fbpx
O nas

O nas

Poznaj nasz team

Jesteśmy absolwentami studiów za granicą oraz wymian międzynarodowych, a na co dzień pomagamy Wam spełnić Wasze marzenia o studiach za granicą. Pomoc, jaką Wam oferujemy, bazuje na naszych własnych doświadczeniach związanych z wyborem uczelni oraz kierunku, przejściem przez proces aplikacyjny, oraz załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Dzięki temu doskonale rozumiemy Wasze obawy oraz stres związany z wyjazdem do UK lub Holandii, wobec czego z przyjemnością odpowiadamy na Wasze wszelkie pytania. Każdy z Was jest inny, ma inne pasje i oczekiwania, dlatego naszą filozofią jest indywidualne podejście, tak aby każdy mógł rozpocząć studia na uczelni, która zapewni Wam udany start w Waszej karierze zawodowej.

Dostań się z nami na wymarzone studia za granicą!

Od 2006 roku dzięki naszej pomocy ponad 2000 studentów dostało się na ponad 70 uczelni w Wielkiej Brytanii. Od roku 2017 oferujemy również bezpłatną pomoc w aplikacji na holenderskie uczelnie! Ponieważ mocno wierzymy w to, iż każdy młody człowiek powinien mieć równy dostęp do edukacji, oferujemy naszą pomoc w aplikacji na studia w Anglii i Holandii zupełnie za darmo. Pomożemy Wam dostać się najbardziej prestiżowe uczelnie takie jak Oxford czy Cambridge, a także uczelnie, które nie wymagają certyfikatu językowego.

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas!

Skoro czytasz ten tekst, na pewno bierzesz pod uwagę możliwość studiowania w Wielkiej Brytanii lub Holandii. Przypuszczamy też, że masz kilka pytań i wątpliwości. Z naszego doświadczenia sugerujemy Ci posłuchać Twojej intuicji i nawiązać z nami kontakt aby dowiedzieć się co może znaczyć dla Ciebie studiowanie za granicą. Wyjazd do UK lub do Holandii nie będzie skupiał się tylko wokół studiów – nauczysz się języka, nawiążesz przyjaźnie na całe życie, zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe, zobaczysz nowe miejsca i przygotujesz się na wszystko inne co może pojawić się na Twojej drodze życiowej.

Nie możemy się doczekać się rozmowy z Tobą!

OLGA

  • Recruitment Manager
  • TEL: 795 045 573

Pomagam w dostaniu się na uczelnie – wspieram Cię w całym procesie rekrutacji, podpowiadam jaki kierunek/uczelnie wybrać i w jaki sposób zaaplikwać. W wolnej chwili podróżuję i uczę się języków obcych, gram w teatrze oraz trenuję jogę. Również studiowałam za granicą! Jestem na 100% pewna, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

MACIEJ

  • Education Manager
  • TEL: 576 702 045

Specjalizuję się w rekrutacji na studia medyczne, w szczególności na medycynę, stomatologię, pielęgniarstwo czy położnictwo. Pomocą w dostawaniu się na wymarzone studia zajmuję się już piąty rok i chętnie pomogę również i Tobie. ;) Interesuję się piłką nożną, naukami medycznymi, lubię góry, słońce i piwo.

AGNIESZKA

  • Marketing Manager 
  • TEL: 795 045 654

W naszym zespole zajmuję się marketingiem internetowym i social media. O wszystkich nowościach związanych ze studiami zagranicznymi informuję Was przez  Facebooka i Instagrama. Interesuję się narciarstwem alpejskim i nauką języków obcych. W wolnym czasie bardzo lubię przebywać na łonie natury :)

EDYTA

  • Content Manager 
  • TEL: 795 045 385

Na co dzień zajmuję się stroną internetową i blogiem. Staram się przybliżać Wam wszystkie sprawy związane ze studiami w Anglii, abyście mogli w przystępny i łatwy sposób zorientować się w temacie. Specjalizuję się w kierunkach przyrodniczo-medycznych. Wolne chwile spędzam w górach, przy książce lub na nartach. Amatorsko zajmuje się fotografią.

 

 

VIOLA

  • Oxford Studies Consultant 

I specialize in mentoring for various admissions tests for Oxbridge applications. Having gone through
the process as I applied to Oxford recently, I’m eager to help others succeed. In my free time, I enjoy
practicing yoga, travelling, and learning languages.

TOLA

Słodka labradorka, zawsze gotowa coś przekąsić i skora do zabawy :)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!