Nasi studenci

Nasi studenci

Poznajcie opinie i wrażenia studentów z Polski, którzy z naszą pomocą dostali się na studia w Anglii i Walii! Jesteśmy z nim mega dumni!

A może już niedługo dodamy tu Waszą relację z wyjazdu na wymarzone studia na wyspach?

Michalina

Biological and Forensic Science
Coventry

Cześć! Mam na imię Michalina i jestem studentką pierwszego roku na kierunku Biological and Forensic Science na Coventry University. Zdecydowałam się na wyjazd już w drugiej klasie liceum i biuro Global Education pomagało mi na każdym kroku aplikacji. Studia Coventry University znajduje się w top 15 najlepszych uczelniach w Anglii i na prawdę jest to widoczne. Wykładowcy oprócz nauczaniem zajmują się pracą w dziedzinie, którą wykładają. […]

zobacz więcej

Paulina

Psychology
University of Worcester

Jeśli chodzi o uniwersytet, to byłam miło zaskoczona. Zdjęcia znajdujące się na stronie uczelni sprawiły, że miałam wysokie oczekiwania i naprawdę się nie zawiodłam. Uczelnia jest nowoczesna i dobrze wyposażona. Podobnie z biblioteką – The Hive – która na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach.

zobacz więcej

Julia

Psychology
University of Portsmouth

Jestem bardzo zadowolona i nadal podekscytowana całym doświadczeniem. Mogę z czystym sumieniem polecić zarówno rozpoczęcie studiów w Wielkiej Brytanii jak i w samym Portsmouth.

zobacz więcej

Magda

Logistics Management
Breda University of Aplied Sciences

Cześć! Nazywam się Magda i dwa tygodnie temu rozpoczęłam studia w Breda University of Applied Sciences (BUAS) na kierunku Logistics Management. Już od samego przyjazdu mogłam śmiało powiedzieć, że studia w Holandii to była najlepsza decyzja!

zobacz więcej

Anna

Asia Pacific Studies with Korean
University of Central Lancashire

  Cześć wszystkim! :) Nazywam się Ania i obecnie kończę mój pierwszy rok na University of Central Lancashire. Studiuję Asia Pacific Studies with Korean. Bardzo polecam ten kierunek osobom, które są zainteresowane historią, kulturą i współczesnymi problemami tego rejonu. Kierunek ten jest bardzo wszechstronny i daje wiele możliwości. Chyba jednym z największych dla mnie plusów była możliwość wybrania większości modułów z tzw. […]

zobacz więcej

Agnieszka

International Business
Fontys University of Applied Sciences

Witajcie po świętach! :) Dziś publikujemy parę słów od Agnieszki, która studiuje w Holandii na Fontys! Mamy nadzieję, że Aga zainspiruje Was, by wyruszyć na studia za granicę! :)

zobacz więcej

Marianna

International Business
HZ University of Applied Sciences

Ja osobiście bardzo polecam HZ University of Applied Sciences, ale również studia w Holandii. Uważam, że wybór tej uczelni był jedną z lepszych decyzji w moim życiu!

zobacz więcej

Magda

Fashion Design Womenswear
University of the Arts London

Hej ! Mam na imię Magda i studiuję Fashion Design Womenswear na mojej wymarzonej uczelni – London College of Fashion ! Od zawsze wiedziałam, że chcę studiować modę, a uczelnię wybrałam sobie już w gimnazjum ! Przez całe gimnazjum i liceum budowałam swoje portfolio, a team z Global Education pomógł mi zająć się całą aplikacją na studia od strony technicznej za co im bardzo dziękuję !!

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!