fbpx
Primate Biology, Behaviour and Conservation - Roehampton University - Informacje o kierunku

Primate Biology, Behaviour and Conservation - Roehampton University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Biologia ssaków naczelnych, behawioryzm i ochrona na Roehampton University koncentruje się na badaniach nad biologią, zachowaniem i ochroną naczelnych ssaków, wyposażając Cię w umiejętności prowadzenia badań teoretycznych oraz terenowych. Badania ssaków naczelnych to inaczej prymatologia, jest to nauka wywodzącą się z anatomii, biologii, antropologii i psychologii. Kurs ten obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu prymatologii i łączy teoretyczne badania z pracą w terenie i sesjami laboratoryjnymi.

Opis uczelni

Roehampton University znajduje się w Londynie, a jego kampus, jako jedyny w stolicy, położony jest w centrum parku – Richmond Park – i należy do najpiękniejszych w Anglii. Ponadto kampus znajduje się w południowo-zachodnim Londynie, gdzie ceny są znacznie niższe niż w centrum.

Znajduje się tutaj najlepszy wydział tańca w Wielkiej Brytanii, niemal równie wysoko ocenia się kierunki związane z literaturą, edukacją oraz językowe.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Zoologia

Kampus

Londyn
Roehampton University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.