 3D (Additive Manufacturing) na Anglia Ruskin University to innowacyjny program skupiający się wokół drukowania w formacie 3D i zaawansowanej inżynierii projektowania. Powstał głównie z myślą o osobach, które ukończyły studia licencjackie z zakresu inżynierii, fizyki, designu bądź matematyki.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowana praktyka położnictwa na Anglia Ruskin University to program przeznaczony dla osób z licencjackim wykształceniem położniczym. Da Ci możliwość dalszego rozwoju i pracy na wyższych stanowiskach.

Opis kierunku

Kierunek Zaawansowana praktyka pielęgniarska na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla pielęgniarek, które nadal chcą rozwijać się zawodowo. Otrzymasz wiedzę nie tylko z zakresu kliniki, ale także edukacji czy przywództwa.

Opis kierunku

Program Zachowania i ochrona zwierząt na Anglia Ruskin University będzie idealną kontynuacją studiów licencjackich w zakresie zoologii i nauk o zwierzętach, a także ochrony środowiska.

Opis kierunku

Kierunek Nauki biologiczne na Anglia Ruskin University skupia się wokół zagadnień związanych z biologią komórki, biomedyczną genetyką i medycyną diagnostyczną. To idealna kontynuacja studiów np. biologicznych czy biotechnologicznych.

Opis kierunku

Kierunek Lingwistyka stosowana i TESOL (Teaching English to speakers of other languages) na Anglia Ruskin University będzie idealną kontynuacją kariery zawodowej opartej na filologii angielskiej i lingwistyce. Jeśli chciałbyś uzyskać kompleksową wiedzę na temat lingwistyki a przy tym zyskać kwalifikacje umożliwiające nauczanie angielskiego na całym świecie - to będzie strzał w dziesiątkę.

Opis kierunku

Program Stosowana psychologia pozytywna to dział psychologii, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z dobrym samopoczuciem i szczęściem. Jeżeli dla odmiany interesują Cię pozytywne aspekty psychologii, a nie tylko zaburzenia i choroby - to może być strzał w dziesiątkę.

Opis kierunku

Kierunek Ochrona dzikiem przyrody na Anglia Ruskin University powstał we współpracy z organizacjami zajmującymi się ochroną zwierząt i środowiska, stąd możesz mieć pewność, że uzyskane wykształcenie będzie praktyczne i perfekcyjnie przygotuje Cię do pracy.

Opis kierunku

Kierunek Biomedycyna na Anglia Ruskin University to świetna propozycja dla osób, które ukończyły studia licencjackie z zakresu biomedycyny i chcą się dalej rozwijać. Program ten jest akredytowany przez Institute of Biomedical Science - IBMS.

Opis kierunku

Kierunek Praca z dziećmi i młodzieżą na Anglia Ruskin University powstał z myślą o osobach, które chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat pracy z dziećmi pod kątem psychologii, socjologii, a nawet polityki.

Opis kierunku

Program Ilustrowanie książek dla dzieci na Anglia Ruskin University jest w głównej mierze przeznaczony dla absolwentów kierunków związanych z ilustrowaniem, jak np. Illustration. Jest to przepustka do pracy w branżach wydawniczych zajmujących się tworzeniem książek dla dzieci.

Opis kierunku

Kierunek Literatura dziecięca na Anglia Ruskin University przygotuje Cię do kariery jako pisarz, nauczyciel czy też wydawca. Będzie to świetnym uzupełnieniem studiów licencjackich z zakresu literatury, wydawnictwa czy pisarstwa.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa na Anglia Ruskin University jest akredytowany przez Engineering Council. Będzie idealnym uzupełnieniem studiów licencjackich z zakresu inżynierii bądź budownictwa.

Opis kierunku

Kierunek Dziecięca psychologia kliniczna na Anglia Ruskin University to propozycja dla tych, którzy pragną pracować z dziećmi, bądź wykonać krok w kierunku doktoratu z psychologii. Program obejmuje zaburzenia psychiczne u dzieci, powody ich występowania, diagnozowanie, klasyfikowanie, leczenie, opiekę etc.

