fbpx
International Business at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

International Business at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Biznes międzynarodowy na Maastricht University posiada program, który uczy studenta najważniejszych strategii biznesowych oraz sposobu zarządzania biznesem. Co więcej, pomaga rozwinąć umiejętności potrzebne do użycia technik biznesowych w praktyce. Kierunek wyróżnia się tak zwanym Problem Based Learning approach, który polega na znajdowaniu i rozwiązywaniu problemów. Jest to bardzo przydatna umiejętność w nieustannie pędzącym i rozwijającym się świecie biznesu.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biznes
Maastricht University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.