fbpx
Nasi studenci

Nasi studenci

Poznajcie opinie i wrażenia studentów z Polski, którzy z naszą pomocą dostali się na studia zagranicznych uczelni! Jesteśmy z nim mega dumni!

A może już niedługo dodamy tu Waszą relację z wyjazdu na wymarzone studia z krańca świata?

Michał

International Football Business
UCFB

Jestem bardzo zadowolony z wyboru uczelni :) Pozwala ona na rozwijanie zainteresowań biznesowych związanych z piłką nożną na poziomie akademickim. Należy jednak pamiętać, że kluczowe jest też własne zaangażowanie. Uczelnia oferuje wiele opcji i możliwości rozwoju osobistego ale jest też bardzo otwarta na własne inicjatywy studentów, które są szczególnie doceniane.

zobacz więcej

Nela

Psychology with Psychotherapy and Counselling
UCLAN

Cześć, nazywam się Nela i we wrześniu 2019 roku zaczęłam studiować psychologię, a dokładniej Psychology with Psychotherapy and Counselling na UCLANie. O studiach w Anglii zaczęłam myśleć dość wcześniej i za poleceniem przyjaciółki napisałam maila do Global Education, aby móc dowiedzieć się czegoś więcej o tamtejszych uczelniach.

zobacz więcej

Wiktoria

Event Management
Coventry University

Hej, jestem na pierwszym roku Event Management na Coventry University. Uniwersytet i kierunek oczywiście wybrałam dzięki pomocy Global Education i jestem im za to bardzo wdzięczna! Coventry jako miasto jest dość spokojne i niezbyt duże. Trzeba przyznać, że budynki uniwersyteckie dodają mu uroku. Jeśli jednak ktoś poczuje się tu znudzony, to tuż za rogiem jest Birmingham, Leamington Spa lub oddalony o 3 godziny Londyn.

zobacz więcej

Wiktoria

International Business
University of Sunderland

Nazywam się Wiktoria,mam 20 lat i studiuje w północnej części Anglii,w miasteczku o nazwie Sunderland. Zdecydowałam się na studia w Anglii, poprzez stronę studiujwanglii.pl, za pośrednictwem osób, które tam pracują zdążyłam złożyć dokumenty w odpowiednim czasie na uczelnię.

zobacz więcej

Natalia

Tourism and Hospitality Managemen
Bournemouth University

Hej, mam na imię Natalia i studiuję International Tourism and Hospitality Management na Bournemouth University. Za mna juz prawie trzy miesiące pobytu tutaj, wiec wydaje mi sie, ze jest to odpowiedni czas na napisanie o swoich pierwszych wrazeniach tutaj. W drugiej klasie liceum do mojej szkoły przyjechali przedstawiciele Global Education, którzy przeprowadzili prezentacje studiów w Anglii.

zobacz więcej

Michalina

Biological and Forensic Science
Coventry

Cześć! Mam na imię Michalina i jestem studentką pierwszego roku na kierunku Biological and Forensic Science na Coventry University. Zdecydowałam się na wyjazd już w drugiej klasie liceum i biuro Global Education pomagało mi na każdym kroku aplikacji. Studia Coventry University znajduje się w top 15 najlepszych uczelniach w Anglii i na prawdę jest to widoczne. Wykładowcy oprócz nauczaniem zajmują się pracą w dziedzinie, którą wykładają. […]

zobacz więcej

Paulina

Psychology
University of Worcester

Jeśli chodzi o uniwersytet, to byłam miło zaskoczona. Zdjęcia znajdujące się na stronie uczelni sprawiły, że miałam wysokie oczekiwania i naprawdę się nie zawiodłam. Uczelnia jest nowoczesna i dobrze wyposażona. Podobnie z biblioteką – The Hive – która na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach.

zobacz więcej

Julia

Psychology
University of Portsmouth

Jestem bardzo zadowolona i nadal podekscytowana całym doświadczeniem. Mogę z czystym sumieniem polecić zarówno rozpoczęcie studiów w Wielkiej Brytanii jak i w samym Portsmouth.

zobacz więcej

Magda

Logistics Management
Breda University of Aplied Sciences

Cześć! Nazywam się Magda i dwa tygodnie temu rozpoczęłam studia w Breda University of Applied Sciences (BUAS) na kierunku Logistics Management. Już od samego przyjazdu mogłam śmiało powiedzieć, że studia w Holandii to była najlepsza decyzja!

zobacz więcej

Anna

Asia Pacific Studies with Korean
University of Central Lancashire

  Cześć wszystkim! :) Nazywam się Ania i obecnie kończę mój pierwszy rok na University of Central Lancashire. Studiuję Asia Pacific Studies with Korean. Bardzo polecam ten kierunek osobom, które są zainteresowane historią, kulturą i współczesnymi problemami tego rejonu. Kierunek ten jest bardzo wszechstronny i daje wiele możliwości. Chyba jednym z największych dla mnie plusów była możliwość wybrania większości modułów z tzw. […]

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.