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo kliniczne na Anglia Ruskin University skupia się na klinicznych aspektach opieki nad pacjentem, m.in. nowych technologiach medycznych.

Opis kierunku

Kierunek Chmury obliczeniowe (cloud computing) na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla osób, które ukończyły studia informatyczne na poziomie licencjackim i chcą się dalej kształcić w kierunku zagadnień związanych z przetwarzaniem danych. Nauczysz się projektować, tworzyć i zarządzać chmurami obliczeniowymi.

Opis kierunku

Kierunek Neuronauka kognitywna i kliniczna na Anglia Ruskin University pozwoli Ci zgłębić zagadnienia związane z układem nerwowym, w głównej mierze z ośrodkowym układem nerwowym.

Opis kierunku

Kierunek Rozwój gier komputerowych - sztuka na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla osób, które są uzdolnione artystycznie i jednocześnie pasjonują się grami i chcą pracować nad ich tworzeniem. Nauka skupia się na projektowaniu i grafice, a na studentów czeka praca z prawdziwymi producentami, jak Guerilla Ninja Theory (Devil May Cry).

Opis kierunku

Kierunek Rozwój gier komputerowych - programowanie na Anglia Ruskin University będzie świetną opcją dla tych, którzy pragną zgłębić się w przemysł gier komputerowych od strony programowania.

Opis kierunku

Kierunek Informatyka na Anglia Ruskin University powstał we współpracy z ekspertami tej branży, dzięki czemu absolwenci łatwiej sprostają wymaganiom pracodawców. Wybierając ten program otrzymasz zaawansowaną wiedzę na temat wszystkich dziedzin nauk komputerowych.

Opis kierunku

Kierunek Budownictwo i konserwacja na Anglia Ruskin University na Anglia Ruskin University skupia się na zagadnieniach związanych z ochroną, renowacją i konserwacją zabytkowych budynków. Program został akredytowany przez Historic Building Conservation - IHBC.

Opis kierunku

Program Zarządzanie budową na Anglia Ruskin University to propozycja dla osób pracujących w budownictwie bądź absolwentów studiów licencjackich w tym zakresie, które chcą dalej się kształcić by móc pracować na stanowiskach kierowniczych. Program akredytowany przez Chartered Institute of Building - CIOB.

Opis kierunku

Program Zarządzanie projektami budowlanymi na Anglia Ruskin University jest akredytowany przez CIOB, czyli Chartered Institute of Building. Uzyskane wykształcenie umożliwi Ci pracę na stanowiskach kierowniczych w branży budowlanej i nieruchomościach.

Opis kierunku

Kierunek Psychologia konsumenta na Anglia Ruskin University może być przydatny nie tylko w psychologii, ale także w biznesie czy marketingu. Pozwoli Ci lepiej zrozumieć psychologię i zachowania konsumentów, powody ich wyborów oraz nauczy Cię wykorzystywać tę wiedzę.

Opis kierunku

Kierunek Pisarstwo na Anglia Ruskin University zapewni Ci wiedzę na temat ważnych twórców literackich i ich dzieł, zarówno współczesnych jak i dawnych, a także pomoże Ci rozwinąć własny kunszt literacki.

Opis kierunku

Program Kryminologia na Anglia Ruskin University to propozycja głównie dla osób, które ukończyły studia licencjackie związane z tematyką zbrodni, przestępstw bądź pracy w policji. Wybierz je, jeśli pragniesz dalej się rozwijać i awansować.

Opis kierunku

Kierunek Cyberbezpieczeństwo na Anglia Ruskin University skupia się wokół zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, m.in. w kontekście biznesu, a także internetu bezprzewodowego, crackingu, aplikacji sieciowych etc.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie danymi i przywództwo na Anglia Ruskin University to biznesowy kierunek, który oferowany jest w formie distance learning - nauki online. Propozycje głównie dla osób aktywnych zawodowo, które pracują w biznesie.

