fbpx
International Relations - Essex University - Informacje o kierunku

International Relations - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Żyjemy w coraz bardziej połączonym i zglobalizowanym świecie, w którym wydarzenia, które rozgrywają się na innych kontynentach, mogą bardzo szybko wpłynąć na nasze życie. Czasami politycy potrafią współpracować w poszukiwaniu rozwiązań, lecz nie zawsze ma to miejsce – wówczas niezwykle przydatna może być wiedza osoby która ukończyła kierunek taki jak Stosunki międzynarodowe na Essex University. Jest to bardzo popularny kierunek przyciągający studentów z całego świata, a po jego ukonczeniu czeka na Ciebie znacznie więcej możliwości niż praca w polityce.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.