fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Aston University

Aston University znajduje się w Birmingham – liczącym ponad milion mieszkańców, drugim co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwsza uczelnia, która wprowadziła roczne staże podczas studiów. Obecnie ok. 70% kierunków umożliwia wzięcie udziału w takim stażu.

Wszyscy studenci mają możliwość skorzystania z darmowych lekcji wybranego języka: chińskiego, arabskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, niemieckiego bądź francuskiego.

zobacz więcej

Birmingham City University

Kierunki wykładane na Birmingham City University posiadają aż 40 oficjalnych akredytacji państwowych i międzynarodowych instytucji, co znacznie zwiększa atrakcyjność absolwentów na rynku pracy.

Uczelnia współpracuje z takimi firmami jak Microsoft, Cisco i Cartier, studenci Birmingham City University mają możliwość odbyć tam staże i praktyki zawodowe. W bibliotece znajduje się aż 6 milionów zasobów.

zobacz więcej

Birmingham University

University of Birmingham jest jednym z największych i najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Oferuje setki kierunków, a wiele z nich studiować można przez 1-2 lata w placówkach partnerskich za granicą. Co więcej, możliwe jest łączenie kierunków, co pozwala studiować dwa naraz.

Uczelnia prowadzi wybitne badania naukowe, m.in. nad terapią genową czy wirusem Ebola. Studiowało tutaj ośmiu Noblistów, a także wielu wybitnych polityków.

zobacz więcej

University College Birmingham (UCB)

University College Birmingham jest niedużą uczelnią, zlokalizowaną w Birmingham – liczącej ponad 1,1 miliona mieszkańców metropolii. Wykładanych jest tutaj ponad 30 kierunków, które obejmują: zarządzanie ruchem powietrznym, gastronomię, edukację, biznes, zdrowie, urodę, dietetykę, marketing, turystykę i sport.

Z racji, że uczelnia należy do najnowszych w Anglii, nie ma jej w oficjalnych rankingach, lecz jest bardzo wysoko oceniana przez byłych i obecnych studentów.

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.