Opis kierunku

Kierunek Cukrzyca na Anglia Ruskin University pozwoli Ci się wyspecjalizować w kierunku cukrzycy i opieki nad pacjentami zmagającymi się z tą chorobą. Jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości na świecie, stąd zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie jest wysokie.

Opis kierunku

Kierunek Gospodarka cyfrowa na Anglia Ruskin University świetnie przygotuje Cię do pracy w adwokaturze, np. jako radca prawny i biznesowy w prywatnych firmach lub organizacjach pozarządowych, niezależny konsultant itp.

Opis kierunku

Kierunek Dramaterapia na Anglia Ruskin University pozwoli Ci się wyspecjalizować w tej innowacyjnej formie psychoterapii. Dramaterapeuci to jednocześnie artyści i terapeuci kliniczni, jeśli chciałbyś więc połączyć te dwie dziedziny - ten kierunek jest dla Ciebie.

Opis kierunku

Wybierz program Wczesne dzieciństwo i edukacja na Anglia Ruskin University, jeśli ukończyłeś studia związane z edukacją, pracą dziećmi, psychologią czy socjologią. To idealna opcja jeśli pragniesz się wyspecjalizować w kierunku pracy z najmłodszymi.

Opis kierunku

Program Edukacja na Anglia Ruskin University to propozycja dla wszystkich osób, które mają wykształcenie pedagogiczne - nie ważne, w jakim dokładnie kierunku.Jeżeli chcesz rozwijać się dalej i mieć możliwość pracy na wyższych stanowiskach, będzie to świetna opcja.

Opis kierunku

Kierunek Przywództwo i zarządzanie w edukacji na Anglia Ruskin University to program na pograniczu pedagogiki i biznesu, łączący te dwie dziedziny. Skupia się na tym, by dać studentom większe możliwości pracy i rozwoju zawodowego.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria elektroniczna i elektryczna na Anglia Ruskin University powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na inżynierów urządzeń elektronicznych i wykwalifikowanych elektryków. Jest akredytowany przez IET.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria i zarządzanie na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla osób, które ukończyły studia licencjackie z zakresu inżynierii. Pozwoli Ci osiągnąć wyższe, kierownicze stanowiska w pracy.

Opis kierunku

Kierunek Literatura Angielska na Anglia Ruskin University powstał głównie z myślą o osobach, które studiowały pisarstwo, filologię angielską etc. Pozwoli Ci poznać ważnych brytyjskich twórców literackich i ich dzieła.

Opis kierunku

Kierunek Moda i projektowanie na Anglia Ruskin University to propozycja głównie z myślą o osobach, które pracują już w branży mody bądź mają wykształcenie licencjackie w tym zakresie. Wybierając go otrzymasz większą wiedzę na temat projektowania i mody, a także więcej możliwości pracy. Poza projektowaniem tematy obejmują np. branding czy promowanie mody.

Opis kierunku

Program Produkcja filmów i telewizyjna na Anglia Ruskin University pozwoli Ci się rozwinąć jako producent bądź reżyser. Ponadto rozwiniesz swoją kreatywność i umiejętności techniczne, a zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów pracujących w branży filmowej.

Opis kierunku

Kierunek Sztuki piękne na Anglia Ruskin University świetnie przygotuje Cię do kariery profesjonalnego artysty. Jeśli posiadasz już wykształcenie licencjackie w tym zakresie bądź po prostu masz na swoim koncie kilka lat doświadczenia zawodowego i bogate portfolio - aplikuj śmiało na ten kierunek - pomoże Ci rozwinąć się artystycznie jeszcze bardziej.

Opis kierunku

Kierunek Nauki kryminalistyczne na Anglia Ruskin University pozwoli Ci poszerzyć wiedzę w zakresie nauk kryminalistycznych, od zbierania dowodów ze sceny zbrodni, aż po salę sądową.

