fbpx
Uczelnie

Uczelnie

Wybór uniwersytetów w Anglii i Walii jest olbrzymi: łącznie znajduje się ich tutaj ponad 100! Większość z nich oferuje co najmniej sto kierunków do wyboru, wiele z nich wciąż jest niedostępnych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz polecamy kontakt z nami! Od ponad 10 lat pomagamy tysiącom osób w wyborze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię w Anglii, pozwól nam pomóc również Tobie.

Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją o tym jakich wyników spodziewasz się ze wszystkich przedmiotów na maturze, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze opcje!

Bath Spa University

Bath Spa University należy do najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii nie tylko jeśli chodzi o kierunki humanistyczne i artystyczne, ponieważ pozostałe kierunki również są nauczane na wysokim poziomie.

Uczelnia charakteryzuje się wysoką satysfakcją studentów z poziomu nauczania i podejścia wykładowców, świetnymi perspektywami pracy po studiach oraz bardzo wysokim współczynnikiem ukończenia studiów – udaje się to ponad 94% studentom, którzy rozpoczęli tutaj naukę.

zobacz więcej

Bath University

Jest to czołowa angielska uczelnia, znajdująca się w turystycznym mieście Bath, na południu kraju. Wymagania rekrutacyjne są wysokie, lecz na absolwentów czekają bardzo wysokie pensje początkowe w porównaniu z innymi uniwersytetami.

University of Bath organizuje darmowe szkolenia dla swoich studentów, mające na celu zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy. Co więcej, uczelnia posiada powiązania z ponad 8000 pracodawcami.

zobacz więcej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.