fbpx
Wildlife Conservation with Zoo Biology - Salford University - Informacje o kierunku

Wildlife Conservation with Zoo Biology - Salford University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Ochrona dzikiem przyrody i biologia zoologiczna na Salford University pozwoli Ci zmierzyć się z utratą bioróżnorodności, która jest coraz większym problemem, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. By pracować z dziką przyrodą i jej ochroną potrzeba dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej, którą uzyskasz wybierając ten program. Kurs koncentruje się na ochronie gatunkówzarówno w ogrodach zoologicznych, jak i tych przebywających na wolności, co jest idealne, jeśli chcesz pracować w jednym z tych środowisk.

Opis uczelni

Salford University znajduje się na pograniczu miejscowości Salford i Manchester; podróż do centrum tego drugiego miasta zajmuje ok. 10 minut.

Kierunki na Salford University posiadają aż 40 oficjalnych akredytacji, co znacznie ułatwia znalezienie pracy po studiach. Ponadto uczelnia posiada mnóstwo partnerskich instytucji, gdzie można odbywać staże i praktyki już podczas studiów, jak np. Greater Manchester Police, Adobe, Avid, Santander czy BBC.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: D4C3

Kategoria

Zoologia

Kampus

Salford
Salford University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.