fbpx
Nursing with Registered Nurse: Adult - Bedfordshire University - Informacje o kierunku

Nursing with Registered Nurse: Adult - Bedfordshire University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo: opieka nad osobami dorosłymi na Bedfordshire University nauczy Cię w jaki sposób oceniać potrzeby pacjentów, jak planować i wdrażać plany opiek nad osobami z chorobami ostrymi lub przewlekłymi, wymagającymi od pielęgniarki umiejętności komunikacyjnych i współczucia. Możesz także liczyć na szeroką wiedzę z zakresu wiedzy specjalistycznej i umiejętności stricte pielęgniarskich.

Opis uczelni

University of Bedfordshire jest szybko rozwijającym się uniwersytetem, położonym w miejscowości Luton, ok. pół godziny drogi od Londynu. Niedaleko znajduje się lotnisko z bezpośrednimi i bardzo tanimi lotami do Polski.

Uczelnia posiada niezwykle bogatą ofertę stypendialną: dostępnych jest bardzo wiele stypendiów za wysokie wyniki w nauce, a także pomocy finansowych w przypadku niskich dochodów w rodzinie.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: B740

Kategoria

Pielęgniarstwo i położnictwo

Kampus

Luton
Bedfordshire University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.