fbpx
Political Violence and Terrorism - Bradford University - Informacje o kierunku

Political Violence and Terrorism - Bradford University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Badania nad terroryzmem i przemocą polityczną były od dawna ważnym obszarem badań akademickich. Od czasów ataków terrorystycznych z dnia 11 września 2001 roku i rozpoczętej przez USA wojny z terroryzmem, jest to kwestia wielu debat na temat bezpieczeństwa i konfliktów międzynarodowych. Natura, ewolucja, przyczyny i normatywne uzasadnienie tego, co nazywa się terroryzmem i innymi aspektami przemocy politycznej, są teraz główną kwestią w obecnej polityce zagranicznej i bezpieczeństwa, a kierunek Przemoc polityczna i terroryzm na Bradford University dostarcza skondensowanej wiedzy na te tematy.

Opis uczelni

Bradford University słynie przede wszystkim ze swoich kierunków biznesowych, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie, a także z chemicznych i medycznych. Na niemal wszystkich kierunkach można odbyć roczny staż zawodowy, również poza granicami kraju.

Uczelnia znajduje się w mieście Bradford, które liczy sobie pół miliona mieszkańców i zaliczane jest do najtańszych i najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Co więcej, aby dostać się na uczelnię nie jest wymagany certyfikat IELTS.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Kampus

Bradford
Bradford University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.