fbpx
Philosophy, Politics and Economics - Essex University - Informacje o kierunku

Philosophy, Politics and Economics - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Filozofia, polityka i ekonomia na Essex University wyjaśni Ci mnóstwo istotnych kwestii: dlaczego filozofia i ekonomia mają tak wielkie znaczenie dla polityki? Dlaczego stan gospodarki jest tak ważny dla wyniku wyborów? Dlaczego rządy próbują regulować rynki i jak to robią? Jak powinniśmy reagować na naglące globalne problemy i trendy? Program nauczania obejmuje dziedziny filozofii, nauk politycznych i ekonomii, w tym teorię polityczną i zachowania polityczne, makro- i mikroekonomię oraz ogólnie pojętą filozofię.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: L0V0

Kategoria

Historia, Filozofia i Religioznastwo

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.