Opis kierunku

Kierunek Podstawy psychologii klinicznej na Anglia Ruskin University będzie idealnym uzupełnieniem studiów psychologicznych. Jeżeli pasjonuje Cię profilaktyka, diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych, ten program będzie dla Ciebie idealny.

Opis kierunku

Kierunek Grafika i typografia na Anglia Ruskin University pozwoli Ci na dalsze kształcenie się w kierunku tworzenia grafiki. Na studentów czeka m.in. praca nad prawdziwymi zleceniami od różnych firm.

Opis kierunku

Program Zarządzanie w służbie zdrowia na Anglia Ruskin University powstał z myślą o osobach pracujących w służbie zdrowia, które chcą rozwinąć w sobie umiejętności z zakresu zarządzania i biznesu celem dalszego rozwoju zawodowego. Jest to kurs na pograniczu biznesu i zdrowia.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi na Anglia Ruskin University jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel Development - CIPD. Będzie to idealna propozycja np. dla osób pracujących w dużych przedsiębiorstwach, którym zależy na dalszym rozwoju i lepszym stanowisku pracy.

Opis kierunku

Kierunek Technologia komunikacyjna i informacyjna na Anglia Ruskin University to propozycja głównie dla osób, które kształciły się w kompletnie innym kierunku i chcą zmiany w swoim życiu. W związku z tym przy aplikowaniu na ten program nie jest wymagane doświadczenie w tym sektorze - zajęcia odbywają się od podstaw.

Opis kierunku

Kierunek Komunikacja międzykulturowa na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla absolwentów studiów licencjackich w zakresie polityki, a także dziennikarstwa, komunikacji, mediów i wielu innych kierunków. Na studentów czeka możliwość spędzenia jednego semestru poza granicami Wielkiej Brytanii.

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Anglia Ruskin University skupia się na zagadnieniach związanych z relacjami między państwami oraz globalnej ekonomii w odniesieniu do biznesu i pracy w przedsiębiorstwach. Na studentów czeka możliwość wyjazdu na jeden semestr do Holandii lub Szwajcarii.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo biznesowe na Anglia Ruskin University świetnie przygotuje Cię do międzynarodowej prawniczej kariery. Ukończenie kierunku pozwoli Ci znaleźć pracę w międzynarodowych firmach prawniczych, działach prawnych międzynarodowych korporacji, instytucjach rządowych i agencjach międzynarodowych.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo komercyjne na Anglia Ruskin University to jeden z wielu kierunków prawniczych oferowanych przez Anglia Ruskin Law School. Główny nacisk jest tutaj kładziony na zasady umów międzynarodowych odnoszących się do działalności handlowej.

Opis kierunku

Program Międzynarodowa turystyka i hotelarstwo - zarządzanie na Anglia Ruskin University to przyszłościowy kierunek: oba sektory, zarówno hotelarstwo jak i turystyka, bardzo szybko się rozwijają i przynoszą olbrzymie dochody, a zapotrzebowanie na pracowników jest bardzo duże. Jeśli pragniesz sie rozwijać i mieć możliwość pracy na wyższych stanowiskach, to będzie strzał w dziesiątkę.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe studia pielęgniarskie na Anglia Ruskin University skierowany jest dla osób spoza Unii Europejskiej, które chcą zyskać kwalifikacje o europejskim standardzie.

Opis kierunku

Program Międzynarodowe zarządzanie projektami na Anglia Ruskin University to kierunek, który przyda się absolwentowi niemal każdego kierunku. Jeśli zależy Ci na zdobyciu wiedzy na temat zarządzania, która jest niezbędna przy zdobywaniu stanowisk kierowniczych, to będzie świetna propozycja.

Opis kierunku

Kierunek Stosunki międzynarodowe na Anglia Ruskin University będzie idealnym uzupełnieniem studiów politycznych i nie tylko: aplikować mogą również absolwenci innych kierunków, np. biznesowych. Zyskasz wiedzę na temat wzajemnych stosunków państw, różnic kulturowych i wiele więcej.

