fbpx
Renewable Energy Engineering - Solent University - Informacje o kierunku

Renewable Energy Engineering - Solent University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Sektor energetyczny jest szybko rozwijającym się przemysłem o ogromnym potencjale w perspektywie krótko- i długoterminowej. Od energetyki odnawialnej do efektywnego wykorzystania energii w systemach inżynierskich, takich jak samochody, przemysł energetyczny będzie wymagał od inżynierów wiedzy w zakresie generowania, dystrybucji i efektywnego wykorzystywania energii. Kierunek Inżynieria odnawialnych źródeł energii na Southampton Solent University dostarcza wszystkich wiadomości i umiejętności wymaganych przez pracodawców.

Opis uczelni

Solent University to nowoczesna, bardzo szybko rozwijająca się na przestrzeni ostatnich kilku – kilkunastu lat uczelnia. Zlokalizowana jest w pięknej, nadmorskiej miejscowości Southampton, nad kanałem La Manche.

Wykładane tutaj kierunki posiadają aż 57 oficjalnych akredytacji, ponadto aż 135 kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) – jest to najbogatsza oferta w całej Anglii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: HH80

Kategoria

Inżynieria

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Southampton
Solent University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.