fbpx
Maastricht Science Programme at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Maastricht Science Programme at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Program naukowy na Maastricht University to propozycja dla osób, które nie chcą się zamykać na jedną dziedzinę nauki, ale pragną poszerzyć swoje horyzonty i odpowiedzieć na nurtujące wszechświat pytania. Każdy semestr to nowa przygoda, podczas której twój osobisty doradca akademicki kieruje Cię w kierunku najbardziej interesujących Cię dyscyplin spośród: biologii, chemii, matematyki, fizyki, neurologii oraz innych dyscyplin takich, jak inżynieria biomedyczna czy przedsiębiorczość.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biologia i ChemiaMatematyka i FizykaMedycyna i kierunki okołomedyczne
Maastricht University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.