fbpx
International Business Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

International Business Programme at Linneaus University - Linneaus University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Międzynarodowy Program Biznesowy na Linneaus University to propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem. Główną dziedziną nauki jest administracja biznesowa, marketing, przedsiębiorczość w aspekcie historycznym, ekonomicznym oraz politycznym. Kierunek daje międzynarodowe możliwości i otwiera drzwi do pracy w firmach na całym świecie na takich stanowiskach, jak kierownik sprzedaży, przedsiębiorca.

Opis uczelni

Linneaus University nazywa siebie pionierami – i rzeczywiście, kiedy popatrzymy na to, jak ciekawe i nietuzinkowe kierunki oferują, ciężko się z tym nie zgodzić! Uczelnia nawet do dość popularnych kierunków ma świeże i typowo skandynawskie podejście. Kładą duży nacisk na możliwość wprowadzania zmian zarówno w swoim życiu, jak i w świecie!

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biznes
Linneaus University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.