fbpx
Physics with Astrophysics - Bristol University - Informacje o kierunku

Physics with Astrophysics - Bristol University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Fizyka i astrofizyka na University of Bristol skupia się na zagadnieniach związanych z astrofizyką i kosmologią. Na pierwszym roku nauka skupia się wokół astrofizyki, na drugim – na kosmologii. Na trzecim roku pojawiają się specjalistyczne przedmioty, takie jak magnetyzm, galaktyki, fizyka kwantowa. Studia dostępne są w dwóch wariantach: jednolite magisterskie oraz licencjackie.

Opis uczelni

Jest to topowa uczelnia w Wielkiej Brytanii i jedna z 50 najlepszych uczelni na świecie. Na Bristol University uczyło się aż 12 laureatów Nagrody Nobla, a przez 36 lat kanclerzem uczelni był sam Winston Churchill.

Uniwersytet należy do wielu prestiżowych grup, m.in. Coimbria i Russel Group. Oferuje studia medyczne, stomatologiczne i weterynaryjne.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: F3F5

Kategoria

Matematyka i Fizyka

Kampus

Bristol
Bristol University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.