fbpx
Psychology (Child Development and Education) - Solent University - Informacje o kierunku

Psychology (Child Development and Education) - Solent University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Psychologia – edukacja i rozwój dziecięcy na Southampton Solent University pozwala zrozumieć, co wpływa na zachowania człowieka i jak można wykorzystać wiedzę na ten temat. Odkryjesz, w jaki sposób ludzie działają i oddziałują na siebie nawzajem, zarówno jako osoby, jak i grupy, analizując myśli i uczucia, które leżą u podstaw określonych zachowań. Kurs w głównej mierze skupia się na psychologii dziecięcej oraz pedagogice i edukacji.

Opis uczelni

Solent University to nowoczesna, bardzo szybko rozwijająca się na przestrzeni ostatnich kilku – kilkunastu lat uczelnia. Zlokalizowana jest w pięknej, nadmorskiej miejscowości Southampton, nad kanałem La Manche.

Wykładane tutaj kierunki posiadają aż 57 oficjalnych akredytacji, ponadto aż 135 kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) – jest to najbogatsza oferta w całej Anglii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: CC80

Kategoria

Psychologia

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Southampton
Solent University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.