fbpx
Middle East Politics and Security Studies - Bradford University - Informacje o kierunku

Middle East Politics and Security Studies - Bradford University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Bliski Wschód w ciągu ostatnich lat wywołał liczne spięcia polityczne i społeczne, które miały ogromne skutki zarówno w tym regionie, jak i w pozostałych częściach świata: trwający konflikt izraelsko-palestyński i różne inicjatywy pokojowe, które miały doprowadzić do jego zakończenia, libańska wojna domowa, “wyzwolenie” Iraku i obalenie Saddama Husajna – o wszystkich tych tematach i wielu więcej dowiesz się wybierając kierunek Polityka Bliskiego Wschodu i bezpieczeństwo na Bradford University.

Opis uczelni

Bradford University słynie przede wszystkim ze swoich kierunków biznesowych, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie, a także z chemicznych i medycznych. Na niemal wszystkich kierunkach można odbyć roczny staż zawodowy, również poza granicami kraju.

Uczelnia znajduje się w mieście Bradford, które liczy sobie pół miliona mieszkańców i zaliczane jest do najtańszych i najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Co więcej, aby dostać się na uczelnię nie jest wymagany certyfikat IELTS.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Kampus

Bradford
Bradford University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.