fbpx
Blog

Blog

Studia od stycznia? Tak, to możliwe! Sprawdź, gdzie możesz aplikować!

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli złożyć podania w czerwcu, ani w clearingu, bądź zastanawiali się czy studia w Anglii to na pewno dobry pomysł, mamy wspaniałą wiadomość :)

Niektóre uniwersytety w Anglii posiadają w swojej ofercie kursy rozpoczynające się zimą! W związku z tym nie trzeba czekać z rozpoczęciem studiów całego roku.

Jak aplikować?

Podobnie jak w przypadku klasycznej aplikacji, podanie składa się przez system UCAS. Podczas wyboru kierunku należy wybrać opcję od kiedy chcesz rozpocząć studia. Nie wszystkie kierunki są dostępne w zimowej rekrutacji, dlatego należy wcześniej sprawdzić czy wybrany kierunek można rozpocząć od stycznia. W razie trudności zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Czy studia są inaczej prowadzone?

Bez względu na to, w którym terminie rekrutacyjnym aplikujesz, otrzymujesz taką samą jakość nauczania. Liczba godzin jest taka sama, również wszelkie zajęcia uczelniane pozostają bez zmian. Zimowa rekrutacja została zorganizowana z myślą o osobach, które musiałby by czekać aż cały rok, by złożyć podanie na wymarzoną uczelnię.

Jakie uczelnie oferują January Intake i do kiedy można złożyć podanie? 

 • Coventry – studia licencjackie i magisterskie
  deadline 20.12
 • Portsmouth –studia magisterskie
  deadline 15.12
 • South Wales – studia magisterskie
  no deadline
 • DMU – no deadline – MA + college
 • West London – no deadline – BA + MA
 • UCLAN – no deadline – BA + MA
 • Hertfordshire – deadline 30.11 – tylko MA

Masz pytania?

Nie wiesz, czy spełniasz wymagania rekrutacyjne? Nie możesz znaleźć kursów rozpoczynających się zimą? Napisz do nas, czekamy! :)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!