fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Keele University

Keele University jest bardzo dobrą, angielską uczelnią, która znajduje się w centrum Anglii i oferuje dogodne połączenia do wielu dużych miast, w tym do Londynu. Oferuje niemal 300 kierunków licencjackich, w tym medycynę.

Uczelnia znajduje się na pięknym obszarze, pełnym lasów, jezior i wspaniałych krajobrazów. Miasto jest bardzo tanie, jest też dużo możliwości pracy podczas studiów.

zobacz więcej

Newcastle University

University of Newcastle to angielska uczelnia położona na północy kraju, przy granicy ze Szkocją. Słynie z dodatkowych kampusów, położonych poza granicami Wielkiej Brytanii: pierwszy znajduje się w Singapurze, drugi – w Malezji.

Studenci mogą korzystać z wymian międzynarodowych, stażów zawodowych, ponadto niektóre kierunki można łączyć i studiować dwa naraz. Uczelnia gwarantuje świetne zaplecze naukowe, a prowadzone tutaj badania należą do najbardziej zaawansowanych w kraju, co potwierdza członkostwo w Russel Group.

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!