fbpx
Software Technology Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

Software Technology Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Technologia oprogramowania na Linneaus University oferuje Ci szansę na zdobycie poszerzonej wiedzy na temat programowania oraz sztuki projektowania informatycznego. W nieustannie rozwijającym się świecie wirtualnym Twoja przyszłość jest pełna nowych możliwości. Jeśli chcesz pracować w dziedzinie rozwoju gier, tworzenia systemów samochodowych, a nawet jako programista, to kierunek stworzony dla Ciebie.

Opis uczelni

Linneaus University nazywa siebie pionierami – i rzeczywiście, kiedy popatrzymy na to, jak ciekawe i nietuzinkowe kierunki oferują, ciężko się z tym nie zgodzić! Uczelnia nawet do dość popularnych kierunków ma świeże i typowo skandynawskie podejście. Kładą duży nacisk na możliwość wprowadzania zmian zarówno w swoim życiu, jak i w świecie!

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Informatyka
Linneaus University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.