fbpx
Political Economics - Essex University - Informacje o kierunku

Political Economics - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

W jaki sposób rządy próbują wpływać na procesy gospodarcze? Jak rynki wpływają na politykę, politykę i wyniki polityczne Jak daleko powinny wpłynąć duże przedsiębiorstwa na rządy? Czy systemy opieki zdrowotnej i edukacji powinny funkcjonować jak przedsiębiorstwa? Wybierz kierunek Ekonomia polityczna na Essex University by otrzymać odpowiedzi na tego typu pytania. Kurs koncentruje się na politycznym i komercyjnym procesie decyzyjnym w połączonym świecie i świetnie przygotowuje studentów do pracy w międzynarodowych i krajowych agencjach rządowych i pozarządowych

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: L150

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.