fbpx
Sound for Film, TV and Games - Solent University - Informacje o kierunku

Sound for Film, TV and Games - Solent University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Tworzenie udźwiękowienia na potrzeby filmów, telewizji i gier komputerowych na Southampton Solent University to specjalistyczny program, który nauczy Cię tworzyć wysokiej jakości dźwięk na potrzeby sektora mediów i gier komputerowych. Błyskawiczny rozwój branży gier i technologii, który doprowadził m.in. do powstania VR, spowodował zwiększone zapotrzebowanie na tego typu specjalistów na rynku pracy.

Opis uczelni

Solent University to nowoczesna, bardzo szybko rozwijająca się na przestrzeni ostatnich kilku – kilkunastu lat uczelnia. Zlokalizowana jest w pięknej, nadmorskiej miejscowości Southampton, nad kanałem La Manche.

Wykładane tutaj kierunki posiadają aż 57 oficjalnych akredytacji, ponadto aż 135 kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) – jest to najbogatsza oferta w całej Anglii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: H6J9

Kategoria

Muzyka

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Southampton
Solent University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.