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowa opieka i polityka społeczna na Anglia Ruskin University pozwoli Ci lepiej zrozumieć problemy, z jakimi zmaga się dzisiejsze społeczeństwo, przez co będziesz w stanie nieść pomoc jeszcze efektywniej.

Opis kierunku

Kierunek Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego na Anglia Ruskin University to opcja skierowana dla osób z wykształceniem medycznym, np. techników radiografii itp. Zdobędziesz wiedzę i kwalifikacje pozwalające na obrazowanie i diagnozowanie przy pomocy rezonansu magnetycznego.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie na Anglia Ruskin University skupia się na zagadnieniach związanych z zarządzaniem w odniesieniu do biznesu. To idealny kierunek gdy zależy Ci na awansowaniu i zdobywaniu nowych stanowisk w pracy.

Opis kierunku

Kierunek Systemy produkcyjne na Anglia Ruskin University obejmuje tematy związane z produkcją, inżynierią, zarządzaniem, operacjami, logistyką, informatyką i doradztwem. Będzie to świetne uzupełnienie np. studiów z zakresu inżynierii mechanicznej czy logistyki.

Opis kierunku

Kierunek Marketing na Anglia Ruskin University będzie świetnym uzupełnieniem wielu różnych kierunków. Jeśli kończyłeś kierunki biznesowe czy ekonomiczne, lub jeśli pracujesz na stanowisku, gdzie potrzebna jest wiedza na temat marketingu i znajomość różnych rynków - nie zastanawiaj się długo, ten program mocno zwiększy Twoje perspektywy zawodowe.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration (MBA) na Anglia Ruskin University jest akredytowane przez CMI - Chartered Management Institute. To propozycja głównie dla pracowników biznesowych. Program ten bardzo mocno zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy - jego absolwenci są bardzo pożądani na rynku pracy, dla wielu firm jest to podstawowe kryterium.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration - Opieka zdrowotna na Anglia Ruskin University pozwoli Ci się świetnie przygotować do objęcia stanowisk kierowniczych w segmencie opieki zdrowotnej.

Opis kierunku

Kierunek Master of Business Administration - International na Anglia Ruskin University wykładany jest w londyńskim kampusie tejże uczelni. Obejmuje zagadnienia związane z finansami, marketingiem czy zarządzaniem zasobami ludzkimi, wszystko to w ujęciu międzynarodowym.

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria mechaniczna na Anglia Ruskin University jest akredytowany przez instytucję IMechE. Jeśli ukończyłeś studia licencjackie z zakresu inżynierii - program ten będzie ich świetnym uzupełnieniem.

Opis kierunku

Kierunek Edukacja zdrowotna i medyczna na Anglia Ruskin University skierowany jest dla osób, które interesują się edukacją, pedagogiką oraz medycyną i chcą połączyć te zainteresowania. Dzięki temu będziesz mógł zajmować się edukacją w sektorze zdrowia.

Opis kierunku

Program Prawo medyczne i etyka na Anglia Ruskin University to kierunek na pograniczu prawa i medycyny. Jeśli ukończyłeś kierunek prawniczy bądź związany z pracą w służbie zdrowia, zdrowiem publicznym etc, i pragniesz dalej się rozwijać, będzie to idealny wybór.

Opis kierunku

Kierunek Technologia medyczna na Anglia Ruskin University to propozycja dla osób zainteresowanych projektowaniem, tworzeniem, wdrażaniem czy też marketingiem urządzeń stosowanych w medycynie. Jest to program na pograniczu inżynierii, biznesu, marketingu i medycyny.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie psychiczne na Anglia Ruskin University przeznaczony jest dla osób z wykształceniem medycznym, które chcą specjalizować się w kierunku zdrowia psychicznego, chorób i zaburzeń psychicznych, diagnozowania ich oraz metod leczenia.

Opis kierunku

Kierunek Chirurgia: małoinwazyjna chirurgia przy użyciu robotów na Anglia Ruskin University skierowany jest dla lekarzy medycyny. Pozwoli Ci się wyspecjalizować w tej nowej, innowacyjnej dziedzinie przeprowadzania operacji i zabiegów chirurgicznych przy użyciu precyzyjnych robotów.

