O nas

O nas

Poznaj nasz team

Jesteśmy absolwentami studiów za granicą oraz wymian międzynarodowych, a na co dzień pomagamy Wam spełnić Wasze marzenia o studiach za granicą. Pomoc, jaką Wam oferujemy, bazuje na naszych własnych doświadczeniach związanych z wyborem uczelni oraz kierunku, przejściem przez proces aplikacyjny, oraz załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Dzięki temu doskonale rozumiemy Wasze obawy oraz stres związany z wyjazdem do UK lub Holandii, wobec czego z przyjemnością odpowiadamy na Wasze wszelkie pytania.  Każdy z Was jest inny, ma inne pasje i oczekiwania, dlatego naszą filozofią jest indywidualne podejście, tak aby każdy mógł rozpocząć studia na uczelni, która zapewni Wam udany start w Waszej karierze zawodowej.

Dostań się z nami na wymarzone studia za granicą!

Od 2006 roku dzięki naszej pomocy ponad 2000 studentów dostało się na ponad 70 uczelni w Wielkiej Brytanii. Od roku 2017 oferujemy również bezpłatną pomoc w aplikacji na holenderskie uczelnie! Ponieważ mocno wierzymy w to, iż każdy młody człowiek powinien mieć równy dostęp do edukacji, oferujemy naszą pomoc w aplikacji na studia w Anglii i Holandii zupełnie za darmo. Pomożemy Wam dostać się najbardziej prestiżowe uczelnie takie jak Oxford czy Cambridge, a także uczelnie, które nie wymagają certyfikatu językowego.

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas!

Skoro czytasz ten tekst, na pewno bierzesz pod uwagę możliwość studiowania w Wielkiej Brytanii lub Holandii. Przypuszczamy też, że masz kilka pytań i wątpliwości. Z naszego doświadczenia sugerujemy Ci posłuchać Twojej intuicji i nawiązać z nami kontakt aby dowiedzieć się co może znaczyć dla Ciebie studiowanie za granicą. Wyjazd do UK lub do Holandii nie będzie skupiał się tylko wokół studiów – nauczysz się języka, nawiążesz przyjaźnie na całe życie, zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe, zobaczysz nowe miejsca i przygotujesz się na wszystko inne co może pojawić się na Twojej drodze życiowej.

Nie możemy się doczekać się rozmowy z Tobą!

Doradca kariery sprawdzi Twoje CV!

KRZYSZTOF DARGIEWICZ

 • CEO & Founder
 • TEL: 600 554 333

 

„Wieczny absolwent” Bucks New Uniwersity w Anglii. Pasjonuje mnie pomoc zagubionym maturzystom, bo sam kiedyś nim byłem.
W naszym teamie zajmuje się wszystkim po trochu :)
W  wolnych chwilach jeżdżę na snowboardzie i deskorolce.

SANDRA STANISZEWSKA

 • Doradca Edukacyjny
 • TEL: 795 045 573

 

Specjalizuję się w multimediach oraz kierunkach artystycznych. Chętnie Wam doradzę, jak powinno wyglądać dobre portfolio na studia w Anglii i co powinno zawierać. Sama ukończyłam kierunek graficzny w Nowym Jorku, więc wiem doskonale jakie to jest wyzwanie przygotować samemu portfolio ze swoimi pracami. W wolnych chwilach pasjonuje się sportami a w szczególności piłką nożną którą trenowałam przez 13 lat.

MACIEJ OJEWSKI

 • Doradca Edukacyjny
 • TEL: 576 702 045

 

Specjalizuję się w rekrutacji na studia medyczne, w szczególności na medycynę, stomatologię, pielęgniarstwo czy położnictwo. Pomocą w dostawaniu się na wymarzone studia zajmuję się już piąty rok i chętnie pomogę również i Tobie. ;) Interesuję się piłką nożną, naukami medycznymi, lubię góry, słońce i piwo.

PATRYCJA BOBORYKO

 • Doradca Edukacyjny
 • TEL: 795 045 654

 

Oprócz przeprowadzania rekrutacji, na co dzień zajmuję się również online marketingiem i social media. Nastoletnie lata spędziłam na przedmieściach Chicago, tam też ukończyłam High School. Wasze statementy mogę sprawdzać nie tylko po angielsku, ale też po hiszpańsku i francusku, ponieważ studiowałam dwa kierunki. Uwielbiam oglądać amerykańskie i brytyjskie seriale, a w wolnych chwilach piekę całkiem znośne ciasta

ALEKSANDRA PARAFINIUK

 • Doradca Edukacyjny
 • TEL: 795 045 385

 

Ukończyłam studia magisterskie w Manchesterze, więc chętnie dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Na co dzień odpisuję na Wasze e-maile i pomagam Wam dopieścić listy motywacyjne – jako redaktorka z wykształcenia wyłapuję wszystkie błędy :) W wolnych chwilach najbardziej lubię czytać książki i chodzić po górach.

 

VIOLA FUR

 • Konsultantka

 

 

I specialize in mentoring for various admissions tests for Oxbridge applications. Having gone through
the process as I applied to Oxford recently, I’m eager to help others succeed. In my free time, I enjoy
practicing yoga, travelling, and learning languages.

TOLA

Nasz umilacz czasu :-)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!