fbpx
Nursing (Mental Health) - University of West London (UWL) - Informacje o kierunku

Nursing (Mental Health) - University of West London (UWL) - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Pielęgniarstwo – opieka nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi na West London University to specjalna propozycja dla osób, które interesują się pracą z osobami, które cierpią na różnego rodzaju problemy i zaburzenia psychiczne. Nauczysz się, jak oceniać, planować, promować i wspierać powrót osoby chorej do zdrowia, podnosząc jej zaangażowanie a także poziom kontroli nad ich stanem (nazywa się to podejściem skoncentrowanym na naprawie). Co ważne, dowiesz się także, jak dbać o potrzeby fizyczne swojego pacjenta.

Opis uczelni

Aż 96% absolwentów University of West London rozpoczyna pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów – to jeden z najwyższych wyników w Wielkiej Brytanii. Jest tak m.in. dzięki temu, że na wszystkich kierunkach studenci mogą odbyć roczny staż podczas studiów.

University of West London oferuje aż 70 kierunków z rokiem zerowym – tzw. foundation year. Wymagania rekrutacyjne na tego typu kierunki są znacznie niższe niż w przypadku pozostałych kierunków.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: B760

Kategoria

Pielęgniarstwo i położnictwo

Kampus

Londyn
University of West London (UWL)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.