fbpx
Human Rights Advocacy - East London University - Informacje o kierunku

Human Rights Advocacy - East London University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Prawa człowieka na East London University to wyjątkowy kurs, który pozwala na specjalizację w zakresie praw człowieka z bardzo praktycznej perspektywy, skupiając się na zagadnieniach z zakresu rzecznictwa. Zapoznasz się z podstawowymi zasadami rzecznictwa praw człowieka, opartymi na znajomości Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, rozwijając wiedzę specjalistyczną w coraz ważniejszym obszarze prawa, ważny dla wszystkich osób, które spotykają się z dyskryminacją i prześladowaniem.

Opis uczelni

East London University położony jest, jak sama nazwa wskazuje, we wschodnim Londynie. Ceny zakwaterowania są tutaj o wiele bardziej przystępne niż na większości pozostałych londyńskich uczelni, dodatkowo nie jest wymagany certyfikat językowy.

East London posiada w swej ofercie ponad 170 kierunków licencjackich i kilkadziesiąt magisterskich, do najpopularniejszych należy m.in. architektura czy inżynieria lądowa, określane jako jedne z najlepszych w Londynie.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Prawo

Kampus

Londyn
East London University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.