fbpx
Network Security Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

Network Security Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Bezpieczeństwo internetowe na Linneaus University to idealna propozycja dla osób, które interesują się działaniem komputera oraz tym jak oddziałują na siebie różne jego systemy. Jeśli zastanawiasz się, jak można zapewnić społeczeństwu bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu, to kierunek dla ciebie. Świat informatyki jest międzynarodowy, co daje niezliczone możliwości, takie jak praca w zakresie programowania, administracji internetowej oraz wiele więcej.

Opis uczelni

Linneaus University nazywa siebie pionierami – i rzeczywiście, kiedy popatrzymy na to, jak ciekawe i nietuzinkowe kierunki oferują, ciężko się z tym nie zgodzić! Uczelnia nawet do dość popularnych kierunków ma świeże i typowo skandynawskie podejście. Kładą duży nacisk na możliwość wprowadzania zmian zarówno w swoim życiu, jak i w świecie!

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Informatyka
Linneaus University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.