fbpx
Psychology - Essex University - Informacje o kierunku

Psychology - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Psychologowie podejmują badania naukowe, aby spróbować wyjaśnić i przewidzieć, jak ludzie pracują. Jest to badanie naszego umysłu i ciała, naszych myśli i zachowań, uczuć i percepcji. Na kierunku Psychologia na Essex University nauczysz się przeprowadzać odpowiednie eksperymenty, aby zbadać, jak ludzie rozwijają się przez całe dzieciństwo, sposób, w jaki zdobywają znajomość języka oraz zmiany zachowań, które mogą wystąpić w wyniku urazu mózgu, choroby lub doświadczenia życiowego. To jednak tylko namiastka tego, co czeka Cię na tym kierunku.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: C800

Kategoria

Psychologia

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.