fbpx
Industrial Design Engineering at Fontys University - Fontys University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Industrial Design Engineering at Fontys University - Fontys University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria i projektowanie przemysłowe na Fontys University jest propozycją dla osób zainteresowanych tym, jak ich praca wpływa na społeczeństwo oraz dla tych zainteresowanych projektowaniem zarówno urządzeń medycznych, jak i mebli biurowych. Program skupia się na koncepcie ciągłego rozwoju w dziedzinie projektowania oraz kładzie duży nacisk na zapotrzebowania konsumenta. Absolwenci kierunku mają świetne możliwości zatrudnienia, dzięki unikatowości stworzonego programu.

Opis uczelni

Fontys University of Applied Sciences to największy uniwersytet nauk stosowanych w Holandii. Dziedziny, w których przoduje , to przede wszystkim biznes i inżynieria, ale dostępne są tez ciekawe kierunki związane ze sztuką i z medycyną, jak np. muzyka, taniec, sztuka cyrkowa czy fizjoterapia.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

InżynieriaSztuka, design i charakteryzacja
Fontys University of Applied Sciences

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.