fbpx
Nursing – Adult - Essex University - Informacje o kierunku

Nursing – Adult - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Pielęgniarki są widoczne we wszystkich dziedzinach życia – szpitalach, domach pacjentów, gabinetach lekarskich i domach opieki, stanowią największą grupę pracowników zatrudnionych w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej i są kluczowe dla wszystkiego, co robimy dzisiaj w społeczeństwie. 99% absolwentów kierunku Pielęgniarstwo – opieka nad pacjentami dorosłymi na Essex University rozpoczyna pracę w zawodzie w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów – to pokazuje nie tylko jak duże zapotrzebowanie jest w sektorze zdrowia na pielęgniarki, ale również jak dobrze ten kierunek jest nauczany na tej uczelni. Wybierając pielęgniarstwo na studiach w Anglii możesz być pewien otrzymania profesjonalnego wykształcenia.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: B740

Kategoria

Pielęgniarstwo i położnictwo

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Southend
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.