fbpx
Journalism - Roehampton University - Informacje o kierunku

Journalism - Roehampton University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Dziennikarstwo na Roehampton University nauczy Cię opisywać i przekazywać wiedzę na temat różnego rodzaju wydarzeń osobom, które nie mogą zobaczyć ich na własne oczy. Zdobędziesz tutaj wiedzę i umiejętności wymagane do zostania dziennikarzem multimedialnym. Nauczysz się tworzyć różne rodzaje historii, od najświeższych wiadomości do raportów dochodzeniowych, od lokalnych gazet po krajowe czasopisma i od radia po sieci społecznościowe. Studia w Anglii i dziennikarstwo? Polecamy wybrać Roehampton!

Opis uczelni

Roehampton University znajduje się w Londynie, a jego kampus, jako jedyny w stolicy, położony jest w centrum parku – Richmond Park – i należy do najpiękniejszych w Anglii. Ponadto kampus znajduje się w południowo-zachodnim Londynie, gdzie ceny są znacznie niższe niż w centrum.

Znajduje się tutaj najlepszy wydział tańca w Wielkiej Brytanii, niemal równie wysoko ocenia się kierunki związane z literaturą, edukacją oraz językowe.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: P500

Kategoria

Dziennikarstwo i Fotografia

Kampus

Londyn
Roehampton University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.