fbpx
International Commercial and Business Law with Professional Placement - Essex University - Informacje o kierunku

International Commercial and Business Law with Professional Placement - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowe prawo biznesowe i handlowe z rokiem stażu zawodowego na Essex University nauczy Cię myśleć globalnie, abyś był w stanie stawić czoła złożonym i ciągle zmieniającym się regulacjom firm w Wielkiej Brytanii, Europie i na całym świecie. Studia są poszerzone o dodatkowy rok stażu zawodowego, który odbędziesz w jednej z profesjonalnych firm na terenie Wielkiej Brytanii, co pozwoli Ci m.in. uzyskać kontakty zawodowe.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Prawo

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.