fbpx
Human Resource Studies: People Management at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Human Resource Studies: People Management at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Zasoby ludzkie: zarządzanie  na Tilburg University to propozycja dla osób, które chcą studiować ludzką stronę biznesu (people management). Studenci skupiają się na wydajności organizacji oraz dobrobycie pracowników. Te właśnie aspekty są rozważane ze strony psychologicznej, socjologicznej, ekonomicznej i zarządzania. Ponad 88 % studentów jest w pełni zadowolonych z tego właśnie wyboru według Nationale Studenten Enquête z 2019.

Opis uczelni

Uniwersytet z najbardziej znanych uczelni badawczych. Obecnie na uniwersytecie kształcą się studenci 110 różnych narodowości co sprawia, że uczenia jest wyjątkowo otwarta na studentów z całego świata. Na studiach licencjackich obcokrajowcy stanowią 35-60% studentów, co czyni Tilburg jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Marketing i Public RelationsZarządzanie
Tilburg University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.