Nasi studenci

Nasi studenci

Poznajcie opinie i wrażenia studentów z Polski, którzy z naszą pomocą dostali się na studia w Anglii i Walii! Jesteśmy z nim mega dumni!

A może już niedługo dodamy tu Waszą relację z wyjazdu na wymarzone studia na wyspach?

Strona 1 z 71234567

Magda

Fashion Design Womenswear
University of the Arts London

Hej ! Mam na imię Magda i studiuję Fashion Design Womenswear na mojej wymarzonej uczelni – London College of Fashion ! Od zawsze wiedziałam, że chcę studiować modę, a uczelnię wybrałam sobie już w gimnazjum ! Przez całe gimnazjum i liceum budowałam swoje portfolio, a team z Global Education pomógł mi zająć się całą aplikacją na studia od strony technicznej za co im bardzo dziękuję !!

zobacz więcej

Monika

Teaching English to Speakers of other Languages
University of Central Lancashire

Personalnie nie uważam, że sam przyjazd tutaj i rozpoczęcie studiów jest moim sukcesem (tak jak wiele ludzi dookoła mnie myśli). Ważną rzeczą którą trzeba wiedzieć jest fakt, że sam przyjazd do UK nie jest wyczynem, ale to na co poświęcimy czas, który tu spędzimy.

zobacz więcej

Kasia

English and Creative Writing (with Foundation Year)
University of West London

Jestem studentką English and Creative Writing na University of West London. Obecnie, jestem na kierunku zerowym, czyli przygotowującym do dalszych studiów I pokazujący, czego będzie się wymagać na dalszych stopniach edukacji. Londyn jest trudnym, ale jakże ciekawym i pięknym miastem.

zobacz więcej

Olga

Human Biology and Infectious Diseases
University of Salford

Mam ma imię Olga i studiuję Human Biology and Infectious diseases na University of Salford Manchester. Na studia w Anglii zdecydowałam się kilka miesięcy przed maturą, namówiła mnie do tego w dużej mierze siostra. Wcześniej aplikowała z Global Education na jedną z brytyjskich uczelni i była bardzo zadowolona z pomocy jaką od nich otrzymała oraz z samych studiów.

zobacz więcej

Natalia

Navigation and Maritime Science
Plymouth University

Zawsze chciałam pójść o krok dalej. Gdy dorosłam na tyle, by zacząć myśleć o swojej przyszłości, sięgałam wyobraźnią po niemożliwe. Niemożliwe – tak wtedy myślałam i pielęgnowałam to trzymając głęboko w sercu. Ale marzenia z wiekiem tylko narastały, zamiast niknąć, więc pewnego dnia wypowiedziałam je na głos. I to był drugi krok. Pierwszym była sama odwaga, by marzyć. Zaczęło się od myśli dziecinnie nieprawdopodobnej, a skończyło nowym początkiem na studiach w Wielkiej Brytanii.

zobacz więcej

Julka

Film
London Metropolitan

Jako absolwentka programu IB, bardzo zachęcam do studiowania za granicą! Z początku może się to wydawać nieosiągalne, jednak jeśli macie ustalony cel (miejsce, kierunek) mogę powiedzieć, że szanse na dostanie się są wysokie. Poświęciłam cały rok nad zastanawianiem się nad studiami i pod koniec dalej nie wierzyłam, że aplikacja na wybraną uczelnię będzie taka prosta. Z pomocą studiujwanglii.pl moja aplikacja na studia przebiegła bezstresowo (dziękuję, raz jeszcze).

zobacz więcej

Marta

Biochemistry
Worcester University

Hej!

Nazywam się Marta i jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie w przepięknym mieście Worcester. Moja historia dotycząca studiów w Anglii jest dosyć ciekawa, ponieważ już w pierwszej klasie liceum wiedziałam że to jest coś dla mnie jednak zawsze z tyłu głowy był ten strach i zwątpienie. Mało osób wspierało mnie w moich zamiarach dlatego po liceum postanowiłam wziąć spawy w swoje ręce i … wyjechać z kraju do miejsca gdzie i język i wtedy jeszcze kultura była mi obca. Myślę , że tak ekstremalne wyjście poza własną strefę komfortu sprawiło że już rok później było mi o wiele łatwiej wyjechać samej do Anglii.

zobacz więcej

Weronika

Computing for Business
De Montfort University

Cześć! Mam na imię Weronika i jestem studentką pierwszego roku na De Montfort University. Jak zaczęła się moja przygoda z Anglią?

O studiach w Anglii usłyszałam w wakacje przed klasą maturalną. Bardzo mnie to zainteresowało, ponieważ uwielbiam podróżowanie, dlatego zaczęłam czytać nieco więcej na ten temat w Internecie. Tak natrafiłam na fundację Global Education, która odpowiedziała na wszystkie intrygujące mnie pytania i pomogła mi z całym procesem aplikacji. Początki w nowym kraju Do Leicester przyjechałam pod koniec lipca razem z przyjaciółmi z liceum. Polecam wszystkim przyjechać chociażby miesiąc przed rozpoczęciem roku studenckiego. Jest wtedy mniej studentów, co znacznie ułatwia znalezienie pracy. Poza tym można oswoić się z nowym miejscem jak i językiem.

zobacz więcej

Karol

Film
University of South Wales

Hej, nazywam się Karol i jestem studentem pierwszego roku Film na University of South Wales. Od trzech miesięcy mieszkam w Cardiff. Zawsze marzyłem o produkcji filmowej i postanowiłem pójść za głosem serca i dlatego dzisiaj jestem właśnie tam gdzie jestem. :D
Zacznę może od początku. Kiedy dowiedziałem się o studiach w UK wiedziałem że może to być naprawdę ciekawe. Ekipa z Global Education pomogła mi w całym procesie aplikacji i tak się złożyło, że moje wyniki z matur wystarczyły mi żeby pójść na wymarzone studia. Najgorsze miałem za sobą, aczkolwiek musiałem znaleźć mieszkanie, pracę, przyzwyczaić się do akcentu (Walijski jest okropny) i zaaklimatyzować się w nowym miejscu. I z wszystkim na szczęście udało mi się jakoś poradzić. Wynajmuję pokój u Polaków, pracuję w restauracji jako kucharz, akcent to była kwestia dwóch tygodni.

zobacz więcej

Filip

Digital Music
Solent University

Cześć Wszystkim,

Studiuję Digital Music (BA) na Southampton Solent University. Mój kurs skupia się na produkcji muzyki i tematach dookoła tego. Jestem bardzo zadowolony z wyboru jakiego dokonałem, ponieważ szkoła jest bardzo nowoczesna, ludzie są mili i wyrozumiali a kurs spełnia moje oczekiwania. Ponad to, szkoła jest wyposażona w około 7 profesjonalnych studio nagraniowych oraz kilka workstations, do których mamy bezpłatny dostęp w ciągu tygodnia od 9 rano do 23. Z nauczycielami mówimy sobie po imieniu, i wszystko odbywa się w przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze. W ciągu tygodnia mam 11,5 godzin zajęć które są rozłożone na 3 dni, co daje dużo czasu wolnego dzięki któremu możesz iść do pracy, bo nie oszukujmy się, jednak życie w Anglii mimo wszystko jest drogie. Zapomnij o przeliczaniu na złotówki bo cię głowa rozboli 😉 .

zobacz więcej
Strona 1 z 71234567

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!