fbpx
Psychology at Leiden University - Leiden University - Informacje o kierunku

Psychology at Leiden University - Leiden University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Psychologia na Leiden University to propozycja dla osób, które fascynują się tym jak działa ludzki umysł. Dlaczego podejmujemy takie, a nie inne decyzje? Dlaczego zachowujemy się inaczej, gdy jesteśmy w grupie? Jak rozwiązać problem depresji? Na te pytania odpowiedzi szukają właśnie psychologowie i psycholożki. Leiden University stworzył program, który świetnie aplikuje się do naszej codzienności. Program daje możliwość wyspecjalizowania się w konkretnej dziedzinie psychologii lub poszerzenia swoich horyzontów. Co więcej, pozwala studentom skupić się na możliwościach kariery już od początku studiów.

Opis uczelni

Uniwersytet w Lejdzie to najstarszy uniwersytet holenderski. Został założony w 1575 r. Studiowały tam królowe Wilhelmina, Juliana i Beatrycze oraz król Wilhelm-Aleksander. Lejdejska uczelnia nie posiada centralnego kampusu; jej budynki są rozsiane po całym mieście. Niektóre są zabytkowe, a inne wybudowano niedawno. Uniwersytet jest podzielony na dziewięć wydziałów oferujących około 50 programów licencjackich i ponad 100 magisterskich i doktoranckich.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Psychologia
Leiden University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.