fbpx
University College Maastricht at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

University College Maastricht at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek University College Maastricht na Maastricht University to niezwykle unikatowy program, którego twórcą jest właśnie student. Jeśli przejrzałeś wszystkie kierunki i w każdym czegoś Ci brakowało, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ten kierunek daje Ci możliwość doboru z ponad 150 kursów, by utworzyć program na podstawie twoich zainteresowań i pasji. UCM charakteryzuje współpraca ze studentami z ponad 50 różnych krajów. Rodzaje kursów zamykają się w trzech głównych dziedzinach: nauki społeczne, nauki humanistyczne i nauki ścisłe.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biologia i ChemiaGeografia, Geologia i ArcheologiaHistoria, Filozofia i ReligioznastwoInformatykaMatematyka i FizykaNauki humanistycznePsychologiaSocjologiaTechnologia
Maastricht University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.