fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Birkbeck University

Birkbeck University zalicza się do najlepszych 1% uczelni na świecie. Uczelnia oferuje bardzo dużo udogodnień dla osób, które podczas studiów zamierzają pracować na pełen etat: zajęcia odbywają się z reguły wieczorem, przez 3-4 dni w tygodni, zaledwie 3 godziny dziennie.

Uczelnia znajduje się w Londynie, a w 2012 roku zajęła pierwsze miejsce pod względem satysfakcji studentów i jakości kształcenia w tym mieście. Birkbeck University jest częścią University of London.

zobacz więcej

Brunel University

Brunel University znajduje się w Londynie i jest częścią University of London (wraz z m.in. University College London i Birkbeck University). Uczelnia należy do 350 najlepszych uczelni na świecie.

Studenci otrzymują wiele udogodnień, m.in. możliwość rozpoczęcia studiów od stycznia, rocznych staży podczas studiów, ponadto można samemu ustalać większość przedmiotów w swoim planie zajęć.

zobacz więcej

City University of London

City University jest częścią University of London, który to współtworzy z szeregiem innych uczelni, m.in. King’s College London i University College London. Uniwersytet ten słynie szczególnie ze swojej szkoły biznesowej – Cass Business School, charakteryzującej się najwyższym poziomem nauczania.

Na City, University of London studiował m.in. Mahatma Gandhi, a także wielu premierów i prezydentów różnych państw, w tym Tony Blair – były premier Wielkiej Brytanii.

zobacz więcej

Coventry University – London Campus

Coventry University London jest jedną z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się uczelni Wielkiej Brytanii, która już teraz należy do ścisłej czołówki uczelni zarówno w kraju jak i na świecie.

Coventry nie poprzestaje jednak i w dalszym ciągu chce się rozwijać, czego dowodem jest stworzenie dodatkowego kampusu w samym sercu Europy – Londynie. Wybierz go, jeśli chcesz studiować kierunki związane z biznesem i mieszkać w jednym z najlepszych miast na świecie!

zobacz więcej

Greenwich University

Greenwich University to jedna z najbardziej rozpoznawalnych londyńskich uczelni. Charakteryzuje się wysoką jakością kształcenia, tolerancją i otwartością na inne kultury, a także niesamowitym, bogatym w zieleń kampusem.

Uniwersytet jest bardzo dobrze wyposażony, ponadto studenci mogą odbyć staż za granicą w jednej z setek partnerskich instytucji ulokowanych w 29 państwach na całym świecie.

zobacz więcej

Imperial College London

Imperial College London jest według rankingów jedną z najlepszych uczelni na świecie, niemal na tym samym poziomie co Harvard czy Cambridge, jest to również najlepszy uniwersytet w Londynie.

Studiowało tutaj 14 laureatów Nagrody Nobla, w tym m.in. Alexander Fleming, a badania naukowe prowadzone na uczelni uznawane są za najlepsze i najbardziej wartościowe w całym kraju.

zobacz więcej

King’s College London

Dzięki badaniom naukowym prowadzonym na King’s College London możliwe było wynalezienie i rozwój m.in. telefonów komórkowych, radia i telewizji. To również tutaj odkryto strukturę DNA.

Uczelnia należy do prestiżowej grupy badawczej Russel Group. Studiowało tutaj 12 laureatów Nagrody Nobla, a centrum medyczne należące do uczelni jest największe w Europie. Uczniowie mają możliwość spędzić rok studiów za granicą w partnerskich instytucjach, np. w Hong Kongu i São Paulo.

zobacz więcej

London Metropolitan University (London MET)

London Metropolitan University, czyli po prostu London MET albo LMU, to jedna z najstarszych londyńskich placówek edukacyjnych i jedna z najbardziej różnorodnych uczelni w Wielkiej Brytanii, na której studiują studenci niemal z całego świata.

Kierunki posiadają liczne akredytacje, a uczelnia słynie z największego w Europie laboratorium naukowego – Superlab Science Centre, gdzie znajduje się aż 280 stanowisk pracy, m.in. z dziedzin takich jak wirusologia, flebotomia czy nauki sportowe.

zobacz więcej

London South Bank University – LSBU

London South Bank University to jeden z największych londyńskich uniwersytetów, którego początki sięgają 1892 roku. Wyposażony jest w niezliczone specjalistyczne sale, pracownie i studia, m.in. oddziały szpitalne, radiograficzne, wirtualne laboratorium inżynierii, laboratorium robotyki, komora bezechowa czy pracownia druku 3D.

To jedna z najbardziej elastycznych i dopasowanych do studenta uczelni w Wielkiej Brytanii, wprost idealna gdy zamierzasz studiować i jednocześnie pracować. Istnieje nawet możliwość spersonalizowanego toku nauczania, zajęć w weekendy i wiele więcej.

zobacz więcej

Middlesex University

Middlesex University to londyńska uczelnia, która słynie przede wszystkim z najwyższej jakości kształcenia na kierunkach artystycznych, lecz pozostałe kierunki również stoją na wysokim poziomie.

Uczelnia posiada trzy kampusy poza granicami Wielkiej Brytanii: w Dubaju, na Malcie i Mauritiusie. Studenci mają możliwość spędzić tam część studiów, ponadto uczelnia sama w sobie jest nad wyraz przyjazna obcokrajowcom, którzy stanowią 30% wszystkich studentów.

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.