fbpx
Industrial Engineering & Management at HZ University - HZ University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Industrial Engineering & Management at HZ University - HZ University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria przemysłowa i zarządzanie na HZ University uczy studenta jak w pełni korzystać z technologii, jak stosować techniki zarządzania i ekonomii. Interesuje Cię jak można poprawić proces produkcji oraz jak sprawić by organizacje były bardziej zrównoważone? To kierunek dla Ciebie! Studenci w trakcie czteroletniego kursu skupiają się na procesach biznesowych, jakości zarządzania, przyszłych strategiach innowacyjnych, połączeniu wyzwań ze zmianami oraz wiele więcej.

Opis uczelni

HZ University of Applied Sciences to kameralna uczelnia mieszcząca się w Vlissingen, w południowo-zachodniej części Holandii. Uczy się tu zaledwie 4 900 studentów, dzięki czemu wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach, a ok 10% pochodzi spoza Holandii. Uniwersytet oferuje 23 programy licencjackie, w tym 8 nauczanych po angielsku.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

InżynieriaZarządzanie
HZ University of Applied Sciences

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.