Journalism

Journalism

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Roehampton University zapewnia branżowe i specjalistyczne szkolenie dziennikarskie. Opierając się na jednym z multimedialnych newsroomów, zaprojektowanym tak, aby dać Ci możliwość pracy w pełni funkcjonującym i dynamicznym środowisku, nauczysz się pisać różne rodzaje historii, tworzyć treści cyfrowe i produkować dziennikarstwo audiowizualne. Mówiąc w skrócie – zyskasz profesjonalne wykształcenie dziennikarskie, dzięki któremu będziesz w stanie podjąć się niemal każdej pracy, a zyskane tutaj doświadczenie będzie bezcenne w kontekście dalszej pracy. Jeśli marzą Ci się studia dziennikarskie na poziomie magisterskim w Londynie, Roehampton będzie doskonałym wyborem.

Opis uczelni

Roehampton University znajduje się w Londynie, a jego kampus, jako jedyny w stolicy, położony jest w centrum parku - Richmond Park - i należy do najpiękniejszych w Anglii. Ponadto kampus znajduje się w południowo-zachodnim Londynie, gdzie ceny są znacznie niższe niż w centrum. Znajduje się tutaj najlepszy wydział tańca w Wielkiej Brytanii, niemal równie wysoko ocenia się kierunki związane z literaturą, edukacją oraz językowe.

Podobne kierunki

Więcej informacji

opis na stronie uczelni

Kategoria

Dziennikarstwo i Fotografia

Kampus

Londyn

Wymagania uczelni

Roehampton University

Wymagania na studia licencjackie:

  • Średnia ze wszystkich przedmiotów na maturze minimum 60% w tym co najmniej 60% z rozszerzonego angielskiego
  • Wymagany jest certyfikat językowy IELTS zdany na minimum 6.0

Wymagania na studia magisterskie: ukończone studia licencjackie z oceną 4,0 lub wyższą oraz IELTS 6.5 (lub wyżej)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!