fbpx
Osteopathy - Anglia Ruskin University (ARU) - Informacje o kierunku

Osteopathy - Anglia Ruskin University (ARU) - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Osteopatia oferuje ekscytującą karierę, gdzie będziesz mógł wykorzystać różne podejścia terapeutyczne w zaspokajaniu potrzeb zdrowotnych pacjentów. Kierunek trwa cztery lata i nastawiony jest na praktyczne zajęcia z pacjentami. Dowiesz się jak rozpoznawać i leczyć schorzenia układu kostno-stawowego i kręgosłupa, układu oddechowego i krążenia, urazy okołoporodowe czy zespoły bólowe kobiet w ciąży.

Opis uczelni

Anglia Ruskin University to jeden z największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jest to najszybciej rozwijająca się uczelnia w kraju, już teraz należy do 300 najlepszych uczelni wyższych na świecie, przewiduje się, że do 2030 roku będzie w ścisłej czołówce.

Średnie początkowe zarobki absolwentów wynoszą £22,256 (na kierunkach biznesowych £30 000) – wysoko ponad średnią krajową, ponadto aż 95% absolwentów rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: B309

Kategoria

Medycyna i kierunki okołomedyczne

Kampus

Londyn
Anglia Ruskin University (ARU)

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.