Opis kierunku

Program Terapia muzyczna na Anglia Ruskin University to nietypowy kierunek, jeden z niewielu takich na świecie. Po jego ukończeniu będziesz mógł oficjalnie zarejestrować się w Health and Care Professions Council w Wielkiej Brytanii, a na absolwentów czeka praca nie tylko w tym kraju - możesz rozpocząć karierę na całym świecie.

Opis kierunku

Program Pielęgniarstwo - opieka nad pacjentami dorosłymi na Anglia Ruskin University to propozycja dla osób, które pragną dalej się rozwijać zawodowo i być w stanie zapewniać jeszcze lepszą opiekę zdrowotną pacjentom.

Opis kierunku

Kierunek Chirurgia - ortopedia to wymagający program, jest przeznaczony dla lekarzy, którzy chcą wyspecjalizować się w ortopedii.

Opis kierunku

Kierunek Układ sercowo-naczyniowy - pozaszpitalna opieka na Anglia Ruskin University to jedyny taki kierunek w całej Wielkiej Brytanii. Pozwoli Ci nabyć umiejętności pomocy osobom chorym na różne dolegliwości związane z układem sercowo-naczyniowym w pozaszpitalnych warunkach.

Opis kierunku

Kierunek Nauki farmakologiczne na Anglia Ruskin University nauczy Cię wszystkiego na temat leków, od zaawansowanej wiedzy na temat dawkowania, dróg i technik podawania, po drogę jaką przebywa lek od momentu powstania, poprzez testy kliniczne, aż po produkcję. Praca odbywa się w zaawansowanych placówkach, w tym w SuperLabs oraz w Nanotechnology Research Lab.

Opis kierunku

Program Fotografia na Anglia Ruskin University pozwoli Ci zdobyć specjalistyczne wykształcenie w zakresie fotografii. Jeśli masz w tym duże doświadczenia lub kończyłeś studia licencjackie o podobnej tematyce i chcesz sie dalej rozwijać - to będzie strzał w dziesiątkę. Program idealnie przygotuje Cię do pracy w dzisiejszym świecie fotografii.

Opis kierunku

Kierunek Chirurgia: chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna na Anglia Ruskin University to zaawansowany i bardzo wymagający program dla lekarzy, którzy pragną specjalizować się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej.

Opis kierunku

Kierunek Opieka pielęgniarstwa na Anglia Ruskin University skierowany jest dla osób z wykształceniem pielęgniarskim, które liczą na dalszy rozwój zawodowy. Program zapewni Ci kompleksową, bardziej specjalistyczną wiedzę, aniżeli ta uzyskana na studiach licencjackich.

Opis kierunku

Kierunek Poligrafia na Anglia Ruskin University skupia się na zagadnieniach związanych z prasą i mediami drukowanymi. Zajęcia odbywają się w placówce School of Art, w mieście Cambridge.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie projektami na Anglia Ruskin University został akredytowany przez Association for Project Management. Ukończenie go pozwoli Ci na pracę w wielu różnych przedsiębiorstwach, lub awans tam, gdzie obecnie pracujesz.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie publiczne na Anglia Ruskin University to propozycja dla osób, które chcą się dalej rozwijać w kierunku pracy w służbie zdrowia na wyższych stanowiskach. Zajęcia obejmują wiele tematów, od uzależnień i chorób po epidemiologię.

Opis kierunku

Kierunek Wydawnictwo na Anglia Ruskin University jest opcją przeznaczoną dla osób, które chcą pracować w przemyśle wydawniczym. Zajęcia obejmują m.in. edytorial, marketing, planowanie biznesowe czy zarządzanie projektami; 100% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończeniu studiów.

Opis kierunku

Kierunek Metody badawcze w psychologii na Anglia Ruskin University powstał głównie dla absolwentów kierunków psychologicznych, którzy zajmują się prowadzeniem badań i chcą zyskać większą wiedzę na ten temat, która pomoże im w efektywnej pracy. Zajęcia obejmują tematy takie jak neuronauka czy zachowania konsumentów.

