Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Leeds Trinity University

Leeds Trinity University to niewielka uczelnia, znajdująca się ok. 8km na północ od miasta Leeds, dzięki czemu koszty życia są niskie, a ponadto łatwo można znaleźć pracę part-time w Leeds.

Wszyscy studenci mają możliwość odbyć roczny staż podczas studiów, a większość ma okazję spędzić rok studiów poza granicami kraju. Co więcej, Leeds Trinity należy do top 15 uczelni w UK pod względem jakości kształcenia, nie dziwi więc, że aż 95% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

zobacz więcej

Leeds University

Leeds University to topowa angielska uczelnia, należąca do wielu prestiżowych grup, m.in. Russel Group i N8 Group. Studenci mogą odbywać staże podczas studiów, studiować przez rok za granicą, a także udać się na dodatkowe praktyki wakacyjne – wszystko to zwiększa atrakcyjność na rynku pracy.

University of Leeds oferuje olbrzymi wybór kierunków, ponadto można je łączyć ze sobą i studiować dwa naraz – łącznie istnieje pond 1000 kombinacji.

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!