fbpx
Music Technology

Music Technology

Opis kierunku

Kierunek Technologia muzyczna na Bedfordshire University pozwoli Ci pracować twórczo z technologią muzyczną, komponować i miksować muzykę, dzięki czemu odkryjesz wiele twórczych zastosowań dźwięku w przemyśle medialnym. Rozwiniesz włąsną kreatywność, wiedzę i umiejętności w dziedzinach takich jak słuchanie , organizowanie i nagrywanie dźwięku, a ponadto dowiesz się o zasadach technologii bazowej, nauczysz się także pisać własne programy komputerowe w łatwym do nauczenia języku wizualnym.

Opis uczelni

University of Bedfordshire jest szybko rozwijającym się uniwersytetem, położonym w miejscowości Luton, ok. pół godziny drogi od Londynu. Niedaleko znajduje się lotnisko z bezpośrednimi i bardzo tanimi lotami do Polski. Uczelnia posiada niezwykle bogatą ofertę stypendialną: dostępnych jest bardzo wiele stypendiów za wysokie wyniki w nauce, a także pomocy finansowych w przypadku niskich dochodów w rodzinie.

Podobne kierunki

Kod UCAS: W390

Więcej informacji

opis na stronie uczelni

Kategoria

Muzyka

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Luton
Bedfordshire University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.