Opis kierunku

Kierunek Fikcja naukowa i fantastyka na Anglia Ruskin University to program z zakresu literatury, głównie przeznaczony dla osób, które miały z nią już styczność na studiach, np. studiowały kierunki związane z literaturą czy pisarstwem, a także dla tych, którzy mogą się pochwalić bogatym dorobkiem literackim.

Opis kierunku

Kierunek Praca społeczna na Anglia Ruskin University umożliwi Ci zarejestrowanie się po studiach jako wykwalifikowany pracownik społeczny. Będziesz mógł budować swą karierę m.in. pracując z dziećmi, dorosłymi, w zakresie zdrowia psychicznego, trudną młodzieżą, domach opieki czy wspierając słabsze grupy społeczne.

Opis kierunku

Kierunek Socjologia na Anglia Ruskin University przygotuje Cię do kariery na wyższych stanowiskach w polityce i pracy społecznej, lokalnych urzędach, usługach publicznych etc.

Opis kierunku

Kierunek Praca z osobami z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną na Anglia Ruskin University to kompleksowy program obejmujący zagadnienia związane z pracą z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi.

Opis kierunku

Program Sport i nauki fizyczne na Anglia Ruskin University to propozycja dla pasjonatów sportu, którzy mają w nim duże osiągnięcia, bądź też ukończyli studia licencjackie w tym zakresie i chcą się dalej specjalizować.

Opis kierunku

Kierunek Zarządzanie łańcuchem dostaw na Anglia Ruskin University to propozycja głównie dla osób, których praca bądź poprzednie studia związane są z logistyką, transportem, produkcją taśmową itp. Program został akredytowany przez The Chartered Institute of Procurement and Supply - CIPS.

Opis kierunku

Kierunek Opieka chirurgiczna na Anglia Ruskin University da Ci możliwość pracy w zespołach chirurgicznych w dziedzinach takich jak urologia, urazy, ortopedia, chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna, neurochirurgia, pediatria, naczyniowa, szczękowo-twarzowa, otolaryngologia i kardiologia.

Opis kierunku

Program Zrównoważona inżynieria budownictwa na Anglia Ruskin University obejmuje aspekty związane z finansami, zarządzaniem, ekologią, innowacyjnością, inżynierią, biznesem i budownictwem.

Opis kierunku

Kierunek TESOL (Teaching English to speakers of other languages) i opracowywanie materiałów na Anglia Ruskin University pozwoli Ci kontynuować karierę w kierunku języka angielskeigo. Duży nacisk jest tutaj kładziony na umiejętności przygotowywania własnych materiałów edukacyjnych.

Opis kierunku

Kierunek Planowanie miast na Anglia Ruskin University będzie świetnym uzupełnieniem studiów budowniczych i architektonicznych. Został akredytowany przez Royal Town Planning Institute - RTPI.

Opis kierunku

Kierunek Projektowanie miejskie na Anglia Ruskin University skupia się na zagadnieniach architektonicznych, ekonomicznych, prawniczych, a także tych związanych z planowaniem obiektów budowlanych i przestrzeni. To dobry wybór dla osób, które pracują w budownictwie lub architekturze, bądź mają wykształcenie licencjackie w tych dziedzinach.

Opis kierunku

Kierunek Chirurgia - urologia na Anglia Ruskin University to kierunek skierowany dla lekarzy medycyny, którzy chcą specjalizować się w urologii.

Opis kierunku

Kierunek Zdrowie matki i dziecka na Anglia Ruskin University pozwoli Ci zgłębić zagadnienia związane ze zdrowiem matki i dziecka z punktu widzenia opieki zdrowotnej na świecie. Poznasz problemy zarówno fizjologiczne, jak i psychologiczne i społeczne które dotykają matki oraz dzieci i nauczysz się im przeciwdziałać.

Opis kierunku

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.